Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Marijko , jaka miła niespodziewanka usiądź z nami i wychyl kielonka, Bechemootek rozlewa :) Bechemootku, ja o tym nie myślę ale czasem jak się rzuci w oko taka reklama to mam ochotę wypróbować czy nie kłamią :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka Tokina ma rację siądz chwilkę z nami i wypij kilelonka YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Tokinko, Teo tyle mi teraz zdradza tajników reklamy i manipulowania umysłem, ze mimo mojej wrodzonej podejrzliwosci jestem jeszcze bardziej ostrożna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady Bechemotku bo wyjdę na jakąś pijeczkę i co o mnie pomyślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki🖐️ Dziekuje bardzo za zyczenia, piekne karteczki. Ja juz zjadlam sylwestrowa kolacje. Strogonoff byl u nas. Teraz siedzimy, chrupiemy paluszki, orzeszki i popijamy winko:) Ja czerwone, malzyk biale:P Szamponik otworzymy dopiero za godzine. Tylko cosik zbiera mnie na sen:( mormalnie wytrzymuje leciutko do drugiej w nocy:O Ach! lykne sobie jeszcze lyk winka moze przejdzie mi sen:) Pije Wasze zdrowie i za pomyslosc w Nowym Roku. I za wszystko dobre i piekne co czeka nas w Nowym Roku. YYYYYYYYYYYYYYYYYYY-17 kieliszkow juz nalane Pijemy:):):) Szczesliwego Nowego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonitka to pijemy YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ja tu dzisiaj jestem największą pijaczką cały czas pije hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko Beti :-D! Wirtualnie to nie grzech :-D! A ja popijam winko w samotnosi cielesnej a wirtualnie z Wami ! Szampana też sama otworzę, M zaraz idzie spać i na pewno nie da się obudzić :-p - nie mam do niego pretensji, jest śpiochem a na głowie ma inwentaryzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś dziś wszystko dozwolone nawet całkowite wirtualne upilstwo :D:P nie przejmuj się niczym , tylko się odpręż i wypij z nami:) Bonitko, cieszę się że jesteś Podobno jaki sylwester taki cały rok to ja nawet nie chcę myśleć ile będę ważyć za rok :O Dziś od rana jestem ciągle głodna i ciągle podjadam a wciąż coś kuszam :D Teraz piję tylko kielonki z Wami i popijam wodą , ale i tak chyba pęknę :( Bechemootku, ja sobie zdaję sprawę że reklama to tylko chwyty przyciągające ludzi do zakupu ale ....jeśli chodzi o feromony to słyszałam od kilku osób że to działa !!! Muszę o tym pomyśleć :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku z nami się napijesz ja nie kupiłam sobie winka i nic nie pije z Wami tylko ale jest fajnie dobrze mieć takie koeżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak Tokina juz się nawet nie smuce przeszło mi nic i tak mi to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Małż poszedł już spać , ale on zwykle północ przesypia , tym bardziej dziś kiedy jest na antybiolu :( ale mnie to też nie przeszkadza tak jak Tobie Bechemootku ,nie ma to jak spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! ja uwielbiam spokój i samotność (w pewnym sensie) - nie cierpię z powodu "pustego gniazda" - lubię jednak mieć świadomość, że są gdzieś w zasięgu ....no taki jestem dziwoląg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie za głośna oni siedzą obok mojego pokoju mam pokój przedzielony płytą tylko ale nie przeszkadza mi to niech się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki za zaproszenie:D Z chęcią wypiję z Wami kielonka na zdrówko i pomyślność w Nowym Roku:) No to siup Y Bechemotku Y Tokino Y Beti Y Bonitko Y i wszytskie które wpadną Y NA ZDRÓWKO !!!!!!!! Zaraz wyruszam do córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, reklamują że używając BTB będziesz przyciągać do siebie inne osoby, będziesz pozytywnie odbierana a wszyscy będą dla Ciebie mili:D czy nie byłoby pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×