Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

jak oglądam ten wrak, to rzeczywiście wątpię, by ktoś przeżył, ale jak przypominam sobie jak pokazywali pukiet KWIATÓW jakie miał dać kaczyński... praktycznie nienaruszone a ciała miały być zwęglone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy było już o tym wspomniane w temacie, ale w TV mówili, że DNA 3 osób nie pasują do DNA ofiar, więc kto to był? Co za dzicz ze wschodu. Gorsi od Niemców. Banda dzikusów z szałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacoub, też to widzę :((( chociaż wolę myśleć, że to źle nałożone piksele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec sspisku
cyt. "00:10 -- 00:20 Odbywa się dialog, ale wyrazów nie słychać, ewentualnie słychać niewyraźne przekleństwa. Wniosek z tego jest taki, że gdzieś niedaleko była jeszcze jedna grupa gapiów. Przedstawiony niżej zapis nie jest dialogiem, lecz tylko tłumaczeniem oddzielnych zdań oraz odgłosów. 00:30.59 W mordę! O ku*wa! (w domyśle -- przerażenie) 00:34.27 Syrena 00:42.00 Spadamy stąd, spadamy! (rozmowa pomiędzy gapiami) 00:48.07 Spierda*ać stąd. (rozkaz mundurowych) 00:49.52 Zabierz ich wszystkich stąd. (rozkaz mundurowych) 00:51.52 Boże mój! 00:52.98 Stać! (rozkaz -- mundurowi) 00:56.81 Strzał 01:00.03 O ku*wa! (w domyśle -- przerażenie) 01:06.20 Strzał (podejrzewam, że w powietrze -- mundurowi rozganiają gapiów). 01:12.03 Opuścić teren!(rozkaz mundurowych) Strzał! 01:15:86 Strzał! 01:18.27 Ojciec, (gap zwraca się do starszego pana, ojciec -- to zwrot grzecznościowy) spadamy stąd, spadamy. 01:20.75 O ku*wa! (w domyśle -- przerażenie) Na pewno nie udało mi się wychwycić wszystkich wyrazów, ponieważ czasem słychać tylko szmer, ale tutaj w tłumaczeniu przedstawiam to co USŁYSZAŁEM, a nie wymyśliłem. Przy rozpowszechnianiu powyższego tłumaczenia obowiązuje odnośnik na tę stronę. Z poważaniem, Konstanty upd. 17.04.2010 Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser. Przepuściłem przez filtry (w audacity) nagranie, udało się wychwycić kilka przekleństw (z rozmowy gapiów pomiędzy 0:12 a 0:20 sekundami) które określają przerażenie. Śmiech w nagraniu nie występuje, jak również nie ma tam słów ubivaj, Sibir, etc. Sądzę, że wspominanie o nim jest robieniem taniej sensacji, a w tym przypadku jest to co najmniej nie na miejscu Powoływanie się na kogoś, kto nie jest tłumaczem języka rosyjskiego w przypadku tego nagrania jest co najmniej głupie. Jestem z rodziny bilingua, język rosyjski mogę nazwać ojczystym, stąd mam taką pewność tego, co usłyszałem. Komu wierzyć? Każdy sam sobie odpowie na to pytanie. Szare komórki też potrzebują fitnesu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrz mogłabym wkleić ten filmik, ale w wersji rosyjskiej tv, oczywiscie bez żadnych strzałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film ma zbadać prokuratora, mi pozostaje wierzyć , że obiektywnie ale dziwne jest to, że jeszcze nie podała wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yacoub
niestety nie jest pelne tlumaczenie,biorac pod uwage fakt iz osoba tlumaczaca jest rosyjskojezyczna,nie wspomina iz pada tam np. imie Kolia i jak wczesniej wspomnialam wsie nazad znaczy wszyscy do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie tłumaczy tego, dlaczego rozbił się samolot, jak na razie nie można wykluczyć użycia broni magnetycznej: http://www.youtube.com/watch?v=Fvu08Y9XJ0U dodajmy, że Rosj ajest w jej posiadaniu, czym chwalono się w 2008 roku teraz czytam o niedziałającej sieci telefonicznej dziennikarzy i że w Smoleńsku... BYŁA TA BROŃ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkjhgtfrdesaertyu
tez mi sie wydaje ze byly tam strzaly ale by odgonic gapiow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec sspisku
ksiek to u nas chyba też była ta broń bo ja w sobotę rano ni chuchu nie mogłam się nigdzie dodzwonić bo sieci nie działały normalne zwyczajne przeciążenie wszyscy się rzucili na telefony i dlatego sieci nie działały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzały, by odgonić gapiów wystrzeliwane są jeden po drugim, równocześnie TUTAJ TAK NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec sspisku
strzały, by odgonić gapiów wystrzeliwane są jeden po drugim, równocześnie TUTAJ TAK NIE JEST pokaz mi przepisy które tak nakazują to uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
ludzie widzicie coś/? bo ja chyba zaraz oszaleję! ja taki sceptyk :-O ja widzę dokładnie postać w białej koszuli leżącą na prawym boku i poruszającą lewą ręką :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa...
