Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Pewności nie mam, ale na pewno ileś ciał wpadło pod kosiarkę środkowego silnika umiejscowionego przy stateczniku, który wpadł do środka kadłuba. Poza tym, gdy kadłub się rozpadał, niektóre ciała były rozszarpywane wraz i przez fragmenty kadłuba, siliniki. No i samolot odwrócił się do góry podwoziem, ludzie znaleźli się w prasie. Naprawdę tak interesuje, jak z ludzi robi się miazga? A widzieliście jakiś w miarę cały fotel? Ludzie, którzy nie maja pojęcia o lataniu, a zabierają głos, są niepoważni. Dla mnie przynajmniej. Ja tylko się zastanawiam, czemu tak nisko zszedł, poniżej granicy bezpieczeństwa? Czyżby prawdziwie po kozacku schodził do lądowania? Bo mgła była taka, że tylko to dawało cień szansy na rozpoznanie terenu? Tak też czasem bywa u pilotów wojskowych... :( że łamią przepisy. Z różnych przyczyn. I wiem, co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikotka1
właśnie pokazywali na placu fotele nie były nawet brudne takie jasnego koloru a ni kropli krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie to ...
musztarda- kazdy ma swoje zdanie na ten temat i tak jak chyba ty pisalas zawsze w kazdej tragedi ktos szuka sensacj,spisku podam przykład. Śmierc ksieznej Diany - oficjalnie wypadek nieoficjalnie zamach- jakies biale uno z ktorego nikt nie znalazł (pisze co pamietam) ze Diana byla niewygodna dla Anglii po rozstaniu z Karolem. Merlin Monroe - oficjalnie samobójstowa otruła sie tabletkami nieoficjalnie - Kennedy podał jej te tabletki (chyba brat prezydenta) i w co tu wierzyc . Prawdy nigdy sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnią też zawartości
trzeciej skrzynki - w badaniach będzie uczestniczyła Rosja :O z tv24: "Badania skrzynki mają się zacząć jeszcze w czwartek w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczych i potrwają kilka dni. Artymiak wyjaśnił, że zawartość tej skrzynki musi być przebadana w Polsce, bo jest to produkt polski i tylko u nas można ją odczytać. W badaniach będzie natomiast uczestniczył rosyjski członek komisji badającej wypadek." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla vla
musztardo chrzanisz troszkę... nt tragedii wypowiadają się, ale Rosjanie, robią wszystko, by ludzie tacy jak ty nie podjerzewali, że ktoś maczał w tym swoje łapki współczuję naiwności i braku historii (sprawa Sikorskiego nie została wyjaśniona przez takie osoby jak WY, bo po co mówić coś niewygodnego, lepiej siedzieć i nic nie robić, wierzyć łysym faktom Rosjan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla vla
bzdura to z demota prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Bożeeeee
:(Oby to nie była prawda,że On nie żyje:(Mam nadzieję,ze to tylko plota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Bożeeeee
też mam nadzieję,ze to bzdura:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
Anouk, moim zdaniem pilot chcial zanurkowac pod mgle - tak, jak sie to robi w przypadku nisko wiszacych oblokow... ale mgla byla przy ziemi... poza tym, nie moglam znalezs dzis tej mapy, gdzie osobno zaznaczona byla wysokosc lotniska, a OSOBNO wysokosc pasa, a roznica wynosila - nie bagatelka - ok. 30m, dodaj do tego glebokosc wawazu tutaj chyba to najlepiej bylo pokazane http://pokazywarka.pl/txd6nn-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abraja niezaIogowana
co jest na democie bo mi nie wyswietliło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyy
na democie jest ze zabili autora filmu na ktorym slychac glosy i strzaly trafil do szpitala i ktos mu kroplowke odlaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla vla
nie popadajmy w skrajności, to nie jest prawda, że autor filmu został zabity aczkolwiek w wypadek samolotu trudno uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Bożeeeee
wypadek wg mnie jest mega podejrzany a autor filmiku mam nadzieję,że żyje cały i zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość13242526
Ludzie myślcie logicznie! Przecież na identyfikację przyjechały rodziny to jakby był jakikolwiek strzał w kogoś nie dałoby sie tego ukryć Proste?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkk
do gościa - przecież nie wszystkie ciała zidentyfikowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość13242526
No tak tez prawda musze przyznać bo dlaczego z pozostałymi ciałami tak długo jest problem w identyfikacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkk
a tak w ogóle to jest żałoba narodowa, a TVN puściła sobie film- "Szakal", wiecie o czym to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bla bla vla musztardo chrzanisz troszkę... nt tragedii wypowiadają się, ale Rosjanie, robią wszystko, by ludzie tacy jak ty nie podjerzewali, że ktoś maczał w tym swoje łapki współczuję naiwności i braku historii (sprawa Sikorskiego nie została wyjaśniona przez takie osoby jak WY, bo po co mówić coś niewygodnego, lepiej siedzieć i nic nie robić, wierzyć łysym faktom Rosjan) To znaczy co robią konkretnie? Powodują wybuch wulkanu, czy blokadę informacji? Możesz bliżej? Czego mi współczujesz???? A sobie czego??? Sprawa Sikorskiego nie została wyjaśniona, przez osoby takie jak MY? To znaczy, możesz bliżej? Tacy jak TY, mówili, że Sikorski został zastrzelony, to było pewne jak 2x2. Co mówi raport IPN? >>>Zgodnie z komunikatem rzecznika prasowego IPN-u po ekshumowaniu metalowej trumny z grobowca nastąpiło jej otwarcie w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. Następnie ciało generała zostało przełożone do hermetycznych foliowych worków wyjałowionych od zewnątrz by mogło zostać zbadane w Zakładzie Radiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Potem szczątki generała przewieziono powtórnie do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie lekarze przeprowadzili sekcję oraz pobrali próbki do badań toksykologicznych i DNA. Planowano też wykonać pośmiertną rekonstrukcję twarzy Sikorskiego, co jest krytykowane jako działanie niepotrzebne w związku z istnieniem znacznej liczby jego zdjęć. Pod koniec stycznia 2009 ogłoszony został raport z przeprowadzonej sekcji szczątków generała. Wykluczono w nim hipotezy o wcześniejszym zastrzeleniu, uduszeniu lub otruciu generała i stwierdzono, że śmierć Władysława Sikorskiego nastąpiła wskutek obrażeń wielonarządowych, typowych dla ofiar wypadków komunikacyjnych lub upadku z wysokości, a zatem najwcześniej w chwili uderzenia samolotu w wodę. Nie wykluczono również utonięcia jako współprzyczyny śmierci. W związku z tymi ustaleniami, kierujący zespołem badaczy dr Tomasz Konopka oświadczył, iż rozważanie innych sposobów wcześniejszego pozbawienia życia jego zespół uważa za bezprzedmiotowe. IPN też kłamie? Kto jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster00002
ale 20 cial jeszcze nie zidentyfikowano... poza tym część ciał była zmasakrowana, rozczłonkowana... tak trudno byłoby sprawić żeby akurat część ciała w której tkwiła kula, później "zniknela"?? zawsze można wytlumaczyc ze ta akurat czesc ciala zostala zmiazdzona/oderwana itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaBĄBEL
oszaleje w niedzielę, kiedy będą transmitować uroczystość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
ja juz nic nie wiem Co do ludzi tam chodzących , to na pewno ruscy którzy przybiegli na miejsce tragedii Przez ten dym i odległość tak zle widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster00002
zrozumcie ludzie, że takie marne "żuczki" jak my, nigdy nie dowiedzą się prawdy... tak jak nigdy przeciętny Amerykanin nie dowie się prawdy o ataku na WTC :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster00002
zobaczcie sobie jeszcze to, koleś zrobil analizę tego filmiku amatorskiego ze Smolenska: http://www.youtube.com/watch?v=xiqOoFpDAvI nie wiem jak wy, ale ja tam wyraznie widzę tą białą postać która podnosi rękę przypatrzcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No słucham bla bla vla... znawco najnowszej historii Polski. IPN też kłamie??? Już nikomu nie można ufać??? Ukrył prawdę o śmierci Sikorskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
ta hipoteza z obnizeniem terenu wydaje sie byc mozliwa..., przynajmniej dla takiego laika jak ja jest tylko jedno ale, slyszeliscie o TAWS? ponoc kazdy wspolczesny samolot powinien byc w niego wyposazony system ostrzegajacacy pilota jezeli samolot znajdzie sie zbyt nisko, w teorii wiec powinien ostrzec pilota nawet jezeli odczyt wysokosciomierza byl mylacy znalazlam ciekawe forum pilotow, co prawda na stronie angielskiej, ale jezeli ktos ie zna ang mozna kliknac na translate i tekst zostanie przetlumaczony (mozna w ten sposob duzo rzeczy wylapac, probowalam w ten sposob fora rosyjskie) http://www.pprune.org/rumours-news/411701-polish-government-tu154m-crash-29.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka amtak
jeśli chodzi o film to ja nie bardzo widze , na pewno widze cos czerwonego lub pomaranczowego pod kołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster00002
powiem wam jeszcze cos: tak wszyscy tu krzyczą że teren wojskowy, że tam nikt nie powinien łazić itp. Ale i ruskich tak wlasnie jest, teren wojskowy czy nie wojskowy, tam jest taki burdel że szok... moja mama jakiś czas temu pracowala w Rosji, i byla w szoku, musiala latac do roznych malych miejscowości cos tak wlasnie jak Smolensk, to są takie lotniska jak za średniowiecza, beznadziejne, byle jakie, ludzie włażą gdzie chcą, naprawdę, to nie tak jak u nas czy na Zachodzie ze są kamery straże itp., tam jest, jakby to powiedzieć... no niestety takie zacofanie, masakra naprawdę uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabaster00002
sorry miało być "u ruskich" a nie "i ruskich", literówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×