Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

A ja lubię buciki na obcasach i kupuję prawie wszystkie :P tylko adidaski mam na płaskim :P :D Zuuzik weż na noc się nasmaruj maścią kamforową może jak się wygrzejesz to Ci przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę i Pszczółka wypluskana wróciła :) To co dziewczynki walniemy po jednym bo calkiem w gardełku zaschło a Zuuzikowi się przyda taka rozgrzewka ,skoro coś ją zbiera :P Zuuziczku jak masz propolis to dobrze radzę łyknąć mimo wielu dzisiejszych toastów :) Wszystkim polewam YYYYYYYYY hehe mam utrudnione zadanie bo wnusia wyrwała klawisz Y i muszę naciskać tylko cienki guziczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuk na weekend, rodzice pojechali do K-wa na PAKĘ, mimo że synową gnębi coś takiego jak Zuuzika :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Tokina fajnie to brzmi: wnusia klawisz wyrwała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Bechemootku Twoj dylemat ,a nie da się pogodzić wszystkiego ,więc wnuk jest już duży może spać sam , Mona daje sobie świetnie radę ,więc przy otwartych drzwiach do Twojego pokoju może spać u siebie ale i tak nad wszystkimi będziesz czuwać w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, jak nadmieniłam w zeszłym stuleciu tylko obcasikowe butki miałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety może tak to śmiesznie brzmi ale tak się stalo i nikt nie umie tego naprawić :O bawiła się aż wyleciał ale dlaczego tego nikt nie wie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na dobranoc walne sobie jednego Y Y Y i lecę do łóżeczka :) Tokino dobre to winko :) :) mmmmmmmm No a teraz już idę lulu :D DOBRANOC PEREŁECZKI 🖐️🖐️🖐️ Zuuziczku👄🖐️ Tokinko👄🖐️ Bechemootku👄🖐️ Kosmi 👄🖐️ Kochane Moje trzymajcie za mnie kciukaski za jutrzejszy dzień proszę:) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jakie macie w domu termometry do mierzenia gorączki, rtęciowe czy te wynalazki? za cholerę nie umiem mierzyć tym elektronicznym, a rtęciowy stłukłam niedawno, a kupić już nie można:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko kciuki trzymać będę mocno, żeby Ci się powiodło, a teraz papapapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja się przyznam że zakupilam takie adidasy na wysokim koturnie i prawdę mowiąc miałam je tylko 1 raz na nogach przez 5 minut :D więcej nie założyłam .Uważam że adidasy powinny być na płaskim , przynajmniej one dają komfort dla stóp ,choć te moje ostatnio kupione zamszaki też są bardzo wygodne i codziennie w nich chodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko miłych snów 👄 - a tak się chwaliłaś że bedziesz dziś do 2 w nocy :P Zuuziczku ten elektroniczny jest łatwy w użyciu ,musisz nacisnąć guziczek i poczekać aż na wyświetlaczu pokaże się 0 i wtedy dajesz pod pachę , czekasz aż zacznie piszczeć , kiedy wypiszczy 10 razy wyjmujesz i sprawdzasz temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, u mnie problem schodowy - sypialnia na górze, teraz siedzę z Moną i Chanelką na dole a wnuk w dolnych partiach, przy kominku w swoim dawnym mieszkanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina sportowe buty tylko na płaskim!!!! widziałam takie dziwolągi jak trampki na obcasie typu szpilka i to jak dla mnie koszmar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mój termometr inny od momentu piszczenia 5 minut pod pachą, ale wkurza mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno się zrobiło zaraz zamkamy kramik co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz problem Bechemootku ,ale może dasz radę zasnąc tam gdzie jesteś , jest tam moze jakieś spanko ? Tą jedną noc jakoś przetrzymasz ,a jutro już będzie lepiej . Zuuziczku masz rację , raz się skusiłam na taka głupotę ale sama nie wiem dlaczego . Wiadomo że but sportowy musi być wygodny i na płaskim inaczej nie służy do sportowych celów ,lepiej kupic wtedy buty na obcasie ale zwyczajne . matko jedyna co się namęczę z tą klawiaturą :O ciągle mi kursor ucieka i dzieli wyrazy , albo nie pokazuje zmiękczenia ,ojej jak nie lubię takich sytuacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam kilka rtęciowych, gdy dowiedziałam się o wycofaniu. Został mi jeden i jeden elektroniczny. Ale najbardziej podobały mi się termometry, gdy byłam na operce - takie do ucha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik jak kiedyś byłam u mojego tam dobiero dzwolagi widziałąm teraz niektóre właśnie widac u nas a ubran dziwacznie tez byli troche sie na ogladałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Zuuziczku czas się pożegnać ,no to polewam strzemiennego YYYYYYYY za nasze zdrowie i za 40 i za 2000 stronkę ! Trzymajcie się cieplutko , dobrej nocy Wam życzę i kolorowych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, jeszcze nie uciekaj! Pszczółka miała siedzieć do 2 w nocy :-P Tokino, Mona już wybrała sama, wdrapała się na górę i ułozyła się u nas w sypialni - przytulona do pańcia :-D Został wnuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku tez taki do ucha był na odziele a córcia jak w tamty roku leżala to już taki pistolet( cieniutki jak dlugopis) do do czoła przykładali chwilka i juz wyskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku u mnie na oddziale były termometry jak pistolety, z daleka mierzyli do czoła i już, trzeba było tylko grzywkę jak któras miała odgarnąć:P no to do jutra moje drogie panie buźka dla każdej👄 Bechemotku mimo wszystko pośpij choć troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×