Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

u nas po oplaceniu wszystkiego tez malo co zostaje.. i praktycznie wiecznie go nie ma.. ja nie twierdze ze dla takiej kasy moge siedziec z dzieckiem 24h.. to nie wiem w jakiej to dziadowskiej firmie robi twoj M.. Zenujace zeby dawac taka kase ludziom za taka robote.. po prostu straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam poprawka dopiero teraz sie dopatrzylam ze mi sie ciulło mialo byc miedzy 4500zl - 5000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano co zrobić,wiesz brutto 4 tyś a na ręke 3... choć w tamtym miesiąci było ciut lepiej. a Twój m juz kiedyś jeździł na tirach? bo mój to pierwszy raz i ma od km płacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest róznie.. teraz go nie było prawie 2 tygodnie.. ale to jechal do Austrii i potem na samo południe Włoch.. A tak zazwyczaj nie ma go około tygodnia.. przyjezdza na dzien-dwa i z powrotem w trase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz,to mój przeważnie częściej jest w domku. Teraz nie będzie go ponad tydzień. jakie plany na wieczór? ja pije tego nowego lecha shandy,pycha :) kuźwa i na taki upał musze mieć okres,super no :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie kus tu piwem, bo mam ogromna ochote, a uwielbiam takie smakowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sami.. wynajmujemy.. masakra.. ja czekam z obiadem na mojego.. Rano pojecha sie załadowac i jeszcze go nie ma.. ale juz niby wraca.. jeszcze musi o mamusie zahaczyc bo cos tam ugotowaa i mu dzwonila ..;/ moniaa ;D a ja mam w lodowce Gingera :D ale nie wiem czy sie skusze dzis ;D zobacze o ktorej moj dojedzie ;) Lenka kima.. ta pogoda tez ja dobija.. biedna.. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia to biedny Tymek, nie dosc, ze gardlo to jeszcze zeby i dlatego tez jesc nie chce... oby szybko minelo :) ja od 2 dni męczę się z zębem, już dzisiaj rano łzy mi same leciały i zmuszona pojechałam do dentysty :( przerażona, zapłakana siadłam na fotel, byłam pewna, że ząb do usunięcia, a to 4 :( więc byłoby widać :( ale okazało się, że ząb do uratowania, dzięki czemu będę lżejsza o 400 zł :( no, ale sama sobie jestem winna... oby już tylko nie bolał. Póki co zatruty i za tydzień dwa kanały do leczenia :( miłej końcówki weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy dwa ząbki kolejne :) drugie są tuż tuż :) Vi współczuje bólu zęba,dobrze że pojechałaś do dentysty i już ok jest :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to szybki ten Twoj maly mezczyzna jesli chodzi o zabki :) mnie moj zab na szczescie juz duzo, duzo mniej boli. Lekarka uprzedzala, ze jeszcze przez 2-3 dni moge go czuc. Oby do soboty i przetrwac siedzenie na fotelu ;) Jutro z Hania na szcepienie... mam nadzieje, ze jej "przeglad" wyjdzie ok ;) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dasz rade :) swoją drogą ja też bym musiała sie przejść do dentysty ;) Właśnie jak Hania i kotek? łobuzują bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest to duet nie do opanowania ;) wszedzie razem, ale rzadzi Hania ;) Pieknie sie razem bawia, kot nie wykazuje nawet minimum agresji przy czasem silnych napadach emocji Hani ;) takze polaczenie okazalo sie idelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) wstaw jakieś zdjęcie Hani,bo dawno jej nie widziałam. A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ja tak szybko, bo znowu mnie głowa boli :( jak nie urok to sraczka :/ monia to super :) Hania po szczepieniu. Dzielna była. Waga 10,6 kg, wzrost 84 cm. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was zagnę ;D buziaki dla wszystkich dzieciaczków :D ;***** Chciałam Wam powiedzieć że nie wiem czy dobrze widzę ale chyba 2 dolne jedyneczki nam świtają! ;***** Moja córunia! ;* mamusia jest z Ciebie dumna! ;*** Półroczny nasz śliczny Tymeczek! Buzi od ciotki! ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu nagle taka cisza nastala? Ja juz prawie tydzien bez mezusia. Maluki czasami chodzi i go szuka, ale jeszcze nie jest zle. Planowalismy ze moze w przyszlym tygodniu pojade do niego, ale chyba bedzie ciezko, bo moze byc problem zeby mnie do niego wpuscili, codziennie jak wracaja z pracy to ich przeswietlaja, jak na lotnisku bramki do metalu itd, i nie wiadomo w sumie czy mozna ich tam odwiedzac, wiec byc moze bede musiala czekac 4 tyg zeby go zobaczyc. Zobaczymy jeszcze jak sie sprawy rozwina. U nas jak zabkow nie bylo tak nie ma. Niby cos czuc pod palcami ale bo ja wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, wczoraj przeszedl mi juz pol pokoju sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) czocharowa sprawdź łyżeczką czy już słychać stuk stuk :) i buziaki dla 4miesięcznej pannicy :) :* 🌼 Anitia no to zaczyna sie,mama goń mnie :) a mężuś to gdzie? bo chyba przegapiłam... Vi jak sie czuje nasza jedyna brzuchatka? :) i jak Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa ;) dziekujemy ;*** staralam sie wlasnie sprawdzic lyzeczka ale Lenka wtedy (za kazdym razem:) ) wyciaga jezyk i sie smieje :D smieszka jedna :) u nas jakies chorubsko ;/ kurde juz mam dosc.. dopiero co wyleczylam zapalenie pluc u siebie.. Lenka cos tak pokaszliwała, ale syrop prawoślazowy i kaszelek przeszedl .. teraz od kiilku dni katarek ma... ;( takie glutki miala geste i zbite.. zakupiam aspirator z Fridy zaczelam zasysac.. Lence juz lepiej niz bylo, a ja chyba przez to zasysanie złapałam.. i zas jestem slaba, ciezko mi sie dobudzic rano bylo.. koszmar... byla u mnie wasnie pielegniarka srodowiskowa ;) maja tak w umowie ze po 6 tyg zycia dzidziusia przychodza zobaczyc jak sie dziecko rozwija.. ;) bardzo fajna pani ;) A co u Was dziewczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×