Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

Nowy tak bym ci najchętniej najprzyjemniej wyjebał że byś gwiazdy świetliste zobaczył i może wtedy by ci się windows odwiesił , bo mam wrażenie że od dłuższego czasu to ty się zawiesiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostawiam takim niespełnionym gościom jak Ty "zachodzące słońce" I jak myślisz że "elaboraty" robią na mnie wrażenie to się mylisz. Bo wystarczy zwykły "pantofelek" by Ci zrobić wodę z mózgu. Swoją drogą myślałem o malowaniu trawy na zielono zdziwiłbyś się ile można było na tym zarobić, ale co Ty możesz o tym wiedzieć, człowieczku z dyplomem, którego nie potrafisz wykorzystać :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopieszczona żona
🖐️ rzeczywiscie la finiu...nudzi ci sie strasznie i chyba juz skonczyles polroczne trzymanie dziewczyny za reke........ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"normalny" a będę miał chociaż okazję by zdjąć okulary, których nie noszę? Czy aż tak Ci spieszno do konfrontacji fizycznej że puszczają Twoje wodza fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej znany jest kamecha
i ladaco a autor to jakiś leszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wariaty będzie krzywda na Huj tak się zachowujesz jestem spokojny a taki ktoś zaczyna dopierdalać , ni z gruszki ni z pietruszki , napierdalanie to moje zamiłowanie , lepiej mi idzie niż pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musiałeś tego pisać, bo tego chociaż nie widać to przynajmniej można sobie wyobrazić że kark z głową nieco Ci się zrósł. :O Dlatego proponuję układ JA (śpioch) będę Twoim mózgiem a Ty za mnie będziesz się napierrdalał :O Sęk w tym że tu do niczego nie jest mi potrzebne, więc w podskokach :O 🖐️ i najwyższa pora wyczyścić parę blacharskich kominów, bo adrenalina Ci skacze ale nie w tym kierunku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego :) wątek nie dotyczy Ciebie, to takie męskie sprawy więc się nie wpierrdalaj :O bo jeszcze niechcący ktoś Cię łokciem zawadzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×