Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

Byłem jestem będe człowiekiem, a podszywacz to jak pies się swojego pana trzyma , bystre spostrzeżenie podszyw zamiast 1979 ma I979 , choć czasem wkurwi a czasem rozweseli , to jak w życiu podróbki też muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
made in poland , a najchętniej to bym wylizał mokrą pachnącą cipke i by było Zajebiscie najlepiej polską. Ha ha ha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy to wynajdują ludzie którym nic nie wychodzi , a ja to rozwiązuje problemy , a tak poza tym to bym wylizał bym pachnącą różowiutką cipke i było by Zajebiscie tylko do pracy idę na 21 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie umiesz czytać między wierszami "malunia" :O, chłopak tak znudzony jest ładowaniem swojej pauki w obojętny pusty gumowy przedmiot, wypełniony jeszcze do tego ( nie tylko tym o czym pomyślicie :P ) , ale własnej produkcji dwutlenkiem węgla, do tego z nieoderwaną metką, na której jest, wyraźnie napisane nie tylko "made in..." ale również w ramach krzewienia kultury języka polskiego i dostępności produktu dla warstw niżej sytuowanych, "wyprodukowano w Chinach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la fin mówi wypierdalać a takich jak nowych w mieście to u mnie na dzielnicy na przywitanie hujem po ryju się szczela na dzień dobry tych udających wyższa klasę, więc wypierdalać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś słowa "PROSZĘ" :O Chyba za bardzo zaczynasz się identyfikować ze zwierzęciem i nie dziw się że Twoja ewolucja bardziej przypomina owulację. :O ... o kurrwa jeszcze nikt Ci tego nie powiedział :O :( , ale gafa :( :O spadam :O co za wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malunia - czy wy wszędzie musicie się wpieerdalac z tym swoim w chooj nudnym popierdywaniem? weź sobie kuurwa załóż swój temat i tam snuj swoje nieciekawe rozważania nad swoim skuurwiałym zyciem... to samo sie tyczy nowego.. spieerdalać ale już 😡 kuurwy zawsze chcą sie ogrzać w moim blasku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle zapominasz "świetlisty" że jesteś tylko pasożytem :O Szkoda tylko że JA mam tylko tego świadomość. Dlatego dalej będziesz się masturbował przy zakładaniu tematów o sobie z nadzieją że któryś zaskoczy. :P :O Oczywiście jak to się stanie, po czasie będziesz tylko pionkiem w grze. :O ...i gotowy do następnej próby.... błechehehehhehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy... bardzo zyciowe przemyślenia na temat jednego nicka z forum erotycznego... weź ty sie kuurwa za coś pozytecznego... nie wiem, idź malować krawężniki, zbieram złom i makulaturę... tylko skończy pisać te swoje elaboraty, bo są one tylko dowodami jakim pieerdolonym ograniczonym tłukiem jesteś.. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech mnie ktoś trzyma :) Jeszcze bezczelnie próbuje się porównywać z moim chałturzeniem. :O Chyba "brum" obijemy się o sąd :P :D :D :D :D Czuję się upokorzony :( :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×