Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

vi-wielkie gratki:) Czachorowa- nie lam sie ja tez poorana:) ciesz sie ze masz zdrowiutkie dziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u gina i szyjka zamknieta ale glowka bardzo nisko wiec mam nic nie robic :) Maluszek wazy 2245g i gin przy usg sie wygadal i powiedzial ze bedzie chlopczyk i koniec niespodzianki maz nie zrozumial wiec on nie wie tylko ja i teraz musze uwazac co i jak mowie zeby maz nie wiedzial bo on nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Niki super :) synek :) zazdroszcze, ze tak dlugo wytrzymalas w niepewnosci. Ja tez mialam pomysl, zeby to byla niespodzianka, ale maz chce wiedziec i znajac moj charakter tez nie wytrzymam w niepewnosci, chyba ze maluszek sam postanowi zrobic neispodzianke i bedzie sie ukrywal ;) u nas wszyscy obstawiaja dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki super:) no lekarz walnal ale chociaz mezowi niespodzianke zrobisz:) super maluch duzy i juz niedlugo sie zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, chwile sie nie odzywalam, bo po prostu nie mialam ani checi ani czasu. Jak pewnie pamietacie mialam wlasnie jutro jechac do Polski, ale juz nie jade. No coz sprawa wyglada tak, ze wlasnie wczoraj wrocilismy z Polski, znowu musialam przesunac urlop. Dwa tygodnie temu zmarl moj tata. Niektore pewnie pamietaja, bo juz bylam na forum, ze dwa lata temu zmarla moja mama, wiec oficjalnie zostalam sierota. Heh, takie zycie. Moj maluszek juz nie pozna ani babci ani dziadzia z mojej strony. W kazdym badz razie tesciowa przylatuje za tydzien, ale musze przyznac ze teraz jak bylismy w Polsce, jakos dalam z nia rade i nie bylo strasznie zle, starala sie mi pomoc jak mogla. Na razie tyle kochane, jestem padnieta, wczoraj w nocy wrocilismy, maluszek zniosl dzielnie podroz. Odedzwe sie potem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia tak bardzo mi przykro. Trzymaj sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia tak bardzo mi przykro :( trzymaj sie jakoś o ile to możliwe :* ściskam mocno,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czocharowa jak sobie radzisz? jak Lenka? już 2 miesiące skończyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Starające się________: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran vi.....................................1 cykl @ ok 20 lutego (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć czocharowa.......15.............................36....... ........04.03. 2012... córunia!! niki85...........3 (po zabiegu)...........20.......................25.06.2012...... . ????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1.......................11.05.20 07/33...........Alyshia.......2430/50cm vi.....................9.......................22.01.2011 /39.............Hania.....3225g/52cm anitia..............11........................30.08.2011/ 40..............Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??.........................27.10.20 11/??............Filip......2805g/52cm tralalala...........??...........................01.11. 2011/39........Jacek.....??? Katie84.........5.............................06.12.2011/ 41.......Filip.........3600g/54cm monia_aa........1............................12.01.2012/3 8.............Tymon....3700g/56cm shiawase86.......1...........................25.01.2012/? .............Wojtuś.....3300g/55cm i chyba najaktualniejsza tabela,jakby co poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Starające się________: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć czocharowa.......15.............................36....... ........04.03. 2012... córunia!! niki85...........3 (po zabiegu)...........20.......................25.06.2012...... . ????? vi...............2..............................10.....................25.12.2012.......????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1.......................11.05.20 07/33...........Alyshia.......2430/50cm vi.....................9.......................22.01.2011 /39.............Hania.....3225g/52cm anitia..............11........................30.08.2011/ 40..............Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??.........................27.10.20 11/??............Filip......2805g/52cm tralalala...........??...........................01.11. 2011/39........Jacek.....??? Katie84.........5.............................06.12.2011/ 41.......Filip.........3600g/54cm monia_aa........1............................12.01.2012/3 8.............Tymon....3700g/56cm shiawase86.......1...........................25.01.2012/? .............Wojtuś.....3300g/55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Starające się________: nick.................................. cykl starań niunia1306..........................9 cykl staran ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl.................. tc............ termin porodu............ płeć niki85...........3 (po zabiegu)...........20.......................25.06.2012...... . ????? vi...............2..............................10....... ..............25.12.2012.......????? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię ........wymiary niki85................1.......................11.05.20 07/33...........Alyshia.......2430/50cm vi.....................9.......................22.01.2011 /39.............Hania.....3225g/52cm anitia..............11........................30.08.2011/ 40..............Alex.......3386g/54cm Nicol90.............??.........................27.10.20 11/??............Filip......2805g/52cm tralalala...........??...........................01.11. 2011/39........Jacek.....??? Katie84.........5.............................06.12.2011/ 41.......Filip.........3600g/54cm monia_aa........1............................12.01.2012/3 8.............Tymon....3700g/56cm shiawase86.......1...........................25.01.2012/? .............Wojtuś.....3300g/55cm czocharowa.......15.........16.03.2012../41tc.....Lenka:*.......4170g/59cm hahah :D widze ze my bijemy wszystkich na glowe :D a u mnie w porzadku ;) Malutka rosnie ;) fajna dziewczyneczka ;) kochana taka :* U mnie dzis byl pierwszy dzien matki.. ;** wspaniale :* a jak tam u was? jakos cichutko ostatnio... Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Wy się podziewacie ?? Niki nadal w dwupaku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale nic nie pisze bo i tak nikt nie czyta. dobranoc,ide spać,nogi mnie bolą od skakanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia co tez Ty opowiadasz? Ja czytam i zagladam kilkanascie razy dziennie ;) nie masz co robic tylko na skakance skakac? ;) Ja troche schizuje, bo super sie czuje jakbym nie byla w ciazy :/ poprzednio bylo zupelnie inaczej... Troche mnie to martwi, ze tak dobrze sie czuje... Juz nawet cycki mnie prawie nie bola :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,napisałam że mamy ząbka i co,cisza,żadna nic nie napisała :/ zresztą nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Monia chyba masz jakies zle dni co ?? wstrzelilas sie z tym zabkiem akurat jak ja wrocilam od lekarza :/ no tak jakos wyszlo, ale o ile sobie przypominam to gratulowalam zabka na gg... nie denerwuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząbek mieliśmy 5 a wizyta 8 więc ;) ale ok :) kiedy teraz masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wizyte mam 12 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej jestem w dwupaku minelo 36 tyg wiec juz blizej niz dalej Monia nie badz taka ;) jeszcze yrtoszke zabkow wyjdzie Vi zobaczysz ze bedzie dobrze a ktory to juz tydzien Anita tak mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki moge być a co,jak Hania kończyła pół roczku czy jakoś to było to Vi rabanu narobiła :P a na gg nie gratulowałaś :P Niki to już tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widac czasem mamy sa nadwrazliwe na punkcie dzieci ;) niki super, to juz niedlugo :) zazdraszam, bo przede mna jeszcze dluga droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki kurcze to rzeczywiscie juz chwila moment. Dzis wlasnie moja kolezanka wlasnie urodzila. monia twoj ma juz zabki, a my dalej czekamy na pierwszy :) vi - moze to znak na chlopaka, pamietasz jak ja pisalam ze sie boje bo zadnych objawow ciazy, no i chlopak sie pojawil :) trzymam kciuki, zeby bylo do parki. Ja tez wchodze i czytam ale jak nikt nie pisze, to ja tez troche taka troche niechetna, zwlaszcza ciagle jeszcze masa problemow na glowie. Jutro tesciowa przylatuje, a w poniedzialek wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia oby tesciowa wrzuciła na luz :) mam nadzieje, ze bedzie do parki, ale serio tez sie martwie tym brakiem objawow, bo tamta ciaze sie meczylam strasznie do 6 meisiaca :/ monia, a ktore zabki wyszly ?? jedynki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi tak,2 dolne jedynki. Zamartwianie nic nie da,co ma być to będzie a będzie dobrze,zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez byly pierwsze dwie dolne jedynki :) slodki widok takiego malego kroliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Alyshi, Alexa, Filipka, Jacusia, Filipka, Tymonka, Wojtusia, Lenki i małego bobasa w brzuszku niki :) Oby dla Was zycie zawsze bylo jak dzien dziecka :) starszym dzieciom cierpliwosci, wytrwalosci i ogromnej radosci z tych maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×