Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dietka ma w planie wolny spadek, teraz mam rozmiar pooperacyjny, ten kiedy wróciłam do normalnego jadłospisu. Tego poszpitalnego jeszcze nie osiągnęłam. Ale niektóre propozycje są dla mnie nie do przyjęcia, muszę lawirować :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam sie znikam,jestem ciekawa bechemotku sukienki,ale nic do mnie nie doszło,bo moj właśnie teraz jakby wpadł na ten pomysł tylko wybierz se sama,a ja mam dylemat niecierpię cienki ramiączek i jak mi widać rowek między globusami ,po wszystkim osobniką płci przeciwnej pada tam wzrok,a mnie denrwuję i mam się rozejrzec za wystrzałowymi butami chce na swieta się odchamic,moze wy mi podrzucicie jakieś srtony z kieckami,no i oczywiście przed kolna ,bo długa to mnie skróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! to sie nazywa od dzisiaj ochrona budzetu i srodowiska. Oszczedzamy papier i drzewa:) Zuzik podeslij sukienie Bechemootka. Bardzom jest ciekawa. Mnie przydalaby sie tez sukienka. Tylko ja nie mam sukienkowej figury:O Chyba lepiej kupie sobie czarna spodnice bo potrzebuje i czerwona koszulowa bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi witaj serdecznie polewam szamponika. Serdeczne zyczenia i pozdrowienia dla Twojej Mamy i mojej imienniczki🌼 Pomysl ze spedzeniem Swiat w domu, a ferii na wyjezdzie, uwazam za bardzo dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię sukienek na ramiączkach, bo mam łapy macierzyńskie:P i wolę je zakrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Zuzik. Fotki Bechemetkowej sukienki doszly:) Bardzo mi sie podoba w sukience wykonczenie dekoltu pod szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko włąanie do tego wniosku doszlismy,a 2 lata juz nas w domku na swieta nie było tym bardziej się cieszę,a to drugie by dobre aniołki spełniły,bo jeśeli wyjdzie to raz w miesiacu bym była z sziećmi w tym cudownym kraju:) dziekuje za życzenia dla mamy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Kosmi, ale wydaje mi sie ze dlugosc w kolanko tzw wloska dlugosc, jest korzystna dla kazdej kobitki i wcale nie skraca. Poza tym wyglada to bardziej elegancko jak krotka sukienka. Albo niech Ci poradza mlodsze kolezanki. Ja jestem jez "chrupek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego od Zuuzika @ dochodzi do Bonity a ode mnie nie??????????/ To już kolejny raz! Kosmitko trzymam kciuki za wasze plany swiateczno - feriowe! A sukienczynę wysłałam do Zuuzika i Bonity. Postaram się słać też do ciebie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ja włąśnie tez niecierpię ,chodż mi mówia łądnie wyglądasz ty masz ciemną karnacje i jasne rzeczy nie powiem,ale nie wszystko znoszę w jasnym kolorze,podoba mi sie niebieski turkusowy i biskupi kolor dziwak troche jestem:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita ma rację co do długości sukienki:) Kosmi masz mocne nogi i nie możesz mieć miniówy, a kolory rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy cos Bonitko dla takiego karakanka sie znajdzie jak ja:P:) długość tak napisałm,ale to co ty napisałś tez by odpowiadał,wiecie co jak ja niecierpie mierzyć rzecz mi najlepiej jak jest jedna wpada w moj gust wtedy jest:classic_cool:,jeszcze trzy moge,ale jak ilości przekracza to mnie jasna cholerka bierzę:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzi miniowki niechce,bo wim jak w taki wygladałam,ostatnie moje sukienki to za kolanka i był::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie mierzyc i mierzyc ubranka do upadlego. Tacy klijenci jak ja to horror dla naszego Banderaska. I jeszcze nie zawsze cos kupie:P Czasami tylko sie namierze:p Ale wieszam wszystko z powrotem porzadnie na wieszaczki. Nawet zapinam co drugi guzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi w kolanko będą w sam raz:) za kolanka też nie dobre - ucinają nogi w najgorszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, jak ubierzesz butki na lekkim obscasiku to bedziesz wygladac dobrze i w dluzszej kiecce. Ty masz ladna talie i plaski brzuch. Trzeba podkreslac atuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak byłam rozmiaru 38 też lubiłam przymierzać, teraz niekoniecznie, bo wyglądam jak namoit:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita a tak cos ty wymyśliła jaki chrupek ty chyba niewiesz ile osobnikow płci męskie zawiesiło oko na tobie,wcale niejestes jestes super kobitka i masz co pokazać i niejednemu się w poruszy:P:) wogółe to my wszystkie super kobitki jestesmy:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej namietnie przymierzam. Chociaz ostatnio mialam popsuty humor po takiej wyprawie po sklepach:( Nie chce pisac jaki numer mi pasowal😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik cos ty wymysliła jaki namiot,następna super laska porównanie sobie dała,a ja mam wrażenie ,ze 38 pasuje na ciebie opowiem wam kawał rozmawia żyrafa z zajączkiem ,a zajczek ty to masz życie napijesz się wody połkniesz i nie poczujesz ,a ja połykam delektuję sie smakiem,to samo ty zając to marchewkę chrup chrup,a ja listek powoli żuję przezuwamy jem,a zajączek myśli a po chwili mowi do żyrafy a ty rżygałąś kiedys:P:P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczyny muszę spadać, chłopaki czekają;) Bechemotka tez wcięło:o papapa Bonita👄 Kosmi👄 Bechemotku👄 aha jeszcze apel, jutro niedziela, kiedyś dawno temu Malutka wpadała na kawkę, teraz ma nas w nosie niewiedzieć czemu:o Malutka nieładnie tak, mogłabyś chociaż wpaść i powiedzieć jak wyniki cyto, chociaż myślę, że są oki, bo ostatnio wpadaś jak byłaś w rozpaczy:o zatem apel do Malutkiej: wpadnij na poranną kawkę do starych kumpelek:) bez pretekstu ot tak sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak wiecie że zbereznica jestem:):):P:P Bonita ja talia płaski brzuch chyba jak mnie walec przejedzie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×