Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość nerwus:(
Witam Dawno mnie tutaj nie było :( Mam pytania i bardzo proszę o odpowiedź. Od razu zaznaczę że póki co dalej nie wiem czy jestem w ciąży czy nie :( 1. Mam zapalenie gardła już 3 tydzień czy to bardzo szkodzi ewentualnej ciąży? Jakieś doświadczenia z anginą w ciąży? 2. Leczenie zębów w pierwszym trymestrze ? Jakieś przeciwwskazania? Pozdrawiam starające się i przyszłe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jesli chodzi o zapalenie gardla jako sama choroba, ale jesli chodzi o tabletki to prawie zadnych nie mozna brac.Jesli chodzi o leczenie zebow to na pewno przy leczeniu musisz zglosic ciaze dentyscie, bo nie wszystko mozna stosowac w czasie ciezy. Nie wszystkie wypelnienia i nie wszystkie znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nerwus a próbowałaś płukać gardło wodą ze solą?? zgłoś stomatologowi że możesz być w ciąży bo są plomby które zawierają jakieś małe ilości rtęci która jest bardzo szkodliwa w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
czesc dziewczyny. mam pytanie.. otoz: bola mnie cycki juz.. hmm.. co to moze znaczyc? tak jakby od sutkow troche wgłąb.. konczy sie wlanie moj 26dc.. powiedzcie mi czy to ze mnie bola to na okres?? boi juz zaczynam zas wariowac.. chyba nic z dzidzi w tym cyklu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nie wiem może zrób test to się dowiesz :) u mnie 24 dc a w piątek tak ok godz 23 poczułam jakby mi ktoś wkłuł taką największą igłę w macicę myślicie że to było zagnieżdżenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej :) rudzik => wiesz co.. nie wiem :P ale mnie kluje jajnik... tak myslalam ze to jajnik bo tylko z lewej strony mnie klulo... bo mam tylko lewy jajnik.. a wczoraj klulo mnie podbrzusze... nie wiem co o tym sadzic... a jeszcze te bolace piersi.. hmm.. :) nie wiadomo.. test robilam 3 dni temu.. przy tej niby "drugiej" kresce sie zatrzymalo na chwile.. az mi sie goraco zrobilo.. ale pozostalo na jednej.. nie wiem czy po 3 dniach by sie cos zmienilo.. nie wiem.. dopiero mam 27dc.. poczekam z testem jeszcze moze 5 dni.. zazwyczaj mam 31-33 dniowe cykle.. jutro ide do gina moze sie rozwiaze problem klujacego jajnika.. a co u Was dziewczyny?? :) jak sie trzymacie ??:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
Zrobiłam dwa testy są dwie krechy. Teraz trzeba potwierdzić to u lekarza i zrobić badanie krwi. Póki co martwi mnie te przeziębienie i że nie pomyślałam i wziełam GArdlox i leki inhalacyjne a już byłam w ciązy Czy sa powody do zmartwienia? Ja tu od zmyslow odchodze bo jeszcze sobie winko gdzies po drodze wypilam :( Co myslicie? Jakies opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
nerwus weź pod uwagę że nie które kobiety nie wiedzą że są w ciąży i żyją tak jak wcześniej (bo nie wiedzą), bądź dobrej myśli :) ja idę we wtorek na bete i zobaczymy:D czuję się jakbym była i czasami mnie lekko kłuje w tym miejcu co mnie tak zakłuło w piątek i strasznie mi gorąco czasami np dzisiaj w kościele prawie mnie zesłabiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
aha nerwus i gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
nerwus !!! wspaniale ;* gratuluje ;* mialas jakies objawy?? kiedy mialas dostac @ ?? o jak fajnie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:(
Witam Wiec te kłucie jest naprawdę odczuwalne, do tego ból piersi i oczywiście niepohamowany apetyt a i najważniejsze odrzucało mnie od kawy którą kocham i strasznie chce mi się spać, oczywiście wszystko muszę jeszcze skonsultować z lekarzem itp. Póki co padam z nadmiaru wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
