Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kosmi nie ma co żałować:P i tak to nic nie zmieni:o Rowerzystko czyli kasa jest, a u mnie odwrotnie, brakuje kasy na 7 etatów:o bieda może być:o Poetkobwrrrr chociaż tego towarzystwa uniknęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystka.....no toś szefowa pełna gębą. Nie zmarnuj tego niech sie dziewczyny uczą :( Kosmi.....coś Ty znowu za sklep wymyśliła??? A może sama zakladasz, bo masz tyle pomysłów :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą do tej pory myślę co to była za czystość wtedy w szpitalach....i to na oddzialach zamkniętych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko mam nadzieję, że mi cośkolwiek ulżą, bo tamten rok był dla mnie wykańczający Harowałam za trzy etaty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bon ita57
Witajcie kobitki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilke Dziewczynki podpisać listę obecności Troche mam przygotowań,niedużo ale w powijakach jestem a jeszcze czeka mnie rozmowa w skype Jade jutro z małżykiem do młodszego dziecka do B..a i musze przygotować nie tylko te zwykłe drobiazgi ale i przygotować sie do pilotowania kierowcy :P - zawsze robie za pilota ;) Czytałam Wasze wpisy - wiem o Beti, o zastrzykach Bondi i Zuzika - jak wróce to przyłącze sie do masowania ukłutych miejsc Czytałam o Kosmi - popieram i trzymam kciuki o Tokinie i ząbku wnusi :D o Robercie i gardełkach o Małgorzacie i szpitalu w domu, o śrubkach które dały do wiwatu Bonicie, obiad Banderaska oczywiście zjadłam - Banderasku ZAWSZE zjadam co ugotujesz - obiad nigdy nie zdąży dolecieć do kubełka na śmieci co to to nie! :D:P Tutaj jest za dużo brzuszków do napełnienia żeby tak sie mogło stać:P Nie mam teraz czasu na nic więcej tyle tylko ze POZDRAWIAM WAs wszystkie bez wyjątku ❤️ ❤️ ❤️ a Wy życzcie mi dobrej podróży :P Jutro rano oczywiście jak zwykle kawe piję razem z Wami bo wyjeżdżamy dopiero o 7.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Kosmi ...tobie chyba zależy na gatunkowym alkoholu, bo przecież takich piersiówek w sklepach skolko - godno tylko przeważnie białych..... Rowerzystko....przytulam za tę harówę chociaż pewnie lepiej jakis kopniak by Ci się przydał na opamiętanie .... Hej Bonita....nie policzyłabyś mi czegoś??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek, aleś się zakolowała w trakcie pakowania :). Oczywiście życzymy pięknej podróży wizyty i powrotu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrudzialy mi wloski albo juz pordzewialy ze starosci Rowerzystka:P Zapomnialam napisac ze dzisiaj w nocy snil mi sie Bechemootek:)) Bylysmy razem u fryzjera? W kazdym razie chcialysmy zrobic cos z wlosami, sciac? zafarbowac? Wiem tylko ze sie nie udalo:PDla Kosmi, Selgros to jest sklep-supermarket, w ktorym zaopatruja sie wlasciciele restauracji, kioskow albo ludzie ktorzy prowadza samodzielna dzialalnosc. W tym sklepie sa rzeczy w bardzo duzych opakowaniach i oznakowane ceny sa bez podatku.Podatek doliczany jest ekstra przy kasie i dostaje sie na to kwit. To pozniej mozna uwzglednic w rozliczeniu podatkowym. Zeby byc uprawnionym do zakupow w takim sklepie trzeba miec specjalny dowod. My bylismy pare razy, z dowodem pozyczonym od naszego dozorcy:P Ale dla nas jest to komptetnie nieinteresujace bo towary sa tam w opakowaniach 2 kilogramowych