strzały są to fakt nie wiadomo czemu. Nie sądzę, żeby ktoś przeżył to jest nie możliwe biorąc pod uwagę fragmentaryczność wraku. Zastanawiam się tylko CZEMU jest aż tak zmasakrowany jak leciał bardzo nisko i wolno... No i jeszcze sprawa eksplozji. Masa niewyjaśnionych sprzeczności co do wybuchów. A co do nagrania to ja też tam słyszę tylko "wsie nazad" co, tak jak już ktoś napisał, znaczy "wszyscy do tyłu". Znam rosyjski dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
samolot był w szczątkach to prawda, ale przecież ciało prezydenta odnaleźli od razu i nie było bardzo zmasakrowane, poza tym według analiz, kokpit był mało zniszczony. A zresztą siła uderzenia mogła wyrzucić niektórych z samolotu i mogli leżeć gdzieś obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrak Tupoleva, który kilka tygodni wcześniej uległ prawie identycznemu wypadkowi, w podobnym terenie. Leciała nim tylko załoga i wszyscy przeżyli (czyżby test?) (źródło: http://www.fakt.pl/Rosyjski-samolot-rozbil-sie-pod-Moskwa,artykuly,67393,1.html): Zauważcie, ze ten samolot jest prawie ze nienaruszony!!! Portal Newsweek, w artykule, pt. To mógł być zamach. Największe wątpliwości (http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/536128,To-mogl-byc-zamach-najwieksze-watpliwosci.html) informuje nas: Zdjęcia z katastrofy, które zrobił świadek, zostały zarekwirowane przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa. Wielu oficerów FSB, którzy ścisłym kordonem otaczają miejsce wypadku, pilnuje, aby nikt, w tym dziennikarze, nie zbliżył się w pobliże roztrzaskanego samolotu powiedział na antenie TVN24 reporter Faktów Andrzej Zaucha. (http://www.tvn24.pl/0,1651564,0,1,samolot-rozstarzaskanyczesciplonely-chaos,wiadomosc.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec sspisku
ksiek nakręcasz się sama i całe towarzystwo na topiku jeszcze to potrwa kilka dni a potem temat umrze śmiercią naturalną zostaw śledztwo ludziom którzy są doświadczeni w tej dziedzinie i maja dostęp do materiałów dowodowych bo ty w tym momencie opierasz się tylko na tym co ktoś powiedział, napisał abo i co gorsz usłyszał od kogoś i powtórzył a jeśli dojdą do wniosku że nie było zamachu i nie będzie sprawy to trudno - nic nie zrobisz a takie nakręcanie siebioe i innych jest pozbawione sensu bo nikt śledztwa nie oprze na fakcie że "ksiek na kafe podejrzewa że jest zamach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkaaa
Kto nie chce niech nie wierzy,ja wierzę w to że ktoś przeżył I WIDZĘ TO WYRAŻNIE tylko ich dobili,dlaczego na początku podano do informacji że prawdopodobnie 3 osoby przeżyły a po pół godz.ruscy podali już że nikt nie przeżył niby skąd mieli taką pewnośc od razu znależli 96 ciał i stwierdzili zgon??? poza tym dlaczego nie dopuszczano nikogo z polaków na miejsce zdarzenia,zabierano i niszczono wszelkie zdjęcia i nagrania mieli widocznie cos do ukrycia,i ta ich pomoc .....ze wszystkim się zajmą... Rosjanie smieją się z nas polaków że jestesmy tak naiwni i wierzymy ich władzom że tak bardzo nam współczują... Jak do naszego kraju przylatywały delegacje z zagranicy to nasz prezydent ze świtą czekali na lotnisku aby go przywitać a jak nasi lecieli na lotnisku