Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porównanie zróbmy sobie

Ile placicie za przedszkole/ żłobek/ klub malucha

Polecane posty

Gość porównanie zróbmy sobie

I czy wasze dzieci uczęszczają tam w pełnym wymiarze godzin? Ile kosztuje wyżywienie? I z jakich okolic Polski jesteście? Jakie zajęcia proponują placówki (tzn jaki jest mniej więcej rozkład dnia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porównanie zróbmy sobie
Nikt tu nie ma dzieci w przedszkolu lub żłobku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowice- przedszkole prywatne 750 zl pelny pakiet program itd www.babcinakraina.wic.pl zlobek prywatny od ok 800zl pelny pakiet np. www.gwiazdolandia.eu.interia.pl www.tadeuszek.blogspot.com www.sprzatanie-katowice.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawsko-pomorskie: Klub Malucha: 9:00-14:00, 270 zł -jeden ciepły osiłek - opieka nad dzieckiem pod nieobecność rodziców - zabawy w basenie kulkowym, mobaklockami, zabawy w tunelu, korzystanie ze zjeżdżalni i inne atrakcje - zajęcia relaksacyjne - zajęcia ruchowe - zajęcia plastyczno-manualne - zajęcia muzyczno-rytmiczne - zabawy manipulacyjne - zabawy konstrukcyjne, dydaktyczne -yoga -bajkoterapia -kinezjologia edukacyjna - gimnastyka mózgu Klub Malucha został przekształcony w prywatne przedszkole, te same zajecia plus angielski,śniadanie,obiad ,podwieczorek, 7:00-16:00, 380zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* posiłek Do Klubu Malucha chodził od 9 do 14,tak jak był otwartny,a do przedszkola od 8 do ok. 14:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 2 dni po 6 godzin płacę 280 zł plus 8 zł za wyżywienie (obiad). Uważam, że to strasznie dużo, a jest to najtańsza z ofert jakie do tej pory zalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesne ok 115zł + wyzywienie (śniadanie, zupa + 2 danie + podwieczorek) 3zł/dzień ok 170 zł / msc przedszkole czynne od 6.30 do 15.30 + do tego obowiązkowo do godz j. niemieckiego dziennie za co nie płace/ to pokrywa u nas mniejszość niemiecka + 6 zł za rytmike za msc (4 zajęcia) + 2 zł za paste do zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam woj. opolskie, ale mieścinka maleńka do tego np. za paczki na zajączka czy na mikołaja nie płacimy, to jakoś przedzkole samo organizuje , do tego dzieci praktycznie raz w tyg mają jakieś wyjście, albo do domu kultury, albo zwiedzają policje, straz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańsk W cenę pobytu dziecka w Słonecznym Domku wliczone są: * opieka nad dzieckiem w godz. 6.30 - 17.30 * zajęcia dodatkowe: * j. angielski (2 razy w tygodniu po 30 min) * rytmika (2 razy w tygodniu po 30min) * bajkoterapia (codziennie) * plastyka (codziennie) * gry i zabawy ruchowe * poznawanie cyfr i liter * nauka podstaw savoir viver'u * Karnet całodniowy 560zł * Karnet 80 godzin 390zł * Karnet 100 godzin 425zł * Karnet 120 godzin 460zł Opieka doraźna 10zł/godz. Wpisowe 400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woj.łódzkie, Zgierz przedszkole od 7.30 do 17 śniadanie,obiad,podwieczorek rytmika,angielski,informatyka wycieczki,wyjazdy,teatr itp 400 zł miesięcznie Ale przedszkole miasto obok - 500 zł + 200 wpisowego + 200 jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka 84 >>>
przedszkole przy szkole, podkarpackie max 200zł na miesiąc, śniadanie, obiad(2 dania), podwieczorek, do domu czasami dziecko dostaje kubusia albo grześka,od 6 do 16:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
pomorskie 150opłaty stałej +4zł wyżywienie za dzień,wychodzi w sumie 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotyzmmmmm
żłobek po 700-800 zl, czy was porąbało, jak ja zarabiam tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo albo przedszkole jest takie niedaleko mnie gdzie czesne 890 zł plus wyżywienie 200 zł plus angielski 100... i wam powiem, ze tam już miejsc na przyszły rok nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 zł za 8 godzin, 3 posiłki, angielski, rytmika i dodatkowo płatny taniec 25 zł miesięcznie- tyle że to przedszkole dofinansowywane przez jednostkę wojskową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pogieło ich w tej Polsce ,po tyle kasy płacić za przedszkole czy żłobek...masakra, moje dziecko chodzi za granicą do Przedszkola które jest otwarte od 6.00 do 20.00 atrakcje takie same jak wyżej wymienione + dwa posiłki dziennie i płacę w przeliczeniu na Polskie 250zł, chcę dodać że przedszk ole wysokiej klasy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opolskie - 150 zł (małe miasteczko) Przedszkole czynne od 5 - 16. Dodatkowo płacę na radę rodziców 70zł na rok; na Mikołaja, zajączka itp imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale idiotyzmmmmm
tak porabalo nas bo panstwo nie gwarantuje miejsca w panstwowych placowkach, moje dziecko jest 43 w kolejce do przedszkola a drugie prawie 200setne w kolejce do zlobka :/ nie mam wyboru i placze i place, zarabiam tyle co wydaje na opieke 650 opiekunka plus 750 przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam_Grać_W_Scrabble
My płacimy ok 100zł miesięcznie - przedszkole państwowe. Woj Śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam_Grać_W_Scrabble