i wiekszych:P Tak przynajmniej wyglada Selgros u nas. Zuzik a co u mamy? Czy czuje sie juz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterk jak zwykle pracowita jak mroweczka i zdescyplinowana. Poetko naturalnie moge Ci policzyc co tylko chcesz:P Liczyc i dodawac oczywiscie potrafie:P Tylko zapomnialam jak sie wyciga pierwiastki i co to sa calki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko...tak se tylko pozwalam jajczątka poćwiczyć ;P z tym liczeniem. Pierwiastki i całki to pewnie teraz u nas tylko potrafi Marijka. Bo tylko ona jeszcze w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi, u nas jest tych malych kolorowych flaszeczek pelno w sklepach, sa przewaznie przy kasie. Ale tych nie kupuje bo po kolorowych wodkach boli mnie glowa:O Ja zreszta pije tylko wino:P Ale kupilam kiedys w Polsce zestaw kolorowych wodeczek z Lancuta. Smaku nie pamietam bo bylo to juz dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku zycze oczywiscie szczesliwej podrozy i udanego pobytu. Wracaj do nas wypoczeta i pstryknij jak sie da, pare fotek z pieknej B. Szczesliwej podrozy Terterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko ja jeszcze tu jestem, bo piszę operat wodnoprawny, ale jestem już na końcówce :D To dobrej nocki przyjemnych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja się zapisałam:P ale w podaniu dla kogoś do kogoś:P to znaczy przepadłam, bo pisałam podanie i właśnie skończyłam:) Bonita dzięki, mama w porównaniu do dwóch ostatnich dni dużo lepiej, choć wciąż słaba i kaszle okrutnie, ale myślę, że tabsy zaczęły działać i już marudzi i daje w kość;):P no to dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Widzę, ze same niedobre wieści :( Małgosiu przykro mi bardzo,że synuś jest chory :( i to właśnie teraz❤️ ❤️ Banderasku idę w poniedziałek może się załapię na wizytę ewentualnie zapisze. Łazanki były pyszniutkie mmmmmmmm❤️❤️ Wesołku kuruj się kochana i wygrzewaj ❤️❤️ Roberto ciesze się że u Ciebie już domownicy są zdrowi ❤️❤️ Kosmi ❤️❤️ Zuuziczku nie bój się zastrzyków najgorszy jest ten pierwszy a później to już idzie wytrzymać ❤️❤️ Poetko❤️❤️ Terterku przyjemnego pobytu na wyjeździe❤️❤️ Bonitko to miałaś piękny sen z Banderaskiem ❤️❤️ Beti tak to właśni wygląda leczenie naszych lekarzy:( szkoda słów❤️❤️ Rowerzystka❤️❤️ Tokina❤️❤️ Bondi❤️❤️ Personalna❤️❤️ Bechemootek❤️❤️ Marijka❤️❤️ No lecę już na podusię :) i na ciepłe nóżki :P :D :D Śpijcie smacznie moje kochane przyjaciółki tulam WAS do serducha❤️ mmmmmmmmmmmm pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam wcześnie Dziewczynki bo musze sie wykąpać i głowizne umyć Rozpalam w kominku i kawusie parze (__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Rozpalam w kominku prędziutko żeby nastrój poprawić bo za oknem obrzydliwie jest fuuj bleee http://www.arturswiech.com/images/102.jpg Dziewczynki jade na krótki rekonesans żeby odwiedzić tylko :D i zobaczyć na żywo jak młodzi mieszkają, mam nadzieje zobaczyć siedzibe ich firmy bo piękna jest sądząc ze zdjęć. Zamierzam też napić sie morawskiego wina i zjeść obiad w jednej z wielu tamtejszych knajpek. Wracamy wieczorem - nie będziemy młodych stresować zresztą ich mieszkanko choć ładne to jednak kawalerka jest więc spać raczej nie ma sensu. Jak mi sie spodoba to będe jeździć częściej ;) Tam jest piękny ogród ZOO A póki