Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

Wolę określenie skorupiaka 🖐️ Bywają bowiem osoby, których linia bioder troszkę inaczej układa się od mojej a mimo to z nie ukrywaną satysfakcją zajadają się takim owocem morza jak JA 🖐️ ...kim teraz jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy jesteś plechowcem
życie pleśni jest równie niezrozumiałe i tajemnicze jak twoje pisanie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi zawsze mówiła żebym nie wdawał się w dyskusję z idiotami... chyba teraz jej posłucham... powtarzam więc, teraz pismem obrazkowym ---> 🖐️)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja mama ( bez obrazy ) pochodzi z innej epoki :O i jak nadal będzie Cię trzymała na smyczy, wszystko wydawać Ci się będzie idiotyczne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lękaj się Nowy
Odwagi. Moc jest z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuję odwagi z podszeptywań przyjaciół bo ścieżka, którą kroczę jest moim przeznaczeniem i dłoń wyciągnięta, nawet w chwili mej zguby na wiele się nie zda. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wódki nie dam
rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu wszystko musze robić... dialogi, scenografia, cały suspens to moja zasługa... tylko niektóre podnóżki śmią czasem się odezwać i burzą całą tą misterną konstrukcję przez zwykłe niezrozumienie tak prostego słowa, jakim jest "wypieerdalaj" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Ty od dawna nic nie robisz :O Smęcisz :O pijesz wódkę i zakładasz co chwile nowe tematy, które jako tako jeszcze trzymają Cię przy zdrowych zmysłach. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pij i pal sobie do woli i tak dzieci nikomu nie urodzisz ;) 🖐️ Żegnam i przepraszam że wkroczyłem na Twoje pole do popisu :( wybacz temat wydał mi się jak każdy inny, ale trochę inny mimo wszystko :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"duchu" nie zamierzam żyć z bana od bana ani się ukrywać pod tysiącami nicków. :O Na dziś wystarczy :) jak się chłopak pozbiera i w swoim magnetyźmie pozbiera, może dam mu kolejną szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!" a kto to jest? wszyscy wiedzą, że ja tu jestem najpopularniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"petrol" jak karuzela :) ale sama rozumiesz, zanim przestanie mi się kręcić w głowie od tego zabujania :O trochę wpisów :P musi upłynąć. :) 🖐️ i nie zaczynajmy od jeszcze dzisiaj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×