Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Zaglądłam na momencik ale muszę zmykać bo mimo deszczu mam troszkę zajęć,domowych hi,hi.U mnie leje cały dzień,już się wodzisko w ziemi nie mieści i robią się bajorka a po ogrodzie wędruje ślimak i wszystko zżera.No niescęscie,niescęście;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku tylko ze mi się wydaje jakbym go znała niewiadomo ile i dbrze nam się rozmawia tylko nie wiem czy do każdego pacjęta wydzwania i pyta się czy sie dobrze czuje a może masz racje tylko teraz mi ciężko z tym wiem ze to głupie co pisze ale nic nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu z braku miłośći w domu facet jest dla mnie za miły i jesszcze gada głupoty że jestem ładną dziewczna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku zrób czary mary i przegoń deszczysko;) Beti no właśnie, facet trafił na podatny gunt:o dlatego mówię co myślę, on tak gada każdej pacjentce nie myśl, że tylko Tobie. jemu gadanie nie szkodzi, a zobacz co się z Tobą porobiło:o on a że ładna jesteś to nie nowina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🖐️ Wesołek Zuuzik,Banderasek🖐️ u mnie tez leję wszyscy chodzą jakby byli potrąceni Beti uwierz w siebie wierze w to ,ze spotkasz faceta ktory cię wesprze we wszystkim❤️ A ja poczęstuje was pierożkami o smaku szarlotki Zuuzik doszeda poczta tylko narazie nie mogę odebrać ,bo moje dziecko coś przestawiło i teraz wraca tak jak ma być Terterku dzięki za poczte. pozdrawiam nasza ferajnę ja chcę lato😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik ale nam się trafilo obydwie w tym samy czasie wpisy dałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia masz racje Zuuziczku ja to chyba inaczej odebrałam albo mi już tak odbija sama nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku a z tym że ładna jestem to troche przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti zgadzam się Zuuzik ładna jestes my wszystkie ładne jesteśmy tylko czasami nam ciemne okulary przysłaniają widoki na nasze uroki. do solarium tez nie wejdę tak jak ty uznaję to za trumnę,ja jak widzę tę trumne u znajomej fryzjerki już sie duszę,zaraz mam wrazenie ze klapa sie zamknie wszyscy uciekną i mnie zostawią wiec nawet nie próbuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ja mam to samo nie wejde ta za nic wświecie nawet jaby mi milony płacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti poczytaj co wczoraj pisała na ten temat Bechemotek, nie ładne co ładne, ale co się komu podoba:) a Ty możesz się podobać, jesteś młoda, zgrabna, fajna i sympatyczna dziewczyna, tylko tak strasznie znerwicowana i mająca mało wiary w siebie:( dlatego nie łykaj wszystkiego dosłownie co mówi do Ciebie facet, żonaty-dzieciaty, któremu na dokładkę płacisz za zabiegi:P przefiltruj to co mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi ale macie skojarzenie:P a dla bojacych się łóżek opalających są solaria na stojąco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku chyba juz za pózno na to sama nie wiem ale jkoś przy nim dobrze się czuje nie płace tyle co inni płace tylko 20zł za pół godziny pisze głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była zuuzik dobra rada;):P Beti pewnie Bechemotek lepiej to wszystko Ci wytłumaczy, mam nadzieję, że się nie pogniewałaś, że tak prosto z mostu napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh Beti chętnie bym z Tobą pogadała w cztery oczy, bo tak pisząc nie da się powiedzieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi Ty strachajło jesteś???? nigdy w to nie uwierzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku nie pogniewałam się tylko tego Bechemetkowi nie pisała na nk ale moze mi to wytłumaczy ktos ja też ym z Tobą poghadała w cztery oczy a nie w sześć bo ma okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik uwierz ale do niektóych rzeczy to jestem strachliwa:P a wczoraj musiałm corkę uspokajać bo koleżanki na opowiadały o wywoływaniu duchów i mał sie bałąm mam twardziel,ale dupa też pelna strachu. chodz moj szwagier powiedział ,że straszy bo jak nie bylo baci mial coś przynieś od niej a już noc i podłoga skrzypiała mu podnogami i powiedział,ze po ciemku tam nie pójdzie,a podłoga skrzypi bo drewniana i stara juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też strachliwa jestem hi hi hi boje się wszystkiego ale pogadałąm troszkę z wami i mi lepiej się zrobiło jak narazie Zuuziczku dziękuje za rozmowe narazie troszkę pomogło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już ugotowałam na jutro córci obiad żeby miał bo zani przyjade z pracy to jest 14,30 do 14 sklep otwarty a pózniej przyjeżd za znajomy po mnie też żonaty i dzieciaty i tyeż mi sie podoba hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti może być w sześć;) i Beti spójrz na to z innej strony - zobacz co się z Tobą teraz dzieje, wystarczyło kilka miłych rozmów (pewnie całkiem niewinnych), kilka komplementów, odrobina troski i.... zuroczyłaś się, to nic złego dopóki nie zaczynasz ciągle o nim, o jego sympatii do Ciebie myśleć:o a to, że niebawem koniec zabiegów wyprowadza Cię z równowagi:o daj sobie spokój, jeśli umiesz traktuj tę znajomość wyłącznie na zasadzie lekarz-pacjent, a jak nie zmień masażystę na masażystkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Beti głowa do góry, kiedyś i dla Ciebie zaświeci słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuik myśle że sobie jakoś poradza zobaczymya jeszcze jedno jest u nas jeszcze jeden dobry masażysta i ten m pytał czy byłam u tego drugiegi mówie że jeszcze nie ale pójde a on do mnie że nie mam nawet próboawć tylko do niego chodzić zbaqczymy tylko ja cały czas o nim myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Beti, więc mam dla Ciebie zadanie: zabraniam;) Ci o nim myśleć:P bo jesteś teraz jak nastolatka, zakochana nastolatka:o, a nastolatką nie jesteś więc nie myśl o nim i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Zuuziczku postaram się myśle że sobbie poradze vbo w poniedziałek po masażu ide do pani psycholog na terapie wiem że zachowuje się jak nastolatka ale już mnie to mniej wkurza bo tabletkki cvhyba już działją wzieełam persen 2 tabletki na raz ale od dawna mi się pierwszy raz takie coś przytrafiło już nie pisze o nim koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×