Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Żabciu nie Ty jedna ;) My już wczoraj robiliśmy małe figle-migle ;) O 2 w nocy nas zebrało, jak dzieci wreszcie zasnęły ;) Kubuś też w dzień śpi ładnie, ale nocą po 1,5-2 godzinki i padam ze zmęczenia. Florianko ja też łapię schiza jak myślę o powrocie do pracy :( Widzę,że większosc z nas zadowolona ze swoich porodów, tych naturalnych i cc.Fajnie, oby tak dalej :) To kto nam jeszcze został 2 w jednym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie wytrzymaliśmy z fikołkami do końca połogu. W poniedziałek idę do ginekologa po antykoncepcje bo jest zdecydowanie za wcześnie na rodzeństwo dla Igora. Mały wczoraj zasnął o 21 i obudził się na karmienie o 2. A teraz budzi się co cztery godziny. Biorę się za sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Slonka :-) No cóż to za pytanie , kto nam został 2w1?1 ;-) ;-) na pewno ja, hihi... bo moja córcia uparla się by co najmniej do terminu dotrzymać, taki z niej uparciuch!!! Dzis bylam u gina, ktg idealne, mala waży średnio ponad 3600g, a u mnie NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!! cos sie zaczęło ruszać, gin mówi, żew w porównaniu z 9 dni temu różnica duża, szyjka zrobila się miekka choc nadal długa, no ale tydzien temu jeszcze byla "stalowa" ;-) no i mówi, ze małe rozwarcie jest, a jak spytałam na ile to powiedzial, ze wedlug niego 1,5-2 cm. Nic nie chciał powiedzieć kiedy moge rodzic, bo z tym różnie bywa, same wiecie, że czasem z rozwarciem można chodzic i chodzić, no ale jak już coś sie zaczyna to ja spokojniejsza jestem. Wiecie ... czasem sobie myślę, jak czytam o Waszych porodach, ze może ja specjalnie ostatnia jestem, żeby Was potem moim porodem nie starszyć, glupie to, ale mi juz tak dziwne mysli przychodza do glowy, że szok normalnie. A u mnie pada pada pada...... a na dodatek zimno, wzięlam dluga ciepłą kąpiel, a zaraz do łóżeczka pójdę, bo mnie coś mięsnie dzis jakoś dziwnie bolą/osłabione są, mam nadzieje, ze to nie akieś cholerne przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia... na pewno kiedy to pisze to Ty juz przygotowana do wyjścia jestes, fajnie, że juz za chwilkę w domku będziesz, a Marcelek male cudo, śliczny chlopak z niego :-) Żabciu.... ja sie Tobie wcale nie dziwię, że sie na Agatke napatrzec nie możesz, bo ja się na zdjęcia Waszych dzieciaczków przestać patrzec nie mogę, to co dopiero będzie z moim ???? Justinee... powodzenia Kochana... no to chyba tylko ja i Eveve zostaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni jesteś na najlepszej drodze na porodówke:) Już niedługo będziemy czekały na wieści ze szpitala od Ciebie i Eveve. Straszny leń mnie dopadł i mam ochotę na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOni to juz niedlugo sie zacznie i u Ciebie. Fajnie. Florianka widac apetyt dopisuje Igorowi. Duzy chlopak juz z niego. acha i sprawdzam stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospalam! wow! :) Natli sie dzis budzila co 3 godz wiec w nocy wstalam tylko 2x i to na 10min zeby ja nakarmic :P prosze Boga zeby bylo tak nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale se kimke walnelam:))mala spala 3 godzinki,wiec i my z mezem w kimono:))musze malej kupic mniejsze pieluchy,bo huggisy newborny,ale te 3-6 kg mi przesikuje... wlasnie mloda sie ululala,dostala mojego mleka z butli,cale 80 ml sciagnelam:)a jak bede sciagac,jak mi starczy cierpliwosci. Musze poczytac o diecie matki karmiacej,co mi wolno a co nie,bo mi sie chce czekolady:)) moni-to jak szybko sie stalowe szyjki zawiazaly,tak szybko znikna:))zobacz,po kilku niach sie zczelysmy rozsypywac na calego.oj mala kwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ur o 14.25 waga 3000g, 52cm, 10pkt. Spi slodko:) Pierwszy okres porodu blyskawiczny,drugi masakra, szycie tragedia. Wiecej napisze z domku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!!! Justinee GRATULACJE!! Odpoczywajcie i oczywiscie czekamy na wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezsc dziewczynki! mam takie pytanko. jak długo krwawiłyście po porodzie? ja tylko tydzien i od wczoraj nic. mam nadzieje ze to normalne. goraczki nie mam. troche sie tylko tym martwie. gratulacje dla następnych wypakowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justineee wielkie GRATULACJE!!! Julcia ja krwawiłam około czterech tygodni przy czym nie było to obfite plamienie. Bywały dni, że nic nie leciało. Jak skończył