Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witam 🖐️ Tokina dziękuje za kawke ❤️ Terterku tobie za śniadanie ❤️ Dziewczynki u mnie świeci słoneczko jest0na termometrze ale na dworze jeszcze nie byłam.Pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomacham Wam łapką jeszcze ze starej pracy. Odmierzam czas jak żołnierz służby zasadnieczej ....centymetrem :P Bonitko.....JESTEM Z CIEBIE DUMNA!!!!!!! Ja wiem co przeżywasz zrywając z nałogem. Przytulam. Trzymam za łapkę. Daj z siebie wszystko ....bo warto. Myślę, że teś jesteś z siebie dumna...tym się pocieszaj. SILNĄ WOLĄ!😍 Spadam w papiery, żeby wszystko pozamykać na czas. Papatki i buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam , oczywiście firany zakupione :D , może nie takie piękne jak też z organzy ( tych się już pozbyłam na rzecz synowej:)) ale za to będą świeże i bieluśkie :D Czytam o oczom nie wierzę jak ten nasz Tereterek podróżuje po świecie słuchając barwnych opowiadań swoich przyjaciółek. Zaskoczona jestem bardzo tą wiadomością o parapetówce w mojej dzielnicy, bo wszem i wobec wiadomo że w mojej dzielnicy nic nowego nie powstało od jakichś 50 lat :D No czasem ktoś się budował bez zezwolenia ale ostatnio nie widziałam nowo powstającego domku? Tereterku bardzo plis podeślij mi bliższe namiary adresowe na pocztę bo chyba pęknę z ciekawości :D Jak coś to do mnie będziesz miała blisko więc mam nadzieję że kukniesz choć na pół godzinki :) Lecę teraz do kuchni, choć w zasadzie od wczoraj mam gołąbki bo żadna z Was nie skusiła się na nie więc sporo jeszcze zostało. Tak się zastanawiam czy Wy sądzicie że chcę Was podtruć czy co ???? :D:D No dobra na razie znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie u Was prawie wiosna ,słonce,trele ptaszków a u mnie co?!.Od rana pochmurno i najpierw prószył śnieg teraz z nieba leci takie nie wiadomo co,ni to deszcz ,ni to śnieg. Bonita👄 Oj nie jest Ci lekko,gdyby tak łatwo było rzucić palenie zapewne nie paliłby nikt.W moim przypadku najgorsze były dwa pierwsze tygodnie,potem kusiło ale łatwiej było wytrzymać.No i trafiały się dni gdy chciało się jak diabli,ale pojawiały się już sporadycznie przeplatane dniami względnie dającymi się wytrzymać.Mój M próbował rzucić kilka razy i nigdy mu się nie udało,teraz pali e-papierosy a ja mam tylko nadzieję że prawda jest to co piszą,czyli ze są dużo mniej szkodliwe.Jeśli chodzi o kasę,to także dużo mniej trzepią po kieszeni. Zuuzik:):) Piosenka powalająca dosłownie na kolana,mój M zapewne będzie nią zachwycony,muszę mu ją puścić jak wróci z pracy.To prawda że Czesi maja kolorowy język ale ponoć oni z naszego śmieją się także,wiec sprawiedliwość rasowa jest i to nie przeszkadza nam śmiać się z siebie i lubić równocześnie.Ja lubię Czechów i chyba nigdy nie zapomnę jak próbowaliśmy się dogadać w metrze na Pradze,pytaliśmy o instrukcję kupna biletu z automatu wtedy u nas nie było jeszcze takich cudów i polegliśmy przy tej złośliwej skrzynce:p.Zaczepiliśmy młodą sympatyczną Czeszkę i nawzajem zrywaliśmy z siebie boki,ona z nas jak tylko otworzyliśmy usta a my z niej jak próbowała tępakom wytłumaczyć prostą dla niej sprawę śmiesznym dla nas językiem. No dobra już się nie rozpisuję,bo mi się ostatnio jakieś długo-wiersze trafiają i pewnie i tak nikt tego nie czyta:p:):) Miłego dzionka i proszę tego słoneczka popchać ciut na wschód:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wesołku ja czytam wpisy wszystkich a Twoje ze szczególną atencją bo zawsze coś fajnego napiszesz albo bardzo mądrego albo bardzo wesołego czasem smutnego. Twoje wpisy zawsze mają jakąś większą głębię i bardzo lubię Cię czytać. a ja po wczorajszym bardzo pracowitym dniu nie mam ochoty na żadną dziś pracę , bo wymarzłam się rano i wróciłam do domu jak sopel lodu :D a teraz taję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Dzięki za dopieszczenie mojego próżnego ego :):) Ja dzisiaj także za bardzo się nie przepracowuję,ugotowałam tylko obiad a potem utknęłam w sklepie internetowym z roślinami do ogrodu.Ja to wprost ubóstwiam,wprawdzie jeszcze nie