Acha czynne od 6:30 do 16:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę za cały miesiąc na 5h od 8 do 13 z jednym posiłkiem ok 80zł, kazdy posiłek 1.70zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
kraków -przedszkole niepubliczne 300 czesne 10.50 zł stawka za wyżywienie za dzień jak dziecko chodzi cały miesiąc to wychodzi jakies 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hejjjjjjjjj
warszawa wpisowe 500 zł czesne 7:30-18:00 680 zł, czesne 7:30-14:00 490 zł wyżywienie całodniowe 14 zł miesięcznie ok 960 zł jest to najtańsze przedszkole prywatne w okolicy, do państwowego jest za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również kraków
przedszkole państwowe 159 zl czesne 5 zł dziennie jedzenie 30 zl semestralnie rytmika w sumie około 230 zł miesięcznie. Rozkład dnia: 6.30-9.00 zajęcia łączone dla wszystkich dzieci w całym przedszkolu 9.00 rozejście do grup, poranna toaleta, przygotowanie do śniadania 9.30 śniadanie 10-12 wyjście na spacer, zabawy w salce (grupa maluszków), zajęcia plastyczne, przygotowanie do obiadu 12 obiad 12.30- 14 leżakowanie 14 podwieczorek 14.30 - 15 zabawy w grupie ( w poniedziałek rytmika) 15-17.30 powstaje grupa łączona dla wszystkich dzieci z całego przedszkola 17.30 zamykają. W ofercie jest jeszcze język angielski, religia, tańce, kółko szachowe. Uważam, ze te zajęcia są zupełnie zbędne dla 3 latka więc nie zapisałam na nie dziecka. Jeśli jakieś dziecko jest zapisane (z grupy mojego dziecka nikt nie uczestniczy) to wtedy panie odprowadzają dzieci na te zajęcia to tzw grup łączonych i później przyprowadzają do salek z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki/*/*
Rybnik,woj śląskie, przedszkole 8-16. 1,7 zł za każdą dodatkową godzine oprócz 8-13.czyli 6,8 dziennie+4,5 zł wyżywienie.(śniadanko, drugie sniadanko, obiad, z dwoch dań, podwieczorek)Dodatkowo płacę 9zł za rytmikę i 10 za angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki/*/*
też nie chciałam zapisywać trzylatka na dodatkowe zajęcia, ale mąż zapisał i jestem w soku,ze taki maluch jeszcze dobrze po polsku nie mówi a juz po angielsku smiga i to całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również kraków
Ja nie zapisuję. Chodzi na dodatkowe zajęcia z tańca, ale do domu kultury i myślę, ze rytmika plus ten taniec to już dla 3 latka sporo. Takie dziecko powinno się przede wszystkim bawić i cieszyć z beztroskiego dzieciństwa. A jeśli chodzi o j. angielski to tego co się uczą w przedszkolu czyli 5 kolorów i 4 zwierzątek to ja mogę dziecko w domu za darmo nauczyć. Przy czym gwarantuje Ci, że jeśli zajęcia nie są prowadzone w dobrej szkole gdzie co roku będzie kontynuacja zajęć, a nie powtarzanie od początku materiału, to twoje dziecko niewiele się nauczy, a za pieniądze, które teraz w to wpakujesz mogłabyś później mu porządny kurs opłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żłobek państwowy Warszawa - godziny 6.00 - 18.00 , cena za dzień 9 zł , wychodzi niecałe 200 zł. W cenie wliczone sa : teatrzyki objazdowe raz w miesiacu + zabawy okolicznościowe rytmika zajęcia plastyczne zajecia ruchowe , piosenki , zabawy itp. Nie płace za posciel , recznkiki , mydło. Raz w miesiącu trzeba uzupełnić : 2 rolki ręczników papierowych, kostke chusteczek higienicznych, opakowanie chusteczek nawilżanych + pieluchy wg potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kamilka
380 zł miesięcznie opłata stała + wyżywienie (4 posiłki) Przedszkole prywatne na śląsku czynne od 6-18 zajecia dodatkowe: * zajęcia taneczne (1x w tygodniu) * zajęcia karate (1x tygodniu, tylko w grupie najstarszej) * rytmika (1x w tygodniu) * język angielski (3x w tygodniu) * zajęcia z logopedą (1x w tygodniu) * zajęcia ceramiczno plastyczne (1x w tygodniu) * gimnastyka korekcyjna (1x w tygodniu) * Raz w miesiącu organizowane będą (w poszczególnych grupach wiekowych) przyjęcia urodzinowe dla wszystkich dzieci urodzonych w danym miesiącu z zabawą i tortem. * Dla grupy najstarszej będą zorganizowane jednorazowe zajęcia pokazowe z pierwszej pomocy. * Kuchcikowo - raz w miesiącu dzieci będą miały okazję pobawić się w kucharzy będą np. piekły ciasteczka przed świętami Bożego Narodzenia. * Wszystkie chętne dzieci za zgodą rodziców będą mogły skorzystać z usług pani fryzjerki, która raz w miesiącu będzie odwiedzała przedszkole i podcinała dzieciom włosy. * We wrześniu dzieci będą miały zorganizowane w przedszkolu spotkanie z lekarzem ortopedą, który sprawdzi postawę każdego dziecka i w razie stwierdzenia nieprawidłowości poinformuje rodziców. * Dwa razy w roku dzieci odwiedzi miły pan dentysta, który będzie mówił o higienie jamy ustnej oraz sprawdzi dzieciom ząbki. (W przedszkolu obowiązkowe będzie mycie zębów po każdym posiłku.) * Poza tym będą organizowane przedstawienia teatralne, wycieczki piesze, autokarowe, ogniska, festyny. Dla chętnych rodziców Zabawa sylwestrowa, która obejmuje kolację, bal przebierańców, powitanie Nowego Roku, nocleg i śniadanie, (możliwość przedłużenia pobytu dziecka do obiadu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×