Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

oki dziewczynki muszę zmykać, by oka nie nadwyrężać dodatkowo, już mam taką szparkę malutką:o Terterku ciesze się, że trafiłąś do fajnej grupy, na pewno dużo z tych spotkań wyciesiesz:) całuję mocno👄 Rowerzystko trwaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziczku - dziękuje Ci za zmobilizowanie mnie ❤️ 👄 ❤️. To jest wygodna forma i nie trzeba będzie posyłać mejlami wszystkiego a ja myslałam że są ograniczenia i odkładałam na później bo moje fotki wszystkie są zwykle z tych dużych - taki aparat mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzz co ja napisałam:P miało być: dużo z tych spotkań wyniesiesz:) no to papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok będę się trzymać :D Śpijcie spokojnie i miłych snów Zamykam dzień dzisiejszy i jak mówi Bechemoot I proszę, aby Anioły czuwały nad nami 👄 Myślę, że mi wybaczy, że posłużyłam się jej słowami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzadkowalam szuflade a wlasciwie czegos tam szukalam i...zanalazlam! Zuzik podobno lepiej jest na spuchniete oko przykladac czarna herbate, a nie rumianek bo ten za bardzo wysusza sluzowke. Dobranoc dziewczynki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko cichutko na paluszkach wniosłam kawe (_)> (_)> (_)> (_)> herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> śpijcie jeszcze - mnie kocisko postawiło na nogi ale zaraz wskocze pod kołderke :P;) Jest ponuro, u mnie leje - to jest jeden z takich dni kiedy nie trzeba wstawać bo i nie ma po co - zycie zamiera w weekend bez słońca A moj syn pojechał na 3 dni w góry... Malutka - czekam na Ciebie z kawą ❤️ Sprzątne tylko tą szuflade bo w nocy Bonita buszowała robiąc z detektywa :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, jak dla mnie w weekend o nietypowiej porze:P ale oko mi dało do wiwatu, rano nie było mowy o jego otwarcu:o dopiero po namoczeniu udao mi się rozkleić ślepie, a wyglądam jakby mnie osa użądliła:o poczekam do jakiejś przyzwoitej godziny i każę się zawieść do szpitala na odział okul., bo w takim stanie nie ma mowy o jakimkolwiek wyjściu z domu, a przecież jutro do pracy trzeba:P i tak będę musiałą włożyć dzisiaj przciwsłoneczne okulary, bo jestem jak zombi;) słonka na niebie brak, ale przynajmniej nie pada:) trzrymajcie za mnie kciukaski, odezwę się później Terterku moje kociaki śpią tak długo jak ja:P nauczyłam i nawet nie mrukną, ale pamiętam czasy jak to one mnie zwalały z wyrka swym darciem ryjków;):P Bonita, dziękuję, lecę parzyć herbatę czarną, póki co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ja dopiero wstałm nie mogłam wczoraj zasnąć u mnie leje od rana a miałm z corkaą na rowery iść na cmentarz miałmjechać do teśćia a musze na rowerku po pieszo jest chyba z 40 min na rowerku szybciej ale pada to nici z wyprawy Terterku dzięki za sniadanko i kawke ostatnio mało jej tylko w pracy kanapiki i póżniej już nic obiadów nie jem a wstawiłam rosołek pozdrawiam Wszystkie ❤️👄 od trana głowizna mnie boli a z tym spotkaniem by było super Terterku jechałybyśmy razem fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie też zimno:Oale na szczęście nie pada:P terterku👄dzięki za kawkę:))) zuuzik👄słuszna decyzja z tym doktorkiem,przeca trzeba sprawdzić czy nic się nie wbiło i smarowidło trzeba jakieś zakupić:))) beti👄 Nic dziś nie planuję robić:DBędę się opitalała cały dzionek:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki. Pragnę się z Wami podzielić moją ogromną radością:D:D:D:D:D:D:D ZOSTAŁAM BABCIĄ!!!!! MAM WNUKA!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ************************************************************************************* więcej szczegółów napiszę Wam na maila jak tylko będę miala więcej czasu. Pozdrawiam wszystkie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zapodaje obiade rosdół (__________________________)są dzisiaj kluski lane do tego ziemniaczki @@@@@@@@@@@@@@@@@2 udska z kurczaka z piekarnika sosik oraz kapustka czerwona życze smacznego prosze siee czestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijko👄gratuluję🌼 Dziewczynki👄zapodaję obiadek: -udeczka pieczone LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL -ryżyk ..................................... -suróweczkę z kapustki z koperkiem i oliwką wwwwwwwwwwwwwww .....a zaraz pewnie i beti👄przybiegnie ze Swoim:)))) Smacznego!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((( Wcinam w samotności???:O Nic nie szkodzi:D....przynajmniej nie ,,zobaczycie,,;)))jaki jestem pasibrzuszek;)))) Lecę niebawem do Mamutka❤️na ploteczki:D...a Małzyk do pracory marsz:P Buuuuzia👄 Personalna❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzisiaj nie pada i jest tak jak u Bandareska zimno ale wole to niż ten deszcz .Raniutko zrobiłam opryski bo u mnie na moich iglakach dużo mszycy i różnego dziadostwa oj będzie w tym roku z tym kłopot :( Zuziku ...jak oczko ? co powiedział lekarz ?