Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witajcie U mnie też nieciekawie , w nocy spadł świeży śnieg i znów wróciła zima:( choć temperatura oscyluje w granicach zera to jednak zimny wiatr potęguje poczucie zimna:( a ja myślę o tym biednym boćku:( co on biedaczek teraz zrobi jak sobie da radę ? Nie wiem czy to możliwe że ten właśnie został na zimę bo jak by przetrzymał te siarczyste mrozy które nam dokuczały tej zimy:( Ja wierzę że przyleciał ,tu i teraz . Pamiętam ze w zeszłym roku widziałam pierwszego bociana 23 lutego , tym razem o 20 dni wcześniej , no ale w zeszłym roku zima była mocniejsza i bardzo długa a jednak był już w lutym. Wesołku , tam gdzie mieszkasz zawsze jest trochę chłodniej ale i Ty się doczekasz boćków na swoim niebie👄 Nie wiem jakie to są irysy holenderskie , no ale popatrzę na to cudo. A jeśli chodzi o te roślinki o ciekawych liściach to miałaś na myśli kwiaty krzewy czy drzewka ? bo jakoś nie kumam:O Też lubię tam zaglądać i oglądając zaczynam się mobilizować co w tym roku posadzę na działce :D choć przecież wiem że w tym roku duża działka nie będzie uprawiana a na małej wiele mi się nie zmieści. Bonitko wiem że Ci ciężko, jednak daj z siebie wszystko. Kurcze rzucanie palenia to jak przechodzenie na dietę :( też wciąż się myśli o takich potrawach o jakich nie powinno się myśleć :( i niestety się grzeszy , oj grzeszy nie tylko myślami:( a tu trzeba byłoby takiego psychologa co by obrzydził jedzenie jak Bonitce fajeczki, mnie by się taki szczególnie przydał :D Bechemootku, nie podjęłabyś się takiej roli? :D Beti aleś mnie zaskoczyła , oczywiście bardzo pozytywnie , mam nadzieję i chcę wierzyć że nie dasz się znów wykorzystywać jakiemuś dupkowi jak ostatnio i jak tylko poczujesz że coś nie gra to bierz nogi za nas i uciekaj, ale mam nadzieję że tym razem będzie dobrze👄 Banderasku, miłej pracy 👄 Tereterku co z odpowiedzią na moje pytanie ? Personalna ja nieustannie dziękuję Ci za wszystkie przesyłki👄👄 a poza tym nawołuję do odpoczynku. Kosmi ,bardzo Cię przepraszam bo nie podziękowałam Ci za podpowiedź na @ ale z tego co widzę to moja mamcia powolutku, wycofuje się rakiem z tej imprezy:D Skończy się pewnie na tym że kupię tort i będzie po sprawie :D:D no chyba że to ja jej zafunduję całą imprezę ,ale na to się nie zanosi :P Małgorzatko, może moje okna nie były tak bardzo brudne ale świadomość że nie zostały umyte nawet na święta [o zgrozo !) spowodowała że nie mogłam już z tym wytrzymać :D dałam radę , nie było zimno. Została cała klatka schodowa 4 okna i jedno duże u syna ale tu już w przyszłym tygodniu bo przecież muuuusi być wreszcie ciepło bo przecież IDZIE WIOSNA !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze tak spotkałam się z nim wczoraj jest z mojej miejscowasc i bardzo mnie zaskaczył oczywiscie zaprosił mnie do siebie miałąm obawy ale poszłam i zasko0czył mnie okazało się że ma syna niepełnosprawnego ma 20 alt a wygląda na 12 zaskoczył mnie tym że tak opiekuje się synem codziennie wozi go na rehabilitacje i do szkoły zobaczym jak dalej się to rozwine a jego żona zmarłą na raka tylko już nie pytałam kiedy bo jakoś głupio mi było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie już nawiało ciepełka i jest już +8 teraz dmucham mocno by szybciej do was dotarło raniutko padał śnieg albo to cuś podobnego do tego gówna :Ppotem deszcz teraz jest już sucho ale słonka brak :( Małgosiu ..tak mam zamiar zrobić usg jak pisałam już cycuszków no dziurki jak będę szla do gina . narazie nic nie ma coś mnie tam pobolewa ale może i mnie przewiało bardzo lubię wyskoczyć w krótkim rękawku schody pozamiatać lub mopem przelecieć :)a raniutko z Orsim to Tokina wie jak idę :) A ty jak się czujesz ? co powiedział lekarza na wyniki ? beti ...ostrożnie wybadaj tego miodu jest mnogo więc masz wybór 👄 bonitko...trzymam kciki by się powiodło a wierzę że się uda jeszcze troszkę i będziesz wolna 👄 zuziczku ..co u ciebie dawno cię nie widziałam :D kosmi ...a dlaczego i z jakiego powodu ma być ta operacja ? Pszczólko ..pewnie dzieci mają ferie a ty nie masz dostępu do kom. ale kuknij na mom i powiedz że wsio wporzo.