Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Małgoś, Pszczółko dziękuję Wam za smski:) Roberto opowiadaj gdzie i jak się bawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roczku Zuuziku, to się wybalowałaś - szkoda, że m cierpiący był. A ja swojego oczywiście nie dobudziłam, ok. 23 po kilku nieudanych próbach udało mi się nawiazać kontakt chwilowy i usłyszałam "lepiej mnie nie budź" :-p. Więc siedziałam z szampanem i zwierzątkami, które były zaniepokojone wystrzałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!! Siedzę dziś w domu, za oknem wichrzyca nie da się nigdzie wyjść. Mimo że święto to ja trochę popracowałam w domu, sprzątnie, pranie itp. Zuuziczku widzę że zmysł obserwacji miałaś wyostrzony :D świetnie wszystko widziałaś i potrafiłaś zapamiętać, mimo tylu wrażeń i pięknej muzyki , super. Wczoraj zniknęłam bo kiedy wybiła północ sąsiedzi strzelali petardami a później przyszli z życzeniami , weszli i posiedzieli z godzinkę :D Niestety po ich wyjściu nie nadawałam się do dalszej konwersacji :D i poszłam sobie na podusię :) Dziś jeszcze trochę głowizna boli ale dzięki temu że coś robiłam, ruszałam się to jakoś przetrwałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ w Nowym Roczku👄 Ciesze się że każda gdzieś po balowała czy był to bal na sali czy tez w domciu :) ❤️ Zuuziczku współczuję Twojemu M bidulek tak się męczył :( ale chociaż TY trochę po skakałaś :) na pewno nóżęta dziś bolą, czekamy na fotki👄 Roberta chyba odsypia swój bal :)👄 A ja usnęłam gdzieś około 5 nad ranem :P :D mieliśmy trochę gości więc pospałam dziś do 10 jak Terterek :) Banderasku a Ty jak sie czujesz ? 👄 Małgosiu 👄 Tokino to dziś robiłaś porządki i taki cały roczek będzie :)👄 Bechemootku z tego chwilowego kontaktu ze swoim M to się uśmiałam👄 Mariijka przywitała nas herbatką, pięknym wierszem i życzeniami👄 Wesołek widzę, że szampanika za dużo po poła i serduszko wariowało👄 Personalna rosołkiem częstuje👄 Pozdrawiam cieplutko WSZYSTKIE KOLEŻANKI 👄 i życzę w tym NOWYM ROCZKU 2011 samych miłych i radosnych chwil ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W padłam jeszcze życzyć KAŻDEJ dobrej i spokojnej nocki👄🖐️ I ja lecę już na podusię pa,pa🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! Wszystkiego najlepszego, samych pogodnych dni, dużo powodów do uśmiechu i radości, miłości i zadowolenia z każdego minionego dnia, cierpliwości i wyrozumiałości a przede wszystkim dużo, dużo zdrowia dla Was i Waszych Rodzin❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie ❤️ rozpalam w komunki coby było ciepło zapalam naszą magiczną choinkę a teraz zaparzam kakwkę(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ herbatke (_+)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ inusię (_+)+(_)+(_)+(_)+(_)+oraz herbatkę dl naszej Pszczółki (_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ postawiłam mama na rosołek bo personalna wczoraj krzyczała że nie ma rosołku dzisiaj będzie proszeni krzyczeć na mnie w tym nowym roku Zuuziczku bo młodzi mnie zawołali po 24 do siebie i poszłam najpierw byliśmy zobaczyć sztuczne ognie jak przyszliśmy to rodzice poszli spać i je też chciałam ale córka mnie wołał do siebie i poszłam po ściemniałam z nimi troszkę. Pozdrawiam Was serdecznie udanej niedzieli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie ❤️ wichura już nie straszy, wszystkie zabawy i świąteczne "obrządki" się przewaliły :P i czas wracać do "życia" :D Zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Śniadanko jeszcze po świątecznemu czyli dowolna ilość wszystkich smakołyków, które mamy w lodówce http://swiat-obrazkow.pl/obrazek-swiateczny_stol-1-13503-294.html Ciesze sie , że udały się zabawy sylwestrowe i że całe i zdrowe wróciłyście w tym roku do domów :P:D ❤️ Ja dzisiaj sobie robie domowe SPA a wszystko od paru dni bez pośpiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! :D dzisiaj krzątamy sie we dwie z Beti ❤️ ❤️ jak Beti rozpalała w kominku to ja nakrywałam do stołu a obie zaparzyłyśmy Wam kawusie i herbatke :D ❤️ ZAPRASZAMY - możecie w kapciach i koszulach nocnych i piżamach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku❤️🖐️ pyszna twoja kawcia napiłam się teraz idę do kuchni kotlety trzaskać bo dzisaj schabowe na obiad a i królika tez mama smaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki podaje obiadek rosołek (_________________________________________________) dzisiaj z lanym ciastem a drugie danie :kluski @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2 mięsko z królika ################## albo kotlety schabowe $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ do tego sałatka z kapusty kiszonej albo sałatka z ogórków szwedzka robiona przez moją mamę %%%%%%%%%%%%%%%%%%% zaprasza a żeby nie było że rosołku nie podałam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak podaje rosołek to was nie ma jak ja nie ma rosołku to jesteście obiad stygnie wstawac co jest w tym Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Beti..jak miło akurat trafiłam na gorący rosołek..super dzięki.Tym bardziej,że ja obiadu nie gotuję...mam bigos od wczoraj i mnóstwo innego jedzenia to nie będę pichciła aż pozjadamy resztki:P:P:P:P U mnie pięknie świeci słoneczko....jest uroczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ A ja od dzisiaj mam święta, nic nie robię, nic nie gotuję, więc bardzo chętnie Beti załapię się na twój obiad, zresztą jak zawsze pyszny. Mały pojechał już do domu, nie zdawałam sobie sprawy, że takie dużo dziecko zajmuje więcej czasu niż maluch, pochłaniał mnie bez reszty. Mnóstwo pytań, spraw do wyjaśnienia. Bo jak wytłumaczyć dziecku co to jest in vitro. W telewizji in vitro, w kwizach in vitro, co to jest. Jest zwolennikiem kwizów w onecie i tam między innymi było takie pytanie:P. We wtorek u mnie kolęda, M poszedł zgłosić żeby przyszedł ksiądz rano a nie po południu, bo M ma noce w tym tygodniu, to chce trochę pospać po południu a nie czekać w gotowości bojowej całe popołudnie. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti ❤️ wylazłam właśnie z łazienki - urzędowałam tam 2godziny ale zrobiłam sobie wszystko: pilingi i depilacje i maseczki i włoski z maseczką też :D A teraz zjem rosołek mmmmm....pyszny i poświęce uwage paznokietkom u rąk i nóżek ;) Zjadam też kotleciki i śmigam do działań ❤️ Marijko ❤️ [❤️ ❤️ przyjde zaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w Nowym Roku:) Mysle ze wszystkie kolezanki sa juz wypoczete po uroczystosciach witania Nowego Roku:) U mnie postanowienia noworoczne juz diabli wzieli:P Wstalam dzisiaj bardzo pozno, a w nowym roku obiecalam sobie wstawac rano jak ptaszyna:P A w ogole przez te swieta pokrecil mi sie kalendarz. Zaraz po sniadaniu chcialam startowac do sklepow i moze nareszcie kupic nowa lodowke i zamrazarke. To tez postanowienie noworoczne. Zadbac wiecej o dom. A w ogole to tych postanowien jest u mnie cala