Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość mmmmaasakra
wiem, to moga byc domysly. ale jesli sie wsluchac moznaby przypasowac to 'dawaj gnata' zmiena pljenow', ja slysze smiech nie żadne ptaki. 'uspokoj sie' tez mozna przypasować. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ale nie dali. Mniejsza z tym, chodzi mi o to, że wszyscy wróżyli, że nas wykończą i że oto nadchodzi nasz koniec. I tak sie nie stało. Więc może i tym razem okaże się, że się mylicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Po prostu zastanawiam się, skąd macie ABSOLUTNĄ PEWNOŚĆ, że stało sie to, co widzicie i słyszycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -chorzy jestescie wszyscy
schizofrenia :o zdajecie sobie sprawe jaki ten samolot byl duzy? i w jakiej odleglosci od niego byl nagrywajacy rusek? co mogliscie zobaczyc? jakies nogi kobiece? :D jakich czolgajacych sie :D dajcie spokoj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
garfieldowa - gwiazda i gwóźdź topiku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
to tak samo, czy Ty jestes na stówe pewna, że to byl tylko wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
gwóżdź do trumny postrzegania Cię jako istoty rozumnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ja gwiazda? W życiu. Po prostu lubię dyskutować. Nie jestem na stówę pewna, staram się tylko nie wysuwać pochopnych wniosków, podejrzeń... Uważam, że ta nagonka na Rosjan może nam tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu nikt nie mówi o ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI Jest tak dużo niedomówień, dziwnych faktów, sprzecznych informacji, że nie sposób wierzyć w czysty wypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Mam jednak wrażenie, że niektórzy mówią z całkowitą pewnością. Może akurat nie Ty, Ksiek i jeszcze parę osób. Ale przejrzyj cały wątek. Ludzie piszą z taką nienawiścią o Rosjanach, że nie mogę w to uwierzyć. To nam w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
co z tego, że my wysuniemy sobie pochopne wnioski. tyle krajow w takim razie pochopnie mowi/pisze o tym, że mogl to byc zamach. tylko Polska milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Co to zmienia w naszej sytuacji? Czy obiektywne fakty zmienią się, jak zaczniecie o tym głośno mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
chodzi o jakies konkrety, a jak narazie sa same niejasnosci. nikt nie probuje tego wyjasniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, Polska nie może siedzieć cicho, zwłaszcza, że tyle się o tym mówi Tu nie chodzi o stosunek do Rosjan, nie można odnosić się do całości, chociaż nasza historia nie może siedzieć cicho. Musimy uczyć się na błędach: Kto zapomina historię będzie powtarzał ją jeszcze raz. Moja babcia przesiedziała parę lat na Syberii, mój dziadek został skazany na śmierć przez Rosjan. JA NIE POTRAFIĘ SIEDZIEĆ CICHO I UDAWAĆ, ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO! POLSKA, JAK WIELE INNYCH KRAJÓW, DOSTAŁA W KOŚĆ PRZEZ ROSJAN, DLATEGO TRZEBA PODCHODZIĆ DO TEGO WSZYSTKIEGO UWAŻNIE, ALE OCZYWIŚCIE NIE PROWOKUJĄC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
pozatym nie myslisz ze wszyscy bedą jednomyślni. innie wierza w wypadek, drudzy weszą i rozkminiają mozliwosc zamachu. ja nie widze w tym nic złego. opinia jest jak dupa, kazdy ma swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskich nie da się lubić
ludzie mają do nich urazę za Katyń,za komunę i za wiele innych złych rzeczy,które kacapy wyrządzili...skądś ta antypatia przecież do nich się bierze:o Sami sobie oni zasłużyli na ten brak sympatii i niechęć do nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos moze
bo on juz nie dziala z reszta jak wiekszosc niejasnych info albo podejrzanych filmow na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlądaliście CELOWNIK?
