Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Staraczki: nik cykl starań Brzuszki: nik tc termin porodu płeć Mamusie: nik cykl w ktorym się udalo urodzone data/tc imię Vi 9 22.01.2011/39 Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nik.................................. cykl starań Brzuszki: nik........................ tc........................ termin porodu............ płeć Mamusie: nik............. cykl w ktorym się udalo............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nik.................................. cykl starań Brzuszki: nik...................... tc...................... termin porodu............ płeć monia_aa...............5/6?.............................?..................? Mamusie: nik............. cykl w ktorym się udalo............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania nie wiem czy dobry tydzień ciąży wpisałam :) heh ja też tak mam że jak ide do kibelka to papier 10 razy oglądam ;/ miłego wieczorku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nik.................................. cykl starań ........................................................ Brzuszki: nik.................cykl w ktorym się udalo........tc...................... termin porodu............ płeć ............................................................................................. monia_aa............5/6?.............................? ..................? Mamusie: nik............. cykl w ktorym się udalo............ urodzone data/tc...... imię ........................................................................................ Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: nik.................................. cykl starań Brzuszki: nik.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć monia_aa...........................5/6?.............................? ..................? Mamusie: nik.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______Staraczki: nik.................................. cykl starań _______Brzuszki: nik...................... tc...................... termin porodu............ płeć monia_aa...............5/6?.............................? ..................? _______Mamusie: nik............. cykl w ktorym się udalo............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Staraczki_______: nik.................................. cykl starań ________Brzuszki________: nik.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć monia_aa...........................5/6?.................. ...........? ..................? ________Mamusie________: nik.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos z tego wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Staraczki_______: nick.................................. cykl starań ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26.08.2011........chlopak monia_aa...........................5/6?.................. ...........? ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej anitia moze urodzisz w moja rocznice slubu :P 22.08 :) kurcze to juz strasznie blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miala bym nic przeciwko :) bo chcialabym urodzic ciut wczesniej, bo 1 wrzesnia tesciowa przyjezdza do nas, a chcialabym zer tak powiem oswoic sie ze wszystkim zanim ona przyjedzie i zacznie mi mowic co mam kiedy i jak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Staraczki_______: nick.................................. cykl starań ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................5/6?.................. ...........? ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ...............9 .......................................22.01.2011/39....... Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85 .........................prawie 3 lata niki85..........................1....11.05.07/33....Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................5/6?.................. ...........? ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.2007/33.......Alyshia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) _______Staraczki_______: nick.................................. cykl starań niki85................................prawie 3 lata (druga ciąża) ________Brzuszki________: nick.............trafiony cykl....... tc............ termin porodu............ płeć anitia...........11...................30..............26. 08.2011........chlopak monia_aa.........1................6.................. ...........? ..................? ________Mamusie________: nick.............trafiony cykl ............ urodzone data/tc...... imię Vi ....................9 .........................22.01.2011/39....... Hania niki85................1..........................11.05.20 07/33.......Alyshia Dorcia jak tam jazdy?? żyjesz??? Tralalalal hej hej? Shiawase86 odezwij sie i nie znikaj już :) miłej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a jak sie czujesz ?? my wczoraj skonczylismy remont kuchni... zostal przedpokoj... no i pozniej sypialnia i lazienka, ale narazie funduszy juz brak :/ marze zeby juz wyjsc z tego bajzlu :( ja rowniez zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi współczuje remontów,okropność :/ ja sie czuje ok,piersi mniej mnie bolą,i raz za muli a raz nie. Ja chce już wtorek i dobre nowiny od gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko dwa dni :) pamietam jak ja zylam od wizyty do wizyty :) zobaczysz jak czas szybko poleci, zanim sie obejrzysz bedziesz czuc nozki w zebrach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w niedziele, u mnie deszcz za oknem, gardlo ciagle boli i nie bardzo mam co na nie brac, juz probuje wszystkiego i nic. Maly sie rozpycha , kurcze dzis rano to juz bym naliczyla conajmniej z 50 kopniakow, a nie 10 na godzine, dwa dni mialam spokoju a teraz znowu go wzielo :) zawsze takie cyrki mi odstawia w niedziele, chyba nie lubi jak dluzej w lozku posiedze, lubi jak ide do pracy i jest lulany :) no coz, nie zawsze sie ma ci sie chce, niech sie przyzwyczaja hihihi a co u was dziewczynki? Monia juz niedlugo poczujesz, szybko zleci. vI - a jak wy z Hania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia na gardlo mozesz brac tantum verde, wracaj szybko do zdrowia... Hanik nadal ma karat co prawda nie jakis cieknacy i bardzo uciazliwy, ale czasem slysze jak ciaga noskiem... na szczescie nie jest gorzej... ehh jeszcze jak na zlosc jak sobie zalozylam, ze dzisiaj jestesmy sami,wiec nie robie obiadu tylko jakis makarn na szybko to tesciowej sie zachcialo po miesiacu olewania przyjechac :/ a tu ani obiadu ani nic do kawy :( marna ze mnie gospodynia i nie lubie takich niespodzianek jak dzisiaj wszystko pozamykane ;( bede płakać ;( maz sie nie przejmuje, bo dla niego takie rzeczy nie maja znaczenia a ja juz sie zdenerwowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia mały daje popalic mamie:D jeszcze jakieś 2 miechy i będziesz go tulić :D Vi wiesz co ta Twoja teściowa powinna dać wczoraj znać a nie tak znienacka,że przyjeżdża. Też nie lubie czegos takiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nie bylo tak zle ;) remont powoli do przodu :) a dzisiaj jestem calkowicie wyzuta z sil :/ nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisia chyba @ mowie chyba bo sie nie rozkreca jak narazie brzych mnie boli jak nie wiem co ale jak narazie tylko plamienie myslalam ze bede czekac o wiele dluzej a tu 38 dni od zabiegu :) vi jak to nie bylas przygotowana??!! zawsze powinnas miec ciasto na niedziele :P zartuje co sie przejmujesz tesciowa jak sie nie zapowiedziala to sie nie spodziewala ze bedzie obiad i cos do kawy a do tego masz remont i male dziecko jak sie maz nie przejmuje to ty tym bardziej nie powinnas. zajac sie dzickiem a maz niech mamusi kawke zrobi ( ja tak pisze a nie znam waszych relacji rodzinnych ) Mysle ze my polki za bardzo sie przejmujemy i powinnysmy wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nie bylo tak zle, bo znalazlam pod blokiem otwarty sklep, wiec byl dobry obiad i cos do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia-spoko:) mnie tez nie bolaly praktycznie piersi w I trym:) nie ma reguly:)mdlosci mialam lekkie a nie wymiotowalam ani razu:) nie stresuj sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu troche sie zaczynam denerwowac, bo maly jakos ostatnio rusza sie mniej niz normalnie, niby sie rusza, niekiedy widze falujacy brzuch, wiec wiem, ale nie daje mi juz takich mocnych kopniakow jak kiedys, myslicie ze to moze przez to ze teraz ma mniej miejsca? Choc ja myslalam ze jak ma mniej miejsca to bede go czula czesciej i wyrazniej. Hmm sama nie wiem, wizyte u poloznej mam dopiero za tydzien, nie chce jej zawracac glowy niepotrzebnie, bo wiem ze maly sie rusza, ale ... wiecie jaka ja jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie ma co sie denerwowac bo kazda ciaza jest inna :) mnie cycki szybko przestaly bolec, za to do 5 meisiaca meczylam sie z mdlosciami, wymiotami i bolami glowy :/ anitia spokojnie :) tez myslalam, ze jak dziecko ma mniej miejsca to bardziej je czuc, ale tak nie jest ;) czuc mniej, raczej takie glaskania i falowania a nie kopniaki... pozniej czuc nozki w zebrach i ciezko usiasc, albo wypieta pupka ;) dziecko juz teraz tez wiecej spi :) ja tez tak panikowalam ;) trzeslam brzuchem na wszystkie strony, zeby mala sie ruszyla... na pewo wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czasami czuje, taka wypieta pupe albo cos, napierajacego na moj brzuch, no i niby czuje ze sie rusza, ale wiesz, jak to jest, czlowiek sie denerwuje coraz mocniej, bo juz tyle wynosil to malenstwo, ze juz tez sie doczekac nie moze. Nie wyobrazam sobie ze teraz mogloby cos byc nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×