Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Beti :-D, tylko pół godzinki ! Ja i tak spróbuję postawić na nogi M - no tak na sekundę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem juz tylko pół godzinki zostało dobrze bo chyba dłużej już bym nie wysiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti! Zdrowia i spokoju życzę na Nowy Rok! Ja się oddalam na troszkę :-). Buziaki posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku tobie też zdrowia i wszystkim dziewczynką dużo zdrówka i spełnienia marzen szczęsliwego nowego Roku a to szampan YYYYYYYYYYYYYYYYYYY juz tgeraz stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2011 roku,oby był udany dla każdej z nas.I niech każdy dzień nadchodzącego roku był o niebo lepszy niż najlepsze dni tego właśnie mijającego.No i zdrowia bo ono jest najważniejsze :):):) Wypijmy szampana czy Pikolo jak która woli byle był huk i gaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.To do samego dna:):):) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poczytałam horoskop dla siebie zainspirowana przez Bonitkę i .... oby się sprawdziło :D Wesołku, siupniemy to picolo :D U mnie za oknem już huczy, petardy walą po uszach :D a do północy zostało jeszcze 10 minut. Dziewczynki , wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki siupamy po jednym na ten Nowy Rok YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ZA OKNEM JUŻ WALĄ PETARDY MY Z MĘŻEM TAKŻE ZA MOMENT WYJDZIEMY ODPALIĆ SWOJE WIADOMO MUSI BYĆ GŁOŚNO NA PRZEJŚCIU Z JEDNEGO W DRUGI ROK:):):) JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam jeszcze raz👄👄 i witam w Nowym Roku. Zapraszam na pysznego słodkiego włoskiego szampanaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Kochany!!! Też zapraszam na szampana, hiszpańskiego i wytrawnego :-D :-p - taka jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwego Nowego Roku!!!! A przed wszystkim duzo zdrowia Wam zycze kochane kolezanki! Bylam przed blokiem. Biedne ptaszki:( A powietrze az geste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje Przyjaciółki życzę WAM Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2011 Roku Buziammmmm mocno każdą z osobna👄👄 I PIJĘ ZA NASZA PRZYJAŹŃ Y Y Y Y Y Y Y Y Y i ZDRÓWKO Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Nowego Roku!!! Kochane Koleżanki ❤️ ❤️ ❤️ w czasie kanonady mój kotuś spanikował i był bardzo zestrachany :O biegał po domu z opuszczonym ogonkiem i rozglądał sie bezradnie -chciałam go przytulić i gdzieś schować ale nie pozwolił - schował sie za kanape i tam przetrwał. A teraz sie kąpie i powoli układa sie do snu na swoim stałym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie w Nowym 2011 roku!!!! TO BĘDZIE DOBRY ROK❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ *********************************************************************************** Nie ważne gdzie mieszkamy i ile mil nas dzieli. Nie ważne kim jesteśmy i jak na imię mamy . Lecz ważne jest to że z serca płynące życzenia sobie składamy . Gdy północ wybije Rok Stary za chmury się schowa, przez lasy,rzeki i łąki fruna Noworoczne Dla PRZYJACIÓŁ życzenia: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ -Na wszystkie dni Nowego Roku Życzę Wam wiary w sercu i światła w mroku. Obyście jednym krokiem mijały przeszkody Byście czuły się silne i wiecznie młode By zdrowie zawsze Wam dopisało Dużo radości,a smutku mało. WYPIJMY ZA PRZYJAŹŃ,ZDROWIE,MARZENIA, ZA NOWY ROK 2011,NA ZDROWIE!!! YYYYYYYYYYYYYYYYY POZDRAWIAM MARIIJKA...BUZIAKI👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam tu na Was z