Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

chyba nam forum zaczyna zapadac w sen zimowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczeta, ja jakos ostatnio nie mam nastroju na pisanie. kupa problemow itd, tyle na glowie, ze nic mi sie nie chce maly rosnie jak na drozdzach, jest fantastyczny, takie moje sloneczko w zyciu, tak sobie ostatnio myslalam ze pewnie niedlugo i my rozpoczniemy starania o nastepne i jak ktos tam na gorze nam pozwoli to mam nadzieje Alex bedzie mial jakies rodzenstwo/ No ale to jeszcze troche. My dalej nie mamy ani jednego zabka a juz 13 miesiecy bedzie w przyszlym tygodniu. Ale ten czas zasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no j tez dlugo nie zagladalam...praca i dom...a w domu nie siadam w pracy zarobiona jestem..ech..a my mamy dwa zabki a roczek za miesiac:) nie przejmuje sie tym wcale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u nas po wizycie. Lekarz jest na 100% pewny, ze bedzie synek :) zreszta ja sama widzialam co trzeba gdzie trzeba ;) duzy juz, bo wazy 1261 g :) najprawdopodobniej jak urodzi sie w terminie to bedzie wiekszy od Hani. Lozysko sie lekko przesunelo dzieki czemu maly mial miejsc ustawic sie prawidlowo :)))) wiec zniknela wizzja cesarki :)))) Ogolnie wszystko ok tylko u mnie jak zawsze hemoglobina i zelazo grubo ponizej normy :( dobrze, ze to juz ostatnia prosta, konczymy 28 tc, anstepna wizyta to bedzie juz koncowka 32 :)) juz sie doczekac nie moge az synek bedzie z nami, chociaz obaw tyle co nie miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Vi teraz ti już z górki :) coraz bliżej do spotkania z Michasiem :) u nas zimno,pada wieje,brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Monia imie juz zmienione :) będzie Kubuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wyszlo z imieniem. Myslr, ze to na 100% zostanie, bo mimo, ze nie podoboa sie wiekszosci naszej rodziny to nam sie podoba i zadno inne juz wlasnie nie bardzo :/ hania rosnie, rozrabia ;) widzialam na zdjeciach, ze Tymus tez juz posuwa sie na nozkach, wiec tez masz wesolo ;) pamietam jak chcialam zeby Hania wreszcie chodzila, a teraz bym chciala zeby chociaz 5 min spokojnie posiedziala ;) ja juz ostatnia prosta :))) zaraz bedzie nas 4 i dopiero bedzie kogel mogel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co Wasza rodzina chce od tego imienia,bardzo ładne :) mi sie podoba :) oj Tymula też rozrabia,włazi tam gdzie nie trzeba,kable,targanie rolet,kuchenka,kosz ze śmieciami,a weź go to ryk nieziemski. Przy ubieraniu i rozbieraniu też ryk zresztą :/ łobuz jeden :) Tymuś juz nie jest najmłodszy,w sobote urodził mu sie kuzyn,Filip :) jeszcze troszke i pojedziemy odwiedzic maluszka :) Vi popatrz będziemy mieć maluchy z tego samego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Monia fakt i zobacz jaka drastyczna przepasc rozwojowa ;) niby ten sam rocznik, a Tymus juz zaczyna chodzic, moj jeszcze kopytkuje w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No vi to juz koncoweczka. My rozmawialismy z mezem i tak myslimy ze chyba jeszcze z pol roku i tez powoli zaczniemy sie starac o rodzenstwo dla Alexa. A Kubus, no coz, Alex mial byc na poczatku kubusiem :) Wlasciwie to mial byc Maja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) nie pisze, bo za bardzo nie mam o czym... Lenka rośnie ;) zdrowa na szczęście ;) i wszystko w porządku ;) jak ja posadzę to siedzi, ale zeby tak sama to jeszcze nie .. na nowo zacznę od jutra wprowadzac zupki, bo zaczely jej wyskakiwac takie 'komarki' i odstawilam wszystko.. i zaczynam na nowo.. :) ząbków żadnych :D szczerbato