Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonita, Twój misiek to automatic? nie wiem co to za pozycje N i +:o w moim jest tak, że jak chcę spuścić z ręcznego to musze wciskając "guziczek" w rączce hamulca, delikatnie unieść do góry i dopiero w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku dołączyłaś do fanclubu tunax:) super rodzinka prawda? dałaś radę obejrzeć/poczytać od początku? zazdraszczam;) tym pięknotom sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, już kiedyś kukałam do tej rodzinki i bardzo się ucieszylam, ze to ta sama, którą wypatrzyłaś :-D. Jeszcze nie dotarłam do początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam Zuuziku kotlety "dzikuski" - bomba....kaloryczna :-p. Moje chłopaki nie zaakceptowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku❤️ tulę do serducha......moja koleżanka też miała taką przypadłość...oj współczuję .......... też brała zastrzyki i o ile dobrze pamiętam to też jakieś witaminy z grupy B. ( zapalenie nerwu trójdzielnego...czy coś pokręciłam? ) Dziewczynki moje wyniki dopiero w przyszłym tygodniu...czekam cierpliwie. Terterku twoje cycuszki zdrowiutkie ...super!! łatwo można postawić diagnozę ...u mnie za dużo tłuszczu:p, zwłóknień, torbielek i do końca nic nie wiadomo:(.... muszę często kontrolować. Banderasku będzie dobrze..dbaj o siebie i nigdzie z domku nie wychodź, żebyś nie zmarzła. Dobrej nocy i kolorowych snów Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna👄, Terterek ma cycuchy jak rydzyki, my już bardziej jak rybka maślana :-D. Ale najważniejsze, że nic groźnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadało i po zimie u mnie jest. Szaro i ponuro więc rozpalam w kominku i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Zostawiam śniadanko: grzanki http://www.chefpaul.net/grill/grzankiW02.jpg sałatka z rukolą http://www.kobieta.pl/uploads/pics/salatkarucola.jpg dzban herbatki zurawinowej http://img.national-geographic.pl/uploads/pics/ad_200031.jpg musli http://www.jogurt-domowy.pl/images/musli1.jpg biegne do pracy - pozdrawiam i życze miłego dnia Banderasku ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kawusia super dzieki A u mnie dziewczynko odwilż,wszędzie woda plynie na ulicy Milego dnia dla wszystkich, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka ja tak jak Zuzik na automatykach nie kumam nic,mało tego nawet takim czymś nie miałam okazji pojechac nigdy. Banderasku lepiej dziś? Personalna musi byc z wynikiem wszystko ok,tak jak dziewczynki pisza za dużo czarownic trzyma zawsze kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terteku dziękuję za kawę i śniadanie [serce[ Małgosiu ❤️ u mnie też odwilż ja już umyłam dwa okienka jeszcze mam w planie umyć dwa jest na plusie +3 pozdrawiam i zycze miłego dnia ❤️👄 Tokina dziękuje za prazent ❤️ Banderasku jak dzisiaj ❤️ Personalna wyniki będą ok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku za kawę i śniadanie👄 Wczoraj przespałam całe popołudnie, napracowałam się i jeszcze dostałam ochrzan od M, że zabrałam mu jego przydział:D Banderasku modlę się i trzymam kciuki żeby jak najszybciej ci przeszło, trzymaj tylko ciepełko a będzie dobrze. Samo nastawienie i pozytywne myślenie to 50% poprawy👄 Beti rozłóż pracę na raty, bo przeforsujesz kręgosłup, mamy jeszcze czas zdążymy wszystko zrobić:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beti ja tez mam okienka na całej górze pomyte niestety na dole jeszcze świeca brudem ale moze za pare dni sie za nich wezmę na razie nie,na razie odpuszczam mycie dalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie plucha,ciap,ciap,ciap,ciap.Oj jak chwyci zapowiadany mróz to u nas będzie jedno