Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki ja nie zabraniem córci chodzić do ciotki ani do teściowej i powiedziałam że ma tam chodzić bo to będzie dalej jej rodzina .Umnie dzisiaj tez mroznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwestrowo a u mnie odwilż jak ta lala:o chociaż jest tyle śniegu, że pewnie w całości nie zniknie:P tylko od czasu do czasu huk za oknem, jak rynną zwala się kolejny oderwany kawał zmrożonego wcześniej śniegu:o Tokina, nie biorę nowych butków na tańce, idę w tych wyyyysokich, najwyżej nogi mi w tyłek wejdą, a poza tym z mojego małża tancerz średni:P więc zmęczenie materiału od wygibasów mi nie groźne;):P Personalna ja chcę bardzo usłyszeć Twoją historię o przymierzaniu majtasków, plissssss opowiedz, na pewno jest zabawna:) Poetko już wszystko wiem jak jeździsz do szczęścia:) a jakieś wkupne typu psie kabanoski dla czworonogów wozisz? czy i bez tego jesteś cała ich?;) Terterku wiem o jakich nietoperkach mówisz, ale one chyba źle napisałaś, że są na przedramionach:P widać je jak się podniesie ręce do boku, czyli na ramionach od tyłu;):P to się wymądrzyłam:P Banderasku za życzenia👄 zaraz lecę się uczesać, niestety nie do swojej fryzjerki, bo do niej to chyba w czerwcu trzeba się zapisywać, lecę do osiedlowego saloniku, hehe ciekawe jak mnie wyfiokuje:o najwyżej się rozczeszę:P cholipcia nałożyłam sobie na pycho maseczkę, poszczypała, ale przestała, po określonym czasie zmyłam ją, ale ciągle coś mi się wałkuje, wrrrr idę się porządnie umyć:P no to na razie kohcane moje, może jeszcze tu kuknę, bo na balety wychodzimy późno - zaczynają dopiero o 21, pewnie za to do rana:o wolałabym trochę wcześniej, bo mogę ziewać jak hipopotam;) jeśli nie kuknę, to życzę nam wszystkim Zdrowego Nowego Roku:D:D:D:D paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :D terterek...👄 👄👄 tokino...ty to masz nosa idę na balety ale na miejscu i tak były problemy kto zostanie w domu z Teściem no i Orsim :D starszy jak się dowiedział że idziemy to choroba go dopadła :d serce na zawołanie ,więc moi rodzice się zgodzili by do nas przyjechać i poniańczyć te dwie bestie :D:D Zaraz idę do fryzjerki tak sie złożyło że będziemy razem na jednej sali :D. Wszystkim dziewczynkom Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O 24 wypije toast za naszą przyjażń 👄 🖐️]🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziku - może masz racje że to są ramiona - mnie sie zawsze wydawało że "przed" :D W każdym razie staram sie tego latem nie eksponować a jeśli można to nosze mały lub większy rękawek ;) Banderasku - śliczne życzenia i wychylam już kielonka bo ja to egzaltowana dziewczyna jestem i w takie chwile sięgam po dopalacze :P:D dzisiaj powiedziałam "memu", że o suchym pysku nie będe siedziała, tym bardziej że gotuje, pichce i pieke dzisiaj dużo. No i może tak być że do Was zajrze wieczorem już nabzdryngolona...hep! :P:P:P Zuzik - uwielbiam literówki :P ja zaś nałogowo zjadam litery ;)przykładem ostatniej wpadki jest kartka z życzeniami jaką Wam posłałam (ło matko jaki wstyd!) kto jeszcze nie wyrzucił i zajrzy to będzie wiedział o czym mówie :P Personalna - całuski za karteczke z życzeniami 👄 👄 👄 W ogole - kochane Dziewczynki dziękuje za wszelkie życzenia - jest mi zawsze bardzo miło i bardzo mnie dowartościowuja choć zdarza mi sie, że zapominam podziękować w ogólnym rejwachu, harmiderze, młynie, pospiechu i szumie :D:D:D hi hi daje słowo!!!! jeszcze nic nie piłam!!!!! ale zaczyna mnie brać atmosfera! uwielbiam te adrenalinke sylwestrową mmmm :P Ide sobie nalać winka i dalej mieszać w garach ..... CAŁUJE i do następnego zajrzenia YYYYYYYYYYYY - Banderasku - pyszne to winko :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku miłej zabawy❤️ Roberta tobie tez miłej zabawy[serce Terteku teraz dopiero przeczytałam twój liścik tak mi przykro❤️ Poetka i tobie miłego pobytu ze Szczęściem ❤️ dla reszty dziewczynek także udanej zabawy w domu ta które nigdzie nie idą.Ja też siedze w domciu jak zawsze. Banderasku widzisz jest coraz to lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha! acha! Banderasku - ten twist którego nam posłałaś jest super i kojarzy