Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Małgosiu👄fajnie,że synowi się udało;)))i mógł pójść:D Wesołku👄 tokino👄powodzenia jutro!:)))...Mam nadzieję,że ktoś tam pracował pod Twoją nieobecność:O...To nie złudzenie,ja naprawdę nie jestem jeszcze w pełni zdrowa:(((( Bonitko👄 Jutro maszeruję do doktorki na kontrolę:O Jutro również mam ostatni zastrzyk:P...ale chyba tylko w pudełku,bo z tego co wiem dostanę kolejne😭 Jutro też kończy mi się L4 :O...ciekawe co przyniesie to jutro???:O Śpijciedobrze Dziewczynki❤️a jutro miłego dnia:D U mnie dziś była wiosna!!!Spacerowałam 2 godziny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe niestety kończy się weekend i mina mi rzednie:( Tokina masz rację, ale moje panny jakoś tak mało pomysłowe:o zrobiłam raz burzę mózgów i... dupa:P czasami myślę, że przydałaby się świeża krew:P cieszę się, że sprawa ząbka już za Wami:) i apropos ząbków maluchów, moja siorka była w ub tygodniu ze swoją starszą córcią(5,2) na pierwszym przeglądzie w ramach NFZ i była bardzo zaskoczona jak dobre miał pan stomatolog podejście do dziecka - mała rozdziawiała usta jak ta lala;) w każdym razie pochwalił, że wszystkie ząbki ma zdrowe i... już ma 4 stałe szóstki - co ponoć w tym wieku rzadko się zdarza, jedną nawet zalakował, bo się nadawała i powiedział, że dolne jedyneczki zaczynają się chwiać i że niedługo pojawi się wróżka zębuszka;) no i zaprosił na ponowny przegląd za 3 m-ce. a siorka cieszy się, że mała nie wystraszyła się tego całego gmerania w buzi - nawet maszyny, którą pan musiał trochę zetrzeć zęba przed lakowaniem:P Banderasku dzięki mama jeszcze łóżkowa, ale ma się lepiej, a wnioskuję po ostrości języka jaką prezentuje wobec mnie:o wnerwia mnie, że szkoda gadać:P Terterku koniecznie powiedz ile to kilosków, że dziewczynki takie zaskoczone czasem pokonania odległości;) Wesołku torcik od a do z własnej produkcji? bez wspomagaczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ❤️ najpierw łapie sie za pyszny torcik Wesołka i ciasteczka Tokiny no i dopiero teraz moge powiedzieć, że pospałam, poleżałam, pooglądałam telewizornie, poczytałam :D weszłam na chwile coby posłać pare fotek - odbierzcie poczte. Dla wyjaśnienia - od przejścia granicznego jest 220 km plus 70 km ode mnie to razem około 300 km. Nie jest to dużo i dlatego nie przeżywałam nigdy tej emigracji tak jak te Mamy, które mają dzieci na wyspach - jestem w troche lepszej sytuacji. Z K-c jest bezpośredni pociąg więc na upartego można i tak ;) A u nas na cafe nie jest źle - ząbek usunięty :D i to jest dobra wiadomość - każda inna może do końca niedzieli poczekać - wrócimy do nich jutro :P Pozdrawiam i życze miłego wieczoru i śmigam pod kołderke - książka którą czytam wciągnęła mnie bardzo - to jest "Duende" Jasona Webstera -Anglika, ktory postanowił poznać prawdziwe flamenco i spędził w Hiszpanii sporo czasu, poznał flamenco rzeczywiście i nawet ożenił się z tancerką flamenco. Książka jest o miłości i o prawdziwej Hiszpanii - tej cygańskiej, pijącej, brudnej, biednej a jednocześnie rozśpiewanej i roztańczonej, temperamentnej i gorącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku buuuuuuu bo nadal zaliczam się do tych gorszych;) na pewno wiesz o czym piszę:P za jutro trzymam kciuki mocno:) u mnie też dzisiaj było ciepło, bez słonka, ale w sam raz na spacery, śnieg a właściwie brudne jego resztki jeszcze zalegają na poboczach:o i tylko wciąż wody gruntowe są wysokie u teściowej na ogródku wciąż się podnosi:( bieda naprawdę, mógłby powiać trochę silniejszy wiatr, trochę by to wywiał w cholerę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha: moja małżowina jak siada za kierownice to łyka kilometry w jednym kawałku i często musze awanturą egzekwować postój np na siusianie :D Więc dla niego łyknięcie 300 km to