Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

ja też nastawiam Y zimna jak lód jestem czas do piachu:P:) może się rozgrzeje chodż nie moge procentow biorę szczepionkę ,ale takiego mogę:P:) lece podrzucić na dol do pieca siostra z szwagrem wybyli na Barbórkę:)moge zakasic baniak wina co wy na to :):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zapodaję murzynka i żeby nie było, że ściemniam ugotuję go w garze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznki jetsem i ja nastawiam kieliszejk na szamponik :) a wysłałam wam parę fotek z zimy u mnie i chinkę która stoi na przeciwko mojego okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho ho! Choinki, murzynki, chinki :-D, same niespodziewajki! I jak tu nie lubić zimy? Szczególnie jak siedzi się w cieplutkim domku, zwierzaczki i ptaszki nakarmione a w tv szaleją na nartach! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic niee wypiłam a już zle widzę miało być Zuuziczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka to ja jeszcze jednego YYYYYYYYYYYYYYYY i juz mnie nie ma jestem jakoś padnięta za dużo nerwów mam w sobie jakaś ospała jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki doszly Beti. Choinka piekna i jaka wielka:) A sniegu to rzeczywiscie u Was w miescie pod dostatniem:O Murzynka poprosze Zuzik wielki kawal. Czuje ze pomalu dochodze do siebie po tych relaksach. 4 godziny to stanowczo za dlugo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Odpręż się! Wszystko jest na dobrej drodze!!! Wyreperujesz wszystko - od zdrowia do życia i już jest:classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie gniewajcię się ale idę się pluskać i do wyrka a jeszce u córki pooglądam jakiś film i troche z ni ą pogadam bo ostatnio jest troszkę smutna bo kolego już nie chce z nią być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Jak kiedyś zaczęłam naukę relaksu, to o mały włos nie skończyłam na pogotowiu :-p :-O, nie jestem fanką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku wiem lae jakoś mnie to wszytko przytłacza jeszcze dzisiaj mój tato rozmawiał z m że do poniedziałku ma się wyprowadzić nie wiem mna co czeka ale jeszcze siedzi i to mnie najbardziej denerwuje bo zamiast już iść to czeka nie wiadomo na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootek ja tez jestem zdziebko rozczarowana. I mam wrazenie ze jestem dzisiaj jakas rozbita:O Stwierdzilam ze lepsza dla mnie by chyba byla gimnastyka plecow albo yoga. W kazdym razie te cwiczenia rozluzniajace plecy dobrze mi zrobily. Te inne niespecjalnie. Nie potrafilam ich skoordynowac z oddechem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana! Oni tacy są......weź głęboki oddech, masz kochanych ludzi wokół i policz do dziesięciu i z powrotem :-) - jeszcze trochę CIERPLIWOŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, jak zaczęłam korygować oddech, rozluźnć mięśnie i "usypiać" członki ciała, to nie mogłam opanować skoku ciśnienia, dostałam napadu paniki i miałam kłopoty z oddechem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pozycja lezaca nawet z mala poduszka pod glowa to nie jest optymalna pozycja. Wtedy ciagnie mnie w brzuchu i zaczynaja niezle nawalac plecki:( Normalnie w domku jak sobie leze, mam wysoko pod glowa. A cisnienie to chyba tez mi podskoczylo na tym treningu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wszystkie szaleństwa zaczęły się w pozycji leżącej płasko na pleckach :-o. Do dziś, gdy M proponuje, żeby położyć się na podłodze gdy mam problemy kręgosłupowe, to jestem prawie w panice na samą myśl 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie ja nie wytrzymuje lezenia plasko na plecach, ja musze zawsze podkladac cos pod kolana. Inaczej bola mnie strasznie plecy. No ale sprobowalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita spróbuj w takiej pozycji na płask podłożyć sobie poduchę pod pupę, mnie na trochę pomaga, inaczej krzyż wysiada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już próchno jestem:P, krzyż mi wysiada jak dłużej ponachylam się np. myjąc gary - w pracy po imprezach czasami jest tego fuul i stoimy tak na zmianę nad zlewem, może to wina zbyt nisko jak na moje warunki zamontowanego zlewu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku :-), ta pozycja też jest dla mnie "nie"!!!. Wszystko co na płasko jest beee! Mam coś z głową :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam spokojna sobote. Lubie takie wieczory. W telewizji leca same kluchy, ale to nic. A ostatnio najlepiej sie relaksuje ogladajac zdjecia na garnku:) To najlepsza terapia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie ze mnie jest juz prochno. Gdyby nie ciasne rajstopki i bluzeczka juz dawno bym sie rozsypala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku mnie ostatnio tak na płask też zawraca w łepetynie:o a co do paniki to w taką prawie wpadałam jak były upały - zasłonięte rolety przed słońcem, duchota, zatkany nos i... panika, że się uduszę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×