jejku :D ale super... kurde szkoda ze mi sie pewnie nie uda...:( chociaz te objawy co opisujesz ..... hmm sama nie wiem.... tez jestem ospala, apetyt mam jak nie wiem, kluje mnie te podbrzusze, te moje cyce mnie bola... nie nakrecam sie... cholera!!!!!!!!!!!jutro mam wizyte takze zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwus gratulacje. Dorocia - no trzymam kciuki ze to to, nie bede mowic na glos ale w glebi wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie nic nowego,wczoraj wróciliśmy z imprezki rodzinnej :) byłam taka padnięta że szok .... nerwus-> moje gratulacje! nie martw sie z tym winkiem,mi też zdarzyło sie wypić piwka bo myslałam,że nic nie ma (na początku ) i będzie dobrze! teraz tylko do lekarza i zobaczymy co powie :) dorcia-> trzymam kciuki :) odebrałam swoje wyniki i mam bakterie w moczu,musze kupić sobie żurawine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus- gratuluje:) nic sie nie stanie...w pierwszych tygodniach zarodek nie jest polaczony z matka wiec nic sie nie dzieje:))) Jak masz chore gardlo to pogadaj z lekarzem o bioparoxie bo to miejscowy antybiotyk, ktory sie po prostu wdycha:) no i mozesz sobie w psikadle NIE WTABLETKACH kupic tantum verde bo to tez w ciazy nei zaszkodzi....no i plukanie gardla zostaje....a dentyscie powiedz ze w ciazy jestes wowczas innych specyfikow uzyje do leczenia:) nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
hmmm....tralala tak mnie zastanawia właśnie to co napisałaś że w pierwszych tygodniach zarodek nie jest połączony.....bo właśnie nie wiem.......na początku lipca chcemy jechać na parę dni nad wodę ze znajomymi a wiadomo jak jest na wakacjach,,,,,jakieś piwko by się wypiło a do tego czasu na test będzie za wcześnie bo w dzień wyjazdu będzie 27 dc a gdyby w tym miesiacu akurat nam się udało nie chciałabym zaszkodzić groszkowi....ehhhh....najwyżej obejdę się smakiem hehe nerwus.....gorąco gratuluję:) teraz byś chyba musiała tą minkę w swojej nazwie na uśmiechnięta zmienić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
nerwus= gratulacje wiecie zastanawia mnie to co piszecie od kiedy w pierwszych tygodniach ciazy mozna pic i zazywac leki??? czy pierwsze tygodnie ciazy sa najwazniejsze??? jasne kiedy nie wiesz ze jestes w ciazy to co masz zrobic jak nie wiesz , ale w momencie kiedy staracie sie to mozecie sie spodziewac ze jest duze prawdopodobienstwo ciazy powinnysmy sie zachowywac tak jak bysmy byly od czasu owulacji do @. Nerwus nie powinnas wziac tych tabletek ale juz tego nie zmienisz i zapewne nic sie nie stalo nie zadreczaj sie wszystko bedzie ok tylko nastepnym razem zapytaj lekarza albo farmaceute zanim wezmiesz cokolwiek (mozesz brac paracetamol) powodzenia emma- ja na twoim miejscu bym sie powstrzymala lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma***
no ja właśnie sie chyba powstrzymam....bo jeszcze do tego mam nieregularne cykle więc w zasadzie nie będę wiedzieć.....a od czasu jak się staramy pozwalam sobie na jakieś piwko jedynie podczas okresu albo zaraz po nim a potem abstynencja hehe...czego się nie robi dla maleństwa:D a w dobrym towarzystwie się można dobrze bawić i bez piwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
dzis wizyta u gina.. ale raczej nici z dzidziusia.. zrobilam test przed chwila test w razie gdyby mnie pytala ta lekarka.. no i jedna.. raczej nic z tego.. ale niby sie nie robi testu przed okresem.. ale sama nie wiem.. kurde mialam wyluzowac .. nerwus=> powiedz mi kiedy powinnas dostac @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
cholera!!:( zla jestem!! :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
