Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dietobójczyni

Zdrowe odchudzanie / MŻ - START

Polecane posty

Mikimila gratuluje 95 kg idziesz jak burza! Boże jak ja Ci zazdroszcze kobieto 13, 5 kg wow! Tez już chce :( Następne ważenie mam w poniedziałek i tak mnie korci żeby wskoczyć na wage, że ledwo się powstrzymuje :P Kiedyś byłam w senatorium to codziennie rano nas ważyli i większosci ubywało dziennie 0,5 kg, dziwne bo jedliśmy normalnie tylko mniej i gotowane w wiekszości, no ale bylo duzo spacerow, basen, bicze szkockie, solankowe, marszobiegi i ogolnie nikt nic nie mogl podjadać bo był stały kontrol więc jedliśmy co nam dawali i to wszystko :) menu narazie zjedzone śniadanie: płatki fitness z mlekiem 0,5% II śniadanie: bułeczka ziarnista z pasztetem sojowym obiad: 2 sojowe kromki z serem kolacja: maślanka mrągowska Dziś nie byłam na spacerze bo paskudna pogoda i odciski dają popalić, za to za kilka dni bede miała rowerek stacjonarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila 🌻 Jeśli więcej osób tak twierdzi to musi być prawda, więc na pewno się uda! Nawet jeśli się wyeliminuje słodycze, slodkie gazowane napoje, fastfoody to już powinno być widać, ale pewnie wolniej, musimy być cierpliwe, nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Och jakże ja bym chciała pstryknąć palcami i mieć problem z głowy, może jest tu jakaś dobra wróżka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietobójczyni----widzę że Ty sie odżywiasz zdrowo ja to jem co mam pod ręką :P z tym że w skali do tego co jadłam to 5x mniejsze porcje hehe jak Wam minął dzień dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą wyobrażam sobie ile musi mieć w sobie ta kobitka samozaparcia, silnej woli i wszystkiego czego mnie czasami brakuje, żeby tyle schudnąć i jeszcze w tym wieku! Niesamowite :) Mersedes koniecznie pozdrów mamę, chciałabym w jej wieku mieć taką siłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana,nie wapno i miód na odchudzanie podobno działa,wiecie co nie mogę sobie poradzić z wieczornym podjadaniem,do godz 16.00 wszystko ok ale tak jak o tej porze wciąż szukam podjadania,mimo że nie jestem głodna, 1,5roku temu brałam zelixe 10,super te tabletki są,jedyna które działały i się chudło bez problemu ale niestety zostały one wstrzymane w sprzedaży ze względu na wysaką szkodliwość na organizm,mi nic po nic nie było,no ale cóż,szkoda,ale zdrowie ważniejsze,muszę walczyć bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie powiem bo mnie tez korci waga bo stoi w łazience i stale co jestem to myślę:może by tak sie zważyć?ale potem sobie myśle jak przez 3dni mi nic nie ubyło to znów będę mieć dola wiec mogę poczekać :P hehe ale wejdę na wagę dopiero 2maja tak jak mówiłam albo Moja Mamcia przyjeżdża do mnie 30 kwietnia i mi wagę kupiła to sie zważę na nowej a co mi tam :P buziaki dla Was Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Lila, ze dzisiaj dałam przysłowiowo mówiąc dupy, bo za dużo węgli, ale kompletnie nie czułam się na siłach pichcić, ani myśleć co by tu zjeść więc zjadłam co było pod ręką, zero warzyw, owoców. Od rana za mną wegle chodziły, paskudne! Dlatego tylko maślanka na kolacje, ssie mnie ale jakoś wytrzymam, zaraz zaparzę zieloną herbatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercedes 🌼 powiedz mi Kochana to wapno w czym rozpuścić bo wapno to w tabletkach jest i jaki miód?miód obojętnie jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sama zostałam na placu boju ale zaraz ja sie ewakuuje stąd :) trzeba ogarnąć dzieci do spania :) jeszcze wejdę tu laseczki a potem skakanka :) mówiłam że rano w południe i na wieczór będę skakać ale skacze tylko na wieczór :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliana wiesz co dokładnie proporcji nie znam,ale wapno rozpuścic w wodzie i dodać miód podejrzewam że naturalny byłby najlepszy albo niektórzy przed ćwiczeniami piją polopirynę żeby lepiej się pocić u nie na rowerku zaczynam się ostro pocić po ok 15min,no i 15min przed treningiem piję kawę jak na mnie lepiej działa,dłużej jeżdże a z tymi fusami też słyszałąm ,podobno tzreba je wymieszać z jakimś