wielkie jezioro,wolę o tym na razie nie myśleć. Kurczę w domu tyle roboty a mi jakoś ręce opadają,człek naciapie się leków i nie ma na nic ani siły ani chęci. Przydałby mi się porządny kopniak od Terterka:):):):) No nic nie będę się rozpisywać bo czasu trochę mało. Banderasku👄 Jak widzisz córka Beti przechodziła już przez to parokrotnie,będzie dobrze.Ja nastraszyłam Cię wczoraj moja znajomą ona rzeczywiście bardzo długo i ciężko się z tego leczyła ale przypominam że była zaraz po porodzie i organizm jej był bardzo osłabiony.Tak że Banderasku odpoczniesz sobie teraz od ciężkiej pracy i całkowicie skupisz na powrocie do zdrowia,niedługo uśmiechniesz się pełną buzią,bez żadnych grymasów. Zuuzik👄 Postaram się pstryknąć fotkę ale dopiero w weekend bo aparat zabrała córka na stancję.Ja narobię zdjęć a potem nie umiem ich wrzucić na komp,hi,hi i na gar także,oj beztalencie ze mnie straszne. Personalna👄 Terterek👄 Małgorzato👄 Roberto👄 Tokina👄 Bondi👄 Pszczółko👄 Kosmitko👄 Bechemootku👄 Beti👄 Bonita👄 Rowerzystko👄 Marijko👄 Malutka👄 Wszystkim miłego dnia Acha Zuuzik ja wypróbuję kotleciki,może i bomba kaloryczna ale jak się zrobi od czasu do czasu to to tak dużo nie przybędzie na boczkach.I nie wiem czy zauważyłyście że najsmaczniejsze to co kaloryczne a ja nie zamierzam rezygnować ze wszystkich przyjemności,hi,hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🖐️ U mnie znowu napadało śniegu buuu :( Banderasku tak mi przykro :( że cierpisz dbaj o siebie i nie wychodź z domciu na zimno buziam Cie mocno👄👄 Terterku dzięki serdeczne za herbatkę żurawinową👄 zawsze pamiętasz :) Ciesze się że z cycuszkami jest wszystko OK :) Wesołku biorę leki muszę pić dużo no i czekam na efekt :( chociaż to jest takie cholerstwo :P co się nawraca :( 👄 Personalna na pewno wynik będzie w porządku 👄 Tokino👄 Beti uważaj z tym myciem okien żeby Ciebie nie przewiało👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki okna umyte cztery jeszcze dwa mi zostały ale to jutro one są od podwórka i cała łazienka do umycia mi został bo są kafelki a w sprawie operacji jeszcze nic nie wiem dzwoniłam dzisiaj ale powiedział mi ze mam dzwonić po 20 grudnia na dzisaj już skończyłam z porządkami kręgosłup boli Bondi ❤️ Pszczólka❤️ Wesołku ❤️ Małgosiu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Z całego serducha❤️dziękuję za wsparcie i troskę👄 Nie oczekiwałam wiele po jednym zastrzyku:(((...ale poprawy nie ma😭 Stan się nieco pogorszył😭😭😭i....samo się płacze:((((:(((( Trzymajcie się cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Szaro i mgliście...okropnie! I w taki dzień niespodzianka!!! Przyszła do mnie świąteczna przesyłka :-D. Ucieszyłam się jak dziecko!!! Mona próbowała rozpakować przesyłkę a Chanel natychmiast weszła do pudełka :-D. Dziękuję 👄❤️ :-D!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku! Współczuję, niestety to cholerstwo tak wolno się cofa. TRrzymam kciuki, żeby jak najszybciej było lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na czerninę z kluskami ziemiaczanymi (czarną polewkę) i mięso gotowane z kaczki z brokułami i paprykę marynowaną. Dzisiaj odświeżałam stroik, dałam nowe wstążeczki i ozdoby, wrzucę do garnka. Narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ pozdrawiam wszystkie serduszka moje❤️ u mnie tez chlapa wszystko leci. a wczoraj z ja z córcia wyladawałysmy u lekarz ,na szczesicie tylko 26km trzabyło przjechać,dostałam antybiotyk znowu kaszle i gardło mnie boli i jest mi zimno:(,mamy pecha do szczepionki odczulające,bo co zaczniemy to corce się przygody trafiają,ale jak będzie się tak działo to raz w tygodniu będziemy jedziły na zastrzyk. dzis jest mi smutno ,bo to 7rocznica śmierci taty póznie