Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dziewczynki kochane, tylko dziś machnę łapką i idę lulać. Mona nieco się obraziła, bo znów ją zawieźliśmy do wet. na zastrzyk :-(. Jutro rano też będzie kuj :-O. Ale ogólnie jest dzielna i biedniutka 😭 Pozdrawiam wszystkie i buziam na dobranoc 👄 I proszę,aby Anioły czuwały nad nami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam do garnka buciki o których pisałam wczoraj. ja też zmykam ,bo na 2 Kochaj albo rzuć sie zaczyna dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak późno się zrobiło:o wszystkie już pewnie zniknęłyście Kosmi a mnie najbardziej podobał się ten o pandzie;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chwile - mimo, że dzisiaj wcześnie poszłyście spać - tak to jest jak sie imprezuje do późna!:P:P:P:D:D:D Bonitko ❤️- bardzo mi sie podoba Twój Patriotyzm i zaangażowanie. Jakoś tak sobie to właśnie wyobrażam - pewnie gdybym mieszkala daleko od kraju przeżywałabym podobnie. Ale jest TU i też przeżywam - tyle tylko, że spojrzenie jest odrobine inne, mniej sentymentu w nim chyba. Wesołku ❤️ oglądałam Twoje kociaczki i myślałam, że gdybym miała dom i ogród - pewnie miałabym więcej niż jednego kota. Ale musze zadowolić sie jednym któremu i tak powiększyłam przestrzeń o balkonową - tak sie nauczył pięknie z niego korzystać - że nie wyobrażam sobie, żeby go tego wybiegu pozbawić. Pszczółko - domyślam sie jak jest Ci ciężko - ale wierze w Ciebie i mysle że złe chwile skończą sie niebawem i będziesz radosna jak dawniej ❤️ Bechemotku - trzymam kciuki za udany zabieg Mony Kosmitko :D obśmialam sie z kawałów :D hi hi fajne butki kupiłaś - na Twoje nóżki pasują z pewnością - a może zrobisz fotke z bliska jak leżą na nodze? Beti - wyluzuj...❤️ - dobra z Ciebie Dziewczyna, atrakcyjna - podobasz sie facetom - nawet nie musimy Ci mówić - sama wiesz co masz robić. Ale poflirtować w każdym wieku zawsze można - byle bezpiecznie - żeby nie cierpieć potem. Flirty należy tak prowadzić, żeby zawsze "być górą", mieć poczucie panowania nad sytuacją i w razie czego to MY porzucamy a nie NAS porzucają - pamiętaj! ❤️ - tak jest łatwiej i bezpieczniej Malutka? co za uroczystość masz? czy tak jak Bonitka wspomniała - rocznice komunii? czy może coś jeszcze? a przyjdź jutro na chwilke na kawusie rano ❤️ A swoją drogą Bonita zaimponowała mi pamięcią ( nie pierwszy raz) 🌻 Pozdrawiam Was i życze dobrej nocki nie było mnie dzisiaj bo przyznam sie dopiero teraz że weszłam w pewną grupe w której moge podciągnąć swoje umiejętności w pacykowaniu. No i dzisiaj było drugie spotkanie. A potem jak wróciłam i zjadłam obiad to padłam i spałam jak susełek Pośle fotki mojego kota jak je z jednej miski ze swoim kuzynem yorkiem i wyżerają z michy w duecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! cześć Zuziku!!! ❤️ daje głowe, że Bonita też gdzieś tu jest ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku trzymam za słowo i zacieram ręce na lipcowe spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podoba pomysł o spotkaniu we W. Myśle, że mogłabym wsiąść w pociąg, po drodze zgarnąć Beti i pojechać tam na jeden dzień. Ide poczytać co mówiłyście o tym spotkaniu wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku witaj❤️ kuruję oko, bo mi ropieje strasznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/Terterku przypuszczam, że to przeziębienie mi wyłazi, mam katar straszny, jak pociągnę nsem to czoło rozwala mi z bólu, a dzisiaj doszło to oko ropiejące, kropli nie mam, rumianek przykładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparz rumianek ekspresowy lub nawet zwykłą herbate np lipton i przykładaj do oczka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty Zuziku niestety powinnaś sie położyć - bo wygląda na to ze podziębiona niedoleczona jesteś. Jutro niedziele - zostać sobie pod kołderką tym bardziej że pogoda do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano dopadło mnie cosik:o ale leżeć nie wyleżę;) Terterku myślałaś o założeniu konta na garnku? mogłabyś swoje obrazki powrzucać i nasze oko cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderzeniową dawke witaminy C i poleżeć. Katar to jest coś okropnego - znam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam Zuziku - i wstyd przyznać nie potrafiłam tego zrobić - musze usiąść kiedyś i przećwiczyć dostosowywanie wielkości zdjęć bo wydaje mi sie że tam są ograniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :D Zuuzik, a coś ty wyprawiała, że złapałaś przeziebienie. No niby pogoda do bani, ale bez przesady jest wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku nie ma żadnych ograniczeń:) Rowerzystko przestali grzać w pracy, zrobiło się lodowato, zmarzłam i... wrrrr mam co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko jak ma sytuacja na froncie damsko-męskim?trwasz w postanowieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj:) wierzę, że się uda i zdobędziesz troszkę swobody:) a chłopakom nic się nie stanie, jak sami o siebie zadbają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeee! Zuzkiu - zmobilizowałaś mnie! :D ❤️ załozyłam konto w garnku i na próbe umieściłam mojego kota z kuzynem :D:D Posyłam Ci na poczte moją nazwe OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuper, lecę po Twoją nazwę i na garnek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku jak Cię znaleźć? może dodaj mnie do swoich ulubionych wtedy będę miała taką informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie potrafiłam dodać Ciebie do ulubionych (znajde poźniej) ale posłałam swoją nazwe mejlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Cię znalazłam i dodałam do swoich ulubionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samej górze po środku jest m.in napis: ulubieni i taki plusik, wystarczy kliknąć na ten plusik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×