Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bechemotku - ja bym na Twoim miejscu przymierzyła sie do książki hmmm.... mówie całkiem poważnie. A na dodatek mogłoby to zastąpić psychoanalize albo lepiej autoanalize i byłaby to odskocznia od szarego życia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku to może dołączysz wieczorkiem do nas? tak się pytam, bo nosze się z zamiarem zamontowania w jednym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłybyśmy babski comber - jakbyście nie chciały w knajpie to w pokoju buteleczke dobrego winka i nocne Polek rozmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łazience hotelowej są nawet dwa plastikowe kubki:P niestety w tym hotelu w pokojach czajnika, kubków i herbatki brak:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli przyjadę, to we wtorek wieczorem. Nocleg mam u syna ale jest mozliwość ... a mogę zadzwonić? Jakoś łatwiej mi mówić, niz pisać :-p A już moja pani od "polskiego" w podstawówce chciała, żebym pisała :-p - pomyłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki, pogadajcie sobie:) ja spróbuję odnaleźć Was jutro na skypie, ok? a teraz spadnę w swoje niewygodne łożę - jak je kupowaliśmy wydawało się ok, a teraz cierpię strasznie, kręgosłup daje popalić:o lecę papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,pozdrawiam,Zuuzik a ja myślałm,że tylko ja ma tak po przestawieniu tego czasu,bo tez ostatnio mi brakuję. jak ja wam zadroszczę tego spotkania i zyczę udanego mnóstwo wrazeń. dopiero tez sytuacja zdrowotna u syna wyszłam mi lepsza,pani doktor wyłożyła kawę na ławę,ale oczywiscie tez mi powiedziała,ze mam nie taki podbródek,a to juz drugi lekarz mi to powiedział,ale to chirurdzy plastyczni tacy najmnieszy szczegół uchwycą. corcia już ma aparat stały, a teraz syn bedzie mial zakładany. bawie się w sekreterkę kogucika,za zyczyłam sobie Spa za moją fatygę i podniesionę ciśnienie. dobrej nocki narka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wywaliło z internetu - :O 🖐️ Kosmitko ❤️ nie martw sie na zapas - wszystko będzie dobrze Zuzik przepytam Cie w sprawie łóżka DOBRANOC Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 zapraszam na świeżutką kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Chciałam pospać dłużej i pospałam ale kot mi dokuczał - nie podoba mu sie jak pani sie wyleguje wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ja mam taki sam problem, kot wcisnął mi się do wyrka i po spaniu :D Za śniadanie dzięki, u mnie super pogoda więc wybywam z domu :D Miłego i słonecznego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w piękny słoneczny dzień ;) 🖐️ Małgosiu Kochana WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN mocno Cię ściskam mmmmmmmmmmmm👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam i życzę cudownego dnia👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dizewczynki Dziękuje za życzenia wiecie oby sie spełniło to najwazniejsze.Zdrowie Chc powiem Wam wróciłam z rozmowy kwalifikacyjnej do pracy,powstaje u mnie wieli market i bedzie miedzy innym market spozywczy złozyłam cv powiedziłam ze prowadziłam wiele lat działalnosc handlową i nawet sie mnie zapytali czy mam ksiązeczkę sanepidowska a mam,mam czekac na odpowiedz do końca następnego tygodnia.Mam nadzieję bo przede mna zapytali sie o taką ksiazeczke tylko jedną dziewczynę ,chca zatrudnić osoby blisko mieszkające a ja mieszkam bardzo blisko marketu tzn wielkiegoo Centrum Handlowego.Chciałam nawet wynająć sobie tu stoisko ale mojego małza nie przekonałam uparty osioł i tyle.Więc szukam tak ale ludzi było może ze 400 osób także nadziei nie ma. Zobaczę choć po cichutku mysle o zatrudnieniu by nie siedzieć w domu i pójść do ludzi wreszcie.Wszystko się okaże. Zostawiam dizewczynki kotleciki schabowe ziemnaki surówkę z zielonych ogórków. No i oczywiscie zostawiam na stoliku cos mocniejszego.Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki u mnie dobry bo ciepły i słoneczny :) Małgorzatko Ty to masz szczęście ,bo w taki piękny dzień obchodzisz właśnie swoje urodzinki . Chciałam Ci złożyć najgorętsze życzenia ; Nade wszystko zdrowia , sukcesów w życiu, dużo radości ,spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych w życiu przyjemnych zdarzeń👄👄👄 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼👄👄👄 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Małgosiu wszystkiego najlepszego, dużo, dużo zdrówka i pomyślnego załatwienia pracy. Witam wszystkie dziewczyny, muszę trochę poczytać, co się wydarzyło, co się urodziło. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski🖐️ pozdrowionka i miłego dzionka❤️ Małgosiu wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci. Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione❤️ http://www.youtube.com/watch?v=Nn7nX-oWRnQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja dzisiaj też tylko do 12 byłam w pracy Małgosiu wszystkiego naj naj w dniu urodzin spełnienia wszystkich marzeń dużo zdrówka ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 ❤️🌼👄 dziewczynki u mnie też piękna pogoda pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻❤️ ❤️ ❤️ W Dniu Twoich Urodzin życzę Ci zdrowia, spełnienia marzeń, pogody ducha i miłości pod każdą postacią, szczęścia osobistego i dostatku wszelkiego http://www.nowetapety.pl/screen/czerwone-roze.jpg Małgosiu - wychylam kieliszeczek czegoś mocniejszego na Twoje zdrowie :D:D:D Do kotlecików dokładam mój krupniczek wiosenny na chudziutkim żeberku (_________)? Bardzo mi sie podoba Twoja decyzja o pracy - trzymam kciuki za powodzenie - byłaby to fajna mobilizacja dla Twojego organizmu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytaszczyłam tort - leciutki z bitą śmietaną i galaretką: http://farm4.static.flickr.com/3409/3473276170_979e5f5758_o.jpg Sto Lat! Sto Lat! Sto Lat! :D:D:D dla Małgosi jeszcze raz i popijając drinecka skubiąc torcik - posłucham linka od Kosmitki musze sie napić kawy bo tak bardzo chce mi sie spać, że chyba nawet ten drink i ciasto nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku jaki piękny ten torcik :) kopara mi się uśmiecha na jego widok, nie ma przeproś , kroje sobie bardzo duuuży kawałek i wcinam :D Też mam jakiś dziś niewyraźny dzień i choć zakończyłam pewne projekty i jak z głowy to i z myśli ale znów mi się coś tam kołacze nowego i pewnie znów zacznę coś nowego działać :) Co do pracy to wiedziona wizją Tereterka o tym jakoby nie pasuję do żadnej pracy :P stosuję się do tej wytycznej :D i na razie pracy nie szukam. Muszę zająć się porządnie działką bo jest zapyziała po zeszłym roku , kiedy to wiosną nie mogłam nic robić po wypadku a później praca i też nie było kiedy:O Teraz mam nadzieję odrobić zaległości i wczorajszy dzień w całości poświęciłam pracom porządkowym na działce. Wieczorem padałam na pychol więc nawet nie wchodziłam na kaffe . Dziś się doczytałam że nasze spotkanie się rozwija na całego i coraz więcej dziewczynek zgłasza swój akces. Bardzo mnie to cieszy , bo będzie wreszcie okazja by poznać naszego smutnego Bechemootka i dodać jej choć trochę animuszu 👄 Rowerzystka , nasza całkiem tajemnicza dama też będzie troszkę rozszyfrowana wreszcie :D co prawda była jakaś jedna fotka ale bardzo dawno temu więc nawet nie wiem czy się poznamy👄 Ja na pewno nie przyjadę 12 tylko 13 i będę około 9 na miejscu . Mogę być dłużej niż ostatnio bo nie będzie już takiego stresu, poza tym synowa obiecała po mnie przyjechać jakbym nie miała czym wrócić . Jeśli chodzi o znieczulanie, to wszem wiadomo że za winkiem nie przepadam , no chyba że to białe Martini ale ogólnie wolę drinka niż winka :P Na pewno coś ze sobą zabiorę, co prawda w zeszłym roku maleńko robiłam ale zawsze coś się znajdzie, bo przecież okazja niebywała :D Teraz też wypijam cuś mocniejszego za zdrówko nasze Małgorzatki i oczywiście konsumuję pyszny Tereterkowy tort . Dziewczynki , polewam Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y wypijcie za zdrówko Małgorzatki, dziś nalewka z pigwy, czyli całkowicie pro-zdrowotna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️👄Kochana Malgosiu🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 W Dniu Urodzin skladam Ci moc najserdeczniejszych zyczen zdrowia , szczescia, wszystkiego czego sobie tylko zyczysz.100 lat Malgosiu!🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 Wszystkiego co dobre i piekne Malgosiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ U mnie sie rozpadalo:( Wczoraj kupilam kore drzewna i chcialam rozrzucic ja pod krzakami w ogrodku a tu nici:( Dziewczynki jak czytam oplanowanym spotkaniu to kroi mi sie serce z zalu ze ja nie dojade i nie napije sie winka z Wami:( Ale nijak nie pasuje mi ten termin:O Szkoda bo tym razem zapowiada sie wielki zjazd. Bedzie pewnie z siedem albo 8 syrenek. No nic, moze uda sie nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhuuu!!! Tokino :D bardzo sie ciesze, ze przyjedziesz raniutko - to troche pobędziemy ze sobą. Ja po południu 14 go musze wracać ale i tak to dużo będzie :D ❤️ Tokino - dziewczynki będą piły winko a my sobie drinecka zrobimy :D Bonitko ❤️ nie chciałam do tej pory tego mówić - bardzo mi żal, że nie możesz przyjechać :O:O:O - bardzo mile wspominam Twój przyjazd w zeszłym roku :D to było COŚ ❤️ ❤️ ❤️ A teraz łapie razem z Wami za kielonka i piję za zdrowie Małgosi YYYYYYYY i dokładam se drugi kawałek tortu a co! :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś kochana:D w dniu Twojego święta zdrówka Ci życzę i szczęścia i miłości i radości i uśmiechu i wszystkiego najlepszego👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻 👄🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×