Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

vi jakie glupie komentarze? ja zawsze ciezarnym usteuje! ZAWSZE bo starsi to tylko wrzeszcza a do autibusu dibiegaja pierwsi1!masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie ostatnio taka grupka babc prawie wywalila w autobisie tak sie pchaly i walczyly o miejsca... okazalo sie, ze sa bardzo energiczne ;) a ja sobie musialam stac i bujac sie w tym dlugim przegubowym, szrpiacym autobusie... a co do komentarzy to naczesciej sa takie, ze zrobila sobie taka bachora i teraz mysli, ze wszystko jej wolno... a babcie dodaja zwykle, ze mloda i ze ona kiedys w ciazy ciezko pracowala a tu chwile postac nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to co dobrego macie dzisiaj na obiad ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej komentarze, i walcz o swoje, a jak sie wkurzysz to sama mozesz kogos objechac, zapytac te panie czy nigdy w ciazy nie byly, czy ich dzieci to tez zrobione sobie bachory? i powiedziec im ze wspolczujesz im ze sa takie zgorzkniale i pewnie zazdroszcza ze mlodosc za nimi:) Trzeba cisnac o sowje i sie nikim nie przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje musze sie troche wysilic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dopiero po pracy, u mnie dzis mielone z buraczkami :). Wczoraj upieklam ciacho :) ale widze ze tylko my na tym topiczku jeszcze zostalysmy. Vi czym ty sie przejmujesz, jak cie przepuszczaja to korzystaj i miej gdzies glupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm tez bym zjadla mielone z buraczkami :) no cos stopniala ilosc aktywnych osob na topiku :( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biszkopt z jablkami i bita smitana :) pychotka, juz prawie nic nie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm faktycznie brzmi pysznie :) a jak robisz bita smietane zeby sie nie rozplynela po chwili na ciescie ?? dodajesz ten fix smietanowy ?? zawsze mi strasznie smakowaly torty biszkoptowe z bita smietana, ale nigdy nie umialam jej dobrze zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
jeszcze ja :) wyniki amnio prawidlowe czekamy na echo serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus to bardzo dobre wiadomosci, trzymam kciuki zeby i reszta byla dobra. Vi ja nie dodaje zadnych fixow , kupuje tutaj smietane extra thick i jest swietna ona. Jak bylam w polsce to dodawalam troche zelatyny, ale musia byc dobrze wystudzona, bo jak byla ciepla to zostawiala grudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ,nie ktorzy ludzie to wredota,u mnie nadal brak okresu,zrobilam wczoraj wieczorem test i jedna krecha....... nie wiem co myslec.... na pewno okres bedzie pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus ja tez trzymam kciuki :) monia_aa chyba niz innego nie zostalo jak czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus- nooo, to dobrze, to nie masz juz stresa:)) zwykla smietana sie nie rozpuszcza, a rozpuszcza sie sniezka;) wiec jak cos cieplego robicie ze sniezka to nie ma co sie spodziewac efektu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie przejmuj sie ja tez dzis dostalam@ zamiast jutro. Ale nie przejmuje sie, zaczynam swoje badania, czekalam tylko na @ zeby zaczac. No wiec juz jutro jade do szpitala na badania, i juz dzis sie umowilam sie na usg w polowie cyklu, no wiecz szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus :)
witam Alusia poki co rozwija sie dobrze jestem bardzo szczesliwa :) przeszlam pieklo i ciesze sie kazdym dniem z mala, wyprawka powoli rusza :) Drogie mamy starajace sie prosze modlcie sie do Matki Bozej ona zawsze pomoze tak jak nam, potrafi dzialac cuda zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez wczoraj dostalam@ :D czy to nie jakies dziwne?:D:D:D Nerwus kurcze! Strasznie sie ciesze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus - ja sie modlilam i dupa z tego wyszla wiec nie skorzystam;) Natomiast ciesze sie ze Wam sie udalo przejsc najgorszy stres:) Ja tam uwazam ze nie ma czegos takiego jak bog, i ze jedyne co pomaga to samo to ze sobie w duchu gadamy ...ale nic z tego nie wynika:) zycie to losowa sprawa i albo nas cos spotyka albo nie:) i tyle:) Nie mozna byc zlym na los ze tak sie ulozyl:) na totka tez nie jestem zla jak miliona nie wygram:) po prostu tak jest i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwus super wiesci :) bardzo sie ciesze, ze juz sie tak nie stresujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> super, to został Wam niecały rok :) zleci zanim sie obejrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tylko zagladaj, ale cos pisz :) jak tam przygotowania ?? ruszylo juz cos ?? wiesz jakbys miala jakis problem czy cos to ja mam firme zajmujaca sie kompleksowa organizacja impez, glownie wesel :) moze w czyms bede mogla pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×