Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Ksiek, taka aktywna Jesteś... możesz ustosunkować się do"gałązki" wypełzającej zza drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się chce śmiać już dłuższą chwilę. Ja mam też dużo pytań i wątpliwości, ale są one zupełnie innego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Anouk, podziel się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi, ale przeczytałam mnóstwo informacji na ten temat, nie tylko polskich była opinia jednego specjalisty, który mówił, że dziwne jest, że z niskiej wysokości nie jest możliwe tak doszczętne zniszczenie nie wierzę też, że nikt nie przeżył najpierw były plotki, że 3 osoby są ciężko ranne (musiały się skądś wziąć) a i tak nie wezwano ŻADNEJ karetki zastanawia mnie bukiet, jaki miał położyć przy pomniku w Katyniu Kaczyński- praktycznie nienaruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlogout
nie wiem czy ten link tu był, ale jeden chuj: http://www.youtube.com/watch?v=xiqOoFpDAvI czy tylko ja, mimo wskazań na filmiku, opisu machających rąk i schylań, nadal nic nie widzę ani na tym, ani na normalnym poruszającym się filmie? bo już nie wiem czy to ja mam coś z banią i wzrokiem, czy ci pojebani ludzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiek>>>nie mów mi o informacjach, użyj wzroku, mózgu i odpisz mi na pytanie, które zadałam. Co powiesz na temat gałązki? To takie trudne??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ustosunkuję się do gałązki, bo dla mnie to jest gałązka mnie nie dziwi sam filmik na YT, ale wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
mlogout--> ja też nic szczególnego nie widzę, zaraz sobie spojrzę na te Twoje zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innego bloga/forum/strony Samolot gdy upada - wywołuje gigantyczny pożar, jest chmura czarnego dymu, pali się paliwo. Tutaj nic, Przy próbie lądowania rozbity w pył i ledwo dwie blachy się tliły tak trudno przeczytać? napisałam, że dla mnie to gałązka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wykształcenie, które pozwala Ci analizować katastrofy lotnicze, czy bazujesz na forach/blogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Nic nie widzę na tym filmie ze zdjęciami, tak samo jak nie widze nic szczególnego na tym oryginalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazuje na opiniach osób, które mają wykształcenie i się na tym znają;) a Ty bazujesz na jakich informacjach, że całkowicie zaprzeczasz innym przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ksiek, chyba chciałaś napisac PRZYCZYNOM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, czy owak, rozmawiajcie sobie tutaj o głukowatej podejrzyliwości innych osób, ale ja się boję , że to wszystko skończy się jak z Sikorskim zachęcam do poczytania trochę innych źródełek http://kavkazcenter.com/eng/content/2010/04/14/11842.shtml http://astral-projection.blog.onet.pl/ http://www.globalnaswiadomosc.com/prezydentzginalnowe.htm http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100415/SWIAT/840404075 http://derwisinski.salon24.pl/170645,czy-mozna-mowic-o-zamachu-w-smolensku tak, przyczynom, za późno chciałam zniwelować swój błąd miłej rozmowy, ale nie chce mi się już z wami gadać, to nie ma sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
O, na globalaswiadomosc to ja na pewno nie wejdę. Tam to dopiero nawiedzeni fanatycy siedzą :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
globalnaswiadomosc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Zastanawia mnie jedno. Jaka sugestia wypływa z faktu, że nie widać ciał? Ludzie tu piszą "gdzie są ciała???". No dobrze, jeśli nie ma ciał, to sugerujecie, że co się stało z tymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
inny pilot lecial 3 dni wczesniej z Tuskiem . Ogladalam dzisiaj wywiad z tym pilotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
ja tam słysze dawaj gnata i strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Na temat "dawaj gnata" nie będę się już wypowiadać :-o Strzały słychać, ale po czym poznajecie, że to strzały oddane przez Rosjan do ocalałych z katastrofy? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
tego naprawde nie da sie czytac "gdy rozum spi..." :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ale dziwi mnie jedno
już od razu mówię, że się na tym nie znam ale wydaje mi się, że jeżeli samolot leciał nisko i upadł, to chyba nie powinien rozbić się na tak małe szczątki??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnik111
mam nadzieje ze bylo juz to wyjasniane ze ocalaly fragment widoczny na slawnym filmie to nie dziob samolotu ale jego tyl !!! do gory nogami !!! ponizej wklejam link do zdjec samolotu http://www.36splt.mil.pl/gall36/Album1.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
a ciekawee czy ty musztarda bylas ?? jak ciagle jestes na kafe 24h przyganial kociol garnkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
"już od razu mówię, że się na tym nie znam ale wydaje mi się, że jeżeli samolot leciał nisko i upadł, to chyba nie powinien rozbić się na tak małe szczątki??!!" wyobraz sobie, ze wysokosciomierz ci wskazuje, ze masz zapas wysokosci (masz pod soba wawoz), nie widzisz nic, z kierownikiem ruchu nie mozez sie dogadac, bo jestes ok. 100m w bok od linii ladowania, probujesz ladowac - walisz skrzydlem w brzoze, zbaczasz, ... i raptem wynurza sie przed toba pas startowy o wiele wyzej niz powinien wg ciebie byc (wyszedles z wawazu, a roznica poziomow wynosi ok. 30m)... probujesz sie poderwac, silniki wlaczasz na full ... ale TU-154 jest ciezki i malo zwrotny, poza tym ma uszkodzone skrzydlo... wyobrazasz sobie co moze sie dziac z cialami ludzkimi, jesli metal rozwala sie na kawalki?.. dlaczego NIKT z was nie zajrzal w podawane linki, zeby chociaz sprobowac to sobie przyblizyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten człowiek za drzewem
wygląda jakby się chwiał, ktoś go popchnął i upadł :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
dzisiaj rano? to ile godzin stałas Teraz wiem dlaczego jestes taka przemadrzala bo ty z Wawy jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
ze ślaska "hanys" ale mam niespełna roczne dziecko wiec nie mogłam pojechac. Ale mam blisko do Krakowa to pojade latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×