👄 bondi ...gdzie jesteś ?👄 Bandersku ...jak lubię łazanki już jadę do ciebie :D👄 Wesolku Jeden ...irysy holenderskie są cudne może ija sie skuszę 👄 tokino...nic nie doszł0o 👄 Dla wszystkich miłego dnia 👄 A jak wieje to wsio osuszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze musze ostrożnie narazie było tylko jedno spotkanie tylko spotkanie i herbatka narazie nie planujemy nic innego i na dłużej powiedział że jak chce to mogę do niego wpaść i pogadać on mnie nei zmusza do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na @ macie przyblizone operacje,dla mnie małe czy duze dzieciaki bedą zawsze sie martwic będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Pszczólka 2 dni temu gadalam ,corcia jest przeziębiona dlatego jej nie ma na forum. a dzięki Pszczołko ty wiesz za co❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a u mnie z powrotem zima,pada i to tak od serca,znowu biało Beti:):) No proszę ale z Ciebie szybka dziewczynka:p,oczywiście trzymam kciuki by wszystko było dobrze.To jest pewne jak mało co na świecie,że nikt przez to życie nie powinien iść samotnie. Roberto👄 No zwykłe iryski mam,fajne kwiatuszki tylko ślimaki je uwielbiają,w minionym roku niemal mi je zeżarły.No ale holenderskie o niebo piękniejsze a takie kolory i gatunki,zakochać się można. Tokina👄 Miałam na myśli drzewka o ozdobnych liściach,na przykład http://darob.pl/catalog/product_info.php?cPath=21&products_id=471 http://darob.pl/catalog/product_info.php?cPath=21&products_id=159 http://darob.pl/catalog/product_info.php?cPath=21&products_id=476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nawet linki chodzą:):) Możecie sobie pobuszować po tej stronce tam to dopiero rarytaski roślinne i oczywiście szkółka daleko ode mnie.Trochę nie lubię zamawiać żywych roślin przez internet bo w transporcie ciut cierpią,ale jak nie znajdę takowych u siebie chyba zaryzykuje i się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza bez drodży 3szkl.mąki 1/2lyzeczki soli 2łyżeczki proszku do pieczenia 1/4szkl.oleju 1szkl.mleka dodatki według własnego uznania piec w 180st 40 -50 minut to zależy co dodamy a swoje piekarniki znacie jak najlepiej pieką. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku , jeśli chodzi o ten linki to pooglądałam sobie i powiem Ci żebyś absolutnie nie kupowała derenia z pierwszego linka bo ja mam ten krzew w ogrodzie w dość dużych ilościach i bardzo chętnie wiosną Ci go podeślę. Derenia jadalnego nie mam i myślę że on wart zachodu , też chciałabym mieć, ale myślę że odpuszczę bo przetworów robię coraz mniej- nie ma dla kogo:( Irysy są piękne i w tym temacie mogłabym coś powiedzieć, ciągle je likwidowałam bo rozmnażają się straszliwie , ale te szafirowe wciąż mi rosną , więc jeśli tylko zechcesz to wiosną przesyłka powędruje do Ciebie. Chyba że jesteś kolekcjonerką typowych odmian i nie chcesz takich bez zaświadczeń, ale jeśli się zdecydujesz to nie ma sprawy. Mnie się bardzo podobają frezje ,bo bardzo kocham te kwiaty:) uwielbiam ich zapach ale zawsze myślałam że można je hodować wyłącznie w szklarniach.Może się skuszę i na próbę kupię kilka , może w gruncie też urosną . Roberto wybacz, jakoś przeoczyłam i dopiero teraz wysłałam Ci linka do seriali, przepraszam👄. Beti, kurcze teraz to już jestem całkowicie skołowana :O to znaczy że coś się kręci :P Czy mam rozumieć że ten gość ma coś wspólnego z tym sklepem? Zresztą nie wypytuję za bardzo bo wiem że to dopiero jakieś zalążki znajomości ale wierz że musisz być bardzo ostrożna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi👄 No pizzy na takim spodzie jeszcze nie robiłam a właśnie planuję robić na jutrzejszą kolację,może się skuszę na coś nowego?!,dzięki. Tokina👄 Dziewczynki zaskakujecie