Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość niki85
trzymam kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi-> o to skład tych tabletek Wapń (węglan wapnia) 200 mg - Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100 mg - Żelazo (fumaran żelazawy) 60 mg - Cynk (cytrynian cynku) 25 mg - Witamina PP (amid kwasu nikotynowego) 18 mg - Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu) 7,38 mg - Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 2,6 mg - Witamina B1 (monoazotan tiaminy) 1,84 mg - Witamina B2 (ryboflawina) 1,7 mg - Witamina A (beta-karoten) 1 200 mcg - Kwas foliowy 800 mcg - Witamina D3 (cholekalcyferol) 10 mcg - Witamina B12 (cyjanokobalamina) 4 mcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Czesc dziewczyny. Pozwolcie ze sie przylacze. Ja takze zamieza rozpoczac starania. Mam juz 2 chlopczykow czas na siostrzyczke. Pierwszego udalo sie zrobic za 1 razem, z drugim okolo 4 miesiace staran zobaczymy jak teraz bedzie.W zeszlym miesiacu nic. Dzisiaj 12 dzien cyklu, szczyt w sobote zobaczymy mozetym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Oczywiscie folik obowiazkowo 1 tableta dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
dziewczyny mam małe pytanko może któraś wie co może być tego przyczyna.... a mianowicie kiedy kocham się z mężem w pozycji na pieska to boli mnie kiedy się kochamy ale to jest taki dziwny ból i prawie odrazu mam orgazm:D ale problem w tym że później już PO jak chodzę to też mnie boli :( i to nie wina dużego przyrodzenia mojego mężą bo takowym pochwalić się nie może...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu tu jakos pusto... wstawac spiochy :) ja przez ta ciaze teraz nie wstaje pozniej niz o 8... monia_aa--> dzieki za sklad :) u mnie w sumie prawie taki sam, ale kilka rzeczy wiecej, miedzy innymi kwasy tluszczowe omega-3... elcia1984--> witaj i powodzenia w starankach :) rudzik90--> mnie tez boli podczas seku w tej pozycji ( hehe ale akurat w niej zaszlam w ciaze ;)), ale w sumie nigdy nie bolalo mnie po... moze dlatego, ze nidgy nie kochamy sie w niej zbyt dlugo... sama nie wiem... zapytaj lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
po pierwszym dziecku juz tak nie boli przynajmniej w moim wypadku tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
A to moja ulubiona pozycja i nidy mnie nic nie bolalo; Jutro szczyt owolacji mam nadzieje ze cos z tego bedze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) wczoraj w toalecie przy podcieraniu zauważyłam śluz z krwią,nie macie pojęcia jak sie wystraszyłam,troche tez jakby taka rozcieńczona krew.... ale na szczęście nic więcej i tylko tyle na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
moniaa- ja przy pierwszym dziecku mialam plamienie przez kilka dni tak w 6 tygodniu dla pewnosci wybierz sie do lekarza nie lekcewarz tego lepiej dmuchac na zimne niz potem zalowac ze sie czegos nie zrobilo powodzenia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> duzo lez i nie przemeczaj sie... ale ja na Twoim miejscu poszlabym do lekarza... wiem, ze wizyte masz chyba tak jakos jak ja kolo srody... to troche dlugo... ale ja to panikara jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia zycze wszystkim starajacym;):):):):) My staralismy sie rowny rok;) I w koncu sie udało:) Jetsem juz w 13 tyg ciazy:) JESZCZE RAZ POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej :D jak tam?? :) ja juz dzis zas zostaje sama bo moj jedzie w trase :( rano bylo milutko :D a jak wroci to dalej :D a Wy brac chlopow i do wyrka :* :):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza,ok 6 tydzień,serduszko bije..... ale wolno.... mam brac du coś tam,aspirin i moje witaminy i leżeć. za tydzień kontrol.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
monia_aa--> trzymam kciuki żebu wszystko się ułożyło :) dziewczyny my tak jak planowaliśmy co 2 dni zamierzamy się kochać no chyba że ... problem w tym że ja mam na niego cały czas ochotę :D a wy jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewerewrewr
:D :) :/ :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewerewrewr
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
co tu tak pusto?? nikt nic nie pisze .. hmm.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,u mnie piekna pogoda! a ja sobie leże,na zmiane z siedzeniem,tabletki chyba juz działaja bo krwawienie sie zmniejszylo,teraz jest taki brunatny śluz. rudzik90 -> dzieki :)wykończysz faceta :) a co u reszty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
moniaa- powodzonka bedzie dobrze najwazniejsze pozytywne nastawienia a u mnie nic ciekawego dalej zadnej oznaki @ a tu juz 56 dni czekam dalej i w czwartek do lekarza. weekend powoli leci cieplo tez piekna pogoda a mnie sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
a Wy wszystkie takie zajete staraniami ze nic nie piszecie ?:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
Ja tu zagladam caly czas ale tu tak pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
moniaa - jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) hm... jest różnie,jeszcze mam plamienia,ale tak czuje sie w miare dobrze. bardzo sie boje o maleństwo.... niki->a Ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina84
Hej :) mogę do Was dołączyć? Gratuluję wszystkim którym się udało zrobić fasolkę :) i trzymam kciuki za resztę. Mam pytanko: jak znosicie ciążę? Ja jestem w 10 tygodniu i pomimo wielkiej radości czasem mam dość :( całymi dniami mnie mdli i często wymiotuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina witaj :) ja jak na razie nie mam żadnych takich dolegliwosci,ale mam plamienia i musze lezec niestety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina84
monia_aa - jeśli byłaś u lekarza i bierzesz tabletki no i leżysz to wszystko na pewno będzie dobrze :) a w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej :) monia_aa--> wiem wiem dlatego tylko co 2-3 dni się będziemy kochać:D chyba zaczęły mi się dni płodne więc mój mężuś sam mi mówi że trzeba się starać a nie obijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×