Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pozdrawiam wieczorową porą 🌻 przepraszam ostatnio mnie tu troche mniej - przyssało mnie do sztalugi Małgorzato -bardzo pocieszające jest to że masz dobre wyniki :D - wizyta u urologa nieunikniona ❤️ A w ogóle Dziewczynki - powinnyśmy sobie zrobić akcje i te które skończyły 50tke i nie miały kolonoskopii - postarać sie o skierowania. Powinno sie raz w życiu zbadać stan jelita grubego - cholera okropne to jest ale za to jaką informacje o stanie zdrowia daje takie badanie! Tokino - dzisiaj napisze Ci w dwóch zdaniach gdzie ta moja koleżanka sie wybudowała - ja jeszcze tam nie byłam więc nie wiem czy to koło Ciebie - znam tylko nazwe dzielnicy Tokino - nie smuć sie Skarbie - jesteś piękna kobietą - do starości jeszcze masz daleko - spróbuj o tym nie myśleć przynajmniej teraz. Zaniedługo zaświeci słońce i wrócimy do życia. A swoją droga warto mieć przyjazną dusze z którą i o starości mozna pogadać i oswoić ten trudny temat. Ja niestety (a może na szczęście) od jakiegoś czasu to przerabiam. To są długie trudne, delikatne rozmowy i co najdziwniejsze jest - te rozmowy są dla mnie zbawienne. Oswajam się z tym tematem, układam sobie w głowie, ustawiam sie do nieuniknionej przyszłości. W innym wypadku miałabym podobne dylematy co Tokina. Ważne jest też żeby mieć obok siebie partnera. Może być upierdliwy, może być pełen wad ale jeśli deklaruje że kocha i na co dzień daje świadectwo przywiązania - to jakoś człowiekowi raźniej. Dziewczynki Kochane - niestety odebrane przeze mnie dwa dni temu wyniki cholesterolu są bardzo złe :O:O:O Wydawało mi sie, że jak uregulowałam go raz - to już mam problem z głowy - brałam po pół tabletki potem w ogóle zaczęłam je lekceważyć i przestałam brać 2 tygodnie temu. No i cholesterol mi pierdyknął do takiego poziomu jaki miałam kiedy z tego powodu strzeliło mi ucho i wylądowałam w szpitalu. Aż mi tyłek ścierpnął bo to pierwszy stopień do udaru 😭 W te pędy powróciłam do tabletek i przestalam to lekceważyc. Już Wam wspominałam i upierdliwie smędziłam, że uzupełnianie hormonów sztucznie niesie zagrożenia - bądźcie czujne ❤️ Bardzo często pojawia sie np zakrzepica. Dbajcie o siebie ❤️ Bonito - trzymam kciuki Wszystkie Was Dziewczynki serdecznie pozdrawiam i cmokusiam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma Zuuzika Personalnej gdzies sie pochowały dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku Ja też przerwałam tabletki na trójgl -dy, bo z nimi mam wieczny kłopot i muszę sprawdzić. A jeśli chodzi o kolo...., zanim się zdecyduję na to swiństwo, spróbuję testu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku dzięki za info na pocztę , już myślałam że nie chcesz bym Cię stamtąd przytargała do siebie :D Zmartwiłaś mnie tym cholesterolem, myślałam że ko jak kto ale Ty masz wszystko pod kontrolą. Mam nadzieję że teraz już nie odpuścisz bo cholesterol trzeba zwalczać dość długo a czasem latami . Zawsze ryzyko się zwiększa przy braniu hormonów a nie zmniejsza , zwłaszcza trójglicerydy skaczą do góry i jest ryzyko zakrzepicy. Przez ten czas co brałam HTZ robiłam Dopplera kilka razy, mój lekarz bardzo się o to niepokoił. Jeśli chodzi o sprawy starości , to niestety mimo iż w domu mam partnera ale nie w kwestach rozmowy o chorobach duszy:( W zasadzie rozmawiam z ludźmi ale to jakieś wszystko takie płytkie. Mam wrażenie że inni tego tak nie biorą serio jak ja :( we mnie się wszystko buntuje przeciwko takiemu układowi , boje się i nie chcę . Wiem, każdy może powiedziec , przecież jeszcze nie jest z tobą tak źle ale mnie nie chodzi o teraz :( tylko o przyszłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki, jestem, ale na nic nie mam ochoty, czekam nie wiadomo na co:o Bechemotku dzisiaj rozmawiałm z kobitką, która straszliwie panikowała przed kolonoskopią (oj nasłuchałam się parę razy jej lamentów;) ) i... jak przyszło co do czego nie poczuła ani kiedy zaczęli i kiedy skończyli, dostała głupiego jasia ze znieczueniem i poszło bezproblemowo i dzisiaj śmiała się ze swego strachu. ale wiem, wiem sama miałabym pełne gacie:P Terterku, a nikt Ci nie powiedział, że jak się zacznie łykać tabletki na obniżenie cholesterolu, to już trzeba to robić non stop? Tokina nawet nie wiesz jak bliskie mi są Twoje rozterki i smutki:o starość i samotność mnie przeraża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ❤️ dziewczynki gdzie wam jeszcze do starości młode jeszcze jesteście ❤️[usta a co do kolo to maja mama też miałą u mówił ze nie jest to takie straszne mówi tak jak znajoma Zuzika nic