Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

tak muli, że nie zauważyłam wpisów Bindi:) oj z porządkami, nie uciekną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ktoś to musi zrobić, a M pracuje, zresztą wytłukł by mi wszystko, on ma inne zadanie, wszystko co na wysokościach, żyrandole, górę mebli i drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to i ja zmykam, od jutra znów kierat:( trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonduś żartowałam oczywiście, mnie samą czeka mycie szkieł itp., itd. i tego sprzątaniowego szaleństwa nie lubię:o hehe pytanie co ja lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!! Nie odpłynęłam! Byłam w garnku i zasłuchałam się w pięknym utworze :-). Bondi, nie słyszałam o takiej herbatce ale już zapiszę proporcje. Ja prawie rok jestem niestety na lekach (chemia :-() i skóra jest w miarę! Nawet myślę, ze może z wiosną zdecyduję się na basen :-D. A lek MTX ze skórą sobie radzi, ze stawami gorzej :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietkę w miarę trzymam, waga powolutku! spada. Czasem jestem zeźlona, bo na obiad mam propozycje zimnych sałatek :-O a na śniadania lub kolacje jakiś słodkich okropności ble..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku to może zamieniaj sobie śniadanie na obiad i odwrotnie, tu chyba chodzi o to by nie przekroczyć dobowej ilości kalorii a w jakiej kolejności to chyba nie istotne, tak rozumuję, czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalorie są ważne a najważniejsze jest zachowanie dziennych proporcji - błonnik, węglowodany, tłuszcze itp. I z tym mam problem, bo mialam pałę z matmy i nic co ma zwiazek z liczeniem nie jest mi bliskie, czyli całkowicie obce :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś chciałam napisać, ale jak już mówiłam - napisałam sobie w głowie :-p. Zaskoczyłaś mnie Bondi swoim paleniem ;-) Kiedyś, dawno temu też paliłam :-p dużo! Aż pewnego dnia powiedziałam STOP i tak to się skończyło :-D Szkoda, że z innymi nałogami tak sobie nie radzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku a masz jakieś tabele kalorii czy robisz to na "oko". Mnie się wydaje, że najgorsze jest zminimalizowanie węglowodanów, lubię chleb, makarony, dlatego zawsze mam podwyższone trójglicerydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku mam chyba za słabą wolę, żeby tak od razu rzucić, ograniczam do minimum, bo ostatnio paliłam tak dużo że przestraszyłam się jak bardzo potrzeba mi nikotyny, więc zastąpiłam ją oparami z e-papierosa, czasami jednak zapalam normalnego, najczęściej rano, kiedy organizm jest bardzo wygłodzony, a najgorsze w tym wszystkim jest, że papierosy mi smakuję. Bechemootku pożegnam cię już, posłucham jeszcze , który został u mnie prezydentem, seksoholik czy niby gospodarz, nie było w czym wybierać:P Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, tabele jakieś mam. Staram się kierować zdrowym rozsądkiem. Trójglicerydy mam zabójcze, wciąż łykam leki. W tym tygodniu będę roić kolejne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, spokojnej nocki! Ja po raz pierwszy od upadku komuny nie poszłam do wyborów! Szlag mnie, po prostu trafił - ileż razy mozna wybierać mniejsze zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze "na chodzie" - drugie dziecko pojechało do K przed godziną - posprzątałam troche, zrobiłam małży kanapki i teraz nałożona na łepek farbą zaglądam :P Najsampierw otworzyłam link Wesołka - super szczeniaczek! :D ledwo łazi ale wielkiego kota obszczekuje równiutko :D Filmik mozna obejrzeć tak jak to zwykle robimy: skopiować do przeglądarki ale przed uruchomieniem usunąć spacje po słowie "obejrzyj" Wesołku mój kot tak traktuje swojego kumpla Yorka - stoicko i z lekceważeniem :D bo ten York jest mały, śmieszny i podrygujący i hałasuje za bardzo :D Poetko z chłopami to tak dyplomatycznie trzeba troche. No i pewną mądrością się wykazać bo niektórzy niestety tego wymagają :D Najlepiej krotko trzymać ale od czasu