Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Żabciu, 3mam kciuki, oby wszystko bylo dobrze, ale na pewno będzie więc sie nie martw zawczasu :-) Kasienko... 1,5 cm to juz calkiem imponujące rozwarcie , pewnie niedlugo się akcja rozpocznie :-) Eveve... czy ta maszynka naprawde tak dziala, jeśli tak to z ranca lecę ją kupić, tylko jaką firme masz i czy one sa do golenia na sucho czy na mokro rownież??? Ja od zawsze męczę sie z tymi krostami, to jest po 1sze obrzydliwe, a po 2gie upierdliwe, bo potwornie swędzą, a jesli ta golarka ma mi pomoc to będziesz moim cudotworcą, hihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam depilator Browna..depiluje nimi nogi-jest super,a do tego jest nakladka goląca..ale to w sumie dziala jak taka normalna maszynka,wiec nie wiem czy nie lepiej uzyc wosku..Z tym ze z kolei w tym okresie ciazy moze jest to niewskazane.. Ja sie mecze na oslep maszynka..niestety Czeka mnie czyszczenie kafelek po fugowaniu..kurcze one sa matowe i ciagle zostaja biale slady..musze zrobic jakas mixture z octem czy cos..wlasnie szukam na necie.. Moja kotka jest w siodmym niebie...ma w koncu ogrodek a tam tyle wrazen..roznego rodzaju owady i nowe zapachy.Wczesniej miala tylko balkon i nigdy nie chodzila na zewnatrz bo sie bala..a tak tu ciekawska juz ie moze sie doczekac az otworze drzwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka , pytalam męża, on mowi, że normalnie octem, ale to zalezy od fugi, hmmm... no to wiele Ci nie pomogłam, sorki ;-) Co do depilatora to ja mam, ale bez nakładki i niestety nie mogę juz uzywac, bo jak pisalam pajączkow i różnych żylek co niemiara, a przy tym zakazane. Ale o tę maszynke jutro spytam, bo wierzcie mi, że dla mnie każde golenie to katorga. Nusienka domyślam sie jaki Twoj kocurek szcześliwy, moj tez lubi wygrzewać sie w ogródeczku, juz sam fakt, że może wyjść poza dom to super sprawa dla takiego zwierzaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, byłam u lekarza mój maly wciąż siedzi na dupce, rozwarcie na opuszek palca jak to lekarz powiedział. Kontrola na 12 sierpnia. Szliśmy na piechote przez całe miasto brzuch co chwila robił sie jak skala no ale pozatym nic. Nic tylko załozyc rece i czekać.. Po wizycie siedliśmy w ogródku piwnym ja przy bananowym soczku, łukasz obalił 3 browary a że głowa słaba to przysypia i blokuje mi łózko. Sie zaraz wkurze i pójde spać do Oliwii. Florianka polecam jeszcze szczawiową u mnie dwie te zupki ostatnio królują. A twoje kopytka z bigosem są the best :) Też czasem tak robie i oczywiście nie za każdym razem sie przyznaje. zabcia86 trzymam kciuki by wszystko było ok. Generalnie to ja moge za ciebie polezeć w szpitalu. Ładnie mi zapłacą za każdy dzień w szpitalu, ale nic to ciesze ciąża przebiegła bezproblemowo obejde się bez tej kaski.Daj znać jak to poranne ktg.. kasienka88 jest w porzadku :) Jesteś już bardzo blisko :) Ja też dziś tak strasznie zmęczona jestem idę spac. Wy tez śpijcie spokojnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jesli zostane w szpitalu napisze eska do ktorejs z was,bedzie to okolo 8-9 rano,a jesli nie zostane to zajrze:))Boziu,jak ja sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście sie dziś rozpisały dziewczyny!!!! :) Wiecie co ja miałam dzisiaj takie dziwne uczucie jak się rano dotknęłam w to moje ugniecione po nocy ciało, w pobliżu łona to tam tak skóra była napięta, że zdawało mi się, że czuję główkę. Taka okrągła. Aż sie wystraszyłam. Ale