mi sie z dzieciństwem - to była muzyka mojego dzieciństwa - a tego twista uwielbiam do dzis - zrobiłaś mi wielką przyjemność. Bo ja w ogóle wychowana jestem na twiście i rock en rollu :D no i rcku oczywiście :D Beti 👄 - nie przejmuj sie kochana W ogóle to jak zauważyły niektóre z Was - ja do tego smutnego wydarzenia podeszłam z jakimś szczególnym optymizmem - uznałam, że skoro życie każdego z nas ma gdzieś swój kres i ten kres jest nieunikniony - to należy się tylko cieszyć, że przeżyło sie tak długi szczęśliwy czas we dwoje - jak było w tym przypadku i odejście w jednym roku we dwoje też jest dobrym znakiem a nie złym. Jest smutek ale jednocześnie pogodzenie i optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też naleję sobie winka od Banderaska YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYPłoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. ____________$$$$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$___SZAMPAN__$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_________$$$$$$$$$$$ $____2009$________.$ _$____$______$ __$____.$_____._$ ___$_$_$___2010.$ ____$$$$$$$$$_$__._$ ________$$_____$_._$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$ ________________$$$$$$$$___________ Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.... Życzę miłego oczekiwania na Nowy Rok 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rock end rollu oczywiście - no i znowu zjadam literki ale tym razem może z powodu winka które właśnie chłeptam? :D:P zapraszam na winko YYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku widzać tak musiało być a ja jeszcze nic nie wypiłam i piszę głupoty miał być 2011 rok tylko powąchałam Banderaskowego winka i już nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? moja małża jest jakiś odmieniony - stara sie, nadskakuje, przyciska, obcałowuje, miesza bigos (to nienormalne bo on nawet wode na herbate przypala!) - no i zastanawiam sie co w tym jest? hmmm może dojrzał do małżeństwa? a może ma babe? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti kochana :D:D:D zamierzam sie troche nabzdryngolić dzisiaj hi hi hi ale tylko troche :P żeby nie chorować ;) Dziewczynki - ten rok, który nie był dobrym rokiem niech idzie do lamusa!!!!!!!!! czekam na Nowy LEPSZY Rok! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś kiepsko piszę nadzwiękolę się do wieczora a i dobrze pójdę szybko spać i będzie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ radujmy się więc :D:D:D i pijmy wino póki jeszcze młode jesteśmy i możemy! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój sie Beti :P:D ja Ci nie dam zasnąć i przypilnuje jakby co. Jestem wytrwała w tych bojach, wytrzymała i możesz mi zaufać ❤️ - obudze, ocuce, zrobie kawy, obmyje jakby trzeba było :P i po północy spotykamy sie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄 Łoj Terterek cóż za podejrzenia w ten sylwestrowy dzień?!.Po prostu przejrzało chłopisko na oczy:):) i ma pewnie nadzieję na jakieś bara bara po szampanie i toastach noworocznych. Dziewczynki i ja pragnę złożyć Wam życzenia noworoczne,wszystkiego naj,naj w nowym nadchodzącym roku.Przede wszystkim aby był lepszy od mijającego,no i zdrowia,szczęścia pomyślności, kasy i przyjaciół i rodziny.👄👄👄.Idącym na bale i prywatki szampańskiej zabawy do białego rana tym bawiącym w domu( jak ja:)) także fajowo spędzonej nocy.To tyle idę kroić sałatkę:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku ❤️ Terterku ok jabym zaniemogła to proszę mnie ocucić trzymam za słowo ale chyba nie będę spała bo córcia robi w domciu imprezę i nie da mi spać hi hi a ja już mam wszystko zrobione to po jednymYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam na moment, właśnie skończyłam robić ptasie mleczko i usmażyłam 15 krokietów , ugotowałam barszczyk, zrobiłam też gar gołąbków. Nie wiem skąd u mnie taki nagły przypływ energii do prac kuchennych, no , ale większość z tych rzeczy pojedzie wraz z młodymi na imprezę u młodszego syna. Teraz jest u mnie mała, by nie przeszkadzać rodzicom w przygotowaniu chałupki na balety:D Cieszę się że Roberta i Zuuzik będą się bawić na balu. Zuuziczku jeśli Twój Małż