Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość piosenka na czasie o mediach
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewka z Dziwnowa
TABALUGA :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piosenka na czasie o mediach
albo SupeEs lub TurboDymoMan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadacie jak potuczeni bociany
to tylko i wyłacznie majkel dżekson tam jest! On za tym stoi! za tym drzewem i macha nie widzicie podobieństwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
No, to się dowiedziałam o sobie... Chyba rzucę się z okna :-o Pozwole sobie przypomnieć, co się działo na forum, jak rozeszła się fama, że będą nas obowiązkowo szczepić na świńska grypę. Też padały dokładnie takie sformułowania: "jeszcze się przekonacie..." "jak możecie tego nie dostrzegać..." "będzie wam łyso, niedowiarki" i temu podobne... Jakoś mi nie jest łyso do tej pory, i na grypę też mnie nie zaszczepili. A miały być mikrochipy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollyx
ciekawe, że kafeteria usuwa tematy z podejrzeniami spisku tzn. że Putin z Tuskiem to ukartowali...:O Przecież Tusk ewidentnie nie chciał lecieć razem z delegacją prezydencką, ale w innym terminie spotkał sie z Putinem... :O W wieży kontrolnej facet podał parametry, ale nie były to parametry wysokości wzglednej , lecz m.n.p.m .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ciekawe, że niby usuwają, a ten ma się świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garfieldowa : i tu wpadłaś! poczytaj sobie o skutkach szczepionek na świńską grypę oraz o szczepieniach obowiązkowych w Stanach , lata 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollyx
bo jakby ten usunęli, to by znaczyło, że Tuskjest adminem kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
A co to ma do tego, co napisałam? Ja nie mówię o skutkach szczepionek, tylko ŻE ICH U NAS NIE BYŁO, chociaż tak krakali, że będzie nas wojsko siłą na szczepienia brać. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
garfieldowa cierpi na NOP spowodowany przekroczeniem dopuszczalnych stężeń rtęci wszczepionej jej wraz z obowiazkowymi szczepionkami w niemowlęctwie.stąd też jej doopne wywody w wielu tamatch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, tu nie chodzi o wieżę! Naprawdę myślicie, że samolotem z prezydentem lecą totalne półgłówki, które nie mają doświadczenia w ciężkich warunkach? To byli NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH! Amerykańska prasa pisze (USA Today), że niemożliwa jest teoria podawana przez Rosję!! LUDZIE CZYTAJCIE TROCHĘ, A NIE BĘDZIECIE WYSTUKIWAĆ BZDURY, ŻE TO NIEMOŻLIWE, BO PUTIN TAK MÓWI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Miałam w dzieciństwie tylko obowiązkowe szczepionki :-) Podejrzewam zatem, że mam takie samo stężenie rtęci, jak Ty. Chyba że Twoi rodzice się wywinęli od obowiązkowych szczepień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
ile masz lat garfieldowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam o tej rtęci w szczepionkach. W USA jest to wynikiem kilkaset krotnym wzrostem zachorowań na zespół Downa. Może byłyby te szczepienia obowiązkowe, gdyby na nie było nas stać. A wtedy w Polsce kryzys był, chociaż jedna dobra strona dziury budżetowej... W krajach jak Norwegia czy Szwecja szczepionki były chyba (?) obowiązkowe dla dzieci. Byłam akurat wtedy u Norków, była wielka panika przy okazji tej grypy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
ja tam nie wierze ze to byl wypadek. ale co teraz ? film jest naprawde zastanawiający. ale nie pod wzgledem wystepujacych na nim postaci. bo choc widze ze faktycznie ktos za tym drzewem sie chowa i widac tylko wystajacy rozgaleziony kij. ale nic poza tym. to niczego nie dowodzi. bardziej zastanawiaja mnie strzaly i smiech. przerazilam sie gdy to pierwszy raz widzialam. w ogole jest tyle niejasnosci, sprzeczności. kurwa koniec swiata nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och shit
garfieldowa weż nie zawalaj topiku prywatnymi wyjazdami o swoim zyciu. ale ta gałązka mnie rozwaliła prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
To nie ja zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
dobre pytanie garfieldowa -na Twoim poziomie...:-o BO JESTEM CIEKAWY. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kucze pieczone
jestescie slepi i głusi to nie smiech tylko ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
No nie wystarczy właśnie, Twoja ciekawość nie bardzo mnie interesuje. Co do faktu, że nie było nas stać na szczepionki... Gdyby naprawdę masoni tak strasznie chcieli nam wmusić te szczepionki, jak tu wróżono na forum, to by je nam podarowali:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmaasakra
i to co ruskie tam wykrzykują, jestem bardzo ciekawa co tak naprawde tam mowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (((($))))
ej no garfieldowa gadaj na temat,albo wypad stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Każdy słyszy co innego i sądzę, że tu jednoznacznej RZETELNEJ odpowiedzi nie uzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Cóż, chyba muszę w takim razie wybrać wypad, przynajmniej na razie. Jak gadałam na temat, to mnie zmieszali z błotem, sugerując, że moja głupota wynika z przekroczonych dopuszczalnych poziomów rtęci w organizmie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana, przypomnę Ci, że potem chcieli dać je nam gratis, jak się okazało, że są do d*** (od Szwecji czy Francji chyba) nie na bieżąco jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszszsz
heh,zaiste - słusznie prawili :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×