mnie na każdym kroku i wzruszacie ogromnie.Oczywiście że chciałabym takiego derenia,bardzo,!ale nie chce sprawiać kłopotu a i tak mam u Ciebie dług wdzięczności❤️.Iryska o jakim piszesz chyba mam,bo te nowe odmiany to za bardzo się nie rozrastają,niestety dlatego łatwiej je kupić jak znaleźć u kogoś w ogrodzie.Moja siostra ma jeden i już parę lat czekam na rozrost a on jaki był w chwili zakupu taki jest nadal:p:),nie ma sumienia go ruszać i dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży leży rozebrana, ładna dziewczyna. Obok niej położył się facet z radiem. Nastawiając radio, niby przypadkiem, pogładził ją po piersiach. - Panie, co pan robi?! - Szukam Wolnej Europy... Dziewczyna spojrzała krytycznie na jego kąpielówki. - Z taką anteną to pan nawet Warszawy nie złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmi:):):) Super Tokina👄 Ja także lubię frezje i wiem że u nas w gruncie rosną ale nie kwitną,nie wiem może u Was cieplej i jednak zakwitną?.Wiem jeszcze że one mają dosyć wiotkie łodyżki i jak mają pączki to się kładą.Mój sąsiad kiedyś miał frezje w szklarni i tam gdzie miał frezje była specjalna siatka tak z 20cm nad ziemią.Tylko w ten sposób można było je utrzymać w pionie i tym samym zabezpieczyć pąki przez zabrudzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poprawka ta pizze piecze się 20minut w 200lu 180st.dopytałam sie znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam więcej na temat tego iryska o który mi chodzi i oto jego pełna nazwa:kosaciec bródkowy, k. niemiecki (Iris germanica L.) Kosmitko :p w moim stu letnim piekarniku i tak wszystko piecze się dużo dłużej wiec spoko u mnie jest czas,,, oczny,,.Otwieram piekarnik i zarzucam gałką oczną,nabieram zapach niuchem,jak nie jestem pewna idzie paluch lub patyczek:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie on nie ma nic wspólnego ze sklepem poznałąm go inaczej jestem ostrożna narazie nie wiem kiedy pójde do niego zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pizzę zrobiłam jest pychotka dzieciaki w 15 minut spałszowały całą blaszke,a dla was ugotowałam zajrzyjcie:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowy wieczór a tu tak cicho?! Dziewczynki poszłyście szukać wiosny czy co?,rozglądacie się czy po waszym niebie furgają bociany:p:).Za wcześnie jeszcze:):) Dobranoc kochane dziewczynki,miłych i kolorowych snów. a JUTRO NIECH SIĘ NAM WYDARZY COŚ PRZYJEMNEGO:):) PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero sie melduje. Jutro rzeczywiscie bedzie lepiej bo jutro dostane lekarstwo wspomagajace moja silna a raczej slaba wole. Dzisiaj bylam u doktorka i dostalam recepte. Niestety nie bylo tego w aptece:( moge odebrac dopiero jutro i przestane sie meczyc:) Poza tym dobre wiadomosci. W przyszlym tygodniu odwiedzi mnie moj bratanek. Bedzie akurat w moich okolicach zawodowo i wpadnie do mnie. Nie wiem tylko czy pobedzie 2 godziny czy 4, a moze z noclegiem. Pewnie nie. Na wszelki wypadek wietrze dalej intensywnie palarnie chociaz i tak juz prawie nic nie czuc. Wlasciwie nie mam co pisac:O Zasluzonego odpoczynku. Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki❤️ U mnie strrrrrasznie wieje:Oale ciepło +8:))))) Zaparzyłam kawkę (_)>(_)>(_)> i herbatkę > i inusię (__)>>(__)>>(__)>> i żurawinkę >:D Rozpaliłam też lekutko w kominku... Życzę miłej i udanej soboty🌼🌼 Lecę do pracory:P Małgosiu👄już się prawie odkopałam z zaległości ;))))...ale tego było !!!Masakra:P kosmi👄poczty nie odebrałam:(((ale trzymam kciuki :DBędzie dobrze! beti👄bądź czujna proszę!:))))Życzę najlepszego:)))) Bonitko 👄 bondi👄hop!Hop! Personalna👄halutek!:)))) Zaraz się spóźnię Paaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczynki❤️ U mnie strrrrrasznie wieje:Oale ciepło +8:))))) Zaparzyłam kawkę (_)>(_)>(_)> i herbatkę > i inusię (__)>>(__)>>(__)>> i żurawinkę >:D Rozpaliłam też lekutko w kominku... Życzę miłej i udanej soboty🌼🌼 Lecę do pracory:P