Był reportaż ze świadkiem całej katastrofy, pierwszy raz pokazali tego gościa, oczywiście rosjanin. Zaprowadził reporterkę na miejsce gdzie to się zaczęło, tzn do pierwszych ściętych drzew. Były one cienkie jak ręka, następne były już zcięte wyżej, co znaczy, że samolot próbował się poderwać, ale przeszkodziło mu grube drzewo, skrzydło się urwało i samolot runął na ziemię. Tam rzeczywiście są nierówności terenu, tzn gdyby było równo to być może samolot by wyszedł z tego cało i udało by mu się wznieść; niestety kolejne drzewa, coraz grubsze rosły na wzniesieniu(samolot miał "pod górkę")... A tak wogóle to samolot leciał obok pasu do lądowania tzn równolegle do niego, dlaczego? przecież widać wyraźnie że jakieś słupki naprowadzające ze światłami(czy jak to tam się nazywa) są po bokach pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defvfdbf
trzeba wszystkie filmy zapisywać na dysku,bo są usuwane i okrajane coś ludzie szemrają, że Jadwiga Kaczyńska też do Lecha dołączyła... tylko jeszcze o tym nikt głośno nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam o tym wcześniej, ale co do lądowania TO NIE MÓGŁ BYĆ BŁĄD PILOTA wg USA Today", 15-04-2010 11:35 Prezydencki Tupolew był wyposażony w urządzenie zabezpieczające, które ostrzega pilotów przed nadmiernym zbliżeniem się do ziemi. Ten fakt pogłębia tylko tajemnicę upadku i eksplozji samolotu z Lechem Kaczyńskim - pisze "USA Today". Na zagadkowość katastrofy zwrócił uwagę dwa dni temu John Hamby, rzecznik Universal Avionics Systems of Tucson - producenta urządzenia, zwanego Terrain Awareness and Warning System (TAWS). TAWS zawiera skomputeryzowane mapy świata i ostrzega pilotów za każdym razem, gdy za bardzo zbliżą się do szczytu, wieży radiowej lub innej przeszkody - a także w przypadku zbyt małej odległości do ziemi. To bowiem właśnie kłopoty przy lądowaniu są najczęstszą przyczyną wypadków samolotowych. Od 2005 r. urządzenia TAWS są obowiązkowo montowane we wszystkich nowo wyprodukowanych samolotach linii komercyjnych. Jeśli samolot jest na zbyt małej wysokości, TAWS reaguje głośnym sygnałem dźwiękowym. Dzięki temu doprowadzono do całkowitego wyeliminowania katastrof lotniczych przy lądowaniu. Wystarczy powiedzieć, że od końca lat 90., gdy zaczęto montować TAWS w starych i nowych maszynach, ŻADEN samolot z tym systemem nie uległ katastrofie. Żaden - do 10 kwietnia 2010 r. Fakt, że prezydencki TU-154 miał zainstalowany TAWS, "stawia więcej pytań niż odpowiedzi" - stwierdził John Cox, konsultant ds. bezpieczeństwa i ekspert od wypadków. "Naprawdę chciałbym wiedzieć, co działo się na pokładzie, ponieważ niezależnie od tego, pod jaką presją byli piloci i z jakimi warunkami pogodowymi mieli do czynienia, nigdy żaden pilot nie zignorował ostrzeżenia TAWS. Czym różnił się ten samolot, że stało się inaczej?" - pyta Cox. Jedną z ewentualnych przyczyn - według Billa Vossa, prezesa Fundacji Bezpieczeństwa Lotów (Flight Safety Foundation) - może być niedokładność mapy Rosji w systemie TAWS. Ani rosyjscy, ani polscy śledczy badający sprawę katastrofy pod Smoleńskiem ani razu nie wspomnieli o systemie TAWS COŚ PRAWDOPODOBNIE USZKODZIŁO SPRZĘT W SAMOLOCIE , WĄTPIE BY DOŚWIADCZONY PILOT NIE TRAFIŁ W LOTNISKO, KTOŚ W OGÓLE W TO WIERZY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdania, że coś tu śmierdzi. nikt jak narazie nie chce niczego wyjaśniać, są tylko mega sprzeczności. szkoda mi tych rodzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruskich nie da się lubić
ja także NIE WIERZĘ w błąd pilota!To był znakomity,doświadczony,wyszkolony pilot a nie pierwszy lepszy amator:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlądaliście CELOWNIK?
a czy to prawda że ten sam pilot lądował na tym samym lotnisku 3 dni wcześniej? wtedy byłoby niemożliwe że "nie trafiłby" na pas tylko gdzieś w las... :o ja też myśle że ruski coś po*ebali z tymi oznaczeniami, nie mówiąc już wcale, że mogli podać złą wysokość pilotowi z wieży... nie wiem już co myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wybuch wulkany a pogrzeb Kaczyńskiego? Jakie tu macie teorie????? :D:D:D:D:D Pojęcia bladego nie macie o lataniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bardziej w to sie zagłebiać tym wiecej powodów ku temu, że ruscy kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mischka ...
Ja w sumie nie wiem ... Może Nostradamus wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik na youtubie obejrzało już ponad 150 tys ludzi TYLKO JEDEN, wczoraj było jeszcze 40 tys mam nadzieje, ze to nie zostanie bez echa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×