Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Gość dorociaaa.
monia kochana nie martw sie na zapas! na spokojnie jutro idz bo stres ci nie pomoze :) bedzie dobrze zobaczysz bo nie ma innej opcji! Nie ma! :* anitia, tralala bedziecie mialy dzieciaczki w tym samym wieku :D superr :D vi jak u Ciebie? jaka Hania? ja zagladam do was ale ie pisze nic... nie mam o czym.. u mnie nic szczegolnego sie nie dzieje.. dzis mija 32dc i czekamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia nie musisz przeciez pisac tylko o staraniach :) na pewno poza tym robisz inne ciekawe rzeczy ;) a u nad bajzel... dzisiaj przenosze sie z Hania do mamy, bo tu remont rusza pelna para...az sie boje co zastane po powrocie do domu... Hania rosnie, z dnia na dzien nas zadziwia nowymi rzeczami :) a ja z dnia na dzien kocham ja coraz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia o ktorej ta wizyta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ????????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochane jestem :) dopiero wróciłam,przecież dziś miałam jeszcze te kursy :) jest pecherzyk 5 mm :) i moze podwojny lub jakis maly krwiak, teraz wizyta 7 czerwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa malo mi serce nie wyskoczylo jak sobaczylam ze jest nowy wpis :) o jej super jakby byly blizniaki :) moze Twoj aniolek postanowil wrocic do Ciebie z rodzenstwem :) jejku super :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana bedzie zdrowy, ciesze sie razem z toba, niepotrzebnie cie straszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
hej :) monia to wspaniale!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie razem z Toba kochana!!!!!! :* mowilam Ci ze wszystko bedzie dobrze:):) ulzylo mi strasznie !!!! :*:*:* a u mnie 34dc trwa.. ale pewnie @ i tak przyjdzie.. pisalam wam ze robie prawko ? :) juz 9 godzin jazd za mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no laski :( w 34dc dostalam @... :( mialam nadzieje ze nie dostane.. kurde bele.. ale nic straconego. bedziemy dzialac dalej... juz zaczyna mnie bolec brzuch i krzyze.. zaraz biore tabletke zanim mnie rozboli na maxa... glupia @!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super wiadomosc ciesz sie razem z toba :) ile czasu po poronieniu musze czekac na @?? ktos wie ? bo od poronienia minely 2 miesiace a od zabiegu 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia przykro mi,że @ przylazła. Tulam :* i jak jazdy? ja w połowie czerwca będe zaczynać wykłady na prawko. Niki wiesz co ja dostałam jakoś 32 dni po czyszczeniu chyba. kochana zajrzyj na CIĄŻE OBUMARŁĄ. mi bardzo pomogła. Vi miło mi,że Twój Mąż tak sie o mnie pyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki - my sie zaczelismy starac zaraz po pierwszym okresie, mi lekarz powiedzial ze nie ma zadnych przeciwskazan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starania staraniami ja ciekawa jestem ile poczekam na pierwszy okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie pierwszy okres po zabiegu pojawil dokladnie 28 dni pozniej, wiec mysle ze to i u cibie moze trwac podobnie jak normalna dlugosc twojego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cykle nie byly normalne nawet do 60 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 - mozesz czekac jak w pologu...jesli 3 tyogdie temu ialas lyzeczkowanie to ze 3 tygodnie jeszcze mozesz poczekac niestety...ja po lyzeczkowaiu po 2 miesiacach dostalam @.Ja tez mialam rozregulowane cykle...idz najlepiej do gina na kontrole..mzoe dostaniesz luteine na wywolanie? moze sluzowka jeszcze nie jest gotowa na tyle zeby sie zluszczyc? Monia- super wiesci:))) trzymam kciuki za 7.06:) Ja za 3 tyogdnie mam wizyte i odliczam sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) jak Wam mija dzień? ale u mnie gorąco :/ Dorcia zaczernij sie w końcu :) jak Cie sie jeździ? na