Małgosiu👄już się prawie odkopałam z zaległości ;))))...ale tego było !!!Masakra:P kosmi👄poczty nie odebrałam:(((ale trzymam kciuki :DBędzie dobrze! beti👄bądź czujna proszę!:))))Życzę najlepszego:)))) Bonitko 👄 bondi👄hop!Hop! Personalna👄halutek!:)))) Zaraz się spóźnię Paaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandaresku ..dzięki za kawunie 👄 u mnie też wieje ale jest ciepło :d ja lubię taką pogodę :D:D:D miłego pracowania 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Banderasku ❤️👄 dziękuje za kawkę Robera ❤️👄 dziewczynki jestem czujna jak narazie nic złego się nie dzieje nawey nie wiem co będzie dalej zobaczymy jak narazie piszemy na gg spotkałam się tylko raz Pozdrawiam was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wpadałam na kawę i już czuję przepiękny zapach kawy zaparzonej przez Banderaska 👄 Byłam wczoraj zła jak diabli bo nagle zabrakło mi internetu postanowiłam zapytać dostawcę co się dzieje bo jak to ? w piątek wieczorem bez netu??? No dostałam odpowiedź że w miejscowości z której ten net do mnie płynie był jakiś wypadek drogowy i coś uszkodził , naprawa trwa :( No i trwała jeszcze dziś rano bo już dwie godziny temu sprawdzałam i nie było , na szczęście wrócił , jest i mam nadzieję że będzie. Kosmi , trzymam kciuki by wszystko było dobrze👄 Masz rację czy małe dziecko czy duże zawsze się o nie martwimy i zapewniam Cię że nie zmienić się nic nawet kiedy będzie już całkiem dorosłe. Dziewczynki, wczoraj się martwiłam że nie mam netu bo sądziłam że tu gwarno a tu całkowita cisza. Tak się zastanawiam co się dzieje ? Myślę że jak tak dalej pójdzie to nawet nie dojdzie do spotkania w Kr... czy naprawdę tak mało mamy sobie do powiedzenia ? Smutne to bardzo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dizewczynki Banderasku kawusia super,dzięki,już nawet zaczęłam pić spowrotem Tokino moze każda ma jakies zajęcia ,mysle,ze dalej będizemy podpisywac liste i gadulic. Roberto u mnie wieje potwornie,najgorzej od sąsiadki z dachu spada duzy lód i odbija sie o nasz tynk,z tej strony mam 4 małe okienka i tylko słucham czy szyba nie jest zbita,tak było całą noc niestety. Dziewczynki zaczęłam stosowac nowe hormony już w żelu i czuje sie dobrze,nie ma dyskomfortu ,ze plaster się odklei i nawet spie nocami nie budzę sie wcale.TYlko doczytałam tez ,ze powodują wzrost masy ciała odnośnie mojego zdrowia skończyłam juz antybiotyki,robiłam wszystkie badania powtórnie i sa w normie aż nie mogę uwierzyć.Mam skierowanie do urologa i pewnie pójde zasiegnąć informacji. Bonitko musisz wytrwać w postanowieniu, Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato ..to świetna wiadomość ,tylko czemu miałaś to bialło w moczu może zrób jeszcze raz badania byś była pewna inie przeoczyła niczego . a tym czasem cieszmy się że się dobrze czujesz .To może pisać o przyroście masy ciała tak pisza na ulotkach ale to nie znaczy że ty przytyjesz pobierzesz troszkę i zobaczysz jak to będzie .Ja brałam krótko tak ze może od nich nie przytyłam :) Kosmi ...a dlaczego nie wolno ci się martwic o dziecko to tak powiedział? tak jak pisze tokina zawsze będziesz się martwic "małe dzieci mały kłopot duże duży kłopot ." Beti..ty wiesz "jak sobie pościelisz tak będziesz spać ":D byleby nie" z deszczu pod rynnę " twoje życie . tokino...jeszcze macie duzo czasu do spotkania :D Teraz uciekam do kuchni cos w garnek wrzucić :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek U mnie wiosna:):) Nie ma juz sniegu :) Resztki stopnialy w nocy. Zaraz wybieram sie "na nogach" do miasta do apteki, nadac Toto-lotka i moze pobuszowac troche. No i o obiedzie trzeba pomyslec. Nakupilam miesa jak szaleniec, teraz trzeba to przyrzadzac:O Ze zjedzeniem nie bedzie pewnie klopotow:P Milej soboty zycze wsiem:) Tokina, ja mysle ze nie jest tak zle. Po prostu sa takie dni, kiedy wszystkie mamy mniej czasu i ochoty na komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×