Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tokinko, dzięki :-D A mnie opanował wtórny analfabetyzm i jakoś nie wychodzi mi wysyłanie prezentów @-wych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dziewczynki maja rację nie masz czego i kogo żałować I tak jak pisze Zuuzik nie idź już więcej do matki M bo szkoda Twoich nerwów i zdrowia. Bechemootku a ja nie otrzymałam od Ciebie fotek sukienusi :( :( Tokino kochana dziękujemy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku to przykra wiadomość:( a który to synuś ten w K-wie? Tokina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuuziku, ten z Krakowa.... Pszczółko , poczekaj troszkę to postaram się podesłac sukienkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Dziewczynki u mnie był Mikołaj, dostałam czekoladę. Zawsze na Mikołajki obdarowujemy się słodyczami, dopiero w Wigilię przychodzi prawdziwy Mikołaj. Zuuzik odnośnie wyborów , to brak opcji, że idę wybieram bo znam człowieka i mogę mu zaufać. Seksoholika znam od dziecka, razem chodziliśmy do szkoły a teraz nie mogę na niego patrzeć. Beti, Tokina dzięki za Mikołaja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie Dziołszki Beti ❤️ ja tak jak Bechemootek mówię Ty i Twoja córka jesteście najważniejsze...pomyśl teraz o sobie. Zuuziczku pamiętam o trzymaniu kciuków przez Ciebie...dzięki👄 napisałam o moich odczuciach...ale nie obrażam się na żadną z Was pamiętajcie. Do mnie Mikołaj przyszedł w pracy....i to było bardzo miłe. A w domu też rano się do mnie skradał........ale byłam bardzo śpiąca i wiedział, że jak mnie zbudzi to będzie miał przechlapane a później spieszyłam się do pracy:p Miała baba Mikołaja i ciągnęła go za jaja raz za jedno raz za drugie a najbardziej za to długie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku czekam :) Zuuziczku otóż córcia uwielbia fatałaszki :P :D więc znalazła tunikę, synuś młodszy grę a starszy uwielbia słodycze więc dostał dużą torbę smakołyków :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre Bechemootku, że syn stracił pracę:( Mój syn ma zapewnioną pracę do lutego a co dalej też jeszcze nie wiadomo teraz go testują i dają nowe zadania. Wczoraj zaliczył pierwszy rok aplikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku dziękuję za fotki :) sukienusia jest ładna i elegancka i na pewno pięknie w niej wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna masz syna - zdolniachę:) gratuluję:) a nowym zadaniom sprosta na bank i wierzę, że podpiszą z nim umowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skąd takie ładne wierszyki bierzecie:D Bechemootku to przykra niespodzianka dla syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi , Personalna Najgorsze to jest to, że kilka działów bije (biło) się o niego. Wiedzieliśmy, że firma ma kłopoty ale prezesi uspokajali naszego, zeby był spokojny. A dziś wszyscy dostali papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest życiem. Dzwonił serdeczny przyjaciel - jak brat! (jesteśmy z M chrzestnymi ich dwójki dzieci). Mama zmarła wiosną, pisałam wam o ś.p. Beacie i okazało się, że ojciec ma Alzheimera. Pomagam załatwić dom opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku czasami tak się w życiu chrzani, wierzę że sobie poradzi, życzę jemu i tobie, bo wiem jak bardzo się denerwujesz. Będzie dobrze Personalna twoje zdjęcia są super, profesjonalne, masz "OKO". Dobrej nocki wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bondi......ale ja amatorka fotografii jestem.....nie znam się na fotografii ...mam tylko sporo literatury na ten temat i programów do obróbki zdjęć ...ale czasu na studiowanie tego brak:( zostało mi tylko sobie pstrykać fotki i gotować w garnku i to jest moja pasja:D Bechemootku.....mocno przytulam❤️...... Dobranoc i buziaczki na noc dla Was👄 Dzięki Wam za Mikołajki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam na dobranoc. Wpadłam przed poduchami Was wszystkie uściskać i poprzytulać Mikolajkowo. Wierszyki faktycznie gitarrrra. :D:D:D Betuś kochana...z jednej strony dobrze, ze poszłaś, teraz wiesz na czym stoisz. To po pierwsze. A po drugie w końcu jej odpłaciłaś tym samym pożegnaniem, a więc i tak Twoje na wierzchu. Wszystko się poukłada, jesteśmy tu wszystkie tego pewne. Dobranoc dziewczyny, paaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf!!!!dopiero skonczylam. Pieklam drobne ciasteczka. I troche dlugo mi zeszlo. Teraz sobie Was poczytam. Zycze wszystkim dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×