pikuś ale wczoraj warnki były złe, słaba widoczność mnie powieki opadały byłam niewyspana i ciężko sie jechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku mój też tak ma, że jak jedzie to siku nie musi:P a jak F przeżył całodzienną rozłąkę? nie obraził się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot dostał w miche a "przed" o "po" była porządna porcja miziania - przespał cały dzionek bo nawet w misce niewiele ubyło. Podobnie było jak jechaliśmy na pogrzeb. Acha - na fotkach jest też moja córka - jechaliśmy w trójke ;) Pozdrawiam i śmigam do łóżka ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięks za fotki, klimatyczne te uliczki, kamieniczki:) krajobraz w tle, coś malutko Ciebie, wiem wiem robiłaś za fotografa;) fajna z Was rodzinka, dzieciaki podobne do Was obojga bardzo, a i tak najbardziej podoba mi się Twoja córcia - ależ ona dziewczęca bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulaj Terterku i nabieraj sił:) Tokina jutro życzę udanego dnia, tylko się nie przeforsuj, pamiętaj:) ja też zmykam, bo samej tak nieswojo:o pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam pomacham niedzielnie...jak zwykle brakuje mi na wszystko czasu. Dziewczynki...jeszcze nie było próby spania na nowej sofie :P Dobranoc wszystkim, buziam każdą cieplutko, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku widzę wyjazd udany ,corcia bardzo do Ciebie podobna.Miło popatrzeć na kochająca sie Rodzinkę Banderasku powodzenia jutro w formalnosciach u lekarza.A może juz zastrzyki sie skończa.Oby. Zuziczku a kiedy Tymasz iśc do neurologa to gdzies teraz tez. Bonitko ja tez chcialbym by już nie bylo zimy ale u mnie jeszcze resztki leza na trawniku,moze jutro wreszcie zginał U mnie jutro po południu ksiadz chodzi i jestem trochę zla na małza bo akurat jutro ma iśc po południu do pracy,nie lubię tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? rozpalam w kominku wygląda na to że sie ochłodziło Na śniadanko jajecznica lekka na masełku bułeczki mix sałatek zielonych soki herbatka żurawinowa musli z jogurcikiem Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku dziękuje za kawkę i śniadanie ❤️👄 rowerzystkia ❤️👄 u mnie jest pogodę dość ładna na tą porę roku nic nie pada życzę miłego dzionka❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Chyba za dużo się poruszałam, wczoraj wszystkie członki okropnie bolały, leżałam prawie cały dzień, a może to było przesilenie, bo dzisiaj czuję się lepiej. Terterku dzięki za śniadanie i kawę. Zdjęcia dotarły, bardzo ładne. Córka, piękna dziewczyna, figurę odziedziczyła po mamie. Banderasku będzie dobrze❤️ Zbieram się na zastrzyk Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🖐️ Terterku, pieknie dziekuje za fotki. Pobyt w B... jak widac byl udany i cala rodzina w komplecie spedziliscie fajny dzien. Szkoda tylko ze byles niewyspany i zmeczony przygotowaniami:(. Twoja dziewczynka i chlopak sa do Ciebie tak podobne!!! A corcia wyglada rzeczywiscie na malolatke, tak z rok przed matura:) Stare miasto bardzo ladne. Mlodym zyje sie tam pewnie bez stresu, mentalnosc i jezyk jest podobny. Chcesz kupic loda wiadomo ZMARZLINA, ciasteczko CUKRARNA- bardzo sie usmialam czytajac szyldy na zdjeciach :P Ach ten ich jezyk:P A ja mam na dzisiaj zajecie. Musze odmrozic zamrazarke, bo jutro dostarcza mi nowy sprzecik i zabiora stary:) W zwiazku z tym musze isc do piwnicy i wziac sie za ta stara zmarzline:P Banderasek dzisiaj wedruje do doktora. Mysle ze jeszcze z tydzien zwolnienia dobrze Ci zrobi i dostaniesz jeszcze, a nowe zastrzyki beda mniej bolace. Bondi trzymam za raczke przy zastrzyku. Nic a nic nie bedzie bolalo! Wsiem dziewczynkom zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie ciągle pochmurno,jak można tak długo bez słońca:(.Jako stworzenie zależne