Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

apropos czerniny - nie zostałam uprzedzona z czego ona jest, ale smak brrrrrrrrrr spróbowałam raz i o ten raz za dużo:P nigdy więcej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku my wyraziły swoją oipinie,moze zaryzkuj i spróbuj ,moj za tym przedapada ale ja mu tego nie zrobię więc jak jest u mamusi to wtedy sie zajada:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Zuuziku, w piątek jadę :-O. Kosmitko, nigdy nie miałam ciągotek do próbowania czerniny. Jest jeszcze troszkę na liscie jedzonek, których nie jadłam i nie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet w restauracji zamówił obiad i jadł. Przy pierwszym daniu okropnie chlipał, a przy drugim strasznie bekał. Gdy przyszło zapłacić rachunek, kelner mówi: - 1 złoty za pierwsze danie + 50 groszy za chlipanie, 2 złote za drugie danie + 50 groszy za bekanie. Razem 4 złote. Facet daje 5 złotych i mówi: - Reszty nie trzeba. Za złotówkę jeszcze sobie popierdzę to ja tez uciekam,jak to dobrze was miec mozna sie komu wyżalić wypłakac wykrzyczec❤️ dobrej nocki kolorowych miłych snów😴🖐️ Bechemotek❤️Zuuzik❤️Terterek❤️Roberta❤️Tokina❤️Bonita❤️Bondi❤️Banderasek❤️Pszczólka❤️Personalna❤️Rowerzystka❤️Maluutka❤️Marijka❤️Łasiczka❤️Wesołek❤️Małgosia❤️Beti❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ pa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczątka, pomacham Wam łapką, u mnie wszystko OK, ale strasznie zabiegana jestem, nieraz już nie wyrabiam. Tak pragnę wieczoru i lóżka. A jak się polożę....to znowu wszystkie sprawy mi przychodzą do łepetyny i nijak zasnąć. Ani nawet nie myśle jeszcze o sprzataniu. Przeważnie do domu wracam po 20.00 Ale nie zrzędzę. Na razie daję radę....i szukam innej pracy. Buuuuuuuziammmmmmmmm.......👄 Banderasku, nie płacz....jest sens? Przystopuj trochę, odpocznij, posiedź w ciepełku, zrelaksuj się, a poprawa będzie z każdym zastrzykiem bardziej widoczna. TULU 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko Odpadłam, wisiałam na telefonie. Cały czas miałam goracą linię - syn szaleje w kwestii pracy, coś się koci, Teo jutro ma egzamin, więc zebrało go na pogaduchy :-p :-D Proszę aby Anioły czuwały nad nami 👄❤️ Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku skarbie dziękuje Ci bardzo za wyjaśnienie na temat jedzonka👄 bo lubię mięsko :P może nie w dużych ilościach ale lubię :P :D👄 🖐️ Dobranoc Wszystkim👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,coś puściutko,a więc rozpalam w kominku bo ciągnie po plecach i zostawiam goraca kawusie,inusie i herbatke z soczkiem malinowym Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 dziękuje Małgosiu za kawusie i ciepełko. Szary poranek - u mnie wietrzysko wielkie to i dobrze bo osuszy troche te kałuże na ulicach. Podaje śniadanko: grzanki ale u bułeczki świeże masło, dżem malinowy, miód wrzosowy twarożek kiełbaski drobiowe na gorąco pomidorki i duża ilość zielonej pietruszki i szczypiorku musli ZAPRASZAM zjedzcie cosik żeby mieć siłe na czekające wyzwania Dzban herbatki dla Pszczółki też na stole zostawiam ❤️ POZDRAWIAM i życze miłego dnia - ja ubieram sie i ide do empiku - dzisiaj nie pracuje Banderasku ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Małgosiu dziękuje za kawkę ❤️ Terterku tobie za śniadanie ❤️ Dziewczynki u mnie prószy śnieżek jest na termometrze 0 i wieje wiatr dobrze że okna wczoraj umyłam zostały mi jeszcze dwa ale to od podwórka może jutro nie będzie prószyć śnieg to umyje Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku nie płakusiaj do tego trzeba czasu u córki do dwóch tygodni schodziło będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też macham łapką🖐️[:) Małgosiu 👄 Terterku 👄 Ale ja mam z Tobą dobrze zawszy gdy zajrzę na nasz stoliczek to czeka na mnie cieplutka herbatka :) bardzo Ci dziękuję, że pamiętasz o mnie👄👄 no i oczywiście duży buziak za pyszne śniadanko👄 Beti 👄 u mnie wieje zimny wiatr buuuuu a zaraz jadę do stomatologa :( tak mi się nie chce w taką pogodę wychodzić :( Banderasku👄 jak się dziś czujesz ? Pozdrawiam WSZYSTKIE gorąco i zmykam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Zostało trochę ze śniadania, to łykną. Kawę zdążyła wypić ale na jedzenie zabrakło czasu. Poleciałam do Media Markt, cały czas poluję na telewizor 26-27 cali, a w promocji są tylko duże. Wróciłam bez telewizora. Banderasku jak dzisiaj samopoczucie ❤️ Bechemootku na czerninę gotuję porcję kaczki(obieram ze skóry bo za tłuste) tak jak na rosół, porcję krwi ucieram z mąką dodaję do rosołu i zakwaszam, cytryną, kwaskiem cytrynowym lub octem. Smakuje jak ciemny barszcz, najlepsza z kluskami ziemniaczanymi. Mięso wyjmuję i mam na drugie. Żeby ocenić trzeba spróbować. Mój wnuczek nie je flaków, na pytanie dlaczego, mówi bo nie lubię, ale jadłeś już, nie bo nie lubię. Taka kołomyja. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Narazie bez zmian😭 Jutro na 16:30 jestem umówiona na wizytę do neurologa,nie chciałam czekać... Pozdrawiam Was❤️ serdecznie🌼 Dziękuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku! Dobrze, że idziesz jutro. Lepiej wcześniej zaliczyć neurologa - pewnie prywatnie? Trzymaj się cieplutko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, dzięki za informacje :-). Pewnie musiała bym spróbować u kogoś zaufanego np. u ciebie :-D. Tylko szkoda, że od dzieciństwa wiem co to jest. Nie powinno się zbyt wcześnie zdradzać tajemnic kulinarnych dzieciom :-). A flaków też nie jadam, czasem troszkę chlipnę tej zupki, byle bez flaka. Nie jadam też żadnych nóżek i udek drobiowych brrrrrr. No i jeszcze paru rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało dziewczynki czy co????? bo u mnie sypie niporzerwanie od wczoraj, ale taki mokry śnbieg, więc breja straszna na ulicach, chodnikach słowem wszędzie:o Banderasku będzie dobrze, tylko bądź cierpliwa, trzymam kciuki:) Bechemotku to pewnie nie jadasz żołądków kurzych? co prawda nie lubię żółądków w sosie, ale z rosołu z prawdziwnej;) kury zawsze wyjadałam:) Terterku co z laleczkami? nie można ich powiesić na choince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku Własnie miałam pytać, co zacz??? Gdzie się panie zapadły? Zuuziku, nie jadam żołądków w postaci gulaszu czy cuś takiego. Ale gdy bywał rosół kurski, taki wsiowy z podrobami :-D, to walka była o żołądeczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×