dalej :D 21 września Lenka powiedziała pierwsze MAMA :D ale mowi tylko czasem jak płakac zaczyna.. ;) bo wpadł do mnie mój tata i ona soała.. przebudziła się i zaceła płakać.. wziełam ją na ręce uspokoiłam i mój tata się jej pokazał a była taka jeszcze nie obudzona do konca.. zrobiła minkę do płaczu i mowi MAMA :*:*:* ojej! :* moj tata tez słyszał, więc jednak powiedziała :* bo jakbym była sama to bym myslała ze usłyszałam co chciałam :D wiecei o co chodzi :D ^^ hahaha :D w sobotre mielismy chrzciny :) było dziesiecioro dzieci a tylko moje płakało :D na mszy był moment co chyba wszystkie płakały ale tylko chwilę :) a moja Lenka non stop :D no ale w koncu to był jej dzien :* A tak z innych rzeczy to właśnie mamy drugi cykl starań o dzidziusia :) vi - Lenka też jakby była chłopcem to też byłaby Kubusiem :) super ze z Twoim maenstwem wszystko w porzadku :) POZDRAWIAMY WSZYSTKIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello my wczoraj byliśmy na bilansie 9cio miesięczniaka. Tymon waży 9700 i 74cm długi. Szmery w serduszku nadal,dostaliśmy skierowanie do kardiologa dziecięcego,zapisani jesteśmy dopiero na 29.11 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia na pewno wszystko bedzie dobrze :) serduszko jeszcze malutkie, jak Tymus bedzie rosl to wszytsko sie unormuje :) inaczje byc nie moze! co do wozka juz na niego patrzylam, nawet na ten sam ;) ale sam wozek wazy 20 kg, wyobraz teraz sobie do tego dwoje dzieci to bedzie cos kolo 50 kg ;) i wez pchaj ten wozek ;) chyba podziekuje. Do naszego zmieszcza sie we dwoje. Trzeba tylko poczekac az maly zacznie siedziec, a do tego czasu mam chuste i Mai Tei, wiec jakos dam rade :) my z Hania obie od niedzieli meczymy sie z katarem :( masakra... wczoraj w aptece na syropki i kropelki do nosa zostawilam 100 zl, w tym kraju lepiej nie chorowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam o Tobie jak zobaczyłam ten wózek :) w szczegóły sie nie zagłebiałam :) uuu zdrówka dla Was!! pogoda okropna,zimno wieje brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki... co tam u Was dziewczyny ?? my dzisiaj po kolejnej wizycie :) maly zdrowy, ladnie rosnie juz wazy prawei 1,8 kg :) juz coraz blizej :) leci nam 33 tc :) powoli sie doczekac nie moge ;) w sobote strasznie bolal mnie brzuch i tak sie nie na zarty wystraszylam, ze spakowana torba juz czeka ;) oby jeszcze min te 4 tyg poczekala ;) poza tym lipa, obie z mala chore jestesmy, a nie ma nic gorszego niz chore dziecko, a do tego chora baba w ciazy ;) mam nadzieje, ze szybko przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow wreszcie ktos sie pojawil :) co dzisiaj na obiad macie ?? ja znowu mam problem zeby cos szybkiego wymyslic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mam pojecia w lodówce pustki,na zakupy nie bardzo jak iść bo wieje bardzo i zimno... nie wiem.... u mamy wszyscy jelitówke maja więc lipa straszna :/ ciesze sie baaardzo bo m dziś chyba już będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ja mam ten sam problem pustej lodowki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia , ale Ty to pipa jestes, wiesz ?? nawet sie nie przyznalas !! STO LAT :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ;) przyłączamy się do życzeń ;) sto lat! ;* co tam u was dziewczyny? u nas po staremu ;) mamy 2 ząbki ;) prawie naraz wyszły ;) a tak to nic ciekawego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Dorcia dzieki za życzenia; ) co u Was?? Vi jak sie czujesz?? jak Hania? zapowiada sie kolejny ciekawe weekend... :( ide sie poprzytulać do m dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×