Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

niestety tak kurcze jest,cos za cos,albo masz kase albo meza na miejscu...duzo ludzi tak zyje,niestety....moj chce tez wyjechac,ale ja nie chce,z reszta wymyslil to jak bylam w ciazy,a wiesz jak to jest,pierwsze dziecko,mega zmiana i jeszcze wyjazd...narazie odrzucam ta mozliwosc.Duzo slyszalam,ze w krajach skandynawskich idzie pozadnie zarobic,ale trudniej jest sie dostac niz np do uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, że tu ruch sie zrobił. A ja cały dzień nie miałam siły się dowlec do kompa. Dzisiejszy upał mnie tak wymęczył... Zabcia widzę, że mimo wszystko się rozkręcasz :) Nazillo Twoj poród napawa mnie dużym optymizmem. Ostatnio miałam tyle obaw a nastawienie też ważna rzecz. Anecia podziwiam Was. Ja to z moim mężem przez 6 lat związku rozstałam sie tylko raz na 3 miesiące i oboje nie mogliśmy tego przeżyć... Moni niestety nie mam doświadczenia w tym temacie. Najlepiej poradzić się lekarza to zaleci coś skutecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mieliśmy problem ze zdecydowaniem sie na ten krok,ale.........wlaśnie cos za coś......... Tam idzie jeszcze zarobić ale też pomalutku sie to zmieniaale nie jest najgorzej,nie ma co narzekac...... Najważniejsze dla mnie jest to że zaczynamy juz mowic o zakończeniu tego życia na odległośc.......może jeszcze rok a może mniej.....glęboko wierzę że nam się to uda........ Rodzina jest najważniejsza,teraz wolę już skromne życie ale razem.... Ale sie dzis zasiedzałam przed kompem......śmigam pod prysznic i bedę sie cieszyć że mam już chłopa w domu... Dobrej nocy i owocnej żabciu.......... Widzę że inne laseczki juz spią ale wam życzę też kolorowych i spokojnych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia,ja moze jakas dziwna jestem,ale czasem lepiej skromniej zyc a razem niz wystawnie a na odleglosc....oby udalo sie wam wszystko ulozyc i byc znowu razem,przeciez maluch taty potrzebuje:)) w sumie to ja tez sie bede zmywac,bo jutro bede nietomna:))jeszcze tylko wlepie tabelke,bo jeszcze na tej stronie jej nie ma,a teraz jest czesciej potrzebna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.......Poznań ...................01.07.....2590.... Tomek Florianka...Włocławek...............06.07.....2170..... Igor mpatkam...Wrocław..................31.07.....3190..... Nikoś Katarina....WARSZAWA...............11.08.....3860 ..... Borys Anna80....Tarnów.....................12.08....3050...... Jakub MagZ3 ......Pomorskie ...............12.08....3530 ...... Weronika Nusienka...Dublin/Szczecin.........13.08....3430...... Natalia Kasienka................................17.08....3100.... .. Emilia Julia .................................... 17.08 ... 3500 ...... Karolinka Malgosica...Tarnobrzeg.............20.08....3400. ..... Marcel Nazilla .... UK/ Malbork .............20.08 ... 2910 ...... Kaspian PRZED: Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08............SYNUŚ Żabcia.............Grudziądz/Świecie......24.....14/21 -08.......CÓRKA Anecia75.......... lubelskie..........................24.08.............SYNEK Dorota.................................................27 -08............ XXXX Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08............CÓRKA Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. ..........CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08......... ....CÓRKA Dagmara................................................24 .08..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odeszly mi wody!maz oszalal,prawie sie zabija o wlasne nogi:)a ja troszke sie trzese z wrazenia,skurczow nie czuje,boli jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia no to dawaj!!!!! trzymam kciuki!!!! Moni na hemoroidy nie znam zadnej odpowiedzi, ale wiem ze musisz sporo pic wody w ciagu dnia i sokow. A tak poza tym kremy i kremy. Anecia mimo ze maz daleko, masz rodzinke obok siebie. Ja za to daleko, maz obok (czasami,bo pracuje codziennie) a rodzina daleko. Ja po pierwszej nocce.Maly sie budzil o 11, 3 i przed 7. Nie ciesze sie za szybko. dzis przychodzi polozna. W ogole dziwie sie ze z takiej baby jak ja takie malenstwo. Teraz biedna bede musiala o chlebie i wodzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna, ale się narobiło na forum przez noc, wow.... Ja zamknęlam kompa przed 22ga bo leciał Spartakus krew i piach, tak się no niego przyzwyczailam, ze w sobotę musze go obejrzeć, a tu widze, że Żabci woy odeszly, normalnie szok, mówiłam, że Agatka na niedziele czeka no i pewnie się sprawdziło. Pisałam eska o Żabci, teraz pewnie musimy czekac, bo