dorcia wyluzuj musimy wyluzowac przestac o tym myslec wmawiamy sobie tych wszystkich objawow bo przez to przekonujemy sie ze tym razem sie udalo potem robimy testy za wczesnie i jest jedno wielkie rozczarowanie!!!!!! dorcia jak masz 27 dzien cyklu czemu idziesz do gina dzisiaj??? nie lepiej by bylo poczekac z tydzien czy dwa bo co ci gin powie??? nie potwierdzi ani nie zaprzeczy ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ja sie zapisywalam w marcu. takie sa u nas terminy wiesz. w koncu sie musialam zmobilizowac bo poltora roku temu mialam bardzo wazne badanie i je zaniedbalam... kluje mnie jajnik i podbrzusze od 10 marca teraz i dobrze ze ide bo zaczynam sie martwic czy to nie jest znowu jakas cysta.. przypomne, ze mialam juz dwie... moze dlatego mnie kluje.. nie wiem .. mam nadzieje ze dzis sie wszystko wyjasni o co to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
glowa do gory bedzie dobrze!!! powodzenia zycze i trzymam kciuki a co do terminow to ja tu czekalam 7 miesiecy na wizyte wiec tez nie tak rozowo napisz co i jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
Witam Wiec tak jesli chodzi o @ to roznie to bywa bo mam strasznie nieregularne, powinna byc okolo 18. Osobiscie polecam testy owulacyjne dla mnie to super rzecz i wydaje sie ze nam pomogly. Z tymi lekami to czlowiek czasem nie pomysli :( Dzisiiaj bylam u gin. na badania oczywiscie za wczesnie wiec dala mi na badania krwi. Mam nadzieje ze nie zbankrutuje bo wszystko niestety prywatnie bo do 14 lipca nie chcialam czekac. Czy zdazaly sie wam plamienia na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
hej dziewczyny :) mnie od rana boli brzuch jak na @ ale tak lżej jakby... cycuchy bolą i mdli mnie na zapach orzeszków ... jak was bolał brzuch w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaaa.
nerwus =>> czyli test ci wykazal mniej wiecej w terminie spodziewanej @ tak?? mowisz testy owulacyjne.... cholera coraz wiecej dziewczyn je poleca chyba sie skusze.. tylko boje sie ze jak zwykle cos spieprze.. to u mnie normalka.. wrocilam wlasnie od gina. powiedziala ze szyjka macicy w porzadku, pobrala mi cytologie, powiedziala ze @ mam regularne jak zobaczyla moje 4 ostatnie. i dodala ze nie ma sie czym martwic. ze dopiero martwic bede sie mogla jak okolo 10-12 miesiecy nic sie nie bedzie udawalo... tylko ze to tak latwo powiedziec...same wiecie.. jescze dzis o 21:30 mam usg dopochwowe. dostalam skierowanie na badanie moczu. powiedzialam jej ze mam takie klucie w podbrzuszu to powiedziala mi kiedy ostatni raz robilam badanie moczu. robilam miesiac temu. i wykazalo bakterie. dala mi nowe skierowanie i stwierdzila ze to klucie moze byc z jakiegos zapalenia pecherza.. jeszcze Wam napisze co wyszlo na tym usg... moniaa, vi =>> co u Was? Jak samopoczucie?? rudzik=>> kupujemy testy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaaa.
a wiec rudzik :) mam nadzieje ze Tobie tez sie udalo:) a kiedy masz dostac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus:)
Witam mnie pobolewał tak jakby kłucie to było :) i jajniki tez dały sie odczuć ale nieznacznie. Uwazam ze testy owulacyjne sa super bo daja pewnosc nawet do 12 godzin (cena zniecheca) a co myslicie o farbowaniu wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaaa.
kurde widzisz.. mnie tez pobolewa taj jakby na okres.. takie klucie.. kurde.. ale zrobialm dzis test zanim poszlam do gina... w razie jakby mnie zapytala czy robilam .. ale niestety jedna kreska :(:(:( a farbowanie wlosow?:P mowia ze jak sie farbuje wlosy to dziecko rude sie rodzi :D:P ale nie wiem czy w to wierzyc.. staram sie nie sluchac przesadow ani zabobonow... a nerwus powiedz mi czy jakbym ^^ byla jednak w ciazy to nie zaszkodzi to usg?? nie wiem sama .. tak bym chciala ale nie wychodzi cholera! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzik90
@ mam mieć 25.06 .... no mnie boli tak jak na okres ale tak lekko nie tak jak zawsze.... jutro idę na bete może będę mieć już jutro odp.... tak bym chciała żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×