do czasu popuszczać wodze coby nie odczuwali tej słodkiej niewoli i myśleli że górują nad swoją kobitą która słaba, krucha jest i wymaga silnego męskiego "ramnienia" ;) Spłukam teraz włoski wysusze i nura pod kołderke dam Zajrzałam do garnka i obejrzałam śliczną zime u Personalnej, murzynka Zuzika, perfumki Bonity i wszystkie inne zaległe. Dobrej nocki życzę - mysle, że to był dobry, udany Dzień ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam szybciutko żeby Wam napalić w piecu :D:D:D http://www.kominki.niepije.pl/obudowy/kominek-jacek-5.jpg i zaparzyć kawe: (__)? (__)? (__)? (__)? herbate I__I? I__I? I__I? I__I? inusie U? U? U? Ciemno i głucho wszędzie - zima dalej trwa, ale za pare godzin będzie jaśniutko, będziemy sie krzątać jak w ulu i zima (przynajmniej u mnie) ma iść precz ;) Cichutko zostawiam więc śniadanie: http://weblog.infopraca.pl/wp-content/uploads/kanapka-z-dzemem.jpg http://kuchnia.walaszek.pl/uploads/MKcaprese1.JPG duużo herbaty owocowej: http://s2.alejka.pl/i2/p/29/25/109b11fcc9b94_0_b.jpg musli: http://www.kobieta.pl/uploads/pics/musli.jpg POZDRAWIAM i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Tertereczku dziękuje za kawkę i śniadanie i za ciepełko ❤️ u mnie jest -5 i coś leci z nieba drobny śnieżek Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i życzę miłego dzionka ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku👄 za całokształt, a szczególnie za belferskie zapędy, bardzo je cenię. Podziwiam cię że nadążasz ze wszystkim, rano wstajesz, podajesz takie wyszukane śniadania i jeszcze dbasz o ciepło ❤️ Beti🖐️ bierzemy się za porządki, święta za pasem, ty rób te lżejsze prace, ja postaram się zrobić te cięższe❤️:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beti ,terterek...Dziękuję za sniadanko ,kawunię . Bardzo Bardzo dziękuję za to że jesteście i niech tak już zostanie na zawsze ,jak milo jest jak zaglądasz a tu ktoś na ciebie czeka martwi się dlaczego ciebie długo nie ma ,są to wspaniałe chwile ,pielęgnujmy tą naszą kafeję bo chyba drugiej takiej niema 👄👄 bondi...wiesz moje dziewczynki wróciły do Polski na stałe :D:D:D oczywiście razem z mężem starszej no i malutkim skarbem :D:D.mieszkają w domku swoim rodzinnym . Dziewczynki należy się wam wyjaśnienie to bardzo delikatna sprawa jak dostanę weny to napiszę wam na @ ,choć z góry mówię że ja pisarką nie jestem :D Wzywam koleżanki do meldunku te które dawno listy nie podpisywały czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondi 🖐️ ..i ja biorę się za mycie okien u mnie +1 a to cieplo ma być tylko do środy potem zima w ostrzejszym wydaniu powraca ,wczoraj oglądałam pogodę na TFN meteo na 16 dni .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta🖐️ Cieszę się razem z tobą z powrotu dziewczynek, miałaś rację. Widziałaś już maleństwo? Za okna wezmę się jutro, bo dzisiaj coś u mnie prószy, ni to śnieg ni to deszcz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryDziewczątka❤️ U mnie +1:O Straszna ciapa:P terterku👄za kawkę i śniadanko dzięki :)))))) beti👄 bondi👄 Roberto👄 Wczoraj w kieracie była masakra!!! Dziś też pewnie tak będzie:O Na Mikołajki:Dcmooookam Was ogniście;))(( 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄 👄👄👄 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mikołajkowo👄🖐️ U mnie dziś pogada w miarę nie pada i nawet zaczęło świecić słoneczko :) Terterku :) za pyszne śniadanko i herbatkę👄👄 Personalna :) bardzo współczuję tego okropnego badania, bo wiem jakie ono jest okropne :( ale najważniejsze, że usunięte zostały polipy. Kochana nawet tak nie myśl, że jesteś nie zauważalna dla mnie i dla dziewcząt jesteś i będziesz wspaniałą przyjaciółką na którą ZAWSZE można liczyć i która ZAWSZE wyciągnie pomocną dłoń aby pomóc. Buziam Cię👄 i mocno, mocno ściskam mmmmmmm. Wszystkie JESTEŚCIE KOCHANE❤️ i tak jak piszecie musimy się wspierać i być RAZEM Dla KAŻDEJ posyłam CIEPŁY UŚCISK i buziaczki👄👄 Wesołku mmmmmmmmmmm 👄 Roberta mmmmmmmmmmm👄 Terterku mmmmmmmmmmm👄 Tokino mmmmmmmmmmmm👄 