nie wiem, czy ma juz corcie przy sobie. Dziękuję za wszystkie rady związane z hemoroidami, Anecia no ja wlasnie tez na razie odpukac dyskomfortu nie czuję, ale je wyczulam przy mysciu i sa całkiem spore, więc liczę się z tym, że i bol przyjdzie, niestety!!!!!! No niestety, ale pewnie zaczniemy na dobre cieszyc sie z przytulania dopiero po połogu, choc i tego sie boję, tzn. świadomości, że np. będę myslała, że może boleć, no ale nie wyprzedzajmy faktów, bo może byc calkiem odwrotnie, najwazniejsze, ze strachu o zawartośc brzuszka juz nie będzie ;-) Wspólczuje Ci tych rozstań z męzem, wiem, że to musi byc zamknięte kolo, bo trudno Wam będzie zrezygnowac z zaprzestania wyjazdow, niestety tak to jest, że zawsze sa jakies wydatki i coś do kupienia czy zrobienia, ale jak juz sie raz zdecydujecie trzymajcie się tego koniecznie, sama pewnie widzisz, jak to wpływa na Wasz związek i rodzine i to powinno byc dla Was najwazniejsze. Tak to jest, że jedne pary sie umacniają w milości przez rozląki, a u innych milośc slabnie. 3mam kciuki, żeby u Was miłość z dnia na dzień coraz bardziej rosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazilla... oby więcej dobrych nocek, tak, zeby mamusia mogła sie wyspać, wiesz ja to nie mam pojęcia od czego te hemoroidy, pije duzo wody , nawet 3 litry dziennie, jak nie wiecej, z zaparciami nie mialam nigdy problemow, ale jak wspomniala Żabcia to pewnie przez moje problemy z krązeniem. W ogóle fajnie macie, że do Was polozne przychodza, tu nikt Cie nie odwiedza, ewentualnie samemu trzeba jechac do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia napisala "ZROBILI MI CC, SLABY POSTĘP AKCJI I MALA MIALA ZA WĄZKI WYKRES NA KTG. O 7.30 NAM WYSKOCZYLA 3840,58CM - 10 PKT, TERAZ SPI PRZY CYCKU "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej sms od Żabci: "Agatka urdzona o 7.30 waży 3840g 58 cm cc" W kolejnym esie napisała, że leży plackiem i brzuch bardzo boli bo znieczulenie przestaje działać, zdecydowali na cesarkę bo miała silne skurcze co 3 min a przez 4 godziny 2cm postępu.. a ja lece na kawe i zaraz wracam poczytać co nadrukowałyście przez noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie nam się dzień na forum zaczyna!!! :) Wiecie wczoraj wieczorem zauwazylam, że chyba mi sie obnizyl brzuch. I w ogole jast jaks taki mniejszy. Pozostalych objawow brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale się nam porobiło.. przewidziałyśmy to, że Agatka wyjdzie w niedzielę :) ale kurcze powiem wam dziewczyny, że tak rodzić jak Żabcia i Katarina to ja bym nie chciała... najpierw się kobieta namęczy z tymi wszystkimi skurczami, lekarze robią wszystko żeby urodzić siłami natury a w rezultacie i tak się kończy na cesarce :( biedna Żabcia musi być wykończona.. dobrze, że z malutką wszystko w porządku.. już się nie mogę doczekać jak wróci do domu i zda nam dokładną relację :) Nazilla cieszę się że udało Ci się trochę wypocząć... ja dziś kiepsko spałam bo ciągle łapały mnie skurcze w nogach, jak nie w jednej to w drugiej i tak co chwilę.. myślałam że oszaleję i że palce w nogach mi wykręci na drugą stronę :/ Moni ja też jakiś czas temu wyczułam niewielkie hemoroidy :/ na szczęście nie są bolesne ani odczuwalne, i mam nadzieję, że nie będą się pogarszać.. MagZ gdzie wkleiłaś zdjęcie Weroniczki? chciałabym dodać do naszej galerii jeśli pozwolisz :) Justineee to mówisz, że teraz Ty na kolejce się nam ustawiasz? :) kurcze to zostaniemy z Moni same :) ale jaja :) JUŻ PO : imię/miasto/data ur./waga/imię/TC/termin z USG Sylwia.......Poznań ...................01.07.....2590.... Tomek Florianka...Włocławek...............06.07.....2170..... Igor mpatkam...Wrocław..................31.07.....3190..... Nikoś Katarina....WARSZAWA...............11.08.....3860 ..... Borys Anna80....Tarnów.....................12.08....3050...... Jakub MagZ3 ......Pomorskie ...............12.08....3530 ...... Weronika Nusienka...Dublin/Szczecin.........13.08....3430...... Natalia Kasienka................................17.08....3100.... .. Emilia Julia .................................... 17.08 ... 3500 ...... Karolinka Malgosica...Tarnobrzeg.............20.08....3400. ..... Marcel Nazilla .... UK/ Malbork .............20.08 ... 2910 ...... Kaspian Żabcia ...... Grudziądz/Świecie....22.08 ... 3840 ..... Agatka PRZED: Edzinka13.............Łódź...................33.....20 .08............SYNUŚ Anecia75.......... lubelskie..........................24.08.............SYNEK Dorota.................................................27 -08............ XXXX Justineee.............Ruda Śl.................24.....28.08............CÓRKA Eveve.........Jasienica/Bielsko-Biała......26.....30-08. ..........CÓRKA Moni 29............Grudziądz/Bel............29....31-08......... ....CÓRKA Dagmara................................................24 .08..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinee... faktycznie juz czas najwyższy, żeby i u nas cos ruszylo ;-) u mnie na razie brzucho na swoim miejscu, ale sie nie przejmuję, same zobaczcie u Żabci i czop śluzowy i wody odeszly praktycznie tego samego/nestepnego dnia, więc czasem akcja naprawde szybko się rozkręca, milej niedzieli dla Was i Waszych rodzinek Slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve.... Kochana lepiej zacznij je smarowac od razu, bo ja cos lekko czulam juz od ponad miesiąca, ale że nie bolało, ani nie pogarszalo się nic nie robiłam, aż tu nagle z dnia na dzień wyszedl drugi i urósl, lepiej w miare wczesniej zaleczyć, bo widac samo nie ustapi cholerstwo. Mnie dzis w nocy obudził bol brzucha, tak mocny, że wiecie 1szy moment pomyślalam, że @dostalam, chyba nawet mi sie to snilo, ale jak sie rozbudzilam to myslę, jaki @ przeciez w ciązy jestem ;-) z tym, że naprawde ból identyczny, no ale przeszedł, mysle jednak, ze na koniec 39 tyg. to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveve jeszcze Anecia przede mna ma termin. Moze podziala z pomoca meza. Bo u mnie to innych objawow nadal brak nawet skurczyki mnie lapia duzo rzadziej niz kiedys... A jesli chodz o porod Zabci i Katariny to ja tez bym tak nie chciala. Nie dosc, ze trzeba sie meczyc w trakcie porodu to potem jeszcze po cieciu... Moni a na kiedy Ty masz termin z Usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinee...mój termintj.31.08 to termin z 1go usg w 7mym tygodniu ciąży, ost @ mialam na koniec października, ale przy nieregularnych @ owu prawdopodobnie była ok 7.12, ale pewna nie jestem, bo u mnie to nawet uplawow nie bylo przy owu nigdy. Lekarz mowil, ze późniejsze terminy z usg nie są wazne bo tylko do 11-12 tyg dziecki rosna tak samo, więc trzymam sie ciagle daty 31.08, ale czuję, ze moge przenosić, bo Malej tam chyba dobrze w brzuszku i nie chce sie jej wychodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu..GRATULUJE!! :) a ja chyba przechwalilam swoja corke..dzis prawie nic nie spala-ja tez ..wila sie i byla bardzo niespokojna ,chyba cos jej zaszkodzilo..moze salatka,ktora byla z groszkiem?? nie wiem..ale ja ledwo zyje. Szukam wlasnie przepisow co moge jesc..bo ogolnie pisza tylko co nie mozna.. Znowu stacilam 2 kg..jak ja mam jesc normalnie jak nic nie mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko, wydaje mi się, że to ten groszek zaszkodził Natalce.. bo ogólnie groszek chyba jest wzdymający.. ale masz rację z tym że wszędzie tylko piszą czego nie można jeść a nie co można.. dobrze, że jest internet i można czegoś poszukać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. odciagnelam sobie pokarm..jaka ulga..ale mala zjadla 60ml i chyba malo..nastapnym razem sprobuje wiecej. moze w koncu sutki mi odpoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala bo z mala byly troche komplikacje miala jakas infekcje i żółtaczke w pierwszej dobie. ale juz dobrze. mala grzeczna tylko spi i je a co smieszne to wogole nie placze nawet jeszcze ani razu nie slyszalam jej placzu chyba nie umie. hahaha troche mi zajmie zeby nadrobic czytanie wiec biore sie do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu wielkie gratulacje.........!!!!!!!!!! A u mnie za 2 dni termin i dalej nic.............Byliśmy dziś nad wodą -złaziłam sie ,zmęczyłam......i zobaczymy,ale chyba dalej nic...... A najbardziej mnie teraz wkurza że wszysc dookoła mnie pytają :jeszcze nie urodziłaś.........ile ty będziesz chodzić w tej ciąży............kiedy wreszcie urodzisz ......itp,szlak mnie trafia-jakby to odemnie zależało....... Więc czekam.......ale już mam dość........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu wielkie gratulacje.........!!!!!!!!!! A u mnie za 2 dni termin i dalej nic.............Byliśmy dziś nad wodą -złaziłam sie ,zmęczyłam......i zobaczymy,ale chyba dalej nic...... A najbardziej mnie teraz wkurza że wszysc dookoła mnie pytają :jeszcze nie urodziłaś.........ile ty będziesz chodzić w tej ciąży............kiedy wreszcie urodzisz ......itp,szlak mnie trafia-jakby to odemnie zależało....... Więc czekam.......ale już mam dość........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) chciałam was zapytać jak jest w waszych szpitalach, bo nie wiem czy w dniu terminu porodu trzeba się zgłosić do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×