Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

hello,my od 5 na nogach :) Vi to już taki duży brzuszek masz? moja znajoma urodziła córke w grudniu 2011 a teraz ma termin na połowe stycznia 2013 i wczoraj wstawiła zdjęcie na nk,no i brzusio ,a już duży,naprawde. Hania to już duża pannica,1.5 roczku ma przecież :) heh a ciekawe która z nas będzie po Tobie w ciąży z drugim ;) ? Anitia robicie roczek ALexowi? to już tuż tuż :) u nas ok,m jutro przyjeżdza,w sobote idziemy na wesele tzn ślub cywilny ale przyjęcie na ok 50 osób jakoś. Co u reszty dziewczyn??? Niki to chyba od porodu sie nie odzywała... Nicol,Tralala,Shiawase???? zapraszam na kawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My dziś byliśmy na badaniach w kierunku zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, teraz mamy czekać na list z wynikami. Filip dzielnie zniósł pobranie, nawet nie zapłakał. Waży 9,4kg:) Moniaa gratuluje ząbków, Filip ma ich 6. Vi szkoda kotka, Hani nie pyta sie o niego?? Rośnie Ci córa na całego z tego co piszesz :) My też bylismy z Filipem w zoo to najbardziej interesowały go dzieci, pingwiny, ryby w akwarium i czapla :D Anitia no własnie tort juz zamówiony?? Heh ale to zleciało.. :) Czocharowaa jak tam Lenka?? Dalej marudzi na zęby?? Co do drugiego dzidziusia to już bym się zdecydowała ale praca i finanse nie bardzo pozwalaja... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ale jestem zła! jutro idziemy na to wesele i wczoraj wieczorem zamoczyłam sobie sukienke (wklejałam zdjęcie jak byłam w niej,w tamtym roku na weselu u kuzyna m,taka góa biała dół czarny) i rano patrze a ta menda puściła czarne,i mam pofarbowane :/ sukienka raz na sobie! 150zł w dupie wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol super, ze Filipek taki dzielny podczas badan. Co do kota to Hania tylko raz wracajac do domu z dworu wbiegla do domu i od razu wolala "kici kici" ale juz chyba o nim zapomniala. Monia no nieciekawa historia z ta sukienka, a masz w ogole inna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście mam :( nawet wczoraj myślałam sobie,że ubiore taką niebieską a jakby mnie tymon ubrudził to jak go odwieziemy do domu to sie przebiore w tą czarną i mam. szlag by to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i jak tam po weselu ?? Anitia przygotowania do roczku ruszylu ?? ;> Co tam slychac u reszty dziewczyn ?? u nas nudy, po staremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weselu ok,Tymon grzeczny,potańczyliśmy sobie,o 20.55 już spał w swoim łóżeczku :) wczoraj skończyliśmy 7 miesięcy i mamy 6tego ząbka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 16 sierpnia bedzie 5 miesiecy :D a tak poza tym ząbkowego horroru ciag dalszy... Lenka nie raz dostaje takiego szału chocby drgawki miala .. ;( tak dziąsełka bolą.. ;( bidulinka moja ;* smarujemy Dentinoxem ale za często też nie można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dawno mnie nie bylo moj skarb ma juz ponad 2i pol miesiaca jest przekochany caly czas sie smieje kolki mu juz przeszly , caly czas sie slini i to strasznie i nie wiem dlaczego jak dla mnie na zeby za wczesnie. Wlasnie jestesmy w drodze z gor spedzilismy swietne 2 tyg moj skrab spal jak nigdy swierze powietrze dobrze na niego dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niki ;) no to super ze wypoczęłaś ;) moja Lenka też jak miała 2 miesiące to sie strasznie zaczęła slinić.. i do tej pory zębów brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dawno sie nie odzywalam. No juz za tydzien mamy roczek, ale imprezke musimy przelozyc bo meza jeszcze nie ma, wiec dopiero jak wroci to urzadzimy urodzinki. Torcik sama robie :) Moj maly tez sie slinil od 2 miesiaca a za tydzien roczek i zebow dalej nie ma :). Poza tym juz troche zmeczona jestem, wiecie caly czas sama, do tego praca i z pracy w biegu do zlobka, odebrac malego i potem w domu z nim sie bawic, chcialabym sie raz a porzadnie wyspac. Niby maly spi mi cala noc, ale wiecie jak juz go poloze spac, to jeszcze znajdzie sie cos co