od słońca czuję dyskomfort psychiczny. Terterek🌼 Dziękuję za fotki i okazuje się że wcale tam nie byłam,byłam na Morawach ale nie w samym B.Jak tak ślicznie i naprawdę dziękuję że mogłam to zobaczyć dzięki Tobie.Rozmarzyłam się strasznie oglądając ten rynek,te posągi w kamieniczce,jakby się pragnęło zobaczyć na własne oczy:).Wyglądacie wszyscy pięknie i mam nadzieję że młodzi są szczęśliwi w tamtych klimatach ja osobiście mam sentyment i do Czech i Słowacji. Banderasku👄 Trzymamy kciuki mocno za pomyślną wizytę. Pozostałym dziewczynkom 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi👄 Razem z Bonitą masujemy pupcię,nie będzie bolało. Bonita robisz to czego ja nie lubię najbardziej jak skończysz możesz skoczyć do mnie:p:) bo i mojej lodówce przydałby się taki zabieg:) Spadam robić obiad👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ posyłam promyki słoneczka do was ,bo ładnie swieci:) u mnie popołudniu ksiadz,i ja sama z dziecimi,bo mój 2lata podrząd był akurat,a teraz nie też nie lubie wolabym by był. .(*)WITAM (*).* (*)SERDECZNIE (*).* ****, _)) (( _ , **** Dziś rankiem zaćwierkał do mnie ptak, że przyjaźń ma fantastyczny smak. Gdy jest niezawodna i szczera, radość daje, smutki zabiera. ,;****,,;;, ,*,*,(v) ,**@;;;-../ -,**)-( //,****( (,(**/** ((,*/*;);*)* ((,**)*/**/* ,(,****.:)** ((,*****)* ,(,***/*)*,* ,***/*)*,* )*/*)*)** /**)**\)\) */*,)!))!)..,( ,_)/_ Gdy umie milczeć i zapłakać, lub żartobliwie poplotkować. W smutku zręcznie rozweseli, ukoi i czarne myśli wybieli. Gdy przyjaciel czymś zdenerwuje, to drugi mu ten czyn daruje. Sceptykiem zaś ten się nazywa, co wątpi, jaka w przyjaźni siła. ide robic jakis zdechły obiad:P:) życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi widzisz ja tez strasznie nie lubie sama przyjmowac ksiedza a mój tez własnie poszedł do pracy i ma z głowy,ponoć chciał sie zamienić w pracy ale nie wyszło(ciekawe czy to prawda?)Tez będe tylko z synem ale co tam damy rade jakos. Wesołku pogada łokropna ,ciemno na dworze,szaro ,smutno.Dookoła tylko brud pozostał choć moja małza z rana nawet balkon wejściowy umyła.Choc tyle dobrego. Banderasku i co powiedział lekarz na kontroli? Bondusiu a ile Ty masz tych zastrzyków? Bonitko mi tez by sie przydało zamrażrke w piwnicy odmrozić ale na razie nic z tego za dużo wszystkiego tam jest>musze poczekac i powyjadac jeszcze. Wiecie co a jestem zła na jedną z sasiadek,ktora mieszka koło mojego byłego domku.Umarł inny sasiad taki najbliższy przez płot .Nawet zołza nie zadzwoniła,nie powiadomiła nas (ale jak umarł zawsze ktoś z jej rodziny których na oczy nie widziałm to zawsze dzwoniła by iśc na pogrzeb ale jeśli to dotyczy ludzi których znam nie powiadomiła.dobrze ,ze wieczorem zadzwoniła inna sąsiadka i nas powiadomiła,naprawde nieładnie by nie iśc na pogrzeb bo tyle lat razem mieszkaliśmy,nie mogłabym żonie zmarłego potem popatrzeć w oczy.Dobrze,ze ktoś inny nas powiadomił o jutrzejszym pogrzebie.niby to blisko ale teraz nie wychodzi sie na dwór jak latem i wszystkiego naprawde sie nie wie.A choc to blisko jest tamtędy nie chodze i nic nie wiem Ale tacy sa ludzie niestety na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D U mnie jest pieknie i slonecznie wyniosłam dzisiaj pościel na balkonik będzie ładny zapach :D Wesołku Jeden ..u mnie juz śniegu brak i niech tak zostanie :) kosmi ..daj spokój z tą datą aparat coś fiksuje fotki robione wczoraj jechałam troszkę dalej niż do Z>G. bondi..cieszę że troszkę lepiej ,przesyłka powinna juz niedługo dotrzeć wysłana w piątek 👄 Małgosiu ..tak czasami bywa z sąsiadami :) u mnie ksiądz będzie w piatek ,osobiście wcale mi nie przeszkadza jak jestem sama w końcu to tylko jeden paciorek i już po kolędzie :D Tokino..moje dziecko bało się okropnie dentysty ,pierwszy raz poszłam z nią w wieku 