renówce jeździsz? buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jjutro znowu wizyta u poloznej, kurcze ale ten czas leci. W tym tygodniu bede zamawiac lozeczko i jakies drobiazgi dla malego, a w przyszlym miesiacu chyba kupie wozek :) nie moge sie doczekac. jeszcze dzis znajomi z pracy dali mi lozeczko turystyczne na wyjazdy do polski, nie wiem czy mi sie przyda, ale fajnie ze pomysleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita jak ten czas leci:) ja w sierpniu zajme sie zakupami dla malucha:) lozeczko turystyczne to chyba kupie zeby u rodzicow stalo a u nas zostwie drewienko z IKEA:) Wozek mam w planach uzywany a dopiero za rok spacerowke kupie nowke:) No ale to na razie tak sobie tylko mysle bo czekam na to moje kluczowe USG, bo potem to juz czas poleci jakos.... Na razie nie mysle o takich rzeczach:) Monia jak sie czujesz? u nas tez upal:) ja na razie siedze w domu i zastanawiam sie czy jest sens na spacer sie tluc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalala dobrze sie czuje :) czasem mnie zamuli :) a Ty? Anitia i jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie, ze dobrze sie czujecie... u nas ciągle remont :/ moze po tym weekendzie sie skonczy... a ja w dodatku dzisiaj przestalam mowic tak mnie gardlo boli i cos czuje ze mnie choroba rozkladza :( oby tylko Hania nic nie zalapala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez na luzie:) goraco na maxa:d z domu az mi sie nie chce wylazic ale kocham taka pogode:))) No i wciagam koktajle truskawkowe z namietnoscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) dziś byłam na zakupach :) i kupiłam sobie cuuuuudną sukienke na lato :) jestem zadowolona :) hm Tralalala narobiłaś mi smaka na ten koktajl truskawkowy ;) podziel sie :) zrób sobie stopke bo nie wiem w którym tyg jesteś :) Vi biedulko,może to angina? jak Hania znosi upały? Anitia,Dorcia halo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła.chciałam zjeść rybke w śmietanie a u nas w sklepie nie ma! :/ buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie super po wizycie. Maly szaleje w brzuszku non stop. Ja wlasnie dzis zamawiam lozeczko. Znajomi mi dali turystyczne w razie jakbym potrzebowala, ale u rodzicow jest jeszcze moje jak bylam malutka ;) kupie nowy materac, tato odrestauruje, polakieruje i zamierzam i u niego miec drewniane, a to turystyczne moze tez gdzies sie kiedys wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia wspaniałe wieści :) kurcze ciągle pije,też tak miałyście???? jakbym była na kacu... eh...a piersi tak mnie bolą,że ledwo co sie dotknąć mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona - nie chce zakladac nowej stopki...jutro koncze 18tydzien i zaczynam 19:) ja tez duzo pilam na poczatku non stop musialam chlac bo mnie suszylo:) ale tylko wode zrodlana inna mi nie wchodzila:) to normalka;) Anita- jeny a ty juz III trymestr:) fajnie masz z tym lozeczkiem, tez sie zastanawialam czy moje gdzies sie nie paleta ale chyba rodzice sie juz pozbyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja teznie wierze ze to juz 3 trymestr. ALe ten czas leci, ech... nie moge sie doczekac zeby trzymac mojego malucha w ramionach. A teraz bym tylko zakupy dla niego robila non stop :) No i coraz ciezej zaczyna sie robic, chodzic i wogole, a jeszcze te upaly :) ale dla mojej kruszynki wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia super, ze po wizycie wszystko dobrze :) juz blizej niz dalej i bedziesz tulic Swojego synka :) monia ja na pocztaku tez strasznie duzo pilam... maz sie smial, ze na wode nie zarobi ;) tralalala Ty juz tez prawie na polmetku :) a ja od 2 dni chora... mialam temp 39 st :/ a dzisiaj Hania obudzila sie z katarem i ma stan podgoraczkowy :( oby jej nie rozlozylo, bo az mi sie ryczec chce jak sobie pomysle, ze bedzie chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×