czy to wogóle mozliwe?? Dziewczyny widze ,że dyskutujecie o PĘPKU!!! Na szkole rodzenia babki mówiły, że juz się nie używa spirytusu do przemywania końcówki pępowiny. Wyraźnie podkreślały żeby tego nie robić. Nie należy tylko go nadmiernie moczyć ale powinno sie przemywać samą wodą. Co do torby to jakby którać z was chciała to poniżej zamieszczam raz jeszcze liste, którą ja zrobiłam do szpitala: DLA MNIE: Koszula nocna- 3szt Stanik do karmienia- 2szt Podpaski Szlafrok Majtki jednorazowe (koniecznie z siateczki)- 8 szt Wkładki laktacyjne Cerata Zestaw do lewatywy Odciągacz do pokarmu Spirytus+jałowe waciki (do pępka) Rogal do karmienia (np. http://www.allegro.pl/item1044749325_poduszka_minirelaks_do_karmienia_zabawy_rogal.html) DLA MAŁEGO: Pieluchy (Newborn) Pieluszki tetrowe-5-7szt Chusteczki jednorazowe (mokre i zwykłe) Krem do pupy Skarpetkix2 Niedrapkix2 Czapeczkix2 Kocyk/Rożek Kaftanik/body rozpinane- 3szt Śpioszki- 3szt Ręcznik- 2szt (Duży i mały- ciemny) Mydełko Babmino Oliwka Zasypka Wata Miękka szczotka do włosków Aspirator do noska (ew. gruszka) Linomag (maść) DLA MNIE DODATKOWE (NIEKTÓRE NIEZBĘDNE PRZY DŁUŻSZYM POBYCIE W SZPITALU): Herbatka ułatwiająca rozwój laktacji Maść na obolałe brodawki Ręczniki papierowe Papier toaletowy Sztućce, kubek plastikowy Ładowarka do telefonu Kosmetyki Dezodorant\Pasta do zębów Płyn do higieny intymnej Płyn łagodzący na szwy (Tantum Rose) Szczotka do włosów+gumki+spinka Kapcie+klapki pod prysznic Bluza z suwakiem T-shirt do porodu Maszynka do golenia Balsam do ust Woda niegazowana Woda mineralna w sprayu do twarzy (w upały obowiązkowa!) Reklamówka (na brudne rzeczy) Sok winogronowy/gruszkowy Biszkopty Aparat foto Jasiek ( w moim przypadku konieczny jeśli chcę się przespać :) ) Krople do oczu (po męczącym porodzie)+ew. soczewki kontaktowe i płyn do nich jak ktoś nosi Patyczki do uszu Szampon+odżywka+suszarka (dłuższy pobyt) Gazety/książka DOKUMENTY: Dowód osobisty Dokument z ubezpieczeniem Karta ciąży Wyniki badań, najlepiej wszystkie (a obowiązkowo: grupa krwi, zrobione po 32. tygodniu HBS - badanie krwi na nosicielstwo antygenu wirusa żółtaczki zakaźnej, odczyn WR - badanie w kierunku kiły, wynik USG zrobionego po 36. tygodniu ciąży,ostatnia morfologia i badanie moczu) Ewentualnie skierowanie do szpitala. NIby dużo ale mi sie zmieściło do niedużej torby treningowej. Moni to fakt..faceci już maja inne podejście ale ja wierze, że to się zmieni,. Zwłaszcza wtedy, jak po kilku miesiącach patrzenia na balerona znowu zobaczą zadbaną, opaloną dżagę, z ładnymi ogarniętymi włoskami i w ekstra stroju., Zaraz im sie przypomni co do czego służy :) Myślę, ze nie ma co się martwić :) Facet to facet, zobaczy kawał lachona to odrazu mu sie gęba ucieszy. A teraz cóż, może to i lepiej, że się fatalnie wygląda to facet z ciążą i dzieckiem będzie kojarzył Ciebie z tym gorszym wyglądem a dżaga będzie juz jakby kim innym. Tak to sobie rozkminiam, mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś :) Małgosico, jeśli moge być szczera to na zdjęciach fotograf zamiast ukryć "gorsze"a pokazać "lepsze" to zrobił zupełnie na odwrót. Ja bym Ci lepsze zdjęcia zrobiła! :) Rzeczywiście schrzanił sprawę i nie dziwie sie, że jesteś niezadowolona. A z kilogramami Cię doskonale rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś jestem pierwsza :) obudziłam się o 5 i już było po spaniu.. Żabcia nie martw się, myślę, że jeśli Agatce unormuje się to tętno to od razu Cię wypuszczą do domu.. to pewnie prze te jej harce ma takie wysokie :) Kasienka widzę, że u Ciebie wszystko przebiega książkowo.. 