Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka234,

Czy dzwonicie do facetów po zapoznaniu się?Faceci jak myslicie?

Polecane posty

Gość iaiaiaiiaia
jadzka, juz telegram kupilam :P a co rodzice na to? u Ciebie czy u niego te kolacyjki ze sniadaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice to za bardzo nie wtrącają się już w nasze życie, bo w końcu jesteśmy dorośli.;) Zresztą nasi rodzice są dosyć nowomodni jak na swój wiek;) i nie mają nic przeciwko,mogę nawet powiedzieć więcej,że polubiłam jego mamę.:) I przesiadujemy u niego w mieszkaniu, także na neutralnym gruncie.:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiia
telegrosik wychodzi za maz :D a u mnie nic nowego :O pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby telegrosik wychodziła za mąż to już dawno dostali byśmy zaproszenia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
Wychodzę ? Hmmmm, wyszłam, ale już wróciłam :P A poważnie, to z pomocą Boską jeden ślub już w życiu sprawnie odwołałam, większej ilości nie planuję organizować hehe ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiiaia
hihi... taki mały zart na napięcie w wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik 123
;-P Jejkuś, a już myślałam, że jakiś casting dla mnie organizujesz ;-) Aż się wystraszyłam ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miała to być nasza tajemnica a teraz wszyscy będą wiedzieć o naszym ślubie. Ojoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiaiai
o nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało nam się grubyyego sprowokować do odezwania się.:) Już myślałam, że zapadł w zimowy sen.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jakoś nie miałem czasu ostatnio pisać bo za dużo zajęć a zresztą jestem teraz w odwiedzinach daleko od domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
Aj a miała być tajemnica , a tu lipa teraz no ;-) No Grubyyo - nie siedź już na tym Kafe, kawa stygnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę już idę. Nie możesz zawołać tylko piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
Forum ma większą siłę rażenia niż wołanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak wolę Ciebie na żywo niż przez internet więc kij tam z siłą rażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiiaiai
zycze Wam powodzenia wesporzyjcie mnie dobrymi fluidami, sa mi potrzebne 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
Mijają. Nie powiem, żeby dzień był to szczególnie radosny, jednakże nie z powodu owego święta ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaia
wjechalam z domu o 5ej, wrocilam 10min temu, bo mielismy jeszcze kilka h szkoelnie bhp. dzien niemilych informacji, jak w to u walentego, patrona nieszczesc i zlych zdarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaia
to juz wiem czemu mi koktajli odmawial heh... :D kto by pomyslal.... no no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaia
ale mialam nosa piszac wyzej... kurde chyba zostane wrozka :D ponoc niezłą kase sie zgarnia :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aiaiaia Już sobie tam nie wyobrażaj za wiele bo spać po nocach nie będziesz mogła z emocji. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaiaiaia
sen mam dobry, a emocji jestem pozbawiona, wiec bez obaw :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
Cześć - co u Was słychać ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie wszystko po staremu.:) Codzienna rutyna i nuda, ale zaczynam dostrzegać oznaki wiosny, więc mój nastrój z dnia na dzień staje się lepszy i coraz częściej zaczynam się uśmiechać do słońca podczas spacerów.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
A ja mam ferie międzysemestralne ;) Podkusiło mnie, żeby iść na uzupełniające studia i teraz każdego dnia pukam się w czoło, jaka ja głupia byłam ;P Mam pierwszy całkowicie wolny weekend od miesiąca i staram się nie robić :) Jak czytam Cię Jadźka, że nuda i rutyna, to zaczynam się bać szukać chłopaka ;) Może po prostu harmonia i spokój ? Lepiej brzmią i wnoszą takie poczucie bezpieczeństwa :) Też mam nadzieję, że wiosna niedługo zagości na stałe, bo ta zima daje troszeczkę w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...nie nazwała bym tego spokojem itp.:) Bo od dłuższego czasu jakoś w ogóle nie potrafimy się dogadać, a raczej tylko się sprzeczamy... Nie wiem, coraz częściej odnoszę wrażenie że to chyba już pora aby zakończyć tę znajomość, bo nie chce znowu być w związku w którym muszę o wszystko się starać. Jestem silną kobietą, ale czasami chciała bym się poczuć jak taka mała i bezbronna kobietka,która potrzebuje silnego ramienia. Szkoda mi tylko, że facet o którego tak się starałam okazał się być taki jakim jest.... A tak poza tym to ja też właśnie zaczynam uzupełniające studia,także telegrosik łączę się w bólu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
A kończysz pierwszy semestr, tak jak ja ? Co studiujesz ? Bo ja zarządzanie i jest to straszne ;) Hmm, wiesz, często się okazuje, że nie wszystko jest takie jakie żeśmy sobie wymarzyli - z drugiej strony - trzeba wziąć też pod uwagę to, że każdy człowiek ma wady. Może spróbujcie jakoś poprawić komunikację między Wami zanim zdecydujesz się rozstać, bo to chyba rozwiązanie ostateczne. A jak zauroczenie mija to się zaczyna dostrzegać wady tej drugiej osoby, co nie znaczy trzeba oddać walkowerem, bo by się wszystkie związki rozpadały :) Samotność zaś jest dobra, ale do pewnego momentu - później zaczyna być irytująca, choć w zasadzie człowiek sam nie wie, co tak naprawdę go irytuje; wiem co mówię, w końcu jestem singiel od dawien dawna :) Ja też jestem silna babka, ale też tak czasami mam, że chciałabym żeby ktoś mnie jak królewnę i sierotkę potraktował, że ja taka biedna nieporadna ;) Tak chyba każda babka ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy tutaj da się jeszcze o cokolwiek walczyć, bo właśnie chodzi o to, że ja się staram rozmawiać z nim, mówię co mnie boli i nakłaniam do jakiegoś kompromisu, ale on kompletnie nie reaguje. Według niego wszystko jest w porządku. Pewnie dlatego, że ja poczułam coś poważniejszego, a on nic, o czym doskonale wiem. Więc dla niego nie jest problemem obojętność,brak zainteresowania i czegokolwiek co moim zdaniem powinno być naturalne w związku. Ja już wiele zrobiłam aby coś się zmieniło, więc raczej nie poddałam się walkowerem.:( A co do studiów to nie sprecyzowałam dokładnie.:) Mam dyplom inżyniera, a teraz pokusiłam się o magisterkę i dopiero zaczynam,:) Mój kierunek mało interesujący i przede wszystkim mało kobiecy-transport, a dokładniej logistyka i spedycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telegrosik123
mało kobiecy może i tak, ale za to z perspektywami podobno :) I modny ostatnimi laty... Hmm, Ci chłopcy teraz to jakieś same emo i niezdecydowane osły zauważyłam. Ostatnio bardzo moja ocena tego gatunku spadła. W sumie, myślę, że mimo wszystko niedługo jesteście ze sobą, w każdym razie na tyle , żeby jeszcze funkcjonować w fazie zauroczenia, więc jeśli już teraz się psuje, to nie jest dobry znak .. Mimo wszytsko Ci życzę, żeby wszystko się powiodło jak najlepiej dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×