Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pszczółko, ale sama powiedz, że przyjemnie jak facet jest miły dla kobiety, oczywiście z taktem, a i kobieta wie o co kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, absolutną prawdę pisałaś do Beti! Mona jest bardzo dzielną syrenką. Jeszcze na pewno działają środki i pozostałosci narkozy. Ale niedawno została wyniesiona na rękach na trawkę i długo siusiała :-D!!!!!!! Wygląda, jakby wróciła z frontu, z pociętym brzuszkiem i zabandażowaną głową :-P. I na pewno lepiej znosi to wszystko niż kicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Pszczółęczko czosnek bardzo lubię i nie mam sensacji, gorzej po kapuście i owocach pestkowych, albo po mleku ukwaszonym - takie u nas sprzedają - bardzo je lubię, ale mam wtedy brzuch jak balon:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ,syn przywiózł mi swój komputer bo widzi że matka nieszczęśliwa :P i mam dziś możliwość pogadania z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku pamiętam moje kociska i kotki siorki i ogródkową po zabiegach, jak leciały przez ręce, a i si zdarzyło się jednemu i jednej pod siebie, ale zwierzaczki szybko dochodzą do siebie:) teraz tylko przyjdzie pilnować żeby opatrunków nie zdarła z ucha i brzusia nie gryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku masz rację kobieta czuje się wtedy bardziej dowartościowana i patrzy na siebie już inaczej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Tokino, brawo:D:D:D:D:D jesteś kochana, że jesteś👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi doczytałaś? będę we Wrocku na początku lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja myślę że każda z nas lubi jak ją ktoś adoruje , pokazuje że się podoba ,każdej sprawia to przyjemność i nie dziwię się Beti że jest chłonna jak gąbka bo przecież tyle złego w życiu przeszła i chciałaby poczuć się prawdziwą kobietą . Mam nadzieję że kiedyś trafi na właściwego faceta i tego jej życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki , powodow do świętowania mamy conajmniej dwa :D jeden to dzisiejsza czterdziestka a drugi to przecież 2000 stronka była wczorajszej nocy a dziewczynki nawet nie zauważyły . Jak to dobrze że mam dziś ten komp bo znów ominęłoby mnie takie wielkie świętowanie :D Nie widzę przeszkód bym ja zaczęła polewać :D mam winko ,półsłodkie - bułgarskie ,koniaczek 5 letni ,no ale na ta okoliczność to może odpaliłabym szampana !!! YYYYYYYYYYYYYYY na zdrówko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio próbowałam napitku pod nazwą krupnik, nawet nawet polewam więc może katar mi przejdzie;) YYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik, Mona też 3 x się zmoczyła, wtedy gdy była całkiem neptek. Byłam na to przygotowana, miała pościelone. Jednak zdecydowanie lepiej dochodzi do siebie niż kicia. Jutro jedziemy na zastrzyk, zdjęcie opatrunku po wenflonie i zobaczymy co z uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Pszczółko niech będzie Twój koniaczek a moje winko ale dla wszystkich szampan !:D No czuję jak dziś ta zabawa się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! Zuuzik zameldowała duzo wcześniej 2000 jubileusz :-D, była pierwsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pinkolę :P toż to prawdziwa mieszanka wybuchowa ! Zuuziczku dodajemy jeszcze krupnik , im więcej trunków tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuuzik ja tak przed 10 lub po bo tak mój przyjeżdża,chyba że razem z dziećmi zrobie wycieczkę:P:) A do Leszna kolo Poznania macie km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×