39 tydzień rozwarcie na 1,5 cm i lekkie skurcze.. coś mi się zdaje, że jeszcze parę dni i będziesz miała maleństwo przy sobie :) Moni ja nie mogłam wytrzymać z tymi krostkami i swędzeniem więc próbowałam każdej metody aż pewnego dnia jak strzygłam męża (bo mój nie chodzi do fryzjera tylko sama mu obcinam włosy) stwierdziłam, że może by tak spróbować taką właśnie maszynką obciąć się "tam" i spróbowałam i wyszło rewelacyjnie przynajmniej jak dla mnie :) i kupiłam dla siebie taką samą maszynkę. Ja kupiłam taką http://www.neo24.pl/karty/pliki/zdjecia/25/8710103244448F1.jpg z Philipsa bo akurat była na nie promocja i zapłaciłam ok 50 zł. Te ząbki z góry się ściąga i goli praktycznie do zera, i dla mnie właśnie to jest najważniejsze, że zostawia włosek długości 0,2 mm i dzięki temu nie robią się te krosty. Ja się golę na sucho i jeszcze nigdy nie miałam żadnego podrażnienia i ani jednej krostki, nigdy też się nie zacięłam a samo golenie zajmuje mi 5 min. Wiem, że to może się wydawać komuś dziwne, że golę się maszynką do strzyżenia włosów ale jak dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie jakie do tej pory znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Słonka :-) dzis obudzilam sie (odpukac w niemalowane) z nienajgorszym nastrojem i oby sie to nie zmienilo, bo ostatnie dni to tylko rycze i ryczę, nawet się wyspalam, tylko 2 razy na siusiu/szok !!! ale kładlam się po 1szej i pewnie to przez to. Katarinko dzieki za wyczerpującą listę, dzis popiore reszte potrzebnych rzeczy i w weekend ewentualnie poniedzialek pakowanko. Co do zdjeć Malgosicy Katrinko wydaje mi sie, że możesz mieć na mysli zasloniętą twarz, ale tak sobie myslę, że może Malgosia specjalnie nam tu wrzucila zdjęcia na ktorych buźki nie widać, bo wiadomo, że w pokazywarce to każdy może sobie obejrzeć prawda? Może warto by bylo jakąś galeryjke zalożyć, gdzie mialybysmy nasze fotki tylko dla nas? Eveve... dzieki za informacje o golarce, powiedz mi tylko jeszcze, czy po goleniu wloski nie są za bardzo widoczne??? bo mnie to zastanawia. Żabciu, czekamy na informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewuszki. ja jeszcze nie urodziłam. to krwawienie to ponoć normalka ale byłam obserwowana. na wekend jestem w domu. jezeli do poniedziałku mnie nie weżnie to we wtorek do szpitala i dostane kroplówke. martwie sie troche bo pępowina cały czas leży na szyjce i lekarze nie są w stanie powiedziedz czxy nie jest nią owinieta. niby będe cały czas monitorowana ale strach jest. pozdrowionka i gratulacje dla swierzo upieczonej mamci. wezme się dziś to was doczytam bo widze że troche mnie ominęło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny z rana.. Julcia ..nie wierze ze ty jeszcze 2w1... Ale mialam w nocy..juz prawie meza budzilam..obudzilam sie ok 2.30 jakos tak mokro mi sie zorbilo..i 2godziny mialam skurcze. Zaczynalo sie od bolu krzyza,potem przeradzalo sie w skurcz brzucha i jego bol..i tak co 15min..do tego chyba 4x bylam w wc siku..juz zaczynalam patrzec na zegartek,ale jakos przeszlo i zasnelam..czyli lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki rozkręca sie widze, pewnie teraz będziemy coraz częściej pisać o takich objawach, aż zlapia raz a dobrze i do domku wrocimy bez brzuszka. Julcia.... szczerze mowiąc nie wierzylam, ze wrocisz w dwupaku, ale dobrze, że