Kawusią,herbatką.....no i dla skacowanych alka prim też się znajdzie.......ale póki co to śpijcie jeszcze smacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam🖐️ Marijak dziękuje za kawkę przyda sie poszłam spać o 4 rano przyda mi się powkładałam naczynia do zmywarki obiadku narazie zaden nie gotuje ale sa krokiety jest barszczyk a do wieczotro daleko cos się upichci Dziewczynki jescze raz dużo zdrówka w tym nowym Roku 2011 żeby był lepszy od tego starego ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm......jak miło wejsć, pachnie kawusią i posprzątane już, świeżo i cieplutko :D Dzięki Marijko ❤️ co Ty? nie spałaś dzisiaj? ;) cześć Beti ❤️ Ja poszłam spać o 3.00 - wyleżałam sie potem do 10.00 U mnie wieje halny, podmuchy są tak silne, że musiałam wychodzić na balkon i umacniać ocieplenia moich roślin. Jest ciepło. Też dzisiaj nic nie gotuje Beti - tak jak Ty - obiadek mam a i tu smakołyków nie brakuje. Stawiam na stole bigos, i śledzika korzennego. Zrobiłam też wczoraj makowca na kruchym cieście Wszystkiego Dobrego Kochane Dziewczynki!!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ wyśpijcie sie i odpocznijcie po baletach ❤️ ❤️ ❤️ a potem może jakieś winko? :P mam dwa: jedno białe morawskie i jedno czerwone prosto z Florydy - oba półsłodkie YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł!! Beti i Terterku Beti..ha ,ha masz to samo menu co ja:D:D u mnie też barszczyk i krokieciki....właśnie przed chwilka zjedliśmy z mężem noworoczne sniadanko:) Po takiej nocy taki barszczyk to miód:):) Terterku...ostatnio mój organizm potrzebuje mniej snu....odkąd się po nocach uczę to jakoś szybko się regeneruje. Poszłam spać ok 3,30 a obudziłam sie ok 8 to i tak dużo snu jak na mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti👄 Terterek👄 Marijka👄 Witam i ja ponownie w Nowym Roku tak bardzo chciało by się wierzyć by był to nareszcie dobry rok. Dziewczynki i u mnie wieje jak diabli,czyżby niosło nowe?,dodajmy nowe dobre:):) Ja popiłam szampana i nie było spania serducho wariowało,teraz pewnie będę się podpierać nosem aby nie zasnąć na stojąco,kawą podratować także się nie mogę. U mnie jutro ksiądz chodzi po kolędzie i to mi jak na razie skutecznie psuje ten noworoczny nastrój :( Miłego dnia i do zobaczyska:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W NOWYM 2001 ROKU!!!! Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka Wam i Waszym bliskim życzę:D Beti nie ma rosołku😭 Żartowałam ....a u mnie dzisiaj pyszny rosołek ugotowany przez m. częstujcie się ....a na drugie danie idziemy do teściowej...dzisiaj rodzinne spotkanie. Wczoraj przyjechał syn i wszyscy siedzieliśmy do północy a później po fajerwerkach w naszej miejscowości poszliśmy lulu:D Wczoraj jeszcze piekłam sernik i piernik ( na specjalne życzenie syna ) zaraz wybywam na spacerek później na cmentarz. Placuszek też zostawiam dla Was i do tego szamponik wznoszę toast YYYYYYYYYYYYYYY Wszystkiego najlepszego w tym nowym 2011 Roku!!!! Za NAS!!! Miłego dnia i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zyczenia Wiem - to jest dla Was szok, że znowu mamy Nowy Rok! Niech będzie radosny, niech się zacznie mile, i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile. Niech wasze życzenia, spełnią się co do joty. Niech ominą Was kłopoty. Bóg da wszystko co potrzeba, poprowadzi wprost do nieba. w tym 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłączam się do życzeń. W tym roku życzę wszystkim moim dziewczynkom wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim dużo zdrowia, bo to najwazniejsze i zeby ten nowy rok był lepszy od