Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

hehe :) dzieki :) jakby co to będe pisać do Ciebie :) restauracje mamy już zaklepaną,i robimy małe weselicho,na 50 osób tylko.... a tak wszystko dobrze :) a Ty jak tam Kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mielismy wesele na 55 osob :) ehh troche Ci zazdroszcze tego wszystkiego ;) moj maz na poczatku sie tak bal slubu i wesela (nie lubi byc w centrum uwagi), a pozniej stwierdzil, ze slub powienien byc wazny max 5 lat zeby pozniej mozna bylo drugi raz ;) tak mu sie spodobalo ;) a u mnie poza tym jakos leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak sobie pomyśle otym że 50 par oczu będzie sie na mnie lampić..... to ehhh,ale przeżyjemy:) musimy sie na jakiś kurs tańca zapisać czy coś żeby wstydu sobie nie zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam pomysl z kursem tanca, ale w koncu zabraklo nam czasu i bym spontan ;) poki co to zostalismy przy imieniu Hania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie to imie podoba:) musze juz lecieć,bo mój siostrzeniec sie obudził i musze sie nim zająć:) bede później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu kto ?? spac nie moge i sie nudze ;) hehe chyba juz nie dlugo ten stan rzeczy bedzie trwal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez impreze mialam na 55 osob:) i bylo super:) zrobilismy tak zeby i gosciom i nam sie podobalo:) fajna impreza:) w piatek:) poprawiny w sobote na dzialeczce a w niedziele juz w podroz jechalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zamiast pojechac w podroz to kupilismy auto ;) ale w sumie slub i wesele bylo dla mnie idealnym dniem i najlepsza impreza w zyciu :) teraz czasem jak o tym mysle to wydaje mi sie, ze to byl sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Kuzyn mojego Szymka bedzie robił wesele na ok 130 osób... jak dla mnie to zbyt dużo:) dziś o 15.10 wizyta a onkologa,trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:) ja niedawno położyłam spać mojego siostrzeńca,wstał o 6.30 :) teraz spijam kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z nudow pomalowalam sobie paznokcie na czerwono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wziąć też moje do pomalowania :D ja ide umyć włosy,bo bedzie mi w nich dziś pan doktor grzebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już lece ;) jej już październik,już ponad 3 miesiące od zabiegu,ale tan czas leci..... niedługo świeta. w listopadzie moja chrześnica ma urodziny,zastanawiam sie co jej kupić,ma 5 lat. Tylko u nich jest, że ubrania 'oszczędzaja', ubieraja jak są za małe,a zabawki chowają bo zrobi bałagan,wiec mi jest szkoda cokolwiek tak kupować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to faktycznie ciezko cos kupic... to moze kup juz cos za malego to szybko ubiora ;) albo moze cos do wloskow ?? jakies spineczki, gumeczki :) to zawsze bedzie na troche dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tez tu jestem ;). Moje wesele bylo na 150 osob a i tak nie wszyscy przyszli i tez bylo super, musze przyznac ze to byl najpiekniejszy dzien w moim zyciu i w zadnym wypadku nie przeszkadzalo mi ze tyle osob sie patrzylo na mnie. Mi to nie przeszkadza. :) A poza tym to mam 9dc i w przyszlym tygodniu we wtorek ide do tej kliniki znowu na usg no i wtedy sie dowiem jakie wyniki wyszly. A dzis mialam wypoczywac i zamiast tego sprzatalam caly dom. Gore posprzatalam ale dolu jeszcze nie, i juz nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was dziewczyny ?? :) my przymierzamy sie do proby wziecia kredytu na mieszkanie... nie wiem co z tego wyjdzie... czy wogole mamy taka mozliwosc ... zna sie ktos na tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przed nami sporo "przyjemnych" formalnosci bankowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
czesc dziweczyny dawno mnie tu nie bylo. Nerwus ciesze sie ze juz jestes spokojniejsza :) U mnie pomalu ostatni miesiac byl bezowulacyjny i bralam tabletki na wywolanie okresu i mialam isc do gina imielismy zrobic inseminacje itd tylko moj lekarz pojechal na miesieczny urlop i ten gin co go zastepowal wszystko pokrecil i nie chcial zrobic tego na co umawialismy sie z moim ginem i za o duzo wieksza kase, wiec wyszlam z jego gabinetu zla i postanowilam nie brac zadnych tabletek w tym miesiacu najlepsze jest to ze mialam owulacje ( wedlug testow owulacyjnych) w 15 dc , dzisiaj jest 25dc wiec czekam jeszcze kilka dni i zrobie test trzymac kciuki!!! jesli nam sie nie udalo to w kolejnym cyklu fsh i inseminacja . Mam taka cicha nadzieje ze niebedziemy musieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 --> fajnie, ze sie odezwalas :) wiesz wszystko jest mozliwe... slyszalam, ze przewaznie jak sie odpusci ze wszystkim to sie udaje tak calkiem naturalnie :) w sumie to sama jestem takim przypadkiem... juz sie nastawialam na badania itd... mowie lekarzowi, ze zajsc w ciaze nie moge, a on na drugiej wizycie sie smieje, ze co ja za bzdury opowiadam, ze nie moge skoror juz w ciazy jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- mam taka cicha nadzieje ze tak bedzie vi na kiedy masz termin??? ja sie juz w tym pogubilam a czas tak szybko leci Dziewczynki a tak poza tematem ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin mam na 27 stycznia :) a tak poza tym to mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
ja tez mam 25 lat berrdzo fajna masz date ja sie urodzilam 25 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×