pojechalas do szpitala, bo to nigdy nie wiadomo. Uciekam troszke ogarnąc mieszkanko, bo normalnie masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia86 nie bój nic.. nawet jak szpital, to pomyśl sobie że w szpitalu zdrowie twojego maleństwa bedzie bezpieczniejsze, pod ścisłą kontrolą itp.. Katarina28 przy twojej liście do szpitala to ja wygladam jak uboga krewna z moimi 3 torbami :) nie wiem jak to zrobiłaś że udalo ci się wcisnać to wszystko w niewielka torbe. Ja mam połowe mniej, w walizce2xpodklady poporodowe i ręczniki kuchenne i już walizka była pełna, reszte upychałam po bokach. Moje foty robiłam sama samowyzwalaczem, spaliłabym sie ze wstydu przed fotografem teraz z moją wagą podnosic jeszcze koszuke do góry :) Pytałam wczoraj lekarza czy to prawda że przy położeniu pośladkowym gdy odejda wody to trzeba plackiem leżeć i wzywać pogotowie. Zbagatelizował troche bo mówi że zdarzaja sie przypadki przyciśnięcia pępowiny ale przypadek na ileś tam i żeby sie tym zbytnio nie stresować. Ale tak sobie myśle co jak ja bedę tym jednym przypadkim na ileśtam ??? Przecież to moje dziecko i ja będę cierpieć gdy tę pępowine przycisne i małemu coś zrobię.. Pytałam też czy mąz dostanie zwolnienie w pracy żeby być z nami przez te pierwsze dni w domu. Ponoc bez problemu wypiszą mu L4. Robił usg, smoka nie urodze:) Mały waży w usg 2900 mówi że aparat troche zaniża i puki co to na dzień wczorajszy dzidzia może ważyc 3100. Pewnie jeszcze przez te ostatnie dni nabierze troche ciałka. Córa wazyła 3700 a wtedy wazyłam o 10 kg mniej niż teraz.. hmm.. hmm..hm.. No ale to bylo 9 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wróce do wczorajszego tematu o depilacji. Na nogach i pachach jade depilatorem, i kiedyś przed ciążą spróbowałam tam depilatotem...................... Jeżuuuuuuuuu nie próbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak sprawdzane jest rozwarcie?? Eveve, jak Ty wstawałaś to ja niemal dopiero poszłam spać:) Każda z nas inna, co? :) Julciu wcale sie nie dziwie stresa.. Tez bym pewnie siedziała i tylko myślała... Trzymam kciuki, oby już szybko wszystko poszło! :) Nusieńko, rozkręcasz się!!! :) Małgosico, ja usunęłam trochę podkładów bo właściwie będę w szpitalu ze 2 dni a pozatym położne mówią, zeby najlepiej wogóle wkładów nie używać tylko wietrzyć psiochę żeby się szybciej wygoiła. Usunęłam też wkładki laktacyjne. Nie kupiłam tez wkońcu szlafroka (zapomniałam go usunąć z listy) bo przecież jest tak gorąco, że chyba nie będzie potrzebny..Nie mam tez zesatwu do lewatywy, sopirytusu a rogala do karmienia to już napewno nie zmieszczę i wezme osobno. Pieluszki jednorazowe w ilości ok. 8szt- na 2 dni powinno chyba wystarczyć a w razie co napewno mają. Ręczniki papierowe wzięłam ok. 10-15 listków- nie brałam całej rolki bo za duzo miejsca zajmuje. To samo z papierem toaletowym. Reszta to tak małe rzeczy, że bez problemu je pomieściłam. Torba jest mniej więcej takiej wielkości: http://allegro.pl/item1177840230_new_torba_puma_team_medium_od_sarafis.html Małgosico ja myślałam, że to sesja u fotografa!!! :) Ja robie sobie zdjęcia praktycznie tylko przed lustrem w łazience- tak dla zapamiętania wielkości brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i czytam. Nie mam sily dzis pisac. Maly wczoraj wymiotowal w przedszkolu i dzis nie mogl isc, wiec bol glowy jest ze mna w domu. Julcia ja tez juz myslalam ze po. Malgosica ja zdjec nie moge otworzyc:( Temat golenia to u mnie