nie było nikogo bo w ogóle nie czekali na Polaków przeciwnie nie chcieli nas tam,za to w lesie po 10 minutach od tragedii teren był zaraz zamknięty i pilnie strzeżony skąd tam do cholery nagle tylu się ich tam wzięło i dlaczego nikt nie wezwał żadnej karetki ani jednej bo z góry założyli sobie że wszyscy zginęli,powiem wprost tam mieli wsz. zginąć LUDZIE NIE CHCECIE CHYBA W TO UWIERZYĆ WASZA SPRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziom kompetentnym znaczy Rosjanom? oni na pewno są beztronni i obiektywni, na pewno wezmą pod uwagę zamach z ich strony to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
polka ja się z Toba zgadzam, ja tez DOKŁADNIE WIDZĘ!!! Tam są wyraźnie widoczne 2 osoby i dam sobie rękę uciąć, że je WIDZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmuraaaaaa
polkaa napisz jakie osoby widzisz i gdzie, ok? z tego filmiku, który wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaatriotkaaa
ja widze dwie postaci : jedna wlasnie ubrana na bialo na skrzydle samolotu. czlowiek ubrany na bialo tak jabky machal reka , moze chcial dac znak ze zyje:( Druga postac: kobieta lezaca blisko tej bialej postaci obok skrzydla , widac nogi poruszaja sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa...
a ja nie widzę żeby ktoś przeżył... Nie widzę ludzi i nie słyszę słów typu "ubij". Słyszę wyraźnie "wsie nazad" i słyszę coś jak 'a ty gdzie tuda (?) uchadzi" tuda-tu uchadzi-uciekaj czyli zwykłe przeganianie. Poza tym słuchać kilka przekleństw. Na filmiku analizowanym przez jednego internautę słychać "uspokój się", ale trzeba się zastanowić na autentycznością takich "obrobionych" nagrań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko galezie
polkaaa - nie czekala na nich delegacja, bo samolot nie rozbil sie na lotnisku? przeciez nie czekaliby na miejscu katastrofy. myslcie troche ludzie. i skad wiesz, ze nikogo nie bylo czekajacego na lotnisku? podkreslam, na lotnisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa...
Czemu najpierw w TVN24 podano, że rozbił się JAK-40? z Prezydentem na pokładzie? Dokładnie podane "prezydencki JAK-40". Skąd przeciekła informacja, że są ranni? o ile dobrze pamiętam, że 3. Nie wiem czy czytacie gazety, ale wypowiadał się jeden z dziennikarzy, który był na miejscu, że widział karetki, które jechały BEZ sygnału. Czemu? Czemu od razu założyli, że nikt nie przeżył? Czemu nie czekał nikt na lotnisku na Prezydenta i polską delegację? Czyżby wiedzieli, że będzie zama..tfu, wypadek i nikt nie przeżyje? Wszystko to jest zastanawiające. A kto namówił Prezydenta by leciał samolotem? Przecież miał jechać pociągiem z wdowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa...
Skoro uważasz, że na lotnisku ktoś był, czemu nikt o tym nie mówi? Czy Prezydent wraz z całą delegacją miał iść do Katynia na pieszo? Czemu media milczą (polskie media) w sprawie TAWS? Kiedy amerykańskie USA Today zadaje niewygodne pytanie właśnie o to urządzenie? CZEMU nie zajęli się szukaniem ciał od razu? tylko cały czas szukają! Przez tydzień????? Ludzie, pierwsze co powinni zrobić to wydobywać domniemanych rannych, a może ktoś przeżył. Ledwo, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×