idę do kościółka. a zeby tego było mało od wczoraj nie odzywam się do mojego,bo tak podniósł mi cisnienie,może nie tyle on co jego szef normalnie mnie cholerka trafia,zeby tak wykorzystywac człowiek,ale jak jest głupi i boi się odezwać to jego sprawa,a ja jestem wściekła na cały swiat:(chce mi sie krzyczeć😭😭wywyłam sie wczoraj az mnie łeb rozbolał. no dobra musiałm wyrzucic to z siebie,bo mi cieżko było:( ale mojemu jeszcze sie oberwie,bo wulkan tyka we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuuzik u mnie w garnku na 7stronie sa kotlety,o które pytałas tylko ja zamiast majonezu dodaje szklankę wody i do tego mąki ziemniaczanej 2łyżki i garsc sera żółtego sa bardzo dobre:) to zależy jak kto je robi tylko ja niedawałam żadnych warzyw.ja robie takie by wam napewno smakowały.u siebie w garnku mam też rybne kotleciki jest przepis pod zdjęcie i naprawde pychotka. ja przewaznie robię je tylko z piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Banderasku 👄 Kosmi nie denerwuj się :( bo to i tak nic nie da a sobie zaszkodzisz wiesz do czego stres prowadzi wiem, że jest Ci przykro, mocno Cię przytulam do❤️ Bondi 🖐️ Bechemootku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki ❤️ Zuziku - zrobiłam dzisiaj kotlety dzikuski - podsunęłaś mi niechcący pomysł na obiad. Można robić je w różnych wariantach - w garnku podany jest link do przepisu i forumowicze podsuwają przeróżne odmian tych kotletów. Ja zrobiłam bez majonezu i zamiast mąki uzyłam tartej bułki. Zrobiłam do tego ziemniaczki i surówke z porów i jabłka - Pyyycha!!! choć kotlety nie są jakąś rewelacją to są pewną odmianą na stole - warto spróbować. Bondusiu ❤️ nie tkne czerniny choć wiem ze głupio robię - bo z pewnością jest pyszna. Myśle o Tobie za każdym razem jak robie zakupy bo chciałam Ci powiedzieć, że torebusie które ostatnio kupiłaś są ładne i bardzo modne - dobry to był zakup bo i wiosne przywitasz na czasie ❤️ Bechemotku ❤️ jaki dziwny zbieg okoliczności - ja też miałam dzisiaj przemiłą niespodziankę więc możemy podać sobie "łapki" 🖐️ :D:D:D Dziewczynki - dorwe dzisiaj aparat i zrobie fotki lalek ktore jeszcze w nauczaniu początkowym zrobiły moje dzieci. Zapakowałam je wiele lat temu (13 ) i przechowuje razem z ozdobami choinkowymi. Raz w roku odpakowuje z bibułek i ciesze swoje oko. Mam Mikołaja, Anioła, Diabła, Cyganke, Kowboja, Kominiarza i Baletnice. Jak tylko pstrykne to pośle. Kosmitko ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku Kochany - nie płakusiaj - wszystko będzie dobrze ❤️ ❤️❤️ Pszczółko - Twoja dolegliwość lubi nawracać - ale też sie nie zniechęcaj - pamiętaj: pij dużo ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko - przypominam Ci: możesz jeść mięsko jak lubisz i inne wysokobiałkowe smakolyki ale obowiązkowo do tego porządna porcja jarzyn Surówki lub gotowane) żeby odczyn kwaśny po mięsku zmienić na zasadowy. Pić nie od razu po posiłkach ani tuż przed bo niepotrzebnie rozcieńczają sie soki żołądkowe potrzebne do trawienia. Ale w ciągu dnia - musowo dzbanek napoju ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że w życiu nie jadłam czarnej polewki. Chyba starsi zrobili błąd. Gdy byłam mała czerninę podała żona mojego chrzestnego ojca. Było bardzo elegancko, zupa miała dziwny, nieznany kolor więc się zapytałam co to? Ktoś był szczery i powiedział, że zupa z krwi...........i to było moje jedyne doświadczenie :-). Więc Bondusiu musisz opowiedzieć jak się ją robi i jak smakuje :-). To szczęśliwy dzień dla nas, Terterku :-D. A ja kilkakrotnie robiłam te kotleciki, teściowa dawno mnie namawiała, później znajoma. A moje chłopaki powiedzieli nie! i koniec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×