golarka i lusterka w tym momencie. Torba w 3/4 spakowana. Nie czuje zeby to sie stalo w tym tyg wiec czekam. Znikam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do depilacji to nogi depilatorek, a "tam" to tak samo jak eve. Tez po goleniu wychodziły mi krosty itd. a po goleniu maszynką (trymer) zostają włoski na 2-3 milimetry i zero podrażnień, mnie to bardzo odpowiada. Mam dziś fatalne samopoczucie i bierze mnie jakaś deprecha :( W nocy nie spałam ponad 2 godziny , a na sikanie pobudka co godzinę dosłownie. Tez boli mnie podbrzusze i kręgosłup. Jutro na KTG do szpitala i też jestem ciekawa co powi Pani dr. Pozdrawiam i zmykam bo nie będę Wam tu smucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja dzisiaj lepiej sie czuje ale ciężko mi i ciężej coraz bardziej- zwłaszcza jak chce sie podnieść z łóżka i muszę sie poważnie bujnąć ;-)) Wczoraj poszłam spać około 4 rano i spałam do ósmej. Potem nie mogę juz spać bo robi mi sie gorąco i duszno. NIe wiem jak temu zaradzić.. bo chciałabym sie jednak jeszcze wyspać przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziwczynki zdjecia robie prawie caly czas mozecie troche podejrzec na naszej -klasie. katarzyna Madajczyk miejscowosc Pustkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia nie przypuszczałam że wrócisz do domu jeszcze z brzuszkiem :) widać jeszcze to nie czas ale dobrze, że pojechałaś sprawdzić te krwawienia. Nusienko nieźle Cię dziś przećwiczyło :) ja bym ze strachu już męża pakowała do samochodu ;) Moni po ogoleniu tą maszynką minimalnie widać włoski (może nawet nie tyle widać co czuć taki mały meszek) ale jak dla mnie to ważniejsze jest to żeby czuć się komfortowo i nie mieć tych swędzących krostek niż żeby nie było nic widać. Poza tym jak się goli 2x w tygodniu to są naprawdę króciutkie. Wszystko zależy od tego co kto lubi :) Małgosia - depilatora też próbowałam i na nogach i w okolicach bikini.. boli jak cholera ale do tego da się przyzwyczaić ale mi strasznie po depilatorze włoski wrastały co jest najgorsze na świecie. W ogóle moja mała też daje mi dziś popalić, od samego rana tak mnie kopie po pęcherzu i "tam" że mam wrażenie że zaraz mi noga jakaś wyjdzie z pipki.. w ogóle strasznie się dziś kręci.. ale mam nadzieję, że może jak się tak kręci to jakoś się obróci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,nie leze:))mala miala tetno w normie,jak tylko weszlismy,po spacerku z auta 150 a pozniej jej spadlo do 140 i skakalo do maks 160 w momencie ruchow,czyli tak jak wczoraj:))jestem juz spokojna i szczesliwa ze mnie ominelo lezenie:))polozna ktora robila ktg mowila ze nie widzi nic niepokojacego,fakt Ze wykres troszke waski,ale powiedziala ze to dlatego ze mala sie malo rusza i jest spokojna,ale pieknie akceleruje podczas ruchu i to jest najwazniejsze,takze wsio gra i spiewa:))chyba juz nie pojade wiecej na ktg,ze strachu:))dzis cala noc mi sie ktg snilo,a rano z nerwow prawi wumiotowalam takm mnie zoladek sciskal... mam nadzieje ze teraz z gorki wszystko pojdzie i malutka zechce sama wyjsc,bez specjalnych zaproszen. Lece teraz ponadrabiac zaleglosci,bo tak tylko okiem rzucilam i widze ze troszke napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a zauzażyliście ze jak narazie rodza sie sami chlopcy a nasze dziewuszki uparcie sie trzymaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina28.. Lekarz wsadza palucha, chwile myśli i mówi na ile jest rozwarcie. Czasem jak was czytam to myśle