4lat musiałam z nią usiąść na fotelu i wiecie co się stało fotel był żle zabezpieczony i koziołkowałam razem z moim dzieckiem :D śmiechu było ,następnym razem juz do mojej sąsiadki chodziłyśmy i moje dziecko mówilo mama ty nie sasiadaj ja sama bo znowu upadniemy :D. a tak poważnie teraz należy wnusię prowadzać na przeglądy by się oswoiła i nawiązała kontakt z dentysta 👄 bonitko.. proszę o fotkę stokrotek ,w sobotę grabiłam trawkę :) zuuziku ..mamy podobne mamy z charakterkiem :D terterek..podzielam zdanie bonitki oba skarby podobne do ciebie jak kropelki wody .:D poetko ..dobre i to że dajesz znaki 👄 Bandersku ...pisz jak u ciebie /👄 beti... myślę że powinna powinniście córci mieszać w swoje sprawy co do wyprowadzki kiedyś to może zle wpłynąć na jej relacje z ojcem i tak dalej 👄 Nie odpuszczaj leczenia operacyjnego poproś jeszcze raz skierowanie na operacje i koniec .👄 Mariijka.. co u ciebie .? Pszczółko..👄 Personalna..👄 Rowerzystko..👄 Bechemootku..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto U mnie jeszcze leżą brudne placki śniegu,pamiętając Twoje fotki z akcją odśnieżania myślałam że jeszcze co nieco zostało.Widać macie cieplej i śnieg całkiem stopniał.Grabiłaś nawet trawę ja mogłabym ewentualnie błoto przeczesać lub przerzucić kopy śniegu z jednego miejsca w drugie. Ja takiej pogody jaka obecnie mam nie toleruję,bolą mnie wszystkie gnaty a dzisiejsza noc to była masakra.Chętnie bym zapadła w sen zimowy aby obudzić się dopiero na wiosnę,fajnie by jeszcze było gdyby na ten okres czas stanął,zima mija latek nie przybywa i budzimy się na wiosnę wraz z promieniami słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato 🌼 Pogodę mamy taką samą Mocno zaciekawił mnie,, zdechły,, obiad Kosmitki jakoś ostatnio coś oscyluje nam dziewczyna wokół pogrzebowych klimatów:p:). Kosmitko przyznaj się co to za obiadek i z kąt go masz?!.Biegał gdzieś po polu?, a żył jeszcze jak go znalazłaś i przeznaczyłaś na obiad,sądząc po nazwie,chyba nie:p:):) Bonita🌼 No to teraz trzeba trzymać kciuki aby te stokrotki już się utrzymały,zimie mówimy kategoryczne nie!.No i ja tak się zastanawiam w kiedy nowe fotki z nowego aparaciku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moich rejonach dzisiaj pięknie świeciło słonko, ale i tak nie roztopiło brudnego śniegu zwalonego na poboczach, a już zapowiadają nowe opady, wrrrr:o cholerka jakaś epidemia panuje:o moja mama jeszcze nie wyzdrowiała, a wczoraj jej mąż dołączył do grona przeziębionych, jakby tego było mało mojego m też dzisiaj rozkłada, już ma 38,5 zostałam sama na placu boju;) Tokina, jak minął pierwszy dzien po przerwie? Banderasku i jak wizyta u dok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku hop hop, myślę, że dosyć urlopu od cafe;) wracaj na łono, aniołów brakuje bardzo:o Bonita zamrażarka już pewnie dawno rozmrożona zatem... przybywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Właśnie nie dawno wróciłam do domciu od U-ga wyczekałam się że szkoda gadać :( ale przyjął mnie bez żadnych problemów :) obstukał po plecorkach :P przypisał tabletki, skierowanie na USG i do kontroli w lutym. Bondusiu kochana ciesze się że ciacho wyszło smaczne :) i najważniejsze, że smakowało 👄 Banderasku i jak Ci poszło u p.doktor ? 👄 Zuuziczku jak mamcia ? 👄 Marijko 👄 Terterek 👄 Bechemootek👄 Tokinko👄 Poetka👄 Małgosia👄 Roberta👄 Beti👄 Personalna👄 Kosmi👄 Bonitka👄 Wesołek👄 Rowerzystka👄 Lecę teraz na pocztę pooglądać zdjęcia :) :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po kolędzie,do następnego roku. Wesołku hi a złapałam osła i obiadek miałam:P:) Zuuzik dziś lub jutro wyslę ci na poczte list mam pytanko powiem wam może to i glupie ale moje dzieci pija tran,który tata przywiózl,jak narazie widzę poprawę,gorzej ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×