Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Malibu_

SLIMTURBOVITAL-nowa kuracja odchudzajaca czy tylko drenaz kieszeni?

Polecane posty

Po 8 tygodniach na Dukanie 9,5 kg mniej... Bez wydawania kasy na takie środki i wlewania w siebie chemii.. ;) Sama dieta tak działa, bo 2,5 kg to nie jest dużo na tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3/4 wpisow pochodzi od jednej osoby :-O Jezeli sa tu jeszcze jakies "pomarancze" ktore zastanawiaja sie nad tym "specyfikiem" to proponuje aby zapoznaly sie one z glosem czrnich nickow ktore nie maja 1-2 wypowiedzi - konto zalozyly aby reklamowac slimy turbo czy inne smiecie - ale takie ktore maja ich wiecej. Specyfik nie dziala, wyciaganie kasy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
A ja jednak postanowiłam spróbować tego slimturbovital i robię to w oparciu o opinie ludzi nie tylko z kafeterii ale też z innych for

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwne, bo też przeglądałam inne fora i schemat był taki sam - na początku świeżynki (po 1-2 posty na danym forum, albo niezalogowani) się zachwycają i polecają tak jakby odkryły ósmy cud świata, a gdzieś od drugiej strony zaczynają się wpisy rozczarowanych stałych użytkowniczek z większą ilością postów... Nie mam pojęcia które forum Cię tak mogło zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie w profile wypowiadających, 3/4 z nich odpowiada tylko w tym temacie z tego co widzę ;) Ale serio - ja jestem na Dukanie. Trochę ponad 8 tygodni i 10 kg mniej w tym czasie - a to też jest dieta wysokobiałkowa, tylko tańsza i nie trzeba pić chemii :) I widzę że rezultaty mam lepsze niż te dziewczyny które piszą o tej kuracji, no a ja jem naprawdę dużo, tyle że z dozwolonych rzeczy... Nie lepiej tak, niż ładować w siebie koktajle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
No tak, ale ja też piszę tylko w tym temacie bo akurat ten mnie interesuje, sprawdzę te koktajle Slimturbovital bo i tak już je zamówiłam, powiedz mi dlaczego akurat zdecydowałaś się na Diukana? to chyba dosyć wymagająca dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyna69
Skończyłam już koktajle, oczywiście nie schudłam tyle ile obiecywali na stronie ale i tak jestem zadowolona, bo moja waga spadła o równo 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fioncia - nie jest wymagająca wbrew pozorom :) Jak znajdziesz fajne przepisy na necie (te z książki są bardzo zwymyślane i mało z nich mi wychodziło) to jesz bez ograniczeń to, co dozwolone. Nie musisz liczyć kalorii ani chodzić głodna :) Tak samo można sobie pozwolić na słodkie - ja piekę serniki, tiramisu, muffinki, bydunie, ciasteczka, robię galaretki, nutellę dukanowską, racuszki - wszystko na bazie słodziku i odtłuszczonych produktów, soków owocowych bez cukru (taki z Lidla jest fajny). I trzeba jeść dużo mięsa :) U mnie przy dietach był zawsze problem ze słodkim - bo to moja zguba. A tutaj słodkie kaloryczne zastępuję zdrowym słodkim a nie marchewką czy zieloną sałatą - więc nie chodzę na głodzie na czekoladę czy ciastka :) W 2 fazie można normalnie warzywa jeść :) Kupuję warzywa na patelnię (takie które nie mają ziemniaków, groszku, kukurydzy), podsmażam z kurczakiem, i pyszny obiad. Albo kurczak z rożna bez skórki :) A zdecydowałam się na nią bo 'cudowne' środki na odchudzenie po prostu nie istnieją (a przeszłam praktycznie wszystkie tabletki z neta, z apteki), diety cud też nie istnieją - po tych na których się traci szybko kg wracają w zawrotnym tempie. No i też to że można sobie słodkie desery robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco, Twój spadek wagi jest imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyna69
a ja ostatnio czytałam troche o planie wypłukiwania tłuszczu i bardzo mnie to zaciekawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
brzmi trochę przerażająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyna69
ale podobno jest skuteczne, przynajmniej tak czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
Dziś zważyłam sie po tygodniu picia slimturbovital, i ku mojemu zaskoczeniu waga pokazała kilogram mniej, ale to pewnie tylko woda zeszła ze mnie. Zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyna69
informuj na bieżąco, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaaaa
Ja również polecam DUKANA! Mam 27 lat i 1,5 roku temu urodziłam córcię. W ciąży przytyłam ok 27 kg :/. Na początku ciąży ważyłam 65. Potem dobiłam do końca do 92 kg. To było dla mnie straszne. Po porodzie zostało mi 85kg (nadal tragedia). Na Dukanie byłam 6 miesięcy i schudłam do 62 kg!! Teraz wyglądam lepiej niż przed zajściem w ciążę. I na prawdę jestem strasznie mało wytrzymała w dietach, a Dukan była dla mnie zbawieniem. Bez wyrzeczeń i głodzenia. Piekłam tak jak czikiczikitkat serniki, ciastka owsiane, robiłam desery kawowe i cynamonowe. Jestem słodyczożerna więc desery robiłam codziennie. Kurczaka jadłam pod każdą odsłoną. Codziennie placek owsiany, albo ciacho owsiane z przepisu Dukana. I co ciekawe jak mniej jadłam to wolniej waga spadała, a jak jadłam dużo to kg szybciutko leciały. W pierwszym miesiącu schudłam ok 8 kg. Potem już wolniej, ale poniżej 4kg w miesiącu nie spadałam. Stosowałam tylko fazę I i II, bo jak już zaczynałam sobie pozwalać na 2 posiłki normalne w ciągu tygodnia to niestety już nie szło się pohamować. Nie zrobiłam utrwalenia (faza III) i bardzo się bałam jojo. A i nie stosowałam czwartków białkowych jak zalecane po diecie. Dukana zakończyłam przed świętami Bożego Narodzenia 2010. Dzisiaj mamy Październik a ja przytyłam 4 kg przez te 10 miesięcy. Na moje ponad 20 zrzucone to na prawdę pikuś. Od jutra znowu zaczynam chociaż na 2 miesiące i tym razem na pewno zakończę wszystkie fazy. Wiem, ze warto!! Tak więc tylko Dukan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaaaa
Aha. A co do specyfików to stosowała Meridie, Adipex, Lide i inne badziewia i owszem chudłam, ale zawsze po końcu kuracji kilogramy wracały z nawiązką. Tak więc wybór należy do Was. I przeczytajcie wątek od początku a zobaczycie, że ta Actislimfa to czysta reklama i dialog ze soba jednej i tej samej osoby. Można kupić na allegro owszem (sprawdziłam), ale tylko jedna osoba to ma i to na pewno ta zadowolona co tu tak wypisuje. Dukan wyjdzie was znacznie taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
kusisz tym Diukanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaaaa
Po prostu spróbuj, bo nic nie tracisz! A efekty będą powalające. Tylko pamiętaj żeby duuużo jest rzeczy dozwolonych. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
Drugi tydzień minał i zaliczyłam drugie ważenie. Mam mniej o 2,80 kg. Apetyt mam raczej średni, nie chce mi się słodyczy ani mięsa (na wędliny nie mogę patrzeć) za to mam ogromna ochote na owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whayti
Pewnie jestem idiotka ale też zamówiłam slimturbovital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whayti
Dzięki. Powodzenia tak bez nagonki - jestem w szoku ale takim pozytywnym. Czekam jeszcze na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satyna69
Hej, mamy się przecież wspierać nawzajem a nie dołować i naśmiewać z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whayti
no tak ale często jest to tylko teorią i w praktyce sie nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
Zakończyła picie koktajli. W ostatnim tygodniu schudłam najmniej, bo tylko 0,50 kg. W sumie to daje 4,30 kg. Jestem usatysfakcjonowana wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whayti
To i tak fajny wynik, chciałabym taki uzyskać ale cały czas czekam na przesyłke. Podobno została już wysłana ale do mnie jeszcze nie dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
Spokojnie, pewnie dzisiaj dostaniesz paczkę. U mnie na tą chwilę waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evciaaaa
Witajcie. Moim zdaniem chudniecie, bo nie jecie kolacji. Spróbujcie zamiast kolacji wypić szklankę mleka 0% myślę, że efekty będą podobne. Ja od niecałych 2 tygodni jestem znowu na Dukanie i już bez żadnych wynalazków schudłam 4 kg. Jem na prawdę dużo. Przykładowe menu: Na śniadanie robię placek otrębowy dr. Dukana smaruję nutellą (dr. Dukana oczywiście) tylko nie w I fazie Potem wcinam serek wiejski light 3% Na obiad grillowana pierś z kurczaka z warzywami (w II fazie oczywiscie) Potem deserek serniczek na zimno lub galaretka :) Na kolacje Jajko na twardo lub też sadzone Nie chodzę głodna i zdenerwowana, a kilogramy lecą same i to szybciuteńko. Jednym słowem jestem mega happy :) Oczywiście codziennie jem co innego. A tu macie link do bloga dziewczyny która ma super przepisy na stronce również na ciasta i deserki http://dukan.blox.pl/html Poczytajcie a nie uwierzycie jakie można jeść rzeczy na tej diecie (oczywiście według specjalnych przepisów, których w sieci nie brakuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioncia
ja przez miesiąc wcale nie jadłam kolacji a mimo to waga spadła mi tylko o kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×