cala masa:) Zobaczymy co uda sie zrealizowac:) Zuzik ale fajnie opisujesz Sylwestra.Szkoda tylko ze bylas tak krotko. No ale lepiej byc krotko na balu w Sylwestra jak dlugo siedziec w domu:P Tylko ze szkoda bylo zostawic taki bufet!!!! Z muzyki i tancow mozna jeszcze zrezygnowac :P A wlasnie, jak dokladnie wygladaly te futerkowe onucki? Mam nadzieje ze Twoja malzowinka ma sie juz lepiej i nozyna juz nie boli. Bondi piszesz ze wnusio pochlanial Ciebie bez reszty. Nic dziwnego dzieci dzisiaj sa bardzo madre i trzeba poswiecac im duzo czasu. A Twoj wnuczek na zdjeciu wyglada na bardzo ciekawe swiata dziecko. A teraz ja bede kombinowac jakies 3 gwiazdkowe menu obiadowe:P z resztek jakie zostaly w starej lodowce:P Rosolek dobrze by nam zrobil ale do Beti daleko:) chyba ze ugotuje z paczki:P Milego popoludnia zycze wsiem. Odpoczywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Z Nowym Rokiem nowym krokiem!!!! Gdzies to slyszalam:) bez sensu ale mi sie podoba mocno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowanie obiadu troche sie opozni. Sa skoki narciarskie. Nastepne postanowienie noworoczne diabli wzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że obiadek zjedzony bardzo się cieszę to tera podam kawkę (_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ mam jeszcze pierniczki @@@@@@@@@@@@@@@ zapraszam a śniło mi się że dzwonili do mnie ze szpitali i kazali w środę przyjść na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:):) Bonita :):) No właśnie dlatego nie robię żadnych Noworocznych postanowień,hi,hi nigdy nie udaje mi się żadnego dotrzymać:p:):) Bet🌼 No przy tak suto zastawionym stole diabli biorą diety. Ja miałam księdza z kolędą dzisiaj,czekałam i obiad także czekał,hi,hi.Nie chciałam zaczynać pichcić zanim nie przyjmę gościa,zapachy mogły by go skusić na wproszenie się na obiad:p:):) Także u mnie dzisiaj obiad ciut opóźniony ale jest zatem zapraszam na pierś z kurczaka z pieczarkami ala gyros i do tego frytki i surówka z marchewki,pora,jabłka z sosem czosnkowym,oddech tej po surówce zabójczy:p:):) ale smak mniam. Pszczółko🌼 No może nie tyle się opiłam tego szampana co po prostu nie mogę teraz pić,ale fakt dobry był to nie umiałam spasować na jednym łyczku:):) Moje dziecię dzisiaj wróciło po sylwestrowym wyjeździe tak około 9 i jak padło na wyro tak śpi.Ponoć mało tam spali,teraz musi odespać i nawet nie udało mi się zapachami zwabić ją do kuchni.Jestem ciekawa opowieści jak tam się młodzież bawiła i kurtka muszę czekać aż się księżniczka wyśpi Dziewczynki wczoraj wieczorem pojechały do swojego domu,nie obyło się bez łez,młodsza nie chciała wracać,rozpłakała się no i mimo że nie chciałam się rozklejać,cały wieczór miałam totalnego doła:( Przydało by mi się wzorem Terterka domowe spa,tyle że nie tyle ciała co duszy. Pozdrawiam serdecznie i buziam mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! ja już odespałam aż za bardzo :d Dopadło mnie jakieś choróbsko ,to nie wynik balu już idąc troszkę mnie męczył kaszel ,teraz doszła temp. i kaszel jakiś piejący . U mnie oprócz Mi T wszyscy są chorzy to chyba jakiś wirus . Wszystkim miłego dnia jak się troszkę podleczę to się odezwę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, A ja jakoś nie moge dojśc do siebie po tych swiętach, po tym obzarstwie tylko bym spała i spała. Na razie dziewczynki dużo zdrówka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto👄 Tak się kończy picie zimnych