Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

..*) .,*).*) ..*).*) (. (. * ..*) ____$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$___ :-) :-) :-) _____$$ __$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$ _$_ :-) _ :- DO SIEGO :-) :-) _$ $$ :-) _ :-) _ :-) :-) _______$$ $$____ :-) ROKU :-) :-) ____ $$ $$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$ _$$__ :-):-)ŻYCZĘ :-) :-) :-) $$ __$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$ ___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$ ____$$ :-) :-) :-)$$$_..*) _______$$$$$$$$$$$ ..*) __________$$$$$ _(. *.*) ___________$$$ ________..*.__*. ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___.__ ___________$$$ _.*)___.*_. ___________$$$ _.*)___.*_. _________$$$$$$$ .*)___..*. ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..*. DUŻO ZDROWIA, DUŻO RADOŚCI I DUŻO MIŁOŚCI, W 2011 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Moje Kochane Przyjaciółki...zamknijcie drzwi za odchodzącym rokiem żeby wszystkie troski i smutki odeszły wraz z nim i już nigdy nie wróciły a cały następny rok obfitował w zdrowie oraz radosne i pogodne dni.... Do Siego Roku 2011! Mocno tulam do serducha❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzący Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro dla Was wszystkich.I jedno proste zyczenie by za rok znowu spotkać się wszystkie razem Dziewczynki dla Was wszystkich i dla Waszych wspaniałych rodzin Szczęśliwego Nowego Roku 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też Wam życzę dużo zdrówka ,spełnienia wszystkich marzeń,samych radosnych dni w życiu i żebyśmy były tu na topiku jak najdłużej i żeby nasza przyjazn przetrwała dziękuję Wam za wszystko ❤️👄Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleje po jednym kileonku może któraś przyjdzie dto sieeę napije ze mną YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś , ja się z Tobą napiję, sięgam po kielicha , ale na początek jakieś malutkie procenty bo wiesz że nadal jestem na lekach. No, ale na początek można słaby procent z biegiem godzin mogą być mocniejsze:D Dopiero pożegnałam wnusię i młodych , teraz kąpiel i zrobić się muszę na bóstwo :P coby tu zgorszenia nie siać że Nowy Rok tuż tuż a ja nie przygotowana :D Na nasz stół dokładam , mandarynki , pomarańcze , grefruty i banany a także nasze jabłuszka , wszystko w cząstkach, tylko sięgać i się częstować . Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w NOWY ROK!!! Niech się Życie z górki toczy, Niech Ci wiatr nie wieje w oczy, Niech się szampan mocno leje Niech Ci Zdrówko nie kuleje..:!* SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 2011 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011. POZDRAWIAM CIEPLUTKO Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w NOWY ROK!!! Niech się Życie z górki toczy, Niech Ci wiatr nie wieje w oczy, Niech się szampan mocno leje Niech Ci Zdrówko nie kuleje..:!* SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010 2011 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2011. POZDRAWIAM CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane!!! :D:D razem z Beti wznosimy toast: za naszą Przyjaźń!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ i na zdrówko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie udał mi się wpis:( nie ma kielonków :( no trudno.W takim razie powtórzę ..*) .,*).*) ..*).*) (. (. * ..*) ____$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$___ :-) :-) :-) _____$$ __$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$ _$_ :-) _ :- DO SIEGO :-) :-) _$ $$ :-) _ :-) _ :-) :-) _______$$ $$____ :-) ROKU :-) :-) ____ $$ $$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$ _$$__ :-):-)ŻYCZĘ :-) :-) :-) $$ __$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$ ___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$ ____$$ :-) :-) :-)$$$_..*) _______$$$$$$$$$$$ ..*) __________$$$$$ _(. *.*) ___________$$$ ________..*.__*. ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___.__ ___________$$$ _.*)___.*_. ___________$$$ _.*)___.*_. _________$$$$$$$ .*)___..*. ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po jednym YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY napijmy się mnie coś bierze jakiś dołek nic mi sie nie chce u mamy goście u córci tez ktoś jest a ja sama a przepraszam z wami tylko wy mi zostałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - myśl pozytywnie - jeszcze masz wiele cudownych Sylwestrów przed sobą ❤️ ❤️ ❤️ Ważne że z nami jesteś: cała, zdrowa, mysląca, pełna nadziei na przyszłość ❤️ i o to chodzi 👄 Bechemotku ❤️ Tokino ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie....i łykam z Wami szampanika :P Beti....miałam takich kilkanaście Sylwestrów i prawie wszystkie w dołku....doskonale Cię rozumiem. A teraz...macham Wam z wyjazdu i buziaczki przesyłam. AJLAWIAM WAS......👄 i zmykam do Szczęścia...Papatki. DO SIEGO ROKU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetak to po kilonku YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYi zmykaj do twojego Szczęścia może ja kiedyś też takie SZczeście będe miał przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko :D ja też Cię ajlaviam hi hi ❤️ ❤️ ❤️ super! ciesze sie że bezpiecznie dojechałaś i tryskasz radoscią 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, niech Ci wiatr nie wieje w oczy. Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń. Szczęsliwego 2011 roku Wypijmy szampana!!! Podaję pysznego "hiszpana" RONDEL CAVA YYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Poetko że jesteś na miejscu, spodziewam się że będziesz się dobrze bawić, czego Ci życzę z całego serca. Beti dziś wszystkie smutki zostawiamy za drzwiami , dziś tylko pozytywne myśli mamy w głowach i zero, absolutne zero smutaszenia. Zobaczysz że przyszły rok będzie dla Ciebie przełomowy, zaczniesz żyć pełnią życia, bierz przykład z Poetki :) Bechemootku, tępa jestem nie znam marki ale jak mówisz że pyszny to nie ma przeproś koniecznie polewaj. Tereterku, ile już lampeczek zaliczyłaś ? Pytam bo zaczęłaś dość wcześnie :D ale mam nadzieję że dotrwasz z nami do północy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki❤️ Życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego 2011 roku!!!!!!!!!! Żebyście wszystkie były zdrowe,szczęśliwe,radosne i obdarzane miłością❤️❤️❤️❤️ Ja też Was ailawiam:P❤️👄❤️👄 ******************************************************************************* Niech na co dzień - nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie, i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba - tyle ile będzie trzeba. ****************************************************************************** Dużo radości dnia codziennego, spełnienia marzeń co do jednego. Miłości takiej, że świat nie widział, zdrowia takiego, co nikt nie słyszał. Pieniędzy tyle, że nie wiesz ile, a wszystko to w radosną chwilę........kiedy Nowy Roczek wkracza. ******************************************************************************* Zdrowia, szczęścia, pomyślności, forsy góry i miłości, mnóstwa uniesień po zmroku, życzę Wamw Nowym Roku. ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiedziałam że coś zapomniałam........ Kiedy otwiera się ta stronka to na dole macie reklamy feromonów ? U mnie taka reklama się otwiera i tak się zastanawiam czy nie skorzystać z tej reklamy :D:P co Wy na to ? A może jednak popatrzeć na to poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pijemy YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY tak nie pije ale z wami mogę się napić chociaż wirtualnie się napiję i dobrze bo nie będe miała jutro kaca hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×