nie pomięta nic nie czuła a moja ciocia ją wystraszyło a mama mówi jakby miała iść jeszcze raz to by poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, dobrze, ze się pokazałaś :-)! Już się dowiedziałam, ze u nas w szpitalu robia kolo...w znieczuleniu ogólnym, w uspieniu. W tym sęk, ze jest to mój dylemat, ja żadnemu uczonemu nie mówiłam o swoich problemach, lękach i przeczuciach. Więc nikt mnie nie kieruje. I dlatego spróbuję testu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betuś poczytałam o nerwach Twojej mamci na Twoje wychodne;) musisz na drugi raz powiedzieć, że nie wiesz dokładanie o której wrócisz, ale jakby co to jesteś pod telefonem:) ja tak poważnie to pewnie jak pójdziesz do pracy, to i mama odpuści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ja zawsze jak dzwoni to odbieram telefon od mamy wiem może jak pójde do pracy to odpusci mi teraz za długo byłam z nią w domu i może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku nie musisz mieć skierowania - są programy np. dla osób po 50 roku życia - wypełniasz ankietę i umawiasz się na termin, a myślę, że głupi jaś wystarczy - pamiętam przed operką, jak zaczął działać, to mogli zrobić ze mną wszystko co by chcieli - było mi dokładnie wszystko jedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku, nie ze mną te numery :-D. A kto mnie zaprowadzi na głupiego jasia? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti i tak powinno być, że odbierasz telefony od mamy:) a powiedz jak teraz się czujesz? kręgosłup się uspokoił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, też myślę, że za długo jesteście razem :-). Pójdziesz do pracy i się wszystko wyprostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuuziczku wreszcie 👄 Ja nie jestem przekonana co do tego badania. Jak pisałam mam bardzo dużo zrostów i byłam ogłupiona jaśkiem i byłam znieczulana a i tak czułam ból. Jednak kiedy tylko jęknęłam dostawałam kolejną porcję znieczulenia do wenflonu i znów było oki . Całe badanie nie wspominam jakoś dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechemotku moja mama też dostała głupiego jasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakaś bratnia dusza Bechemotku, nie ma takiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam ze można się zapisać na takie badanie, wiedziałam o mammografii , tu jestem umówiona chyba na 8 lutego ale o kolo ... nie słyszłam, jak się coś dowiem to się zapewne umówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina te boleści podczas badania to tak jak mówisz pewnie przez zrosty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta babka, z którą rozmawiałam właśnie skorzystała z takiego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , na to badanie musisz być z osobą towarzyszącą , nie możesz po.... prowadzić samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie mnie nie boli nie narzekam ale jak pójde do pracy to nie wiem ale od kuzynki mąż rozmawiał z jednym masażysta na mój temat i ten masażysta powiedział że cztery masaże i będzie wszystko ok muszę jechać do niego jeden masaż 40zł godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuuziczku to przez zrosty, nawet pani doktor powiedziała po badaniu że rzeczywiście nie przetrzymałabym tego badania bez znieczulenia :( a chcieli bym zrobiła ambulatoryjnie a ja się uparłam że muszę ze znieczuleniem , więc musieli mnie przyjąć na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przecież chodziłaś na masaże i nie zlikwidowały bólu:o pewnie trochę go złagodziły, ale całkiem znieść nie da rady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że całkiem tego się nie pozbęde jescze nie wiem czy pójdę zobacze jeszcze w cuda nie wieże nikomu już nie wieże że mi pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Zdecydowanie wykupię ten Tumor coś tam, zrobię test i jesli b ędzie bezwzględne wskazanie do kolo....to pomyślę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina nie wiem oni są wszyscy tacy sami byle pieniądze zgarli ten co do niego chodziłam tez miał być dobry pierwsze dwa masaze się starał pózniej totalna olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa skończyłam zastrzyki, dupcia skłuta, jeden siniak, ale najgorsze, że brak efektów - w uszydłach jak dzwoniło tak dzwoni:o od dziś łykam następne tabsy, tym razem wypisane przez neurolożkę, ale coś czuję, że nic nie pomoże:o u mnie właśnie leje deszcz, a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada narazie ale zapowiadali deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×