drinków :):p.Przepraszam za ten niewinny żarcik i życzę szybkiego powrotu do zdrowia👄 Banderasku👄 A jak u Ciebie?,napisz nam choć słówko. Małgorzato👄 A u mnie odwrotnie kompletny bez sen,jak uda mi się z przerwami przespać 5 godz to już rekord.Pod koniec lutego będzie już 3 lata od operacji a mnie ciągle meczy:(.Fakt raz jest gorzej a raz lepiej ale nigdy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku to wiem co oznacza bezsennośc ,pamiętam jak o 1 czy 2 w nocy budzilam małza i mówilam,że jestem wyspana a on chciał spać.Robic też nie miałam co w nocy by się nie tłuc i totalna męka byla.Wszystko sie zmieniło od czasu gdy zaczęłam przyjmowac plasterki.Spie do rana co prawda sa noce gdzie budze sie koło 5 z rana ale to wyjątek. A teraz od kilku dni spalam nawet w dzień Roberto bierz jakiś rutinoscorbin skoro wszyscy w domu chorzy .u mnie w tym roku nikt jeszcze nie chorowal ioby tak zostalo. Zuziczku jesteś spostrzegawcza,wszystko nam tak opisalas ,szkoda tylko ,że małzyk zachorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu zazdroszczę ci dobrego spania. Najdłużej śpię 2 godz. i budzę się, w ciągu nocy wstaję 3-4 razy. W dzień odsypiam po 1-2 godz. i w nocy znów nie śpię. A jak dochodzą kłopoty to w ogóle zasypiam o 4-5 nad ranem. Od wigilii mam strasznego zgryza, nie wiem jak się to skończy, kiedyś (jak się wyjaśni) to wam opiszę. Terterku jak się czujesz po spa, teraz pewnie jesteś zrobiona na bóstwo. Zuuzik obszycia futerkowe przy sukienkach bardzo modne w tym karnawale. W sylwestra bawiliśmy się z wnuczkiem na domówce, pokój do dziś ubrany w baloniki i serpentyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu a moze dochodza własnie problemy braku hormonów,nie wiem cyz Ty bierzesz coś i to moze być powodem bezsennosci.A jeśli dochodzą jeszcze inne problemy na głowie jak to w zyciu jest to wszystko się kumuluje. A ja sama nie wiem czy to pogoda czy co ,ze tak śpię ,same zamykaja mi sie oczy i chyba zaraz idę w podusię.A moze mnie jakieś przeziebienie bierze nie wiem ale niby nic mnie nie boli. Przyznam sie ,zę przespalam prawie 2 dni i 2 noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu nie biorę żadnych hormonów i nie mogę brać, pozostaje mi dzielnie wytrwać i przejść bez wspomagaczy, chociaż myślę że najgorsze już mam za sobą. Ostatnio słyszałam że objawy meno mogą trwać do 80-ki:D Szykuje się świetlana starość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem a my zrobiliśmy sobie dziś dzień kinowy w domu:) mogę polecić "SOLT" z A. Jolie i naszym Olbrychskim w kilku scenach i "Różyczkę" z Boczarską, Więckiewiczem i Sewerynem, natomiast "Autor widmo" Polańskiego trochę jak dla mnie przereklamowany:P Bondi obszycia futerkowe na sukienkach rozumiem, ale onuce futerkowe do kreacji balowej?:P co do spania, też tak mam jak coś mnie gryzie to nie mogę zasnąć, a jak już to budzę się co kilka godzin i w głowie się przewala:o ale staram się wtedy nie podsypiać w dzień, bo kolejna noc znów będzie drapana:o Bonita hihi rozpędziłaś się z zakupami;) a już decyzja co do marki podjęta, czy dopiero w sklepie się zdecydujesz? Małgoś a ja myślałam, że Ty piguły łykasz a nie plasterki, a ja przyjęłam pierwszą serię swoich tabsów i moje kłopoty - odpukać - minęły jak ręką odjąć:) przynajmniej te:o Roberto jak się lepiej poczujesz napisz jak się bawiłaś, bo wyjdzie, że tylko ja taka wylewna i spostrzegawcza;) jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×