wiem z kat wezmę na to kasę,hi,hi ale to nie przeszkadza w planowaniu. A Tobie należy się odpoczynek,więc wypoczywaj przy ulubionym serialu,masz w końcu urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko , link wysłany :) miłego oglądania👄 Wesołku, muszę przyznać że też bywam w tej części allegro i oglądam to co Ty :) Zastanawiam się co oglądasz czy kwiaty czy drzewka a jeśli drzewka to jakie iglaki miniaturki czy może duże a może owocówki a może jakieś egzotyczne roślinki Cię rajcują , przyznaj się na co polujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale cisza :D ja tylko na mom .chcę zapytać Małosię co u niej jak zdrówko czy lepiej się czujesz ? co z tym białkiem w moczu ,białko w moczu to coś się dzieje z nerkami, moczowodami albo pęcherzem i to może być powodem temperatury .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino .i ja poproszę o tego linka na filmiki :D 👄 Jak powiesisz firanki to czekam na fotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku Jeden .. i ja dziś oglądałam kwiatuszki a allegro do ogrodu :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do firanek to kupiłam najzwyklejsze białe żakardowe , nic atrakcyjnego. Będą powieszone dopiero na święta, wczoraj zawiesiłam już firanki więc te muszą poczekać na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam o czymś ważnym napisać. Otóż , rano śpiewałam piosenkę .... jak dobrze wstać .... i że szczęście dziś musi przyjść i nie uwierzycie ale przyszło :D Oficjalnie ogłaszam że idzie wiosna ! Wesołku słyszysz ! Dziś dnia 3 lutego zobaczyłam pierwszego BOCIANA !!! w locie :D To było tak piękne i fascynujące że aż zaparło mi dech :D No same powiedzcie czy to nie szczęście :D Kurcze a może on zwiastuje mi że znów zostanę babcią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 U mnie +3:)) tokino👄uwielbiam widzieć bociana!!!:D...Tylko,że mi oprócz zbliżającej się wiosny NICZEGO😭nie może zwiastować:(((( Nu!Nu!...Za mycie okien w taki ziąb!!!:O No i bardzo szkoda,że dziś rano nie mogłam tutaj być...Wszystko tak ładnie przygotowałaś i śpiewałaś:))))) Strasznie mnie dziś boli głowizna...odechciewa się wszystkiego:(((( Życzę spokojnej nocki Dobranoc Dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku, wczoraj wcale nie było tak zimno , dziś było znacznie gorzej bo wiał bardzo nieprzyjemny wiatr., ja też chcę by u mnie było +3 :) Przykro mi że źle się czujesz , czy ta sytuacja z sądem tak Cię przytłacza ? Odpocznij, zrelaksuj się nie będzie źle , dasz radę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wiosny niewidać zimno pizdzi mocno Tokina zycze ci by wywrózył ten bocian ci babcie,a ci powiem moja tesciowa mi mówi jak zobaczysz bociana w locie cały rok gdzies bedziesz fruwać i dobry znak,a jak na gnieżdzie to tak jak było będzie. pozdrawiam wszystkie ja jeszcze troszkę i zniknę:) prosze też o linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi dobrze byłoby gdyby taka przepowiednia się sprawdziła , może będę fruwać w te ciepłe strony z których bociek przyleciał :D Oczywiście już posyłam linka. Bonitko odpisz czy dostałaś e-booki ? Wszystkim życzę spokojnej nocy i miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki. U mnie wiosny nie widac. Ani bociankow:( Za to dzisiaj dopadalo swiezego sniegu:O Mnie jest bardzo, ale to bardzo zle. Wcale nie mam wrazenia ze uwalniam sie nareszcie od czegos bardzo zlego dla mnie. Mam inne odczucia ze odebrano mi cos, sama pozbawilam sie czegos bardzo fajnego, co mnie odpreza i nie moge , nie bede, tego robic do konca zycia. Czyli w glowinie cos mi sie przestawilo, ale na odwrot, nie we wlasciwym kierunku. Zycie za papierosa! Mail z ksiazkami Elu dostalam. Dziekuje bardzo, czytanie odkladam na pozniej, teraz nie bardzo potrafie skupic sie na czymkolwiek. Zycze Wam wszystkim dobrej nocy. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 i zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Przyszła odwilż choć wczoraj wieczorem jak jechałam na gimnastyke to wszystko było białe i wyglądało na poważny atak zimy. W tej chwili jest bielusieńko ale w ciągu dnia topnieje bo za oknem zero stopni. Zapraszam na śniadanko: dzisiaj jajeczniczka :P:D http://x.garnek.pl/ga2632/c1de22d145c1f2a5609461a3/jajecznica.jpg musli zurawinka A ja śmigam do pracy. POZDRAWIAM i życze milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Terterku dziękuje za kawke i śniadanie❤️👄 Dziewczynki idę od wtorku do pracy narazie na miesiąc okres próbny a pózniej zobaczmy jest to sklep mięsny am do pracy dwie minutki będzie nas tam 5 osób zobaczymy jak będzie pozdrawiam Was serdecznie moje życie zaczyna się powoli układać nic narazie wiecej nie powiem Pozdrawiam i życzę miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CześćDziewczynki❤️ U mnie +5:Dale bardzo wieje terterku🌼dzięki za kawusię :))) beti🌼bardzo się cieszę:Dże słyszę w Twoim ,,głosie,,optymizm!Super,że dostałaś pracę:))))....oby okazała się tą właściwą i oby dobrze Ci tam było!!!Trzymam kciuki:)))) Bonitko🌼trzymaj się!!!👄Pewnie za dni parę;)))będziesz z Siebie dumna i dojdziesz do wniosku,że nie warto było palutkać:O Małgosiu🌼co u Ciebie??? Na obiadek dziś zapodaję łazanki:)))) (______________________)>>>>>>>>> Smacznego i na zdrówko:))))) Dziś II zmiana,a jutro I Miłego popo i wieczoru:D Tulu❤️tulu❤️ :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki Terterku dzięki za sniadanko U mnie dzisiaj piekny słoneczny dzień,pewnie u Wesołka tez.Słońce ślicznie świeci i moze ta wiosna wkrótce nadejdzie..Oby jak najszybciej. Bonitko wytrzymaj ten trudny czas,pamietaj my jestesmy z Tobą i zrób to dla siebie przede wszystkim i dla nas.Pamietaj zdrowie najwazniejsze.A papierosy to coś najgorszego na swiecie. Poetko jak w nowej pracy się czujesz? Beti życzę wytrwałosci w nowej pracy. Zuziczku czy juz zastrzyki skończone ,jest jakas poprawa? Terterku jak Twój cholesterol? Kosmi przed jakimś zabiegiem pamietaj skonsuktuj z innym lekarzem zawsze czy jest to konieczne Tokino mi się wydaje ,ze na mycie okien jest za wczesnie jeszcze,Pogoda czaem zdradliwa jest. Moje okna tez nie swieca czystościa ale na razie takie zajęcie sobie daruję, Roberto i co dalej coś czujesz pod pacha,moze warto robić usg węzłow chłonnych. Pszczólko daj znac co u Ciebie? Banderasku dajesz rade w pracy po zwolnieniu wszystko ponadrabiać? Bondi co u Ciebie słychać ,coś nie widze Cię na forum? Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez wieje wstretne wiatrzysko i +2 pozdrawiam zycze miłego dnia❤️ u mnie troche smutno,kotek siostry zdechł był 8lat i nic sie nie dało zrobic ktos go podtruł ludzie potrafia byc wredni. potem napisze do was na@ A chcecie przepis na pizze bez drodży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) No i u mnie słoneczko,lecz wieje wiatr jak szalony ale nic to i tak fajnie jak słoneczko:) Tokina👄 No ja ogólnie na iglaczki popatruję,jest kilka drzewek o ozdobnych liściach,których jeszcze nie mam i zakochałam się w irysach holenderskich,muszę kilka tego sezonu sobie sprawić.Takie oglądanie zieloności dobrze na mnie wpływa wiec sobie tegoż nie żałuję:p:) Bonita👄 Cóż można napisać?!,wspieram Cię w każdej decyzji jaką podejmiesz i buziam gorąco👄 Banderasku👄 Małgorzato👄 Terterek👄 Beti👄 Kosmitko👄 I wszystkim nieobecnym👄 Tokina👄 Powiedziałam mojej mamie że widziałaś bociana,więc pewnikiem będzie wiosna a moja mama wylała mi kubeł zimnej wody na głowę:(:(.Mówi to pewnie jeden z tych które nie odleciały na zimę.Ponoć kilka zostało z jakiegoś powodu postanowiły przezimować u nas.No ale ja i tak wierzę że ten nad Twoją głową właśnie przyleciał z ciepłych stron.Bociek w lutym to nie lada gratka ja najwcześniej widziałam w kwietniu.Do nas jakoś się nie śpieszą,wcale to mnie nie dziwi nawet ptactwo wie gdzie lepiej się żyje:p:). Na razie zmykam,miłego dnia,ciepłych dni i powrotu bocianów na dużą skalę:):) a mrozom baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za wcześnie pochwaliłam słoneczko,już słoneczka nie ma.Jest za to wiatr i mżymżydło kropi z nieba,jakoś mgliście,byle jak,a jeszcze niedawno słońce świeciło jak głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×