Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

dziewczyny ręce mi opadają :( mleko nie,obiadek nie :( tylko herbatka znów :( nie wiem czy to zęby czy znów gardło,normalnie mam dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia moze po prostu od temperatury mu sie nie chce jesc. Dobrze, ze pije :) nie martw sie dziekco nie da sie zaglodzic, bedzie glodny to zje. Dawaj czesto male porcje, w koncu zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi wogóle nie chce,jak dostanie butle z mlekiem to ryk! widze ze glodny bo smoka mymla a nie pije mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale jak nie dajesz mleka to placze? bo jak tylko mlaska i jest zadowolony jak pije herbatke czy wode to ok, dziecko wie kiedy jest glodne i jak vi powiedziala nie da sie zaglodzic/.jak mu picie wystarcza to moze ma takie dni, zreszta jak jest goraco to i dziecku nie chce sie bardzo jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia jak mu podam mleko to ryk,nie chce,odpycha i płacze,podam herbate i spokój. ja rozumiem,że gorąco,ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i jak tam ?? juz lepiej z jedzeniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) my niedawno wróciliśmy od mojej mamy. Vi a nie mówiłam że synek :) gratuluje!!! a z jedzeniem średnio na jeża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i od wczoraj walczymy ze skaczaca wysoka goraczka :/ innych objawow brak, poza calonocnym niewyspaniem... oby to tylko 3dniowka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi jak nocka,lepiej Hani? wczoraj byliśmy po recepte na mleko i lekarka zajrzała nam w paszcze i idą nam 3 zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia szybki Tymcio jest z tymi zebami :) bylismy wczoraj u lekarza i nic sie nie dzieje, poza rozpulchnionymi dzioslami, ale taka goraczka jest za wysoka na zeby :/ jak bedzie nadal goraczkowac mamy przyniesc mocz do badania w piatek. W nocy byla goraczka, ale juz nie taka wysoka i lek ja ladnie zbijal. Dzisiaj od rana ma 37,5 wiec mam nadzieje, ze to w koncu minie. Wazne, ze temp nie rosnie. Moze to tylko 3dniowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby 3dniówka i Hani już przeszło :) A Ty jak sie czujesz? matkooo u mnie już 25 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzisija ma byc 31 st :/ mnie ze zmeczenia i od pogody znowu glowa boli... w dodatku w nocy przez uchylony balkon (na I pietrze) zwial nam kociak :( maz rano szukal ale nigdzie nai sladu :( szkoda mi, bo byl sliczny poza tym wreszcie zaczylam robic sie "wychowany" ehhh :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dalej gorączką - 3 dzień będzie. Taka dziwna. Nagle spada do 37, za chwile jest prawie 39 :/ poza tym innych objawów brak. Kupa ładna, dużo pije, ładnie je, bawi się normalnie, nie jest osowiała. Oby to już dzisiaj skończyło się wysypką, bo mam dość biegania za nią z termometrem ;) często mówię małej, że mama ma w brzuszku dzidziusia, przychodzi podnosi bluzkę i robi "cacy", wczoraj też podeszła, więc kolejny raz przypominam jej o dzidziusiu, na co ona pobiegła po misia i swoje klocki, przyniosła i kładzie mi na brzuch :D słodziak kochany :) Już współpracuje z braciszkiem, bo jak ona te klocki na mnie układała (usilnie starając się żeby nie spadły) to mały zachowywał się jakby chciał wyjść przez pępek ;) ot tyle prywaty ;) poza tym umieram w domu z nudów sama, bo jednak nie wychodzimy z tą gorączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście dziwna ta gorączka,ale dobrze,że Hania wesoła,je i pije. My ostatnio kupiliśmy termometr bezdotykowy i przepłaciliśmy :/ oj widok napewno rozczulający jak Hania tak głaszcze brzusio :) ja jak gdzieś widze w tv czy necie jak sie maluszki rodzą to normalnie na płacz mi sie ma :D Jak byłam w ciąży (matkooo kiedy to było???) to Bartek też brzuch głaskał :) w przyszłą sobote idziemy na ślub i chciałam iść na miasto rozejrzeć sie za butami,i może jakąś kiecke też bym znalazła (choć 2 mam ;) ) a tu coś mi pogrzmiewa i zachmurzone jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze parasolka przy wózku mi sie wczoraj ukręciła aaaa ! ale szwagier zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) biedna Hania ;( oby przeszlo w koncu :* a my bylysmy wczoraj na trzecim szczepieniu ;) misiunia bardzo dzielna byla ;* nawet nie 2 minuty placzu ;* rowne 20 tygodni i Lenka wazy rowne 9kg :D ale doktor mowil ze ,mam jej nic nie zalowac ale podawac wiecej wody ;)wzrostu nie mierza u nas.. ale ubranka nosi w rozmiarze 74-86 ;)) zmierzla jakas taka jest od jakiegos czasu.. nie wiem.. nie ulezy sama.. trzeba nad nia siedziec bo inaczej ryk.. slini sie jak cholera.. kapie jej z buzi non stop.. zagkadalam do buzi i widze dwa rowki w dolnych jedynkach.. niech sie przebija te zeby to jej ulzy troche.. kupilam Dentinox i dziala.. ale po jakims czasie zas to samo.. a mozna uzyc tylko 3 razy na dobe.. masakra.. Ladnie sie przekreca na brzuszek.. ale zauwazylam ze tylko z prawego boku.. lewym tez czasem ale to prawie jak wcale.. podkurcza se nozki na brzuszku ;) kochana taka ;* jak siedzi w foteliku to podnosi glowke, potrafi jak lezy zapac sie za stopki ;)) jak sie urodzila to miala takie czarne wlosy geste a teraz rosna biale! :D rano codziennie daje mi popalic.. wstaje kolo 6 i tez nie polezy sama tylko stawia mnie na nogi.. musze nad nia siedziec .. marudzi i marudzi.. a jak probuje wykorzystac cisze i sie polozyc to znow larmo.. no ale co zrobie.. a tak o mnie to tak mi wypadaja wlosy znow.. ;( masakra.. zawsze mialam z tym problemy.. w ciazy sie troszke zagescily mi te wlosy.. ale teraz zas to samo.. ;( zakola mam jak stary dziadek! od 11 dni jem belisse.. mam nadzieje ze cos mi to pomoze.. kupilam tez ten szampon z Elseve - ten czarno-rozowy.. nie wiem czy liczyc na poprawe.. ;( echh.. Miałam myć dzis okna.. i dobrze ze sie za to nie zabralam bo bym sie tylko wsciekla! rozlało sie popoludniu jak nie wiem :D kupa prasowania czeka ;D zeby mi sie tylko chcialo tak jak mi sie nie chce! mowie Wam! :D Dobra, już Was nie zanudzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ;) no ale nic nie zrobie.. przeciez nie zaczne jej glodzic.. ;))waga do wzrostu ponoc w porzadku ;) wiec nie ma sie czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka pieknie rosnie :) to moja 1,5 roczna Hania ma 10,5 kg i 84 cm ;) od wczoraj nie ma goraczki, a dzisiaj pojawila sie wysypka, czyli to tylko 3 dniowka :) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,Lenka urodziła sie cięższa od Tymka więc to normalne że teraz też cięższa :) Vi uff :) a mi mama dziś cukinie przywiezie i będe robić leczo mniam,a jadła któraś z Was cukinie z grila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Monia nie kus tym leczem :( ja dzisiaj mam mielone, ziemniaki i mizerie. Jadlam cukienie z grilla, ale nie wiem czy byla zle zrobiona czy co, bo nie smakowala mi, a tak uwielbiam ja w kazdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiadek skrzydełka z piekarnika mniam,młode ziemniaczki i też może mizerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mamy kolejnego ząbka :) czy trójki już sie przebiły to nie wiem,nie dał sprawdzić :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzie jak burza z tymi zebami :) u nas juz tylko 5 brakuje, bo reszta to dopiero po 2 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te dzieciaczki sie roznie rozwijaaj. Moj juz 11 miesiecy skonczyl i dalej zebow nie ma. A wazy 9,81 i ma 76 cm ;), jest od Lenki 26 tyg mlodszy a tylko 81 g ciezszy :) hehe. vi a jak tam kociak, znalazl sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia kotek niestety sie nie znalazl, byl malutki i sliczny pewnie ktos go przygarnal, bo bylo widac, ze to "domowy" kot. U nas wyjazd się super udał. Hania nauczyła się dawać buziaka, powtarza też wiele słów w tym alfabet do "f" ;) Zoo było niesamowitą atrakcją. Byliśmy w starym zoo, bo lepsze dla takich maluchów, no i mniejsze, a ja już za wiele nie pochodzę ;) Hania karmiła kozy, nawet z nimi dyskutowała ;) jeździła też na kucyku i karmiła ogromne ryby. Ogólnie nie poznawałam swojego dziecka. Zrobiła się taka pomocna, jakaś taka dorosła rozumie rzeczy, o które w życiu bym jej nie posądzała ;) no a z nowości.... moje dziecko śpi całą noc samo na "dorosłym" fotelu :))) jestem z niej taka dumna. Łóżeczka już nie ma w domu (co prawda do czasu;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×