się zmęczy to jeszcze w okół jest mnóstwo facetów , którzy zapewne nie będą mogli oderwać oczu od Ciebie , więc myślę że nie pozwolą by Twoja pupcia za długo siedziała na krzesełku zamiast szaleć na parkiecie. O Robertę jestem spokojna bo jej Małżuś to świetny tancerz i na pewno nie pozwoli jej na odpoczywanie:) Banderasku dziękuję za życzenia, są przepiękne i oby się sprawdziły. Beti , nie tylko Ty siedzisz w domu w taką noc ,ale dobrze byłoby sobie przyrzec że to już ostatni taki samotny sylwester i zrobić coś w tym kierunku. Tereterku , moje zdanie na temat facetów doskonale znasz , no ale ja mam obsesję , więc już nic nie powiem, ale życzę Ci by to jednak chęć spędzenia cudownego wieczoru z Tobą , odmieniła Małżusia. Małgorzatko, zagięłaś mnie tymi garnkami:O dla mnie to stanowczo za duża cena :O Kupię coś tańszego , mam jeden garnek Hoffnera i jest na indukcję , więc chyba dokupię coś tego producenta i będzie gites:) Na razie zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ może tak będzie ze mam ostatniego takiego sylwestra siedzenia z rodzicami zobaczymy jak to będzie w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł🖐️ ja tez zmykam piętro nizej na sylwka,a potem ukradkiem udam się na białą sale do kolorowej poscieli:P:) nie obiecuje,ale może się jeszcze pojawię,a gdy nie to kochanne zycze wam szczęśliwego Nowego Roku2011i zeby był lepszy od tego który malymi krokami odchodzi. Gdy sylwestrowy bal obsypie cię deszczem konfetti i oplącze zwojami serpentyn, pamiętaj, że to ja obsypałam Was swoimi życzeniami i oplątałam pamięcią. http://www.youtube.com/watch?v=3qpcXah2Ttg&feature=related a na nasz magiczny stół ja przynosze sałatkę róznych rodzajów sałt,drugą same warzywa z groszkiem ptysiowym(__________________) (____________________),i pólmisek kotletów z piersi z płatkami upieczonych w piekarniku moczone był w maślance pychotka#################################### sok jabłokowy i grejfrutowy i pepsi, ,a cos mocniejszego to FinladiaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY,i lkierekVVVVVVVVVVVVVVV,MalibuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU życze udanej zabawy do białego rana:) a ja dziś sobie kupilam czerwoną bluzeczke podobałam mi się i musiałm i korale srebno czarne ,jak się ubiorę to pstryknę fotke dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ❤️ja dokładm na nasz magiczny stół krokiety @@@@@@@@@@@@@@@@@ barszczyk czerwony (__________________________________________) ogóreczki kiszone i buteleczkę absolwenta oraz curakao a i sok pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ❤️ a ja na nasz magiczny stół stawiam bigosik ukręcony przez mojego małżyka i śledziki korzenne Tokino - znam znam ;) - mam (wydaje mi sie) całkiem zdrowe podejśćie do damsko-męskich spraw. Jestem absolutnie świadoma tego, że facet moze zgłupieć i na stare lata może mu odbić. I co najciekawsze nie ma we mnie ani strachu ani zazdrości bo zawsze uważałam i uważam, że to JA o sobie decyduje. I w związku z tym jeśliby zgłupiał to ja robie w tył zwrot! i w myśl zasady że nic dwa razy sie nie zdarza - zaczynam nowy etap swojego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i JA :)🖐️ Zuuziczku ❤️ Roberto❤️ życzę WAM wspaniałej ZABAWY👄 Ja też dokładam na nasz stoliczek :) ciasto( @@@@@@@@@@@@) bigos(#############)> i kotlety ($$$$$$$$$$$ )> 🌻 KAŻDEJ Z WAS ŻYCZĘ W TYM NADCHODZĄCYM NOWYM 2011 ROKU SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH I RADOSNYCH DNI 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok sie juz konczy, rok sie zaczyna, otwórzmy wiec nowa butelke wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, az sie zakreci nam troszeczke w glowie. yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe Hallo!!!! Strasznie jestem w stresie.Mielismy odwiedziny siostrzenca, juz opilismy szampan bylo fajnie ale jestem strasznie do tylu z przygotowaniem bufeciku sylwestrowego. I glowizne trzeba umyc jeszcze. Dziewczynkom wybierajacym sie na bale, zyczenia szampanskiej zabawy. Kolezankom ktore baluja w domciu oczywiscie tez:):) Ja jeszcze kukne pozniej. Dosiego Roku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×