Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Kto tu jest najbardziej znany i dlaczego jest to La fin du monde?!

Polecane posty

" Cóż leszczu.. na dobranoc napiszę ci tylko że jestem starszy od ciebie... " przykra (nawet dla mnie) jest sytuacja, gdy starsza osoba tańczy jak jej zagram i daje głos, gdy poproszę :( " jesto tym, że dużo bardziej inteligentny i lepiej wykształcony nawet nie będę wspominał... " dałeś tego przykład wieeeelkokrotnie, mahahahahah :D "a o swoim życiu osobistym nawet się nie zająknę," twoje życie osobiste sprowadza się do nawożenia farmy na fejsbóku i zakładaniu dennych postów na kafe... rzeczywiście nie chcę o nim słuchać bo depresja murowana :D "Kończę tą bezcelową dyskusję" juuż idziesz? skończyły ci się paznokcie? :( typowe dla tchórza typowe dla człowiek nie mającego nic więcej do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe bara bara z chłopakami z "efa" :P czyli nasz słodki kwiatuszek ;) dorabia sobie na boku robiąc za kurrefkę dla stuleji :O :( Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamecha zdaje się,że kiedyś miałeś nick Jarek_84 i leczyłeś na kafeterii swoje kompleksy i uprzedzenia do kobiet,nazywając je jakże poetycko "pasztetami" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, leczyłem kompleksy mahahah :D najlepiej leczy się kompleksy patrząc, jak owe pasztety z pianą na ustach skarżą się modom i żądają bana dla Jarka_84 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kamecha" troszkę przesadzasz. :O Już dawno mój ejakulat zaschnął na twarzy tobie podobnych, i do tego delikatnym podpierdywaniem starałem się by chociaż wyglądało to jak granice z przed 39, ale nie dało rady. :O Zwykłe nasranie na klatę, to było o czym marzą te przygłupy :O Więc nie dałem rady :O niech im mój pies nasra do ryja a że mam jeszcze kota (ale trzeba go będzie namówić, bo się uparł i tylko do kuwety 0 to i on raczej ona, co powinno bucie zupełnie Cię podjarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, widzę, że lata spędzone na wertowaniu f23 zaowocowały niesamowitym wyostrzeniem się zdolności ripostowania tego leszczyka :) z jednej strony rozumiem - bezrobotny prawik z braku lepszych zajęć siedzi na kafe i f23 i zapisuje co lepsze teksty w swoim kajeciku by potem dać upust swojej żądzy sławy i zabieraniu głosu w różnych dyskusjach :) podręcznikowy przykład noł lajfa... ciekawe czy ma konto na fejsbók? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "uuuuu" tylko "sruuu" jak chcesz być na bieżąco. :O I dla twojej informacji, tylko nie rozbebłaj tego jak baba, nie wiem o co chodzi z tym "efem" :O ???? ...prawie :P ale to było dawno i nieprawda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tatusiu Nowy to ja twój synusiek:P:D Tak mama mówi a czy to prawda? Zgadnij:P Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiek może być stara łajzo:D Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przylazł naczelny przegraniec
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o czymś na kształt pamiętnika lub dziennika... choć byłyby to głównie opowieści o ekscesach alkoholowych, pracy lub siedzeniu przed kompem, więc pewnie niewielu chciałoby to czytać... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×