olejkiem i masować,chociaz wersji jest wiele aa moją idolkę co do figury jest jeszcze oprócz beyonce/czy jak tam sie to pisze/shakira i alicja keys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila fusów musisz wypróbować! Pijesz kawe i odlewasz fusy, a potem albo dodajesz troche soli gruboziarnistej albo żelu pod prysznic albo oliwy/oliwki i jedziesz po całym ciele, to działa jak peeling, cudownie wygładza, natłuszcza i ujędrnia skóre.Skóra jest po tym zabiegu jak z bajki, a jak dodasz troche cynamonu to działa jak afrodyzjak :) Ja robie od lat peeling fusowy dwa razy w tygodniu. Działa odszczuplająco i pobudzająco, wiele kobiet też używa antycellulitowo. Ja już nie kupuje peelingów do działa, mam fusy, które dają takie rewelacyjne efekty, ze naprawde tylko wzdychac i się zachwycać. Po peelingu nakladasz balsam i odpływasz, takie miekkie ciało jak u bobasa :) Tylko w łazience po zabiegu wygląda jakbyś wskoczyła do kakao, istne pobojowsiko, ale warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba tez spróbuje, ale tesciowie na dole mieszkają. mam nadzieje ze nie oszaleją, bo to jednak jak słonik skaczący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja300---my też z teściami na dole ale Teściowa sie nie skarży mówi że nic nie słychać żebym skakała czyli mały słonik :P Mercedes----to od jutra zaczynamy razem :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ide do kuchni bo tam mam warunki do skakania, a rano sie okaze czy słychac, bo teraz pewnie nie wypada dzwonic, bo mamy osobne mieszkania czyli wejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki już po skakance lecę sie myc ale jeszcze przed kąpielą muszę lecieć do garażu bo zostawiłam tam wodę swoja niegazowana :P kolorowych snów dziubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie ma więcej mięsśni, to sie więcej spala i ma sie szybszy metabolizm. Ale bez sensu jest ćwiczyć jeśli nie jecie białka. Wiecie na czym polega mechanizm ćwiczeń mięśni? Otóż, gdy ćwiczone są mięśnie, ich włókna zostają rozrywane. Następnie, reakcją organizmu na to rozerwanie jest przybudowa mięśnia z naddatkiem. Jeśli nie zjecie białka, nie urosną wam mięśnie pod skórą a wręcz ZMALEJĄ i wtedy metabolizm sie zmniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peeling kawowy jest świetny. Podobno jak się doda olejki (nie wiem ile kropli) działa jeszcze lepiej. ale dawno nie robiłam z kawy tylko z cukru. Kawa lepsza ale cukier się rozpuszcza i nie ma tyle sprzątania:) nie jestem głodna, ale boli mnie głowa, jestem zmęczona chociaż się wyspałam i w ogóle nie najlepiej się czuję:/ chyba jutro skończę to całe oczyszczanie i po prostu MŻ. ale zobaczymy jak będzie jutro. dzisiaj nie biegałam bo pada albo deszcz albo grad, ze skakanką też może wypróbuje, ale chyba w piwnicy hehe bo tylko tam ewentualnie nikt mnie zobaczy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A tu wszystkie śpią? Ja już po kawce no i waga mnie przekonała do siebie i sie zważyłam i mam 1kg mniej :):):):) buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kawce muszę coś wmusić w siebie bo nawet jeść mi sie nie chce :/ lecę włączyć pralkę :) miłego dnia :) ale jestem szczęśliwa niby 1kg a tak cieszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czytam o waszych pomysłach na peeling chyba spróbuję tego kawowego, ja po kąpieli wmasowuję serum z firmy EVELINE tak świetnie rozgrzewa no i ponoć spala tkankę tłuszczową. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to ja dopiero po sniadanku, bo mam urlop na chorego synka, wiec mogłasm poleniuchowac. skakanka mi jednak nie wyszła, bo gabaryty w naszej kuchni, przedpokoju nie spełniają warunków, a w pokojach to chyba bym wpadła na dół. ale pojezdziłam na row. stacjonarnym i kilkanascie minut cwiczyłam cos na podłodze. cos co wyglądało na cwiczenia:) a dzis waga wreszcie leciutko drgnęła w dół:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taka cisza??czy już sie wszystkie odchudziły tak że tu nie zaglądają?? :P ja już po obiadku :) dziś strzele sobie peeling kawowy a co mi tam :P już fusy zbieram hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×