sobie ż ja do jakiegos konowała chodze. Wy macie ktg robione w końcówce ciazy, robicie badania krwi, moczu, bardzo dokładne usg. A ja już nic takiego. badania krwi kazał mi lekarz zostawic troche krwi na nastepna ciąże. Ktg to nawet nie wiem jak wygląda, z poprzedniej ciązy pamietam jedynie że zakładaja na brzuch taki pas czy coś. A chodze prywatnie do gina który cieszy sie dużą sławą w mojej miejscowosci.... :-/ Czuje sie zaniedbana.. co do podkladów to wole wziąśc wiecej. Nie licze raczej że to na 2, 3 dni. Przewrazliwiona jestem bo po ostatnim porodzie lezałam miesiąc w szpitalu. I krwawiłam strasznie bo czesc lozyska zostało w środku. tak więc wole chuchac na zimne. Nazilla spróbuje w stopke wstawić fotke może wtedy sie uda eveve nogi i pachy do depilatora mi sie przyzwyczaiły, no ale tam za szlaka... pamietam że przez łzy wtedy skończyłam dzieło, i jeszcze kilka razy ale stwierdziłam ze nie ma co sie na siłe katować. Moj mały tez dziś wyjątkowo szaleje i też chwilami mam wrażenie że zaraz miedzy nogami nóżki zobacze, strasznie mnie kłuje tam na dole. Może lekarz paluchem ruszył temat, a odzwyczajona jestem bo mąz tam ostatnio nie zaglada :) Zabcia86 no widzisz, nie potrzebnie sie stresowałaś :) Ide sie ubrac bo jeszcze w pizamach sie błąkam po domu:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosica-a moze dobrze ze nie masz tego ktg?:))juz tak zaczynam rozumowac,bo czasem za duzo zagladania i manewrowania moze stresu tylko przyspozyc.Zastanawiam sie,czy to urzadzenia na ktorym mialam 1 ktg nie bylo uszkodzone...maz zauwazyl,ze licznik od skurczow pokazuje ok40 a na wydruku jest 25-30 rysowane.sama nie wiem...najwazniejsze ze sam moj gin,mi powiedzial ze po prostu tamto ktg trzeba bylo sprawdzic potwierdzic czy mala ma tachykardie czy nie:) Teraz to tylko na porod mam nadzieje sie zjawic w szpitalu:))Zastanawia mnie skad u mnie taki wielki strach i panika przed szpitalem?moze z dziecinstwa?nie wiem,ale ja stara baba,prawie matka,a jak mam isc do szpitala to w histerie jak dziecko wpadam,jakby mnie tam mieli skrzywdzic...az mi czasem wstyd przed sama soba,ale tak mam...nie wiem czego sie boje,przeciez na sile i tak czlowieka nie trzymaja i zawsze na wlasne zyczenie mozna wyjsc...kurcze,chyba jakis psycholog by mi sie przydal:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny od kilku dni czesto oddaje mocz sluz mam bialy i gesty dzis zaczely mnie pobolewac pieris mam wrazliwsze sutki temp 37.0 a wczoraj poczulam taka kul;eczke tak jakby w macicy no niewiem tak na dole po srodku czy mozl;iwe ze jestem w ciazy? dodam ze test robilam 3 go negatywny ale z popoludniowego moczu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super:)) wasze maluchy maja jakies scisle okreslone pory aktywnosci?Bo moja mala mega aktywna staje sie po 12-13 i prawie caly czas wtedy biega,a z rana to ledwo co ruchy czuje:))moja mama smieje sie ze wrodzila sie w nas,bo z mezem ludzie sowy,aktywne wieczorami do poznych godzin jestesmy i mala razem z nami. Katarino-jak tam przyzwyczajanie kiciucho do nowych sprzetow dla mlodego w domu?moj kiciuch ostatnio sie na mnie zwyczajnie obrazil jak mu dostep do lozeczka zastawilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu, narazie wniosłam do domu łóżeczka dla kotów:) takie wiklinowe koszyki. Koty powoli w nich zaczynają spać. A łóżeczko dla małego wniosę w weekend i sama jestem ciekawa co będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×