👄 Marijjko ..gratulacje 👄 Teraz marsz do łazienki głowiznę umyć pióra nastroszyć i na jakiś spacer wyjść po obiadku ,moja Małża toże w pracy wróci jak skończy ale kiedy nie wiem :P Dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie posłusznie ❤️ wyspałam sie po rannej kawce jeszcze do 10.00 :P Marijko!!!!! :D:D:D gratuluje dzielnej Mamie ❤️, pięknej i młodej Babci!!!!!❤️ a Zuchowi który dopiero co przyszedł na świat - życze zdrówka i pięknego rozwoju ❤️ ❤️ ❤️ Beti ❤️ Banderasku ❤️ dziękuje Wam za pyszny obiadek - chętnie skorzystam bo ja dopiero nastawiłam co-nieco :P obiad u mnie będzie dzisiaj późno Roberto ❤️- ja nie wyściubie dzisiaj nosa z domu - leje cały czas :O Pozdrawiam i życze miłej niedzieli 🌻 🌻🌻 Zuzik ❤️ pamiętaj: czarna herbata - Bonita dzięki tobie zdemolowała w nocy szuflade :P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim wpadałam na obiad i jak się okazuje niezawodnie Beti serwuje a jeszcze Banderasek i już wcale nie muszę gotować :D Też dziś leżakowałam długo ,bo pogoda jaka jest wiadomo :( leje , zimno , lepiej siedzieć w domu a najprzyjemniej po kołderką :D Poczytałam wczorajsze i dzisiejsze wpisy i z jednych należy się cieszyć a z drugich martwić . Zuuziczku ,bardzo dobrze że poszłaś do lekarza , z oczami nie ma żartów ,koniecznie jakieś leki zastosować , sama herbatka , choćby nie wiem jak dobra nie pomoże na tak ostry stan :( Marijka ,kochanie , kiedy przeczytałam że zostałaś babcią to łzy wzruszenia same pociekły z oczu. Gratuluję i cieszę się razem z Tobą . wspomnisz moje słowa że ono narodziła się właśnie największa miłość Twojego życia :D Życzę córci i wnusiowi zdrowia a babci wielu cudownych chwil z wnusiem w objęciach👄 Tereterku ,brawo za kółko plastyczne ,jesteś po prostu genialna i dzięki że wreszcie założyłaś konto na garnku 👄 Roberto, Ty już opryski robisz a ja nawet nie mam kiedy popatrzeć na drzewka ,czy czasem im coś nie szkodzi :( Banderasku ,mam nadzieję że wrócisz szybko od mamutka i dziś pogadamy dłużej 👄 Muszę tego posta już wysłać bo boję się że znow mi zniknie jak dwa poprzednie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym kompie jest zainstalowana 7 ,niby niewiele się rożni od XP ale jednak , niewiele daje dużą różnicę . Poza tym acer jest szerszy niż mój simens i ciągle potrącam jakiś klawisz ,który powoduje że albo mi kursor zmienia miejsce polożenia ,albo znika mi wszystko i nie umiem wyłapać gdzie tkwi mój błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę teraz do kuchni ,bo jednak mojemu Małzy nie wystarczy wirtualny obiad:P i żąda realnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry🖐️ Marijko GRATULUJĘ👄 na pewno jesteś szczęśliwa :) życzę dużo zdrówka maleństwu👄👄 A ja podaję zupę jarzynową (________)> i ziemniaczki z kotletami (OOOOOOO) > do tego sałata ze szczypiorkiem i śmietanką ( @@@@@)> ❤️ SMACZNEGO❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja🖐️ja chce słońca toz przeciez można w depresję wpaśc:(u mnie nawet psa z budy nie wygoni:) tez nie moge tego mojego raju ruszyć a ja chcę wyjść a tu nie mozna ble:( Zuuzik jak oko? Marijko gratulację dla ciebie i rodziców niech maleństwo zdrowo się chowa. pozdrawiam całą ferajne❤️ obidkó na dziś starczy ja stawiam stefankę i cappuccino i coś mocniejszego toż to sie ogrzac trzeba:P:) dziewczyny mój 5-7 lipca ma przylecieć,tylko oby udało mu się 5 . http://www.youtube.com/watch?v=_4un9s6IQ8Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariijko!!! Gratulacje dla Babci i oczywiście dla dzielnej Mamy! A Malutka proszę ucałować w piętkę, niech zdrowo rośnie!!! 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym już wieczorkiem Marijka GRATULUJĘ!!!! Dużo zdrówka Wam życzę ❤️ A ja dzisiaj próbuję złapać oddech...jest mi bardzo ciężko nawet nie myślałam, że tak jestem słaba psychicznie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieczorkiem tu zombi:P Marijka gratulacje dla Babci!!!!!!!!!!!! i niech wnusio zdrowo rośnie:):):) byłam u dok. i trafiłam na samego ordynatora, ale co z tego jak facet na pytanie co z moim okiem powiedział, że może to od kataru:o przepisał krople - za prawie 40 dychy:o masakrutos jak mówi Banderasek:) i tylko z ulotki dowiedziałam się, że są na bakteryjne zakażenie oka, czyli zapalenie spojówki:P na kolejne pytanie kiedy oko dojdzie do siebie (przestane ropieć, zejdzie króliczy kolor i opuchlizna) bo muszę do pracy, on na to: a kiedy do pracy? mówię: jutro, a on: no to zobaczy pani, jak nie będzie poprawy to proszę iść do poradni okul., pytam: gdzie do poradni, w szpitalu? na to on: w szpitalu to nie, bo tu raczej pani się nie doatanie, na mieście niech pani poszuka! hehe czego mam szukać na mieście rano??? olać takich lekarzy naiwnie liczę, że do rana opuchlizna zejdzie, bo czerwone oko jakoś przeżyję:P i pójdę do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×