mam do zrobienia i klade sie spac dosc pozno a za to Alex wczesnie sie budzi, bo zazwyczaj od 7mej to my juz na nogach , a zdarza sie ze i wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki super, ze synus pieknie rosnie :) Anitia no leci ten czas do przodu, Alex zaraz bedzie mial rok, a ja za 17 tyg znowu rodze ;) zaraz jesien, a swieta pojawia sie zanim sie obejrzymy... obstawiam, ze urodze kolo 19 grudnia ;) Monia zaraz Tymus zacznie chodzic :) jejku raczkowanie - kiedy to bylo :) musisz teraz patrzec pod nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi już niedługo :) który to już tydzień? ani sie nie obejrzymy a drugi maluszek będzie z nami! :) a mi coś przeskoczyło czy co bo mnie tak plecy bolą że hej,pół nocy nie spałam,a w dzień też nie fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi już niedługo :) który to już tydzień? ani sie nie obejrzymy a drugi maluszek będzie z nami! :) a mi coś przeskoczyło czy co bo mnie tak plecy bolą że hej,pół nocy nie spałam,a w dzień też nie fajnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wspolczuje boli plecow... moze ciepla kapiel pomoze albo jakis masaz... to juz leci 23 tydzien ;) co pon przeskakuje na nowy, sama juz czasem sie gubie ;) na koniec wrzesnia wejde juz w 3 trymestr. Nie wiem kiedy to zlecialo. W domu stoi juz kolejny kosz do spania i jakos nagle posiadanie drugiego dziecka stalo sie bardzo realne :) http://tinypic.com/r/29qclm9/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi i to bardzo realne! kosz super :) Tymula spał w łóżeczku na początku potem w wózku.który teraz chcialabym sprzedać a kupic jakiś przodem do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Hania tez miala podobny kosz, ale sprzedalismy. Ogolnie te kosze sa najwieksz ena rynku, bo do tego sie i Hania teraz zmiescila ;) Maly bedzie spal w nim tak do momentu prob siadania, a pozniej w lozeczku. Wozke mamy po Hani, chociaz juz zamarzyl mi sie nowy, ale skad na to kase brac :/ najgorzej, ze niedlugo bede musiala w domu upchac dwa wozki, bo gondole i spacerowke Hani... do tego niedlugo musimy z remontem ruszyc zbey do konca listopada juz miec wszystko zrobione i troche mnie to przeraza :/ ale juz nie moge sie doczekac kiedy maluch bedzie po drugiej stronie brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi to czeka Was troche rewolucji :) a nie myślałaś o takie parasolce wózku do Hani ? ciach składasz i już? właśnie ta kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania ma skladany wozek, ale parasolka zdecydowanie odpada, za male kola, ogolnie za mala i nie wygodna dla dziecka, jak dla mnie takie wozki nadaja sie tylko na chwile na wyjazdy. Mamy quatro caddy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex sto lat, niech szczescie cale zycie usmeicha sie do Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex wszystkiego najlepszego! zdrówka zdrówka zdrówka,bądź pociecha rodziców i życze Ci braciszka lub siostrzyczki ;) ❤️ 🌼 Vi ano tak,widziałam gdzieś taki wózki że maluszka sie wsadza i starsze ale to drogie te wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ano drogie, dlatego nasza spacerwowka ma takie duze siedzisko, ze tez pomiesci dwoje ;) tylko musim wytrwac do konca sniegów. Przetestowana juz z dwojka i daje rade, dlatego tez wlasnie taka kupilismy. Te co sa typowo na dwoje dzieci to juz same w sobie ciezkie, nie wyobrazam sobie pchac tego pod kraweznik jeszcze z dwojka dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia tak jakby ;) na tyle na ile pozwolila kasa, zostala drobna kosmetyka. No i przerobienie bylego pokoju Hani na sypialnie, bo poki co jest rozowa w zerduszka i do tego hello kitty ;) w kazdym razie jestem spokojniejsza, bo dzieci maja juz swoj wiele wiekszy pokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jakos leci powoli do przodu... wiekszosc rzeczy dla malego juz czeka :) zostal kocyk, smoczek, pieluszki i takie duperelki... teraz wizyte mam 2 pazdziernika :) zostalo nam 13 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×