co dzięki za dobre fluidy, które posyłacie mi nadroge - i robie Wam śniadanko: dzisiaj chlebuś domowy wg przepisu Wesołka http://cicha1.blox.pl/resource/chleb_009.jpg masełka ziołowe http://galangal.blox.pl/resource/mazio.jpg chuda szyneczka http://kuchniana5.blox.pl/resource/wedzona_szynka2.blox.jpg napoje http://www.inspirander.pl/files/gotowanie/napoje.jpg duuużo :P:D POZDRAWIAM i życze miłej soboty ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Kawusia super przy takim goracym kominkui.A dzis potrzebna bo cos nie mogłam wczoraj spac ,asnęłam o 3 nad ranem iterz jestem do ..niczego Z mlodym lepiej jakby,wczoraj doktorka kazala mu dac przed antybiotykiem by nie wyniotował Hydroxizne (rzeczywiście pomoga na to) ja po tym leku spie jak zabita a tem jakis żywy był ,nawet wieczorem juz uruchomiony był komp pod pretekstem lekcji ale lekcji w szkole nie było- po próbie Poloneza wszyscy poszli grzecznie bez wiedzy nauczycieli do domu.Potem bedzie w szkole sie działo ale to dopiero po feriach.Nawet czepił sie jeść wieczorem.Takze dzis spróbujemy by jednak poszedł Tererku szczęśliwej podrózy zycze ,uwazajcie na drodze bo mgło,slsko,deszcz. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti tak wygląda u nas leczenie w naszym kraju,moze nalezy iść prywatnie choć na wizytę do lekarza operującego bo bedziesz sie męczyć jeszcze długo a Ty jestes bardzo młoda. Zuziczku ja najczęsciej zastrzyki bralam na siedząco,u mnie w przychodni jest jedna pielęniarka i jak sie na nią trafi bo wiadomo jest ich kilka to robi bardzo powoli ,naprawde prawie nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi fajny pomysł ze swoją działalnościa ,ja tez miałam w planie ale skutecznie mnie małza jak na razie wylecza z tego.Kiedyś prowadzilam działalność spożywcza,do tego nigdy bym nie wróciła,za dużo dzwigania a teraz i marketów wszędzie moc to nie wiem czy cos by z tego wyszło. Pszczólko to napisz czy w końcu dostaniesz sie do lekarza i co ci powie.Pewnie prywatnie to juz by było po wizycie Banderasku tyle zastrzyków,napisz czy chociasz przykładasz kapuste,pewnie masz juz dgrubienia ale oby było lepiej tylko i zobzcz jak to jest pracowałas nie miałas chwili odpoczynku a przychodzi choroba i w pracy musza sobie bez Ciebie poradzić Poetko od Ciebie bije az ciepło ,pewnie jesteś taka wreszcie szczęsliwa i oby tak zostało Roberto a napisz jak w domu chory,jak dajesz sobie radę sama? Bondi lepiej sie czujesz,zastrzyki masz tylko raz dizennie cyz dwa? Zdrowia zycze Wesołku mam nadzieję,ze jednak wirus odpuscił Cie ,ze nie poległas w łóżku. Bonitko fajnie,ze już odpoczęłaś od liczenia ,a u mnie do takich spraw w marketach zatrudniają za psie pieniądze młodzież ucząca sie i to na dodatek nocami by w dzień market był otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino nie wiem jak poszło z wnusią ,czy juz po wszystkim,pamietam te czasy jak było u mniea czasem to ząbek wypadł nie wiadomo kiedy.Czy juz wróciłas do pracy? Na razie dziewczynki idę coś w sklepie kupić toz sobota dzisiaj a potem kuchnia bo córcia przyjeżdza do domua nie było jej od Sylwestra i mówi,ze prawie wszystko wyjadła z zamrazrki.Trzeba uzupełnić to światło. Nie wiem czy wiezorem sie pojawię bo teraz wieczorami małza siediz na miom kompie codziennie i cos kupuje do samochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×