Małgosiu mmmmmmmmmmmm👄 Marijka mmmmmmmmmmmm👄 Personalna mmmmmmmmmmm👄 Bechemootek mmmmmmmmmm👄 Kosmi mmmmmmmmmmmmm👄 Beti mmmmmmmmmmmmm👄 Zuuziczku mmmmmmmmmm👄 Bonitko mmmmmmmmmmmmm👄 Banderasku mmmmmmmmmmm👄 Bondi mmmmmmmmmmmmm👄 Poetka mmmmmmmmmmm👄 Rowerzystka mmmmmmmmmm👄 Łasiczka mmmmmmmmmmm👄 Maluutka mmmmmmmmmm👄 Miłego dnia i duuuuuuuużooooooo prezentów Mikołajkowych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta Bondi Banderasku 🖐️❤️ Roberta to na pewno jesteś szczęśliwa ze dziewczyny są blisko a i malenstwo blisko masz to jest radość ❤️ Bondi ja jutro za okna się biorę bo dzisiaj prószy śnieg u mnie ale ciężką prace tez mogę robić :) ale oczywiście z pomocy skorzystam bardzo chętnie ❤️ Banderasku spokojnej pracorki chociaż dzisiaj to nie wiadomo teraz przed świętami to ludziska robią większe zakupy bo prezenty kupują ale ta już jest w handlu przed świętami miłej pracorki ❤️ a tak miedzy nami to narazie nic mi się nie chce robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.* ___$*_______*_________.*$__** ____$*_________________*$__* ___$$$$*_____________*$$ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$ _____$*$$*******___*$$$$$$$$ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ FAJNYCH PREZENTÓW ŻYCZĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Piszę tego posta choć nawet nie wiem czy uda mi się go puścić bo mi coś ruter wariuje. No ale wasze wpisy przeczytałam:):):) Teraz króciutko bo jak pisałam raz mam net a raz nie mam. U mnie -1 i z nieba prószy leniwie śnieżek.Ja także widziałam prognozę pogody 16 dniowa i włos mi się zjeżył na głowie.Jak zapowiadają na noce-26 to u mnie będzie grubo ponad 30,zamarznę jak nic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti klawy Mikołajek! Dziewczynki mnóstwa prezentów życzę,do mnie Mikołaj nie dotarł,sanie ugrzęzły w zaspie,hi,hi a może byłam niegrzeczna??????????.Pewnie jedno i drugie,hi,hi,ale nastrój mam Mikołajowy:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki tu dzisiaj gwar aż miło Dizewczynki ja tak na chwilke,napisze tak ogólnie Dobrze,że tu jesteśmy i trzeba choc łapka machnąć mimo zabiegania,klopotów trosk ,mimo czasem słabszego zdrowia. Wiem jak to jest ale czesto zagladam jak mam chwilke i neta .Wiem ,ze tu ktoś pocieszy ,doradzi czasem w banalnych sprawach.Oby tak było zawsze póki będziemy na tym swiecie. Personalna jestes obecna zawsze w naszych sercach jak wsystkie. Zaglądaj do nas i wpisuj co Ci na język naleci. Ja dizsiaj mimo Mikołajek niezbyt zaczęłam ten tydzień.Z samego rana miałam niemiły telefon i troszkę mnie zdenewowano ale przywykłam do tego.Nie nie nie telefon od Syrenek nie .Ale powoli jakos sobiue roztłumaczam i to mi zostało... A tak mam tylko dobrą wiadomośc dizsiaj coś zrobili z netem i moze bedzie działał wreszcie bo na razie była tragedia. Też zabrałam sie za firanki i okna tylko tak przetarłam 2 i chyba sobie teraz odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MIKOŁAJKOWO!!! Mikołajki z przeszkodami: Dziś Mikołaj wpadł kominem, żeby prezent ci podrzucić, ale utknął w nim na amen i już nie potrafił wrócić. * Stadko wiernych reniferów jęło ciągnąć w szyku karnym, by wydobyć go z komina. W końcu wyszedł - cały czarny. * Znów próbował oknem, drzwiami... W tym zamyśle tak się zadął - wpadł na schody, a tam woźna - Rety! - krzyczy - Ludzie! Diabeł!!! * Aż mu czarna spadła czapka, tak wystraszył się jej krzyku - zgubił worek z prezentami, wypadł na dwór - fiku-miku... * Co za dzień! Jak tu pracować?! Tylko niosę im prezenty! Jakaś baba mnie oczernia, a ja przecież jestem święty. * Szczęściem, czy nieszczęściem może padał śnieg - Mikołaj cały oblepiony zimnym puchem, zrobił się z czarnego biały. * Znów chciał do twych drzwi zapukać z nieszczęsnymi prezentami... Ktoś otworzył i niegrzecznie rzekł - Bałwanów nie wpuszczamy! * Jeśli więc znalazłeś w bucie uśmiech, co twą twarz ozdobił, to Mikołaj musiał dotrzeć, ale... nie wiem jak to zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×