mi się połóg to dostałam @, ale ja nie karmie tzytzkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla... świetne chlopaki, a Kaspian ma niesamowite oczka, takie duże :-) na pewno jestes z nich bardzo dumna. Nusienko... oby tak dalej, może Natalka będzie wyrozumiałą córcią i będzie pozwalala sie mamusi wysypiać :-) Żabcia... a czemu Slońce odciagasz mleczko? Bo chyba w temacie nie jestem, masz go za duzo, czy Agatka Ci brodawki poranila? Julcia... Ja niestety na razie w tym temacie niezorientowana ... Justinee.... moc gratulacji, ale Ci poszło!!!!!!!!!! Kurcze na tym topiku same szybkie porody, obym nie zepsula tej dobrej passy, a jak czytam w necie o miękkiej szyjce i rozwarciu na 1,5cm, to to podobno może trwać i trwać, więc se pewnie jeszcze pochodze, a tu moja mama juz musi urlop tygodniowy u nas planować i się dopytuje kiedy, .... no tez bym chciala wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-tak mala mi przeorala sutki,a poza tym zasypiac zaczela na cycku,zabawke sobie robila.Z reszta teraz wiem ze mam za malo mleka,za drugim razem,po 3 godzinach od odciagania udalo mi sie z obu piersi nie cale 60 ml sciagnac,co okazalo sie za malo po 3 godzinnej drzemce i mala dociagnela drugie tyle sztucznego...mam nadzieje,ze bede miala wiecej mleka,bo chcialabym zeby moje dostawala. justinee-gratulacje kochana,ekspresowa jestes:))czekamy na relacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co na sklejone oczka?? probuje wode, ale zawsze pozniej znowu sie kleja. i od wycierania cale czerwone sa powieki. Boje sie uzyc herbaty rumiankowej, bo chyba za wczesnie. Chciallabym aby jutro juz bylo po wszystkim bo nie chce leciec do lekarza. A i zostawic na weekend tez nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla.... ja slyszalam, zeby gaziki namoczyc w roztworze soli fizjologicznej, nawet mam kupione takie pojedyncze opakowania, tylko nie pamietam czy od wewnątrz do zewnątrz czy odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie po tym dzisiejszym badaniu mam takie lekkie plamienie, bo badanie troszke bolesne było, ale to nie ma nic wspólnego ze śluzem :-( Czy Wy tez po badaniu plamiłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni plamienie może być spowodowane rozwierającą się szyjką. U mnie było tak, że o 17 nie było rozwarcia a po badaniu o 19 plamienie i 3 cm. A oczka przemywa się od ucha w kierunku noska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia001
Witam terazniejsze i przyszle mamusie:) Podczytuje Was regularnie i w sumie jestem na bieząco z historiami o Waszych ciążach , porodach i połogach:) Fajnie , ze piszecie na tym forum , mozna sie wesprzec niejednokrotnie na duchu . Ja tez zaliczam sie do grona sierpniówek poniewaz moja Maja urodzila sie 3 sierpnia :) Jest wiec teraz ponad 3 tygodniowyym Szkrabem , podobnie jak Nusieńka mieszkam teraz w Irlandii i mam własnie pytanie do Nusienki: czy przyszedl do Ciebie juz PPS , jesli tak to czy razem z PPSem dostalas również formularz do wypełnienia o Child Benefit ? Zgóry dziekuje za odpowiedz . Trzymam kciuki za te dziewczyny, które jeszcze zniecierpliwione czekaja na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia... narazie zglosilam do urzedu Natalie i w ten poniedzialaek odbieram akt urodzenia. Child benefit podobno jest automatycznie przyznawany i nie trzeba zalatwiac...PPS pewnie bedzie juz z tym aktem urodzenia-ale pewna nie jestem..napisze w poniedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy do domku, ja cały dzień krzątałam się po domu, rozpakowywanie nas, Oliwki z wakacji. Potem zajełam się kompletowaniem dokumetnacji do macierzyńskiego becikowego itp. i dopiero teraz mam chwilke, ale i tak spadam zaraz spać bo głow mnie niemiłosiernie boli, zresztą rano położna przyjdzie. trzeba coś pospać. Widzisz zabcia smoczek cuda czyni :D ja też tak się zawieszam, moge siedzieć i patrzeć na moje cudo, chyba wszystkie tak mamy :) No a ze seksem mnie rozwaliłaś. Ja bym się bała że mi się tam spruje :D Moni rzeczywiście głupie myśli ci przychodzą. Urodzisz maluszka i jak my będziesz w skowronkach. justine, gratulacje !!! julciano jak te ż tydzień, dziś nic prawie. Też sie martwie. lowa mnie strasznie boli ale gorączki nie mam. Może to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Slonka Wpadlam sie przywitać i sprawdzic jak minęla nocka mamuśkom i dzieciaczkom. Mam nadzieje, ze udalo Wam się trochę pospać, bo ja spałam jak dziecko ;-) pomijając oczywiście 3 wizyty w toalecie, no ale jak dla mnie 3 to sukces. Zjadlam sniadanko i wrocilam spowrotem do łóżka, bo na dworze buro i ponuro i nic sie nie chce, tu już chyba miesiąc temu jesien przyszla i aż żal serce ściska, że lato bylo i teraz tylko na zimę czekać. U mnie plamienie przeszlo, jeśli nie będzie lalo pojdę na spacer, ale obawiam się, ze pogoda na to nie pozwoli, skurczyków zero i w ogole duuuuupa, a tak chcialabym urodzić w weekend, mojego małża całymi dniami nie ma i czasem jeździ daleko do klientów, a w weekend jest "pod ręką" czyli 1 schiza mniej tzn. że on po mnie nie zdąży dojechać :-( no cóż najwyżej sama autem wyryszę.... Mój gin za tydzień znowu urlop ma co prawda tygodniowy, ale i tak mnie wystraszyl, także musze z córcią pogadać na poważnie, że nie można tam siedzieć i siedzieć choć cieplo i bezpiecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni u mnie też leje od rana i przez to mam zły nastrój. Nic mi się nie chce. Do Igora wstawałam tylko raz w nocy więc jestem wyspana. Kochany Maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justinee wielkie gratulacje !!! Kurcze ale Ci szybko poszło :) No i faktycznie zostałyśmy z Moni same, bo reszta dziewczyn jakoś mało się odzywa.. U mnie cisza kompletna.. byłam wczoraj u lekarza rozwarcia nie ma, wyniki z krwi bardzo dobre tylko ten mocz jeszcze niezabardzo, dostałam już skierowanie do szpitala i mam czekać aż coś się zacznie a jak się nie zacznie to mam przyjść na wizytę 6 września. Małgosica Marcelek jest śliczny, kurcze ja też nie mogę się napatrzyć na te wasze maluszki.. wszystkie takie śliczne :) Moni tak sobie myślę, że to nawet dobrze, że rodzimy na końcu bo tak to już mamy mnóstwo wiadomości od dziewczyn bo mają już doświadczenie a my jeszcze takie zielone :) Nazilla chłopaki super - i rzeczywiście oboje całkiem różni, Farid ma jasne włoski i karnację a Kaspianek bardziej na tatusia się podał.. oj będzie dziewczynom łamał serca ;) Na sklejone oczka też nam powiedzieli, że sól fizjologiczna i przemywać od uszka do noska :) Moni troszkę mnie stresujesz tym plamieniem i rozwarciem bo to oznacza ze Ty już za niedługo!!! i co, sama zostane? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florianko, w końcu to juz duży chlopak :-) nie trzeba, żeby mama tak często wstawala. A tak w ogóle to sa plusy karmienia butelką, dziecko chyba lepiej sie najada. Tak sie martwilaś, że nie możesz karmic Slonce, ale ja powiem szczerze, że chociaż oczywiście jestem za karmieniem piersią, to znam mnostwo dzieci karmionych mieszanką i to są okazy zdrowia, także ja sobie postanowilam, że cycu i owszem, ale nie będę sie denerwować, jesli będzie za malo pokarmu albo w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve.... nie stresuj sie, bo mi juz minęło :-) tzn. plamienie, a wczoraj szukalam na necie, że dziewczyny z takim rozwarciem to moga chodzic i chodzić, a tymczasem mój M. nie chce współpracowac ;-) bo się boi bójek jeden, a pogoda to tez mi na zlość robi chyba. To lekkie rozwarcie to mi sie chyba zrobilo po tych porządkach w tym tygodniu, ale w taka pogode jak dzis pierdzielę nic nie robię. Dziewczyny... czy Wam robiono lewatywę??? Tu nie robią, ale jak poproszę to pewnie tak. Nie wiem, czy się decydować, ale trochę krępuje mnie zalatwienie się podczas porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justine gratulacje :) Czekamy na szczegóły :) Moni, Eve czekamy na Was :) 🌻 i będziemy chyba w komplecie ;) Co do nocek to u mnie jest cięzko. Kubuś niby grzeczniutko spi, ale jak obudzi sie na jedzenie co 2-3 godziny (zalezy czasem nawet 4) to wtedy je i robi kupę, je i robi kupę i tak przez godzinę albo dłużej:O Dziś od 1 do 2 karmiłam go i przebierałam 3 razy, i o 4.30 powtórka, tym razem 3 razy kupa i raz obsikał się po grzywkę :O więc znowu cały do przebierania. Przyznam,ż ejestem bardzo zmęczona tymi kupkami i przewijaniem małego normalnie non -stop. Kosz nie może mi już pampersów zgruntowac ;) Co do krwawienia to ja tez się troszkę niepokoję, bo po pierwszej ciąży miała krwawienie niewielkie, ale przez ponad 4 tyg. a teraz po 1,5 tyg. nic. więc tez się zastanawiam czy wszystko ok. Na dodatek chyba zrobił mi się jakis stan zapalny w piersi, bo bardzo mnie boli :( zwłaszcza z jednej strony-mały nie opróżnia piersi całkiem, pokarm chyba zalega i to chyba dlatego. Wiecie może co z tym fantem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×