odchodzącego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem w Nowym Roku:) no to pobalowaliśmy, było zajefajnie:) kapela świetna, śpiewała i dziewczyna i chłopak, nie fałszowali;), grali stare i nowe przeboje, bo i rozpiętość wiekowa gości od 20 do 70:P wszystkie panie eleganckie, panowie również (chyba tylko dwóch przyuważyłam w koszulach bez krawatów:P ) kreacje od króciutkich przez takie w kolanko, do kostek, materiały pełna paleta, od satyny przez cekiny, tiule, tafty, po koronki, a dodatki hehe zdarzyły się sztuczne futerka - na ramionach to banał, ale jako onuce na nogach to widziałam na baletach po raz pierwszy:P (oki, rzadko chodzę, to mało widzę). na głowach loczki, fioczki - w tych dominowały o zgrozo młode dziewczyny, brrrr jakoś nie znoszę takich wyfiokowanych fryzur:P ale żeby nie było, że wszystkie laski takie hmm wsiowe;) były i takie panie, które miały fajnie ułożone fryzury i te krótkie i te długie. w kwestii gastronomii, jedzenia było do oporu, tzn. gorące dania o określonych godzinach na osobę, ale dodatkowo był szwedzki stół, a tam pełno żarełka i zimne przekąski i na ciepło kilka dań w podgrzewaczach, na osobnym stole kawa i herbata i ciacha też ile kto mógł. Napitków też skolko ugodno;) na wzniesienie toastu szampan, a poza tym finlandia, białe i czerwone wino, piwo, soki i woda mineralna - wszystko to kelner donosił w miarę ubywania;) i limitów nie było:P w ogóle kelnerzy krzątali się jak mróweczki i co i rusz sprzątali talerzyki, co czasami było nawet irytujące - np. nie dokończyłam sernika, poszliśmy na parkiet, wracam i... śladu po serniku:P ale nic to można było wziąć sobie kolejny kawałek:P o! i jeszcze były owoce mandarynki i winogrona. Tokino kochana, na takich imprezach raczej tańczy się w gronie znajomych, z którymi się przyszło i taniec z innymi panami nie wchodzi w rachubę:P może ja staroświecka jestem, ale sama nie chciałabym aby mój m prosił do tańca jakąś obcą kobitkę:P swoje mogą być:P my byliśmy w 3 pary i było ok, chociaż były stoliki tylko na 1 parę i ludziska też się fajnie bawili:) niestety my wytrwaliśmy do 2:o piszę wytrwaliśmy choć powinnam napisać to w liczbie pojedynczej, że mój m wytrwał. a to wszystko dlatego, że kilka dni wcześniej przeforsował nogę i pobolewała go już od wtorku, wczoraj było apogeum:o miał atak dny (Tokina Ty coś wiesz na ten temat, bo o ile pamiętam Twój małżyk to miał) i tak dobrze, że trochę się ze mną pobujał, choć widziałam ile wysiłku go to kosztuje - nie chciał psuć mi zabawy - później siedział przy stoliku, a my w piątkę skakaliśmy na parkiecie, ale ileż tak można? więc o 2 zebraliśmy się:o ale i tak mimo iż krótko, zabawa była udana:) po powrocie ja zasnęłam ok. 3, małżyk tak cierpiał, że chyba o 5 (już w domu zażył 3 przeciwbólowe naproxeny i trochę pocierpiał zanim zadziałały) ależ się rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąś fotkę, jak coś uda się wybrać przyślę Wam jutro, bo aparat przepiłam dziś u teściowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti uśmiałam się:D na kafce już Ci się oczyska kleiły o 23, a jak się okazało poszłaś spać o 4:P pewnie dołączyłaś do młodych i się pobawiłaś:) Bechemotku udało Ci się dobudzić małżyka? Tokina i gdzieś przepadła po północy? Terterku moje kociska też trochę się strachają tych wystrzałów, ale jakoś nie chowają się, tylko podrywają łepetynki i się rozglądają gdzie tak hałasują:P Bonita co to za wróżby z tym bucikiem? ja tylko znam taki przesą, że podczas wznoszenia toastu trzeba mieć w dłoni banknot, coby w Nowym Roku nie zabrakło kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×