Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

no u nas pada srednio co 2 dzien, ale dzisiaj to juz wogole... taki gesty ten deszcz i caly dzien... tez sie nic nie chce... i nawet pranie ciezko zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zmywam... odzywaj sie czesciej :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy :) chyba bede tu monologi prowadzic, bo tak pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jestem:) monia nie lam sie:) pogoda moze niefajna ale my jestesmy:P Vi - gratuluje coreczki:) nie wazna plec, remeber, wazne zeby zdrowiutkie bylo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie dla mnie nie ma znaczenia jaka plec... modlilam sie tylko zeby wszystko bylo dobrze :) co prawda teraz sie troche zestresowalam, bo jakos wydaje mi sie ze a chlopcem jest mniej klopotow... z corka zawsze chcialam byc jak przyjaciolki... a nie wiem czy bede potrafila, bo nikt mnie tego nie nauczyl :( teraz dopiero do mnie dociera ten caly strach, czy bede umiala sprawic zeby moje dziecko bylo szczesliwe... od 10 roku zycia zajmuje sie dziecmi... w wiekszosci zarobkowo i nigdy nie mialam takich obaw... a teraz jakos wszystko wyglada inaczej... maz tylko sie smieje, ze teraz bedzie musial prosic o podwyzke, bo dwie baby to go z torbami puszcza ;) i stwierdzil, ze na pewno bedzie sliczna i bedzie modelka ;) tesciowa sie smieje, ze tesc nadal bedzie tylko mezem babci ;) moj maz ma 3 braci, a w naszym pokoleniu same dziewczynki sie rodza ;) chcialabym zeby juz byl styczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi- gratulacje:) nie martw sie zobaczysz bedzies swietna mama ja tez mialam takie obawy i czesem musze sobie przypominac ze chce byc lepsza mama dla mojej coreczki niz moja mama byla dla mnie ale da sie :) tylko nie zapomnij jaka mama chcesz byc nie bedzie latwo dasz rade narazie cie to nie dotyczy pierwsze lata sa latwe... a u mnie 29 dc i czekam do wtorku zeby z ginem porozmawiac i zobacyc co dalej monia glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak bylo jak mowisz ;) poki co przyzwyczajam sie zeby nie mowic o niej "maly", bo jakos tak od poczatku weszlo mi w krew ;) mam tez nadzieje, ze maz sie szybko przyzwyczai do mysli, ze to dziewczynka i wykaze wiecej entuzjazmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widze ze monia wrocila. Fajnie ze jestes z nami spowrotem, kochana glowa do gory i do przodu :) musi byc dobrze. U mnie dzis , niech spojrze w kalendarz, 22 dc. Test juz dzis zakupiony bo we wtorek testuje. Okres powinien byc dopiero piatek moze czwartek, ale w poniedzialek biore ostatnia luteine, no wiec we wtorek musze przetestowac sprawdzic, czy brac luteine dalej czy odstawic. Nie nastawiam sie, podchodze na luzie ale testy kupione :) no i czekam na wizyte w klinice, super ze w koncu mi sie udalo tam dostac. Vi - spokojnie maz tez sie przyzwyczi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> to we wtorek czekamy na info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaser
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Mam 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy tym bardziej że wychowuje małego sama i obecnie nie mam pracy. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey. miałam dzis testoiwac ale nie zdarzylam.... @ jest :( dzis jest 2 miesiace od zabiegu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa --> moze dwa miesiace to troche za malo... a co myslicie o imieniu Suzana ?? nie wiem nawet czy w polsce takie jest i czy mozna tak nazwac dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - trzeba probowac, to nie jest za wczesnie, ale po prostu nie zawsze sie udaje. Vi - polskie imiona dziewczynek musza sie konczyc na literke a, i bez obcych liter wiec powinno byc ok z imieniem Suzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale ladne to imie wogole ?? i chcielismy przez jedno "n" Suzana nie Suzanna. gdzie Wy sie laski podziewacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale wlasnie zuzia sie juz nikomu nie podoba :( juz tyle imion "przelecielismy" zadne nie zostalo na dluzej niz 30 min... takze chyba mala zostanie Papryczka nawet jak juz wyjdzie z brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi - mi sie nawet to imie podoba, ale ja juz mam swoja liste ulubionych imion, wiec nie przejmuj sie czy innym sie imie podoba, to tobie ma sie podobac. A poza tym macie jeszcze troche czasu, zobaczysz malenka jak sie urodzi i sama bedziesz wiedziala jakie imie do niej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam miec Zuzanne, ale ochrzcilam tak swoja malutka dziewczynke, tzn pani polozna mi ochrzcila, wiec nastepne dziecko bedzie mialo inaczej na imie:) A Zuzanna to bylo moje ukochaneimie dla dizewuszki...no ale teraz musze przesiedziec w necie i poszukac cos co mnie powali na kolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki85
vi my tez tak mielismy nie umielismy sie zdecydowac i nic nam sie nie podobalo moja corcia nie miala imienia przez tydzien po porodzie i jakos samo do nas przyszlo tak jak by sama wybrala imie dla siebie poprostu pasowalo. Masz czas i nie musisz sie juz decydowac nawet po porodzie masz troche czasu na rejestracje w urzedzie ja mam imie dla chlopca jakie bym chciala ale jak by byla dziewuszka to bym miala znowu problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie macie racje... poki co stanie na Suzanie, a pozniej zobaczymy... u Was tez taka marna pogoda ?? raz swieci slonce, a raz leje... wszystko w jednym dniu... przez co moja glowa zaczyna swirowac i cos czuje, ze skonczyl sie czas dobrego samopoczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie akurat dzis upal. U nas dzis swieto, wiec mam wolne, pojechalismy z mezem nad morze, a tu takie tlumy. Strasznie goraco dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie raz pada a raz nie... a co do imion to dla dziewczynki : Anastazja,Laura,Alicja,Marcelina,Roksana:) dla chłopca: Mikołaj,Mateusz,Bartłomiej i chyba tyle jak na razie :) no ewentualnie Sebastian jeszcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam test, to moj 26 dc test negatywny, odstawiam wiec luteine i czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mielismy dla chlopca wybrane imie Michal, Mateusz, a dla dziewczynki bylo Julia, ale teraz co druga dziewczynka ma tak na imie, wiec zrezygnowalismy... anitia--> a czy odstawinie luteiny nie powoduje wywolania okresu ?? bo tak jakos mi sie wydaje, ze test sikany w 26 dc to chyba troche szybko...a kiedy masz wizyte w tej klinice ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi - luteina podtrzymuje ciaze, jak jestes w ciazy, a jak nie jestes to wywoluje okres, ale jak jestes w ciazy i odstawisz to i tak tego okresu nie wywola. Lekarz mi kazal brac od 16 do 26 dc, potem zrobic test jak negatywny to odstawic, no to odstawilam dzis. No i czekam do piatku, jak w piatek nie przyjdzie to powtorze test i ewentualnie wroce do luteiny, ale raczej przyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitko - slusznie:) mozesz powtorzyc test w piatek:) z tego co wiem to na @ po luteinie mozna nawet ponad 10dni czekac wiec sie tez nie stresuj. Trzymam kciuki zeby jednak byla to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja czy z luteina czy bez to cykle mam 28 dni, wiec mysle ze @ przyjdzie w piatek i nic sie nie poprzesuwa, ewentualnie jakby wcale nie przyszla to tez nie bede narzekac :) hehe, ale ja naiwna jestem. A tak powaznie mysle ze przyjdie, choc kto wie. Ja naprawde spokojnie do tego podchodze, dzis mam dopiero 26 dc, i pierwszy dzien bez luteiny, wiec spokojnie czekac mi pozostalo. jeden test jeszcze lezy w szufladzie i raczej nie bedzie korcil by robic wczesniej. Kupilam testy juz w ubiegly piatek i spokojnie czekalam do dzis zeby zrobic, wiec bedzie ok. Tralala a ty jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia --> takie spokojne podejscie dobrze wrozy :) w wieksozsci przypadkow o ktorych slyszalam, to wlasnie wtedy sie udawalo ;) imie juz nam chyba odpadlo, bo brat wysmial ;) stwierdzil, ze glupio brzmi i beda sie z niej w szkole smiec... i jak tu wszystkim dogodzic... ciekawi mnie czy to co czuje to juz ruchy... takie jakby babelki od srodka... przewaznie w tej samej okolicy kilka razy dziennie, ale nigdy kilka pod rzad... moze to jednak moje flaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×